od 320 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 750

Kategoria

***

Miejscowość

MIKOŁAJKI

COVID INFO!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzaleznione od aktualnych obostrzen pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdz aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

WAZNE!

ISTNIEJE MOZLIWOSC WYKUPIENIA UBEZPIECZENIA OD REZYGNACJI WSKUTEK ZAKAZENIA KORONAWIRUSEM ORAZ KONIECZNOSCI PODDANIA SIE OBOWIAZKOWEJ KWARANTANNIE LUB IZOLACJI. O SZCZEGÓLY ZAPYTAJ W BIURZE

Opis obiektu

położony bezpośrednio nad brzegiem jeziora Mikołajskiego, w otoczeniu Puszczy Piskiej.

Zakwaterowanie

pokoje 2 osobowe, apartamenty z salonem i sypialnią, piętrowe wille z własnym ogrodem i kominkiem

Do dyspozycji gości

basen wewnętrzny z jacuzzi i sauną, LaFleur SPA Mazury z 12 gabinetami, ogród z basenem zewnętrznym, plac zabaw, Restauracjaw Zatoce z własną wędzarnią, bezpłatny parking, WiFi, 2 klimatyzowane sale konferencyjne, bilard, ping-pong.

w cenie każdego pobytu

basen zewnetrzny, basen wewnetrzny, jacuzzi, sauna sucha, bilard, internet wi-fi, pokój zabaw dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Obiekt przyjmuje zwierzeta za dodatkowa oplata. Bal dla dzieci dodtakowo platny 150 zl -,/osoba. Mozliwosc dokupienia obiadokolacji.

Opis miejscowości

MIKOŁAJKI - miejscowość położona na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Mikołajskim i Tałty, w samym centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Doskonałe miejsce dla amatorów żeglarstwa i sportów wodnych, warto również zapuścić się na tereny Mazurskiego Parku Krajobrazowego, zwiedzić zabytkowe obiekty Mikołajek, skorzystać z tras spacerowych wokół Mikołajek oraz głównej atrakcji, jaką jest rejs statkiem "Białej Floty".

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień