od 109 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 230 031

Kraj

POLSKA

Opis

Aparthotel Invite to nowoczesny kompleks apartamentów położony w centrum Wrocławia, w odległości 10 minut od starówki. Wnętrza hotelu i apartamentów zostały zaprojektowane przez renomowanych architektów wnętrz i stanowią one spójną koncepcję nowoczesnej elegancji i funkcjonalności. Jest to miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym, gdyż znajdują się tutaj liczne udogodnienia oraz winda. Są tu również klimatyzowane sale konferencyjne z nowoczesnym wyposażeniem, które są idealne na biznesowe spotkania.
Dla gości przygotowano komfortowe i przestronne apartamenty i pokoje, urządzone w eleganckim i nowoczesnym stylu. Wnętrza są wyposażone w dwa łóżka kontynentalne z możliwością łączenia, aneks kuchenny (akcesoria kuchenne na życzenie), telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę. W niektórych pokojach i apartamentach znajduje się balkon. Apartament Junior podzielony jest na dwa oddzielne pokoje i posiada dodatkową rozkładaną sofę.
Hotelową restaurację Menu Motto charakteryzuje nowoczesne spojrzenie na tradycyjną polską kuchnię. Bazą menu są specjalnie dobrane składniki z regionu województwa dolnośląskiego. Śniadania podawane są w formie urozmaiconego bufetu.

Lokalizacja

Aparthotel Invite zlokalizowany jest w centrum Wrocławia, w województwie dolnośląskim, w odległości 800 metrów od dworca kolejowego i autobusowego.

Dojazdu samochodem

Do Wrocławia najlepiej jechać drogą S8, a następnie drogą nr 98. Później należy skręcić w ul. Kamienną, następnie w lewo w ul. Świętego Jerzego. Na koniec trzeba skręcić w lewo w ul. Hubską. Aparthotel Invite znajduje się po prawej stronie.
Odległości: 370 km od Warszawy, 275 km od Krakowa i 190 km od Katowic.

Dojazd pociągiem i autobusem

Wrocław posiada dogodne połączenia kolejowe m. in. z Warszawą, Poznaniem, czy Katowicami. Obiekt znajduje się w odległości 800 metrów od Dworca Wrocław Główny.

Atrakcje

Wrocław położony jest nad rzeką Odrą, znane jako historyczna stolica Dolnego Śląska. Jest to klimatyczne i jedno z największych miast w Polsce. Dzięki swojej długiej historii, licznym zabytkom oraz ogromnej ofercie gastronomicznej i rozrywkowej przyciąga co roku wielu turystów z kraju i zagranicy.
We Wrocławiu warto zobaczyć:
- Halę Stulecia - obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
- Zespół historycznego centrum
- Ostrów Tumski - najstarsza i zabytkowa część miasta
- Stare Miasto
- Rynek
- Plac Solny - dawny plac targowy
- Panoramę Racławicką
- Pałac Królewski
- Wrocławskie ZOO

Pokój 2-os. studio

Nowoczesny dwuosobowy pokój typu studio wyposażony w dwa łóżka kontynentalne z możliwością łączenia, aneks kuchenny, telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę. W niektórych pokojach znajduje się balkon.

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (A2J-B2, 10228)

Oferta zawiera

- Nocleg
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Apartament 2-os. Junior

Nowoczesny dwuosobowy apartament Junior wyposażony w dwa łóżka kontynentalne z możliwością łączenia, aneks kuchenny, telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę. Apartament podzielony jest na dwa oddzielne pokoje i posiada dodatkową rozkładaną sofę. W niektórych apartamentach znajduje się balkon.

Mocne strony

- Ostrów Tumski 2,5 km
- Zwierzęta domowe są akceptowane
- Bezpłatne Wi-Fi

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy -1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 5 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Wt 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Śr 5 °C temperatura w nocy 1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień