Hotel Boutique

Polska, Dolny Śląsk, Wrocław

Więcej o hotelu

od 149 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 230 030

Kraj

POLSKA

Opis

Boutique Hotel's to nowoczesny i bardzo komfortowy obiekt usytuowany w atrakcyjnej części Wrocławia. Niedaleko stąd do Rynku i Stadionu Miejskiego, a na wyciągnięcie ręki jest największe centrum handlowe we Wrocławiu.
Do dyspozycji gości oddane zostały przytulne pokoje, z których każdy wyposażony jest w: telewizor, bezprzewodowy internet WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik elektryczny oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.
Każdy dzień rozpoczyna się tu od bogatego bufetu śniadaniowego podawanego w godzinach 7:00 - 10:00. Kuchnia bazuje na świeżych, sezonowych produktach najwyższej jakości.

Lokalizacja

Boutique Hotel's znajduje się przy zbiegu ulic Legnickiej i Kwiskiej, 1 km od CH Magnolia i 4 km od Rynku oraz Stadionu Miejskiego.

Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Warszawy należy kierować się drogą krajową numer 5 w kierunku ulicy Popowickiej, następnie skręcić w prawo w ulicę Wejherowską i kontynuować wzdłuż ulicy Kwisaka. Hotel znajduje się po prawej stronie.
Odległość od Poznania to 175 km, od Katowic - niecałe 200 km, a od Warszawy - 355 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Wrocławia można wygodnie dojechać pociągiem z głównych miast Polski. Hotel znajduje się około 6 km od Dworca Głównego PKP.

Atrakcje

Wrocław to przepiękne miasto z bogatą historią, której ślady odnaleźć można w tutejszych zabytkach i uliczkach. Wyjątkowa architektura, klimatyczne uliczki z rozsianymi knajpkami, ośrodki kulturalne i rekreacyjne oraz zielone tereny w środku miasta sprawiają, że każdy czuje się tutaj dobrze.
We Wrocławiu znajduje się najwyższy biurowiec w Polsce - Sky Tower. Mierzy on 212 metrów wysokości, a na 49 piętrze mieści się punkt widokowy.
Wrocławskie ZOO z nowoczesnym Afrykarium jest znane w całej Polsce. Trudno się dziwić - jest to unikat na skalę światową, o czym można przekonać się spacerując tunelami pełnymi afrykańskich stworzeń.
Warto zobaczyć:
- Ratusz i Rynek Główny
- Hydropolis
- Panorama Racławicka
- Ogród Japoński
- Wyspa Ostrów Tumski

Pokój 2-os. Standard

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy internet WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik elektryczny oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 10772)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu w godz. 7:00-10:00
- Zestaw startowy w pokoju: woda, kawa, herbata
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Parking dodatkowo płatny 25 zł/doba
- Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

- 4 km od wrocławskiego Rynku
- Bezpłatne Wi-Fi

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy -1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Wt 3 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Śr 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Czw 3 °C temperatura w nocy 0 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień