Wakacje super, morze ciepłe, odpowiednie do pływania, czystość plaży w porządku - regularne poranne sprzątanie, okolica, czyli pobliskie miejsca noclegowe, co prawda nic specjalnego, ale nasz hotel wraz ze wszystkimi usługami, przekąskami, jedzeniem... OK. Wycieczki (2 sztuki) z przewodniczką panią Jarmilką super - była to wizyta u Indian z plemienia Embera, rejs łodzią przez Kanał Panamski, wyjazd kolejką linową na punkt widokowy, obiad... a druga wycieczka do Portobelo (forteca + kościół Czarnego Jezusa), Colon, wizyta przy śluzach na kanale, a potem podróż pociągiem Panama Express do Panama City, również w porządku. Dobra organizacja wycieczek ze strony biura podróży, przekąski podczas podróży, dostępność toalet itp. całkowicie w porządku. Bardzo dobra znajomość historii, współczesności i przyrody ze strony przewodniczki pani Jarmilki. Dobra organizacja i orientacja ze strony przedstawicielki biura podróży. Nasza ogólna ocena .......................... 1+.............. Dodatkowo super pogoda. Hlobil