Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wizę należy uzyskać przed wyjazdem (możliwość uzyskania e-wizy).
 • Obywatele Polski, którzy chcą odwiedzić Oman w celu turystycznym, na okres nie przekraczający 14 dni, są zwolnieni z obowiązku wizowego.
 • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty uzyskania wizy.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/arabiasaudyjska/oman-idp

Hotel Millennium Resort Salalah

Ocena: 5/5

Oman, Salalah, Salalah

od 4 351 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Graf przedstawia prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach.

Kolumny przedstawiają minimalną cenę za osobę w danym miesiącu, z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży.

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 183 979

Kategoria

*****

RegionOpis oferty

 

Położenie

Hotel należący do znanej międzynarodowej sieci Millennium, położony jest ok. 10 km od centrum jednego z ważniejszych miast Omanu – Salali, zwanego również egzotyczną oazą" oraz „arabską stolicą perfum”. Do centrum Salali można dojechać taksówką (płatne ok. 2-5 OMR w 1 stronę). Niedaleko znajduje sięjedno z większych w Omanie, centrum handlowe Grand Mall Salalah (ok. 400 m od hotelu/5 min. spacerem). Do lotniska w Salalah ok. 15 km.

"


Plaża

Szeroka plaża z białym piaskiem i łagodnym wejściem do wody, oddalona od hotelu ok. 4 km.Z hotelu kursuje bezpłatny busik dowożący Gości na plażę (w wyznaczonych przez hotel godzinach). Na plaży dostępneparasole i leżaki (bezpłatnie) oraz beach club z barem serwujący napoje bezalkoholowe (09:00 – 18:00)oraz przekąski (10:00 – 12:00).


Do dyspozycji gości

Hotel składa się z budynku głównego oraz bungalowów. 24- h recepcja z lobby. Goście hotelowi mają do dyspozycji: restaurację główną Taybat (kuchnia międzynarodowa i arabska), restaurację a’la carte Sky Grill (płatna kuchnia omańska), kawiarnię Zest Café z barem przy basenie. Na terenie hotelu znajduje się rozległy basen (podgrzewany w sezonie zimowym) o nieregularnych kształtach ze słodką wodą, który otoczony jest basenem- leniwą rzeką a także brodzik dla dzieci. Leżaki i parasole przy basenie są bezpłatne.


Pokoje

Hotel dysponuje nowocześnie i praktycznie urządzonymi 285 pokojami 2-osobowymi (z możliwością dokwaterowania 1 osoby dorosłej lub 1 dziecka. Pokoje wyposażone są w 1 łóżko typu King Size lub 2 łóżka pojedyncze oraz dostawkę. Każdy pokój posiada: klimatyzację, łazienkę (wanna lub prysznic, wc, suszarka do włosów, podstawowe kosmetyki), sejf (bezpłatny), mini bar (płatny)TV-sat, zestaw to parzenia kawy i herbaty, 2 butelki wody (dostarczane codziennie), bezpłatny dostęp do Wi Fi, mini bar (uzupełniany na zamówienie/dodatkowo płatny). Pokoje superiorznajdują się w budynku głównym, widok na ogród, nie posiadają balkonów(pow. ok. 32m2), pokoje premium,widokna basen,balkon(pow. ok. 34m2). Łóżeczko dla dzieci na zapytanie (bezpłatne).


Wyżywienie

Full Board Plus: śniadania w formie bufetu (07:00-10:30) oraz obiady (12:30-15:00) i kolacje (19:00-22:30) w formie bufetu lub serwowane z karty dań w restauracji głównej Taybat. Ponadto, serwowane są przekąski (w barze na plaży 10:00-12:00 oraz w Zest Cafe15:00-17:00). Napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, kakao, woda, napoje gazowane, soki) dostępne bezpłatnie podczasgłównychposiłków w restauracji Taybat i w godzinach serwowania przekąsek w barzeprzy basenie ibarze na plaży.Hotel nie serwuje alkoholu. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu usług objętych formułą full board plus (np. godzin i miejsc serwowania posiłków).


Program sportowy i animacyjny

Hotel w ramach rozrywki oferuje: siłownię (bezpłatna osobna dla kobiet i mężczyzn), salon piekności (płatny), Zanta SPA (płatne czynne 10:00-22:00 osobna strefa dla kobiet i mężczyzn: sauna (bezpłatna), masaże - płatne dodatkowo dostepne są tylko w strefie dla kobiet: basen wewnętrzny i jacuzzi - bezpłatne) . Dla dzieci: mini club, brodzik, plac zabaw, sala zabaw.


Internet

Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego hotelu.


Kategoria lokalna

*****


Naszym zdaniem

Hotel z elegancko urzadzonymi pokojami,smaczną kuchnią i obszerną strefą basenową będzie idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek i wygodną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.


Strona www
Zakwaterowanie
Stoki
Opinie klientów
Program


Dzień 1

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej (najpóźniej do godziny 12:00), transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

- Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne, np. Ramadan 02.04-01.05.2022) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).

"


Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe,transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa - wariant podstawowy (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, taksy turystycznej, depozytów oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne


Citi Tour – Salalah Salalah

Najczęściej odwiedzane miasto Omanu, położone nad Morzem Arabskim w regionie Dhofar, wyróżniającym się od pozostałych części kraju zarówno klimatem, jak i szatą roślinną. Po letnim monsunie następuje tu swoista eksplozja bujnej, soczystej zieleni, co przywodzi na myśl bardziej egzotyczne wyspy, niż miejsce na Półwyspie Arabskim. Salalah znane jest od starożytności z importu kadzidła, było również miejscem narodzin Sułtana Qaboos bin Said’a. Zwiedzanie rozpoczniemy od umieszczonego na liście UNESCO Muzeum Frankincense, słynącego z wykorzystania żywicy z drzew kadzidlanych. W Hali Marine dowiemy się wielu ciekawostek dotyczących bogatej historii regionu. Następnie przemierzając zielone plantacje warzyw i owoców przystaniemy by wykonać zdjęcie imponującego Meczetu Sułtana Qaboos’a. Cena ok. 90 USD/os.

Jebel Safari

Spragnieni niezapomnianych wrażeń? Żaden problem! Wycieczka samochodami z napędem na 4 koła pobudzi wszystkie zmysły! Przemierzając góry Dhofar można wykonać jedyne w swoim rodzaju zdjęcia panoramy znanej jako „Taqah Plateu”. Następnie przejazd przez wiecznie zielone Wadi Darbat i podziwianie prawie 100 metrowego wodospadu! Zobaczymy też Wielki Kanion regionu Dhofar znany pod nazwą Jebel Samhan. Osobliwością Omanu są słynne leje krasowe – obejrzymy jeden z nich - Tawi Attair - prawie 211 metrów głębokości szczelinę w ziemi). Po planowanym poczęstunku w formie pikniku transfer do malowniczego rejonu wioski Jebel. Rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżjazda jeepami jest sportem wysokiego ryzyka. Cena ok.145 USD/os.

Salalah East & West

Magiczna podróż w głąb Omańskiej kultury! Zwiedzimy starą rybacką wioskę Taqah, gdzie Naszym oczom ukażą się zabytkowe domy lokalnych mieszkańców oraz słynny w tym rejonie zamek. Kontynuując podróż, oglądając ruiny starego miasta Sumharam, dowiemy się wielu historycznych faktów dotyczących handlu kadzidłem. Cudowne szlaki prowadzące ze wschodu na zachód, będziemy mieli okazję do wykonania niesamowitych i unikatowych zdjęć panoramy miasta. Cena ok.120 USD/os.

„Pusta dzielnica” oraz Zaginione Miasto Ubar

Opuszczając hotel samochodem z napędem na 4 koła pojedziemy w stronę pasma górskiego Qara gdzie ujrzymy spektakularny widok na Salalah. Po krótkiej przerwie w miasteczku Thumrait, w którym można spotkać Beduinów, przemierzymy pochyłą trasę przekraczając żwirową pustynię Al Nejd. Zaginione Miasto Ubar, wpisane na listę UNESCO, według legend zostało całkowicie pochłonięte przez pustynię. Następnie zobaczymy tzw. „Pustą dzielnicę” - największą pustynię na świecie. W drodze powrotnej odwiedzimy Wadi Dawka, rejon słynący z drzew kadzidłowych. Rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżjazda jeepami jest sportem wysokiego ryzyka. Cena ok. 145 USD/os.

Delfiny

Wymarzona wycieczka dla całej rodziny! Ekscytująca wyprawa statkiem na otwarte wody Morza Arabskiego w celu obserwacji delfinów. Akrobatyczne i bardzo ciekawskie zwierzęta często podpływają blisko łodzi powodując uśmiech na twarzy każdego dziecka. Przy odrobinie szczęścia, zauważymy również pojawiające się w tym rejonie wieloryby. Cena ok. 75 USD/os.

City Tour – Muscat

Tuż po śniadaniu, przelot do Muskatu gdzie ujrzymy lokalną operę oraz sławny na cały Oman, Olbrzymi Meczet. Kontynuując wędrówkę przez stare rejonu Muscatu naszym oczom ukażą się tradycyjne arabskie budynki wpasowane w górskie ściany. Zobaczymy ceremonialny Pałac Sułtana Qaboos’a, zwany Al Alam. Kolejną atrakcją będzie prywatne muzeum Bait Al Zubair które otworzyło się na świat dopiero w 1998 roku! Obiekt ten obfituje w liczne kolekcje omańskich artefaktów.Odwiedzimy również słynny suk Muttrah.Cena uzależniona od ilości zgłoszonych osób

Snorkeling

Pełne podwodnych atrakcji morze Dhofaru zachęca co raz to szersze grono sympatyków nurkowania! Rezerwat przyrody, którego życie morskie tworzy jeden wielki, kolorowy spektakl, jest pod ciągłą opieką. Przepiękne koralowce, barwne ryby i tysiące innych, bajecznych zjawisk – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Nas w podwodnym świecie Dhofar! Rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżnurkowanie i snurkowaniejest sportem wysokiego ryzyka.Cena ok. 130 USD/os.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne


Informacje ogólne

Waluta

OMR – rial ormański. Możliwa jest wymiana EUR bądźUSD (akceptowane są banknoty wydane po 2014 r.- kolorowe i z paskiem zabezpieczającym)w jednym z licznych kantorów. W większych miastach dostępne są również bankomaty, jednak należy pamiętać o możliwych niekorzystnych kursach walutowych.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwki. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach, taksówkarzy, właścicieli dorożek i wielbłądów oraz kelnerów w restauracjach.

Wiza

Przy wjeździe do Omanu w celu turystycznym. na okres nie przekraczający 14 dni nie ma obowiązku wizowego. Dla obywateli innych państw niż RP mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Wizy - informacje dla sprzedawców


Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Przy wjeździe do Omanu w celu turystycznym. na okres nie przekraczający 14 dni nie ma obowiązku wizowego.

Dla obywateli innych państw niż RP mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Wizy


Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Przy wjeździe do Omanu w celu turystycznym. na okres nie przekraczający 14 dni nie ma obowiązku wizowego.

Dla obywateli innych państw niż RP mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w Omanie trwa od 07.11.2023 do 16.04.2024.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis Tenis tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 199 opinii)

Ocena 4,3 / 5

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,1 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

15. najwyższa ocena z 272 hoteli w Oman

Stanislava K.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.4. - 4.5.2024 Oceniono: Maj 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

Nie było źle, ale raz wystarczył.

Nie było źle, ale raz wystarczył.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Duże wygodne łóżko, mini lodówka, klimatyzacja, wifi, telewizor, żelazko, waga,... niczego nam nie umknęło.

Wyżywienie
Wszyscy wybrali. Nigdy nie chodziliśmy głodni. Od picia tylko napojów bezalkoholowych.

Obsługa w hotelu
Korzystaliśmy tylko z basenu. Jest też siłownia i spa (oddzielne dla mężczyzn i kobiet). Polecam wypożyczenie samochodu (poza hotelem) i robienie wycieczek wzdłuż własnej osi.

Plaża
Z hotelu na plażę kursuje minibus. Długa piaszczysta plaża, przez cały dzień była czerwona flaga i duże fale. Na inne mniejsze plaże pojechaliśmy samochodem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ondřej

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.3. - 3.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

Piękne wakacje w Omanie, gdzie na pewno wrócimy. Dużą zaletą był bezpośredni lot z Pragi. Tutaj uwidoczniły się drobne niedociągnięcia biura podróży, gdy nie zostaliśmy z wyprzedzeniem dokładnie poinformowani o wyposażeniu samolotu (np. że w samolocie nie będzie ekranów podczas ponad 7-godzinnego lotu, co miało zostać zastąpiony serwerem z rozrywką Wi-Fi, ale przez większość czasu to nie działało) lub że na lotnisku nie było wcześniej żadnego delegata czekającego na lot (ani w Pradze, ani w Salalah), który mógłby oprowadzić ludzi. Nam to nie przeszkadzało, ale jeśli chcę wysłać rodziców czy babcię na wakacje, to jest to znaczący minus. W drodze powrotnej pierwszy raz napiliśmy się po ponad dwóch i pół godzinach w samolocie, co nie było przyjemne po całym dniu w upale, a potem po trzech godzinach wieczornego pobytu na lotnisku. Spotkaliśmy się z przedstawicielką w hotelu kilka razy, ona nam doradzała i doradzała, gdy mieliśmy pytania, ale przez całe wakacje jechaliśmy w swoją stronę i wynajmowaliśmy samochód na cały tydzień i jeździliśmy na własne wycieczki, które okazały się strzałem w dziesiątkę. idealna opcja. Wakacje w hotelu i na plaży zepsuli „nasi rodacy”, którzy nie umieli zachować się klasycznie. Nie przestrzegali zasad ubioru i nie mogli nawet przychodzić na kolacje w niczym innym niż podkoszulki, szorty, minispódniczki i głęboki dekolt, a nawet nie pozwalali sobie na palenie podczas jedzenia pomiędzy wszystkimi. Pozostawiło nas to w smutku i zawstydzeniu. Podczas naszych podróży odwiedziliśmy wiele plaż i Oman jest zdecydowanie tego wart. Pomimo tego, że jest pora sucha, nadal można tu znaleźć małe wodospady, zatoczki, laguny, piękną zieloną przyrodę. Nie wiem, czy było to spowodowane Ramadanem, czy poza sezonem, ale całymi dniami byliśmy sami w tych pięknych miejscach. Tego dnia byliśmy jedynymi osobami na prawie każdej (ukrytej) plaży. Mieliśmy szczęście i kilka razy widzieliśmy płaszczki, płaszczki i delfiny w morzu z plaży. Wybraliśmy się na jedną nocną wycieczkę na pustynię, gdzie skosztowaliśmy wielbłądziego mleka i mięsa, obserwowaliśmy zachód i wschód słońca nad wydmami, paliliśmy fajkę wodną przy ognisku z Beduinami i spędziliśmy noc w namiocie z solifugami. Miejscowi podobno są bardzo mili, nie do końca nam się podobało, przynajmniej jeden wieczorny spacer do miasta nie był dla dziewczynki zbyt przyjemny, mimo że była ubrana w szerokie spodnie

Piękne wakacje w Omanie, gdzie na pewno wrócimy. Dużą zaletą był bezpośredni lot z Pragi. Tutaj uwidoczniły się drobne niedociągnięcia biura podróży, gdy nie zostaliśmy z wyprzedzeniem dokładnie poinformowani o wyposażeniu samolotu (np. że w samolocie nie będzie ekranów podczas ponad 7-godzinnego lotu, co miało zostać zastąpiony serwerem z rozrywką Wi-Fi, ale przez większość czasu to nie działało) lub że na lotnisku nie było wcześniej żadnego delegata czekającego na lot (ani w Pradze, ani w Salalah), który mógłby oprowadzić ludzi. Nam to nie przeszkadzało, ale jeśli chcę wysłać rodziców czy babcię na wakacje, to jest to znaczący minus. W drodze powrotnej pierwszy raz napiliśmy się po ponad dwóch i pół godzinach w samolocie, co nie było przyjemne po całym dniu w upale, a potem po trzech godzinach wieczornego pobytu na lotnisku. Spotkaliśmy się z przedstawicielką w hotelu kilka razy, ona nam doradzała i doradzała, gdy mieliśmy pytania, ale przez całe wakacje jechaliśmy w swoją stronę i wynajmowaliśmy samochód na cały tydzień i jeździliśmy na własne wycieczki, które okazały się strzałem w dziesiątkę. idealna opcja. Wakacje w hotelu i na plaży zepsuli „nasi rodacy”, którzy nie umieli zachować się klasycznie. Nie przestrzegali zasad ubioru i nie mogli nawet przychodzić na kolacje w niczym innym niż podkoszulki, szorty, minispódniczki i głęboki dekolt, a nawet nie pozwalali sobie na palenie podczas jedzenia pomiędzy wszystkimi. Pozostawiło nas to w smutku i zawstydzeniu. Podczas naszych podróży odwiedziliśmy wiele plaż i Oman jest zdecydowanie tego wart. Pomimo tego, że jest pora sucha, nadal można tu znaleźć małe wodospady, zatoczki, laguny, piękną zieloną przyrodę. Nie wiem, czy było to spowodowane Ramadanem, czy poza sezonem, ale całymi dniami byliśmy sami w tych pięknych miejscach. Tego dnia byliśmy jedynymi osobami na prawie każdej (ukrytej) plaży. Mieliśmy szczęście i kilka razy widzieliśmy płaszczki, płaszczki i delfiny w morzu z plaży. Wybraliśmy się na jedną nocną wycieczkę na pustynię, gdzie skosztowaliśmy wielbłądziego mleka i mięsa, obserwowaliśmy zachód i wschód słońca nad wydmami, paliliśmy fajkę wodną przy ognisku z Beduinami i spędziliśmy noc w namiocie z solifugami. Miejscowi podobno są bardzo mili, nie do końca nam się podobało, przynajmniej jeden wieczorny spacer do miasta nie był dla dziewczynki zbyt przyjemny, mimo że była ubrana w szerokie spodnie

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Spaliśmy tylko w hotelu, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania. Nasz pokój znajdował się na pierwszym piętrze, tuż nad grillem, ale nie mogę powiedzieć, że wieczorem usłyszeliśmy choćby jeden hałas. Pokój był duży, bardzo nowoczesny i mieliśmy opcję balkonu, który przydał się do suszenia rzeczy. Mieliśmy wygodne, ogromne łóżko, po dwie duże poduszki i wszystko było zawsze czyste. Klimatyzator działał tak cicho, że nawet nie wiedzieliśmy, że tam jest.

Wyżywienie
Bywaliśmy na jednodniowych wycieczkach, zawsze tylko na śniadanie i kolację, i byliśmy z nich zadowoleni. Wybór był duży, myślę, że każdy miał wybór i był on nieco zróżnicowany. Każdego wieczoru następowała zmiana świeżego jedzenia - pizza, makarony, pasztety mięsne... Czasem w hotelu było bardzo tłoczno i był problem ze znalezieniem stolika na kolację. Minusem były napoje, które były niesamowicie słodkie i nie było wielu alternatyw. Rano brakowało nam na przykład alternatywy dla kawy i herbaty – kakao. Zatrzymaliśmy się na Ramadan i mogliśmy zjeść wcześniej niż „miejscowi”, o których dowiedzieliśmy się, kiedy przyjechaliśmy nieco wcześniej, mieli większy wybór jedzenia i napojów, było ich dużo i zostawili nam „resztki”. Nie zrobiło to dobrego wrażenia na hotelu 5*. Oczywiście jedzenie było komplementarne, ale nie w takim stopniu i na pewno nie całe. Zatrzymaliśmy się w klubie plażowym jakieś trzy razy, za każdym razem na godzinę z samego rana lub na kolację, gdzie napojami była także kawa, woda i cukierki w puszkach. Jedzenie jeszcze nie było, ale już go nie było, więc nie mogę ocenić.

Obsługa w hotelu
Niczego nam nie brakowało, a jeśli tak, hotel nas zakwaterował – pożyczyli nam przejściówkę do gniazdka i zestaw do szycia. Sprzątanie codziennie i bez zarzutu, uzupełnianie kosmetyków w miarę ich używania (chciałbym tylko, żeby dwie osoby zawsze mogły dostać dwa żele pod prysznic, a nie jeden, ale z drugiej strony zawsze nam to wystarczało). W pokoju była suszarka do włosów, żelazko, deska i cała gama kosmetyków. Jedyną „usługą”, która nam przeszkadzała, była irytująca oferta masaży na plaży. Jak już wspomniałem, byliśmy tam trzy razy po godzinę, ale trzy razy został nam narzucony masaż, mimo że od początku dawaliśmy jasno do zrozumienia, że nie jesteśmy nim zainteresowani. Coś takiego nie powinno mieć miejsca w takim hotelu. Raz wypiliśmy drinka i shishę w barze na dachu i było miło, chociaż wybór drinków mógł być szerszy. Minusem był brak możliwości wymiany dolarów i innych walut na OMR w hotelu.

Plaża
Nie korzystaliśmy z autobusu plażowego, do klubu plażowego jechaliśmy za każdym razem własnym samochodem. Nie było problemu z parkowaniem. Zawsze dostawaliśmy ręczniki, braliśmy leżak. Piasek można by co jakiś czas przeczyścić, ale nie jest dla mnie jasne, kto zostawia tam śmieci, niedopałki papierosów itp. Wygląda jak hotel 3* w Turcji, a nie jak hotel 5* w Omanie, zasługiwałby na remont, ale ponieważ tam nie nocowaliśmy, nie przeszkadzało nam to. Prysznice na zewnątrz i dwie przebieralnie, przez które wszystko widać, więc można się tam naprawdę rozebrać. Ale nie wolno ci tego robić, więc mogliśmy rozbierać się tylko w bikini na wyznaczonej plaży. Morze było ciepłe, fale klasyczne, czasem duże, czasem większe, ale można było pływać, ja z małymi dziećmi bym tam nie poszła (ale inni tak...). Morze i plaża są czyste, bez osadów.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Stanislava K.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.4. - 4.5.2024 Oceniono: Maj 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

Nie było źle, ale raz wystarczył.

Nie było źle, ale raz wystarczył.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Duże wygodne łóżko, mini lodówka, klimatyzacja, wifi, telewizor, żelazko, waga,... niczego nam nie umknęło.

Wyżywienie
Wszyscy wybrali. Nigdy nie chodziliśmy głodni. Od picia tylko napojów bezalkoholowych.

Obsługa w hotelu
Korzystaliśmy tylko z basenu. Jest też siłownia i spa (oddzielne dla mężczyzn i kobiet). Polecam wypożyczenie samochodu (poza hotelem) i robienie wycieczek wzdłuż własnej osi.

Plaża
Z hotelu na plażę kursuje minibus. Długa piaszczysta plaża, przez cały dzień była czerwona flaga i duże fale. Na inne mniejsze plaże pojechaliśmy samochodem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ondřej

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.3. - 3.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

Piękne wakacje w Omanie, gdzie na pewno wrócimy. Dużą zaletą był bezpośredni lot z Pragi. Tutaj uwidoczniły się drobne niedociągnięcia biura podróży, gdy nie zostaliśmy z wyprzedzeniem dokładnie poinformowani o wyposażeniu samolotu (np. że w samolocie nie będzie ekranów podczas ponad 7-godzinnego lotu, co miało zostać zastąpiony serwerem z rozrywką Wi-Fi, ale przez większość czasu to nie działało) lub że na lotnisku nie było wcześniej żadnego delegata czekającego na lot (ani w Pradze, ani w Salalah), który mógłby oprowadzić ludzi. Nam to nie przeszkadzało, ale jeśli chcę wysłać rodziców czy babcię na wakacje, to jest to znaczący minus. W drodze powrotnej pierwszy raz napiliśmy się po ponad dwóch i pół godzinach w samolocie, co nie było przyjemne po całym dniu w upale, a potem po trzech godzinach wieczornego pobytu na lotnisku. Spotkaliśmy się z przedstawicielką w hotelu kilka razy, ona nam doradzała i doradzała, gdy mieliśmy pytania, ale przez całe wakacje jechaliśmy w swoją stronę i wynajmowaliśmy samochód na cały tydzień i jeździliśmy na własne wycieczki, które okazały się strzałem w dziesiątkę. idealna opcja. Wakacje w hotelu i na plaży zepsuli „nasi rodacy”, którzy nie umieli zachować się klasycznie. Nie przestrzegali zasad ubioru i nie mogli nawet przychodzić na kolacje w niczym innym niż podkoszulki, szorty, minispódniczki i głęboki dekolt, a nawet nie pozwalali sobie na palenie podczas jedzenia pomiędzy wszystkimi. Pozostawiło nas to w smutku i zawstydzeniu. Podczas naszych podróży odwiedziliśmy wiele plaż i Oman jest zdecydowanie tego wart. Pomimo tego, że jest pora sucha, nadal można tu znaleźć małe wodospady, zatoczki, laguny, piękną zieloną przyrodę. Nie wiem, czy było to spowodowane Ramadanem, czy poza sezonem, ale całymi dniami byliśmy sami w tych pięknych miejscach. Tego dnia byliśmy jedynymi osobami na prawie każdej (ukrytej) plaży. Mieliśmy szczęście i kilka razy widzieliśmy płaszczki, płaszczki i delfiny w morzu z plaży. Wybraliśmy się na jedną nocną wycieczkę na pustynię, gdzie skosztowaliśmy wielbłądziego mleka i mięsa, obserwowaliśmy zachód i wschód słońca nad wydmami, paliliśmy fajkę wodną przy ognisku z Beduinami i spędziliśmy noc w namiocie z solifugami. Miejscowi podobno są bardzo mili, nie do końca nam się podobało, przynajmniej jeden wieczorny spacer do miasta nie był dla dziewczynki zbyt przyjemny, mimo że była ubrana w szerokie spodnie

Piękne wakacje w Omanie, gdzie na pewno wrócimy. Dużą zaletą był bezpośredni lot z Pragi. Tutaj uwidoczniły się drobne niedociągnięcia biura podróży, gdy nie zostaliśmy z wyprzedzeniem dokładnie poinformowani o wyposażeniu samolotu (np. że w samolocie nie będzie ekranów podczas ponad 7-godzinnego lotu, co miało zostać zastąpiony serwerem z rozrywką Wi-Fi, ale przez większość czasu to nie działało) lub że na lotnisku nie było wcześniej żadnego delegata czekającego na lot (ani w Pradze, ani w Salalah), który mógłby oprowadzić ludzi. Nam to nie przeszkadzało, ale jeśli chcę wysłać rodziców czy babcię na wakacje, to jest to znaczący minus. W drodze powrotnej pierwszy raz napiliśmy się po ponad dwóch i pół godzinach w samolocie, co nie było przyjemne po całym dniu w upale, a potem po trzech godzinach wieczornego pobytu na lotnisku. Spotkaliśmy się z przedstawicielką w hotelu kilka razy, ona nam doradzała i doradzała, gdy mieliśmy pytania, ale przez całe wakacje jechaliśmy w swoją stronę i wynajmowaliśmy samochód na cały tydzień i jeździliśmy na własne wycieczki, które okazały się strzałem w dziesiątkę. idealna opcja. Wakacje w hotelu i na plaży zepsuli „nasi rodacy”, którzy nie umieli zachować się klasycznie. Nie przestrzegali zasad ubioru i nie mogli nawet przychodzić na kolacje w niczym innym niż podkoszulki, szorty, minispódniczki i głęboki dekolt, a nawet nie pozwalali sobie na palenie podczas jedzenia pomiędzy wszystkimi. Pozostawiło nas to w smutku i zawstydzeniu. Podczas naszych podróży odwiedziliśmy wiele plaż i Oman jest zdecydowanie tego wart. Pomimo tego, że jest pora sucha, nadal można tu znaleźć małe wodospady, zatoczki, laguny, piękną zieloną przyrodę. Nie wiem, czy było to spowodowane Ramadanem, czy poza sezonem, ale całymi dniami byliśmy sami w tych pięknych miejscach. Tego dnia byliśmy jedynymi osobami na prawie każdej (ukrytej) plaży. Mieliśmy szczęście i kilka razy widzieliśmy płaszczki, płaszczki i delfiny w morzu z plaży. Wybraliśmy się na jedną nocną wycieczkę na pustynię, gdzie skosztowaliśmy wielbłądziego mleka i mięsa, obserwowaliśmy zachód i wschód słońca nad wydmami, paliliśmy fajkę wodną przy ognisku z Beduinami i spędziliśmy noc w namiocie z solifugami. Miejscowi podobno są bardzo mili, nie do końca nam się podobało, przynajmniej jeden wieczorny spacer do miasta nie był dla dziewczynki zbyt przyjemny, mimo że była ubrana w szerokie spodnie

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Spaliśmy tylko w hotelu, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania. Nasz pokój znajdował się na pierwszym piętrze, tuż nad grillem, ale nie mogę powiedzieć, że wieczorem usłyszeliśmy choćby jeden hałas. Pokój był duży, bardzo nowoczesny i mieliśmy opcję balkonu, który przydał się do suszenia rzeczy. Mieliśmy wygodne, ogromne łóżko, po dwie duże poduszki i wszystko było zawsze czyste. Klimatyzator działał tak cicho, że nawet nie wiedzieliśmy, że tam jest.

Wyżywienie
Bywaliśmy na jednodniowych wycieczkach, zawsze tylko na śniadanie i kolację, i byliśmy z nich zadowoleni. Wybór był duży, myślę, że każdy miał wybór i był on nieco zróżnicowany. Każdego wieczoru następowała zmiana świeżego jedzenia - pizza, makarony, pasztety mięsne... Czasem w hotelu było bardzo tłoczno i był problem ze znalezieniem stolika na kolację. Minusem były napoje, które były niesamowicie słodkie i nie było wielu alternatyw. Rano brakowało nam na przykład alternatywy dla kawy i herbaty – kakao. Zatrzymaliśmy się na Ramadan i mogliśmy zjeść wcześniej niż „miejscowi”, o których dowiedzieliśmy się, kiedy przyjechaliśmy nieco wcześniej, mieli większy wybór jedzenia i napojów, było ich dużo i zostawili nam „resztki”. Nie zrobiło to dobrego wrażenia na hotelu 5*. Oczywiście jedzenie było komplementarne, ale nie w takim stopniu i na pewno nie całe. Zatrzymaliśmy się w klubie plażowym jakieś trzy razy, za każdym razem na godzinę z samego rana lub na kolację, gdzie napojami była także kawa, woda i cukierki w puszkach. Jedzenie jeszcze nie było, ale już go nie było, więc nie mogę ocenić.

Obsługa w hotelu
Niczego nam nie brakowało, a jeśli tak, hotel nas zakwaterował – pożyczyli nam przejściówkę do gniazdka i zestaw do szycia. Sprzątanie codziennie i bez zarzutu, uzupełnianie kosmetyków w miarę ich używania (chciałbym tylko, żeby dwie osoby zawsze mogły dostać dwa żele pod prysznic, a nie jeden, ale z drugiej strony zawsze nam to wystarczało). W pokoju była suszarka do włosów, żelazko, deska i cała gama kosmetyków. Jedyną „usługą”, która nam przeszkadzała, była irytująca oferta masaży na plaży. Jak już wspomniałem, byliśmy tam trzy razy po godzinę, ale trzy razy został nam narzucony masaż, mimo że od początku dawaliśmy jasno do zrozumienia, że nie jesteśmy nim zainteresowani. Coś takiego nie powinno mieć miejsca w takim hotelu. Raz wypiliśmy drinka i shishę w barze na dachu i było miło, chociaż wybór drinków mógł być szerszy. Minusem był brak możliwości wymiany dolarów i innych walut na OMR w hotelu.

Plaża
Nie korzystaliśmy z autobusu plażowego, do klubu plażowego jechaliśmy za każdym razem własnym samochodem. Nie było problemu z parkowaniem. Zawsze dostawaliśmy ręczniki, braliśmy leżak. Piasek można by co jakiś czas przeczyścić, ale nie jest dla mnie jasne, kto zostawia tam śmieci, niedopałki papierosów itp. Wygląda jak hotel 3* w Turcji, a nie jak hotel 5* w Omanie, zasługiwałby na remont, ale ponieważ tam nie nocowaliśmy, nie przeszkadzało nam to. Prysznice na zewnątrz i dwie przebieralnie, przez które wszystko widać, więc można się tam naprawdę rozebrać. Ale nie wolno ci tego robić, więc mogliśmy rozbierać się tylko w bikini na wyznaczonej plaży. Morze było ciepłe, fale klasyczne, czasem duże, czasem większe, ale można było pływać, ja z małymi dziećmi bym tam nie poszła (ale inni tak...). Morze i plaża są czyste, bez osadów.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Lenka H.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.4. - 13.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

ogólnie bardzo miłe wakacje, tylko autobus do i z plaży powinien kursować częściej, lub 2 autobusy

ogólnie bardzo miłe wakacje, tylko autobus do i z plaży powinien kursować częściej, lub 2 autobusy

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
bardzo ładny i przestronny pokój z balkonem z widokiem na basen i ogród

Wyżywienie
duży wybór wszystkiego, owoce - arbuzy i papaje, także kompoty, małe banany na śniadanie, także lunch na plaży do wyboru

Obsługa w hotelu
bardzo gościnni w recepcji i naprawdę mili w całym hotelu i restauracji

Plaża
plaża jest utrzymana, jest dużo leżaków i parasoli, spacery na plażę i z powrotem powinny być częstsze

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tatiana L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 29.3. - 6.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

Wszystko było super, tylko w morzu przez większość czasu nie można było pływać ze względu na wysokie fale.

Wszystko było super, tylko w morzu przez większość czasu nie można było pływać ze względu na wysokie fale.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Iveta Z.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 29.3. - 6.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Millennium Resort Salalah Ocena: 5/5 Oman, Salalah

Piękne wakacje za dobre pieniądze.

Piękne wakacje za dobre pieniądze.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
ok, wszystko bardzo miło Po prostu polecam środek odstraszający.

Wyżywienie
dieta jest bardzo urozmaicona, duży wybór owoców i warzyw. Świetny wybór jedzenia.

Obsługa w hotelu
W porządku

Plaża
Plaża jest czysta, duże fale niestety nie zrobią na Tobie wrażenia... ciepło, czysto.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Temperatura wody 30 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 35 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Czwartek 35 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Piątek 35 °C temperatura w nocy 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować