• Wizę należy uzyskać przed wyjazdem (możliwość uzyskania e-wizy).
 • Obywatele Polski, którzy chcą odwiedzić Oman w celu turystycznym, na okres nie przekraczający 14 dni, są zwolnieni z obowiązku wizowego.
 • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty uzyskania wizy.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/arabiasaudyjska/oman-idp

Hotel Belad Bont

Ocena: 4/5

Oman, Salalah

od 3 650 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Graf przedstawia prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach.

Kolumny przedstawiają minimalną cenę za osobę w danym miesiącu, z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży.

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 193 435

Kategoria

****

RegionOpis oferty

 

Położenie

Belad Bont Resort to kameralny hotelpołożony w zachodniej części miasta Salalah. Znajduje się ok. 8 km od centrum miasta Salalah oraz ok. 15 km od międzynarodowego lotniska w Salalah. 1,5 km od hotelu znajduje się supermarket Nesto.


Plaża

Hotelowa, szeroka plaża z białym piaskiem i łagodnym wejściem do wody, oddalona od hotelu ok.2 km (parasole i leżaki bezpłatne). Na plażę kursuje bezpłatny hotelowy bus (w wyznaczonych przez hotel godzinach). Przy plaży znajduje się beach club z barem serwujący napoje bezalkoholowe (dodatkowo płatny w wersji wyżywienia śniadania lub 2 posiłki lub 3 posiłki bezpłatny w wersji soft all inclusive).


Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja, przestronne lobby. Goście hotelowi mają do dyspozycji: restaurację główną Mosaic (dania w formie bufetu, kuchnia śródziemnomorska, indyjska, azjatycka i omańska), restauracja Riviera (płatna, kuchnia międzynarodowa, śródziemnomorska), bar przy basenie (płatny).

Ponadto w hotelu znajduje się basen zewnętrzny, basen dla dzieci,siłownia, sauna, łaźnia parowa. Za dodatkową opłatą: SPA jacuzzi, masaże, kosmetyczka.


Pokoje

Hotel oferuje około 100przestronnych i komfortowo urządzonych pokoi zlokalizowanych wdwu piętrowych budynkach. Wszystkie wyposażone są w: łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów, kosmetyki), klimatyzację, TV, telefon, sejf oraz mini bar (uzupełniany na zamówienie/dodatkowo płatny). Pokoje nie posiadają balkonów.


Wyżywienie

Śniadania (06:30-10:30) oraz kolacje (19:00-23:00) w formie bufetu lub serwowane - wybór dań z kartyw restauracji głównej „Mosaic”.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zwiększenia wyżywienia do 3 posiłków (śniadania, obiady, kolacje) w formie bufetu lub serwowane - wybór dań z karty.

Za dodatkową opłatą także formuła Soft All Inclusive: śniadania (06:30-10:30), obiady (12:30-15:00) i kolacje (19:00-23:00) w restauracji głównej „Mosaic”. W wyznaczonym barze w godzinach (16:00 – 18:30) serwowane są, w ramach tzw. „Afternoon Hi Tea”, kanapki, ciasta, herbata, kawa (Nescafe). Ponadto bar przy basenie „Lagoon Juice Bar”, serwuje napoje bezalkoholowe.

Na terenie hotelu dostępne są także 3 restauracje a la carte (za opłatą): „Riviera”, „Ottoman” – kuchnia turecka oraz „Yesmeen” (tylko dla kobiet). Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu usług objętych formułą full board oraz all inclusive (np. godzin serwowania posiłków). Uwaga: hotel nie serwuje alkoholu.


Program sportowy i animacyjny

Obiekt zapewnia swoim gościom: zewnętrzny basen, siłownię, saunę, łaźnię parową, basen i klub dla dzieci oraz SPA (za dodatkową opłatą).


Internet

Bezpłatny Internet w częściach wspólnych na terenie hotelu oraz w pokojach.


Kategoria lokalna

****


Naszym zdaniem

Idealne miejsce do spokojnego wypoczynku w bardzo komfortowych warunkach.


Strona www

www.beladbont.com


Zakwaterowanie
Stoki
Opinie klientów
Program


Dzień 1

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej (najpóźniej do godziny 12:00), transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

- Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne, np. Ramadan 02.04-01.05.2022) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).

"


Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe,transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa - wariant podstawowy (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, taksy turystycznej, depozytów oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne


Citi Tour – Salalah Salalah

Najczęściej odwiedzane miasto Omanu, położone nad Morzem Arabskim w regionie Dhofar, wyróżniającym się od pozostałych części kraju zarówno klimatem, jak i szatą roślinną. Po letnim monsunie następuje tu swoista eksplozja bujnej, soczystej zieleni, co przywodzi na myśl bardziej egzotyczne wyspy, niż miejsce na Półwyspie Arabskim. Salalah znane jest od starożytności z importu kadzidła, było również miejscem narodzin Sułtana Qaboos bin Said’a. Zwiedzanie rozpoczniemy od umieszczonego na liście UNESCO Muzeum Frankincense, słynącego z wykorzystania żywicy z drzew kadzidlanych. W Hali Marine dowiemy się wielu ciekawostek dotyczących bogatej historii regionu. Następnie przemierzając zielone plantacje warzyw i owoców przystaniemy by wykonać zdjęcie imponującego Meczetu Sułtana Qaboos’a. Cena ok. 90 USD/os.

Jebel Safari

Spragnieni niezapomnianych wrażeń? Żaden problem! Wycieczka samochodami z napędem na 4 koła pobudzi wszystkie zmysły! Przemierzając góry Dhofar można wykonać jedyne w swoim rodzaju zdjęcia panoramy znanej jako „Taqah Plateu”. Następnie przejazd przez wiecznie zielone Wadi Darbat i podziwianie prawie 100 metrowego wodospadu! Zobaczymy też Wielki Kanion regionu Dhofar znany pod nazwą Jebel Samhan. Osobliwością Omanu są słynne leje krasowe – obejrzymy jeden z nich - Tawi Attair - prawie 211 metrów głębokości szczelinę w ziemi). Po planowanym poczęstunku w formie pikniku transfer do malowniczego rejonu wioski Jebel. Rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżjazda jeepami jest sportem wysokiego ryzyka. Cena ok.145 USD/os.

Salalah East & West

Magiczna podróż w głąb Omańskiej kultury! Zwiedzimy starą rybacką wioskę Taqah, gdzie Naszym oczom ukażą się zabytkowe domy lokalnych mieszkańców oraz słynny w tym rejonie zamek. Kontynuując podróż, oglądając ruiny starego miasta Sumharam, dowiemy się wielu historycznych faktów dotyczących handlu kadzidłem. Cudowne szlaki prowadzące ze wschodu na zachód, będziemy mieli okazję do wykonania niesamowitych i unikatowych zdjęć panoramy miasta. Cena ok.120 USD/os.

„Pusta dzielnica” oraz Zaginione Miasto Ubar

Opuszczając hotel samochodem z napędem na 4 koła pojedziemy w stronę pasma górskiego Qara gdzie ujrzymy spektakularny widok na Salalah. Po krótkiej przerwie w miasteczku Thumrait, w którym można spotkać Beduinów, przemierzymy pochyłą trasę przekraczając żwirową pustynię Al Nejd. Zaginione Miasto Ubar, wpisane na listę UNESCO, według legend zostało całkowicie pochłonięte przez pustynię. Następnie zobaczymy tzw. „Pustą dzielnicę” - największą pustynię na świecie. W drodze powrotnej odwiedzimy Wadi Dawka, rejon słynący z drzew kadzidłowych. Rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżjazda jeepami jest sportem wysokiego ryzyka. Cena ok. 145 USD/os.

Delfiny

Wymarzona wycieczka dla całej rodziny! Ekscytująca wyprawa statkiem na otwarte wody Morza Arabskiego w celu obserwacji delfinów. Akrobatyczne i bardzo ciekawskie zwierzęta często podpływają blisko łodzi powodując uśmiech na twarzy każdego dziecka. Przy odrobinie szczęścia, zauważymy również pojawiające się w tym rejonie wieloryby. Cena ok. 75 USD/os.

City Tour – Muscat

Tuż po śniadaniu, przelot do Muskatu gdzie ujrzymy lokalną operę oraz sławny na cały Oman, Olbrzymi Meczet. Kontynuując wędrówkę przez stare rejonu Muscatu naszym oczom ukażą się tradycyjne arabskie budynki wpasowane w górskie ściany. Zobaczymy ceremonialny Pałac Sułtana Qaboos’a, zwany Al Alam. Kolejną atrakcją będzie prywatne muzeum Bait Al Zubair które otworzyło się na świat dopiero w 1998 roku! Obiekt ten obfituje w liczne kolekcje omańskich artefaktów.Odwiedzimy również słynny suk Muttrah.Cena uzależniona od ilości zgłoszonych osób

Snorkeling

Pełne podwodnych atrakcji morze Dhofaru zachęca co raz to szersze grono sympatyków nurkowania! Rezerwat przyrody, którego życie morskie tworzy jeden wielki, kolorowy spektakl, jest pod ciągłą opieką. Przepiękne koralowce, barwne ryby i tysiące innych, bajecznych zjawisk – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Nas w podwodnym świecie Dhofar! Rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżnurkowanie i snurkowaniejest sportem wysokiego ryzyka.Cena ok. 130 USD/os.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne


Informacje ogólne

Waluta

OMR – rial ormański. Możliwa jest wymiana EUR bądźUSD (akceptowane są banknoty wydane po 2014 r.- kolorowe i z paskiem zabezpieczającym)w jednym z licznych kantorów. W większych miastach dostępne są również bankomaty, jednak należy pamiętać o możliwych niekorzystnych kursach walutowych.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwki. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach, taksówkarzy, właścicieli dorożek i wielbłądów oraz kelnerów w restauracjach.

Wiza

Przy wjeździe do Omanu w celu turystycznym. na okres nie przekraczający 14 dni nie ma obowiązku wizowego. Dla obywateli innych państw niż RP mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Wizy - informacje dla sprzedawców


Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Przy wjeździe do Omanu w celu turystycznym. na okres nie przekraczający 14 dni nie ma obowiązku wizowego.

Dla obywateli innych państw niż RP mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Wizy


Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Przy wjeździe do Omanu w celu turystycznym. na okres nie przekraczający 14 dni nie ma obowiązku wizowego.

Dla obywateli innych państw niż RP mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w Omanie trwa od 07.11.2023 do 16.04.2024.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 4 km
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 12 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 15 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Bar Bar tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Siatkówka Siatkówka tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 41 opinii)

Ocena 3,9 / 5

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 3,9 / 5

Okolica 3,6 / 5

Cena 4,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

20. najwyższa ocena z 272 hoteli w Oman

Jaroslav M.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.4. - 20.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Ogólnie rzecz biorąc, udane, relaksujące i słoneczne wakacje. Cicha okolica, mało turystów i hałas.

Ogólnie rzecz biorąc, udane, relaksujące i słoneczne wakacje. Cicha okolica, mało turystów i hałas.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest doskonałe, w pokoju znajduje się lodówka, sejf oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Wszędzie czysto.

Wyżywienie
Dieta była dość urozmaicona, zawsze było w czym wybierać - ale ogólnie mało owoców, tylko arbuz, papaja, czasem jabłko i pomarańcza. Dieta jest nieco inna niż w Europie, ale trzeba to wziąć pod uwagę. Ze względu na mniejszą liczbę osób przez ostatnie 3 dni nie było stołów w formie bufetu na lunch i kolację, ale wybór z menu to kompletna porażka. W większości przypadków jedzenie było kiepskiej jakości, źle przygotowane, twarde, wysuszone lub przypalone.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe były na wyższym poziomie. Codziennie było sprzątane, uzupełniana woda butelkowana, kawa i herbata. Wymiana ręczników, uzupełnienie szamponu i środków piorących. Leżaki na plaży i przy basenie.

Plaża
Plaża znajduje się 4 km od hotelu, minibus odjeżdża z hotelu 5 razy dziennie. Czasami zapominał prowadzić. Zaopatrzenie na plaży skromne, wręcz niewystarczające. Duża plaża - ogromna z białym piaskiem. Od leżaków i parasoli do wody jest jeszcze 150 m. Dość długa droga. Przez cały tydzień w oceanie były duże fale, więc woda była mętna. W zasadzie nie dało się tu pływać, ale fale prawdopodobnie nadal tu są. Warto zastanowić się, w którą porę roku się tu wybrać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Alena H.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 29.3. - 6.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Wspaniały

Wspaniały

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
wszystko w porządku

Wyżywienie
bardzo smaczne

Plaża
piękna szeroka plaża

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Jaroslav M.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.4. - 20.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Ogólnie rzecz biorąc, udane, relaksujące i słoneczne wakacje. Cicha okolica, mało turystów i hałas.

Ogólnie rzecz biorąc, udane, relaksujące i słoneczne wakacje. Cicha okolica, mało turystów i hałas.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest doskonałe, w pokoju znajduje się lodówka, sejf oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Wszędzie czysto.

Wyżywienie
Dieta była dość urozmaicona, zawsze było w czym wybierać - ale ogólnie mało owoców, tylko arbuz, papaja, czasem jabłko i pomarańcza. Dieta jest nieco inna niż w Europie, ale trzeba to wziąć pod uwagę. Ze względu na mniejszą liczbę osób przez ostatnie 3 dni nie było stołów w formie bufetu na lunch i kolację, ale wybór z menu to kompletna porażka. W większości przypadków jedzenie było kiepskiej jakości, źle przygotowane, twarde, wysuszone lub przypalone.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe były na wyższym poziomie. Codziennie było sprzątane, uzupełniana woda butelkowana, kawa i herbata. Wymiana ręczników, uzupełnienie szamponu i środków piorących. Leżaki na plaży i przy basenie.

Plaża
Plaża znajduje się 4 km od hotelu, minibus odjeżdża z hotelu 5 razy dziennie. Czasami zapominał prowadzić. Zaopatrzenie na plaży skromne, wręcz niewystarczające. Duża plaża - ogromna z białym piaskiem. Od leżaków i parasoli do wody jest jeszcze 150 m. Dość długa droga. Przez cały tydzień w oceanie były duże fale, więc woda była mętna. W zasadzie nie dało się tu pływać, ale fale prawdopodobnie nadal tu są. Warto zastanowić się, w którą porę roku się tu wybrać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Alena H.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 29.3. - 6.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Wspaniały

Wspaniały

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
wszystko w porządku

Wyżywienie
bardzo smaczne

Plaża
piękna szeroka plaża

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jakub J.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.3. - 30.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Przyjemne i spokojne wakacje.

Przyjemne i spokojne wakacje.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Obiekt w pełni spełniał wszystkie standardy. Pokoje miały wszystkie udogodnienia i były regularnie sprzątane. Jeśli nie chcieliśmy sprzątać pokoju, w recepcji nadal kontaktowano się ze mną telefonicznie, aby sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest.

Wyżywienie
Spełnił oczekiwania, wybór był wystarczający, było to połączenie kuchni lokalnej i europejskiej.

Obsługa w hotelu
Odpowiedni. Jedynie przy basenie brakowało leżaków.

Plaża
Na plażę można dojechać minibusem spod hotelu. Nie do końca trzyma się jednak harmonogramu podanego na recepcji i często wychodzi wcześniej niż podano. Wiele osób nie dociera na plażę i musi albo czekać godzinę, albo chodzić 20 minut (w 30 stopniach). To samo dotyczy odbioru z plaży. Plaża jest spokojna, ale dość brudna. Jest dużo mułu z morza. Podobnie do morza unosi się sporo odpadów z pobliskiego portu. Wykopali nas z plaży przed 17:00. Nigdzie nie jest napisane, że plaża ma ograniczone godziny otwarcia. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo rozczarowani usługami plażowymi.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Šárka M.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.3. - 16.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Bardzo przyjemny, rodzinny hotel, jakość odpowiadała cenie. Szukaliśmy spokojnego wypoczynku, to się spełniło

Bardzo przyjemny, rodzinny hotel, jakość odpowiadała cenie. Szukaliśmy spokojnego wypoczynku, to się spełniło

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Wyposażenie pokoju starsze, ale wystarczające. Trochę rozczarowany, że nie było balkonu. Basen jest świetny, bardzo miło jest siedzieć przy basenie. Uzupełnianie szamponu, odżywki, balsamu do ciała, mydła w pokojach. Ręczniki i ręczniki kąpielowe zawsze czyste. Bezpieczny w pokoju.

Wyżywienie
Jedzenie wystarczające, światło all inclusive było całkowicie wystarczające. Doskonałe desery. W hotelu nie ma alkoholu.

Obsługa w hotelu
Personel bardzo przyzwoity, uprzejmy, zawsze starał się dostosować. Podejście rodzinne. Prawie nie zauważyliśmy, że był Ramadan, chociaż obowiązywały pewne ograniczenia.

Plaża
Chodził na plażę i z powrotem 6 razy dziennie. Do plaży ok. 5 minut autobusem. Mały bar na plaży z przekąskami, owocami, napojami i kawą. Na miejscu bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki. Plaża jest dość szeroka, do wody musieliśmy chodzić około 5 minut. W pobliżu znajduje się ogromny port, więc powiedziałbym, że woda w Salalah nie będzie do końca czysta.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Helena S.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.2. - 6.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Belad Bont Ocena: 4/5 Oman, Salalah

Pierwsze wakacje

Pierwsze wakacje

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel bardzo ładny

Wyżywienie
Dieta jest zróżnicowana

Obsługa w hotelu
Jakość usług

Plaża
Długa plaża znajduje się nieco dalej od hotelu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Temperatura wody 30 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 35 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Czwartek 35 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Piątek 35 °C temperatura w nocy 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować