Hotel Hotel Vier Jahreszeiten (Garmisch-Partenkirchen)

Ocena: 3/5

Niemcy, Bawaria, Garmisch-Partenkirchen

Więcej o hotelu

od 1 918 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 211 188

Kategoria

***

Miasto

Garmisch-Partenkirchen

Kraj

Niemcy

Rekomendacja

: 94 %

Położenie/wyposażenie

Tradycyjny 3-gwiazdkowy Hotel Vier Jahreszeiten jest położony w samym centrum Garmisch-Partenkirchen. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek kolejki Bayerische Zugspitzbahn, którą można wygodnie dotrzeć do terenu narciarskiego Garmisch-Classic oraz na szczyt Zugspitze. Teren narciarski Garmisch-Classic oddalony jest o około 2 km. W odległości krótkiego spaceru znajdują się także obiekty handlowe oraz dworzec kolejowy.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda, Wi-Fi, restauracja i pokój śniadaniowy oraz przechowalnia nart. Dostępny jest również bezpłatny parking oraz płatny garaż (na zapytanie).Goście mają możliwość codziennego korzystania ze studia fitness "Fit-Life" oraz sauny (w odległości ok 800 m, wg info na miejscu).

Dodatkowo, po opłaceniu opłaty klimatycznej otrzymają Państwo kartę gościa, która umożliwia korzystanie z atrakcyjnych świadczeń i zniżek na czas pobytu, np. przejazdy wszystkimi lokalnymi autobusami, wycieczki górskie itp. (ograniczenia usług i terminy korzystania mogą ulec zmianie, więcej informacji na miejscu).PokojeKomfortowe i jasne pokoje urządzone są w stylu alpejskim z meblami z litego drewna i wyposażone są w łazienkę lub prysznic/WC, TV (płaski ekran), Wi-Fi, radio, telefon i minibar (za opłatą).WyżywienieW cenę wliczone jest codzienne śniadanie w formie bufetu. W przypadku rezerwacji pokoju z wyżywieniem HB lub śniadaniem PLUS otrzymają Państwo dodatkowo od wtorku do soboty kolację w formie 3-daniowego menu do wyboru. W pozostałe dni tygodnia w hotelu nie jest oferowana kolacja.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoCodzienne wejście do "Fit-Life", w tym do sauny (wg opisu)Karta gościa (wg opisu)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Minibar (w pokoju)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Psy na zapytanie (ok. 12,50 € /noc, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji. Na miejscu mogą także zostać naliczone opłaty za pobyt (zob. Koszty na miejscu).

Ważne wskazówki

Prosimy pamiętać, że hotel nie serwuje kolacji od niedzieli do wtorku włącznie. W te dni tygodnia obiadokolacja nie jest wliczona w cenę turnusu.Dzieci do 5. roku życia nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie osoby dorosłej otrzymają darmowy karnet. W ramach kursu narciarskiego należy wykupić własny karnet (płatne na miejscu, więcej informacji w kasie wyciągu).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Dla niepełnosprawych

Nie dla niepełnospr.

Doppelzimmer/Zustellbett Du/WC, ÜF PLUS, DZF5

komfortowe pokoje z TVw cenie codzienne śniadanie i częściowo kolacja (patrz zakładka: wyżywienie)

Einzelzimmer Du/WC, ÜF PLUS, EIF5

komfortowe pokoje z TVw cenie codzienne śniadanie i częściowo kolacja (patrz zakładka: wyżywienie)

Doppelzimmer/Zustellbett Du/WC, HP, DZHM

komfortowe pokoje z TVw cenie codzienne śniadanie i kolacja

Einzelzimmer Du/WC, HP, EIHM

komfortowe pokoje z TVw cenie codzienne śniadanie i kolacja

Einzelzimmer Du/WC, ÜF, EIFM

komfortowe pokoje z TVw cenie codzienne śniadanie

Doppelzimmer/Zustellbett Du/WC, ÜF, DZFM

komfortowe pokoje z TVw cenie codzienne śniadanie

Miejscowość

Garmisch-Partenkirchen

Dojazd

Kolej: Garmisch-Partenkirchen (w miejscowości), Innsbruck (ok. 60 km)Przelot: Innsbruck (ok. 60 km), Monachium (ok. 130 km), Salzburg (ok. 175 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Teren narciarski Garmisch-Classic, Zugspitze

Maks. wysokość: 2720 mMin. wysokość: 740 mWys. miejscowość: 708 mWyciągi łącznie: 28Orczyki: 14Krzesełka: 6Gondole: 8Trasy łącznie: 60 kmTrasy zielone/niebieskie: 19 kmTrasy czerwone: 31 kmTrasy czarne: 10 km

Region narciarski Tiroler Zugspitz Arena & Garmisch

Maks. wysokość: 2720 mMin. wysokość: 732 mWyciągi łącznie: 89Orczyki: 54Krzesełka: 21Gondole: 14Trasy łącznie: 215 kmTrasy zielone/niebieskie: 104 kmTrasy czerwone: 78 kmTrasy czarne: 33 kmTrasy do skialpinizmu: 7 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • TV TV tak
  • Minibar Minibar tak
  • Fitness Fitness tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować