Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wakacje w Meksyku są możliwe bez obowiązkowych testów oraz kwarantanny. Podróżujący są zobowiązani do uzupełnienia internetowego formularza na stronie: www.vuelaseguro.com oraz wygenerowania kodu QR, który będzie dostępny po zalogowaniu na stronie.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 8 055 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 197 565

Naszym zdaniem

Znakomity hotel przy plaży, pełen rozrywki, atrakcji sportowych, różnorodnych barów i restauracji. Oddalony od centrum, daje poczucie relaksu blisko natury. Duży teren, a na nim cenota, egzotyczna roślinność, piękne baseny. Idealna oferta zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. 

Położenie

Przy plaży, ok. 10 minut jazdy od Playa del Carmen, 53 km od lotniska w Cancun, 60 km od centrum Cancun.

Wyposażenie

Obszerne lobby ze strefą wypoczynkową, barem i całodobową recepcją, bezpłatne Wi-Fi, odpłatny terminal internetowy, kantor wymiany walut, sklepiki, restauracja główna (bufety), 9 restauracji tematycznych (m.in. meksykańska, włoska, japońska, międzynarodowa), kiosk z lodami, kawiarnia, bary (m.in przy plaży, swim up przy basenie), sale konferencyjne, centrum handlowe, pralnia.  

Pokoje

Junior suite - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego (sofa), łazienka (wanna z hydromasażem, prysznic, suszarka, waga, WC), Wi-Fi, telewizor LCD z kanałami sat, codziennie uzupełniany minibar, ekspres do kawy, sejf, klimatyzacja i wentylator sufitowy, żelazko i deska do prasowania, balkon lub taras (widok na ogród lub basen).
Junior suite swim-up  - na parterze, wyjście do basenu.
Rooftop junior suites - na najwyższym piętrze, taras z jacuzzi.
Eden junior suite - usytuowanie bliżej plaży.
Eden junior suite swim-up - usytuowanie bliżej plaży, wyjście z tarasu do basenu.
Privilege junior suite -  sypialnia z częścią wypoczynku dziennego (sofa), łazienka (wanna z hydromasażem, prysznic, suszarka, waga, WC), Wi-Fi, telewizor LCD z kanałami sat, codziennie uzupełniany minibar, ekspres do kawy, sejf, klimatyzacja i wentylator sufitowy, żelazko i deska do prasowania, balkon lub taras (widok na ogród lub basen) z jacuzzi. Dodatkowo serwis privilege: kapcie i szlafroki, ekspres do kawy Netspresso, ręczniki plażowe w pokoju, wstęp do privilage lounge (klimatyzowana sala z widokiem na morze, markowe napoje alkoholowe, przystawki i przekąski, komputery z dostępem do Internetu, codzienna prasa, biblioteka i DVD dla dorosłych i dzieci), taras Chill-Out znajdujący się na dachu, śniadania w lounge lub do pokoju, serwis concierge, wydzielona plaża z leżakami, balijskimi łóżkami, serwisem napojów, 10% zniżki na Despacio Spa Center), napoje alkoholowe w minibarze.
Privilege junior suite swim-up - na parterze z wyjściem do basenu. Przywileje strefy privilege.
Privilege junior suite rooftop - na najwyższym piętrze, jacuzzi na tarasie, widok na morze. Przywileje strefy privilege.
 

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, kolacje w restauracjach a'la carte, kawa, herbata, napoje, lokalne i niektóre międzynarodowe alkohole.

Sport i rozrywka

5 basenów, tarasy słoneczne, leżaki, parasole, hamaki, korty tenisowe, siłownia, boisko wielofunkcyjne i boisko do siatkówki plażowej, kręgielnia, sala teatralna, wstęp do kasyna, dyskoteka, animacje, pokazy filmowe, muzyka na żywo, aerobik, salsa, niektóre niemotorowe sporty wodne, odpłatnie: nurkowanie, sporty wodne, strefa spa. 5 km od hotelu znajduje się pole golfowe.

Dla dzieci

Klub Daisy: pełen program zajęć dla dzieci w wieku 4-12 lat, park wodny dla dzieci, plac zabaw, sala zabaw, minidyskoteki, ne i nocneklub dla nastolatków (13-17 lat), sala gier (PlayStation, Xbox, Guitar Hero, piłkarzyki, tenis stołowy, minibilard, cymbergaj, filmy i serwis przekąsek z kanapkami, napojami bezalkoholowymi, popcornem i frappuccino), wysokie krzesełka w restauracji.

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podatek turystyczny

Począwszy od 1 kwietnia 2021 wszyscy turyści wjeżdżający do stanu Quintana Roo w Meksyku (na terenie którego znajdują się m.in. miejscowości Tulum, Playa del Carmen, Cancun) zobowiązani będą do uiszczenia podatku turystycznego w wysokości ok. 11 $/os. (224 meksykańskich pesos).
Podatek ten jest obowiązkowy dla wszystkich podróżnych od 15 roku życia. Można go opłacić wedle uznania - przed przyjazdem na miejsce, w trakcie pobytu lub przed opuszczeniem Meksyku. 
Podatek będzie można opłacić poprzez Visitax - dedykowaną stronę internetową lub w automatach dostępnych 24 godziny na dobę na lotnisku w Cancun. Po opłaceniu podatku podróżny otrzyma potwierdzenie z kodem kreskowym, który należy zachować do kontroli (będzie ona przeprowadzona przed wylotem z Meksyku przez lotniskowy personel).


Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Aktualizacje COVID-19

Zgodnie z rozporządzeniem władz meksykańskiego stanu Quintana Roo - od 26 lipca 2021 r. napoje alkoholowe mogą być serwowane tylko do północy. Dotyczy to wszystkich hoteli, restauracji, barów, room-service itp.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki tranzytu

Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. Przyłbice, maski FFP2 z zaworem, chusty oraz szale nie są dozwolone. Maseczkę należy wymieniać co 3 godziny. Podczas odprawy sprawdzane są rodzaje maseczek oraz ich liczba. Brak odpowiedniej maseczki skutkuje odmową wejścia na pokład samolotu.
Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.
www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm
https://www.swiss.com/pl/en/homepage
https://www.airfrance.fr/en/information/covid-19
Aktualne informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:
https://www.msp.gob.do/
https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus/
http://dominikana.konsulat.gov.pl/blog/kategorie/aktualnosci/

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Warunki wjazdowe - COVID

Aktualizacja z 30 maja 2022
Po przylocie do Meksyku nie jest wymagane okazanie zaświadczeń o szczepieniach ani o negatywnym wyniku testu. Nie ma także obowiązku przedstawienia formularza lokalizacyjnego.
Uwaga, ubezpieczenie Best Reisen pokrywa koszty leczenia do wysokości 30 000 EUR. Zalecamy wykupienie ubezpieczenia dodatkowego na sumę nie mniejszą niż 100 000 USD. Oferujemy takie opcjonalne ubezpieczenie obejmujące również skutki izolacji czy kwarantanny.
Koszty leczenia prywatnego są szczególnie wysokie na Jukatanie.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

Karta Turystyczna

Karta Turystyczna - podróżni podczas przekraczania granicy Meksyku, muszą okazać formularz migracyjny (FM - Formulaio Migratorio. Formularz ten jest rozdawany przez personel pokładowy. Należy go wypełnić w dwóch egzemplarzach, które opieczętuje urzędnik służb migracyjnych i zostawi u siebie oryginał. Kopię należy zachować i okazać podczas wyjazdu. W przypadku braku kopii wyjazd może być utrudniony a w skrajnych przypadkach na podróżnego może zostać nałożona grzywna.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,9 / 5
Travelplanet

Fantastyczny (2 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

23. najwyższa ocena z 5460 hoteli w Meksyk

Renáta Narzikul

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 15.12.2021 - 3.1.2022 Oceniono: Styczeń 2022

Ocean Riviera Paradise Meksyk, Riviera Maya

Pobyt w ośrodku był udany pod każdym względem. Nie spotkałem się z niczym wymagającym krytycznej oceny i polecam wszystkim.

Pobyt w ośrodku był udany pod każdym względem. Nie spotkałem się z niczym wymagającym krytycznej oceny i polecam wszystkim.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie spełniło moje oczekiwania, pokoje były przestronne, dobrze wyposażone, czyste. Również cały ośrodek sprawiał wrażenie harmonijnego, bardzo ładnie zaaranżowanego i starannie utrzymanego.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe, wysokiej jakości, smaczne z bardzo szerokim wyborem. W świąteczny obiad włożyli dużo uwagi, przekroczyli już i tak wysoki poziom baru i cały wieczór był bardzo przyjemny. Podobnie podeszli do kolacji sylwestrowej, wystrój, program i wybór potraw odpowiadał specyfice wieczoru.

Obsługa w hotelu
Personel był bardzo miły, gościnny, uprzejmy, ale nie narzucający się. Kierownik, do którego zwracałem się, gdy potrzebowałem pomocy lub porady w jakiejś sprawie, reagował natychmiast i zawsze znajdował rozwiązanie. W Nowy Rok za pół godziny przywiózł chore dziecko do gabinetu lekarskiego, a po przepisaniu antybiotyków za kolejne pół godziny przywiózł też potrzebne lekarstwa. W ośrodku znajdują się dwa miejsca testowe na Covida, więc w razie potrzeby nie ma problemu z poddaniem się testowi. Room service, sprzątanie, uzupełnianie napojów w lodówce do pokoju, jak również wszystkie usługi w ośrodku działały bez zarzutu.Z dużą dbałością o higienę anty-covidową. Nie były formalne, w pomieszczeniach zamkniętych obowiązkowo dezynfekcja, pomiary temperatury i noszenie maseczek, na zewnątrz w maseczkach również personel. Mimo ścisłego przestrzegania środków higieny nie miało to wpływu uciążliwego i nie zakłócało świątecznej atmosfery.

Plaża
Plaża była czysta, zadbana. Morze jest piękne, czyste z doskonałą temperaturą (28 stopni). Do ideału brakuje tylko kamieni w morzu, więc polecam założyć buty do wody. Około 100-200 metrów od ośrodka znajdują się miejsca, gdzie morze jest wolne od kamieni, więc kiedy szliśmy z dziećmi nad wodę, woleliśmy spacerować i cieszyć się morzem trochę dalej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Lukas

Ocena 4,8 / 5

Niezweryfikowana opinia

Ocean Riviera Paradise Meksyk, Riviera Maya

5 mocnych gwiazdek, polecam... świetne jedzenie, drinki i cała otoczka... polecam

5 mocnych gwiazdek, polecam... świetne jedzenie, drinki i cała otoczka... polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Renáta Narzikul

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 15.12.2021 - 3.1.2022 Oceniono: Styczeń 2022

Ocean Riviera Paradise Meksyk, Riviera Maya

Pobyt w ośrodku był udany pod każdym względem. Nie spotkałem się z niczym wymagającym krytycznej oceny i polecam wszystkim.

Pobyt w ośrodku był udany pod każdym względem. Nie spotkałem się z niczym wymagającym krytycznej oceny i polecam wszystkim.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie spełniło moje oczekiwania, pokoje były przestronne, dobrze wyposażone, czyste. Również cały ośrodek sprawiał wrażenie harmonijnego, bardzo ładnie zaaranżowanego i starannie utrzymanego.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe, wysokiej jakości, smaczne z bardzo szerokim wyborem. W świąteczny obiad włożyli dużo uwagi, przekroczyli już i tak wysoki poziom baru i cały wieczór był bardzo przyjemny. Podobnie podeszli do kolacji sylwestrowej, wystrój, program i wybór potraw odpowiadał specyfice wieczoru.

Obsługa w hotelu
Personel był bardzo miły, gościnny, uprzejmy, ale nie narzucający się. Kierownik, do którego zwracałem się, gdy potrzebowałem pomocy lub porady w jakiejś sprawie, reagował natychmiast i zawsze znajdował rozwiązanie. W Nowy Rok za pół godziny przywiózł chore dziecko do gabinetu lekarskiego, a po przepisaniu antybiotyków za kolejne pół godziny przywiózł też potrzebne lekarstwa. W ośrodku znajdują się dwa miejsca testowe na Covida, więc w razie potrzeby nie ma problemu z poddaniem się testowi. Room service, sprzątanie, uzupełnianie napojów w lodówce do pokoju, jak również wszystkie usługi w ośrodku działały bez zarzutu.Z dużą dbałością o higienę anty-covidową. Nie były formalne, w pomieszczeniach zamkniętych obowiązkowo dezynfekcja, pomiary temperatury i noszenie maseczek, na zewnątrz w maseczkach również personel. Mimo ścisłego przestrzegania środków higieny nie miało to wpływu uciążliwego i nie zakłócało świątecznej atmosfery.

Plaża
Plaża była czysta, zadbana. Morze jest piękne, czyste z doskonałą temperaturą (28 stopni). Do ideału brakuje tylko kamieni w morzu, więc polecam założyć buty do wody. Około 100-200 metrów od ośrodka znajdują się miejsca, gdzie morze jest wolne od kamieni, więc kiedy szliśmy z dziećmi nad wodę, woleliśmy spacerować i cieszyć się morzem trochę dalej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Lukas

Ocena 4,8 / 5

Niezweryfikowana opinia

Ocean Riviera Paradise Meksyk, Riviera Maya

5 mocnych gwiazdek, polecam... świetne jedzenie, drinki i cała otoczka... polecam

5 mocnych gwiazdek, polecam... świetne jedzenie, drinki i cała otoczka... polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 32 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 33 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Poniedziałek 32 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Wtorek 30 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Środa 32 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować