Hotel Valentin Imperial Riviera Maya

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Więcej o hotelu

od 5 763 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 29 226

Naszym zdaniem

Znakomity hotel o ciekawej architekturze, usytuowany między Cancun a Playa del Carmen. Piękna plaża, wyborna kuchnia, bujna zieleń, obszerne pokoje z tarasami lub balkonami, bogate all inclusive bez konieczności rezerwacji w restauracjach a'la carte. Hotel przeznaczony dla dorosłych gości.

Położenie

Przy piaszczystej, długiej plaży (leżaki i parasole bezplatnie, odpłatne łóżka balijskie),  25 km od Playa del Carmen, 28 km od lotniska w Cancun. 

Wyposażenie

Wytworne lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne Wi-Fi, dwie restauracje główne, restauracje a'la carte (azjatycka, śródziemnomorska, francuska, japońska, meksykańska), The Corner (płatna), bar La Plaza Espana na tarasie w otoczeniu palm, Martini Bar, bar cygarowy, bar w lobby, bar ze sceną (otwarty w czasie występów), sport bar, bar przy basenie typu swim-up, bar plażowy, pralnia, sklepik, sale konferencyjne, bankomat.  

Pokoje

Junior suite deluxe - sypialnia z salonem, łazienka (wanna z hydromasażem, kabina prysznicowa, toaleta, suszarka, kapcie, szlafroki), wentylator sufitowy, klimatyzacja, sejf, telefon, minibar, ekspres do kawy, żelazko/deska do prasowania, TV sat, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 48 m kw. 
Junior suite silver - sypialnia z salonem, łazienka (wanna dwuosobowa z hydromasażem, kabina prysznicowa, toaleta, suszarka, kapcie, szlafroki), wentylator sufitowy, klimatyzacja, sejf, telefon, minibar, ekspres do kawy, żelazko/deska do prasowania, TV sat, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 48 m kw. Usytuowanie bliżej restauracji i basenów, około 4 minuty spacerem do plaży. 
Junior suite golden - luksusowy apartament; sypialnia, salon, łazienka (wanna dwuosobowa z hydromasażem, kabina prysznicowa, toaleta, bidet, suszarka, kapcie, szlafroki), wentylator sufitowy, klimatyzacja, sejf, telefon, minibar, ekspres do kawy, żelazko/deska do prasowania, dwa telewizory, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na basen/ogród). Powierzchnia - ok. 60m kw. Usytuowanie bliżej basenu i laguny.
Junior suite gold swim-up - luksusowy apartament; sypialnia, salon, łazienka (wanna dwuosobowa z hydromasażem, kabina prysznicowa, toaleta, bidet, suszarka, kapcie, szlafroki), wentylator sufitowy, klimatyzacja, sejf, telefon, minibar, ekspres do kawy, żelazko/deska do prasowania, dwa telewizory, Wi-Fi. Powierzchnia - ok. 60m kw. Usytuowanie na parterze z miniogródkiem i wyjściem do basenu.
Junior suite emerald - luksusowy apartament bliżej plaży, żywy wystrój, karaibskie akcentami, nowoczesne udogodnienia, sypialnia z salonem, łazienka (wanna z hydromasażem dla dwojga, kabina prysznicowa, toaleta, bidet, suszarka, kapcie, szlafroki), wentylator sufitowy, klimatyzacja, sejf, telefon, minibar, ekspres do kawy, żelazko/deska do prasowania, TV sat, Wi-Fi, duży taras (częściowy widok na morze). Powierzchnia - ok. 58 m kw. 

Wyżywienie

All inclusive - śniadania i obiady (bufety), kolacje (a'la carte), przekąski, napoje, lokalne i wyznaczone międzynarodowe alkohole, minibar (woda i wyznaczone napoje), room-service. Do restauracji japońskiej konieczna rezerwacja. Do kolacji wymagany stosowny strój.   

Sport i rozrywka

Duży, ładny basen o fantazyjnym kształcie z mostkiem i wysepkami, taras słoneczny, jacuzzi, siatkówka plażowa, korty tenisowe, siłownia, animacje, areobik, joga, wieczorna rozrywka, kajaki. Odpłatnie: masaże, zabiegi kosmetyczne, bilard, sporty wodne, szkoła nurkowania PADI.  

Dla dzieci

Brak infrastruktury dla dzieci.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Meksyku nie wymaga się wizy wjazdowej. Formularz Migracyjny (FMT), który rozdawany jest już na pokładzie samolotu, po wypełnieniu musi być opieczętowany przez urzędnika migracyjnego podczas przekraczania granicy (w przypadku podróży samolotem jest to pierwsze międzynarodowe lotnisko, a nie docelowe). Oryginał wypełnionego formularza odbiera funkcjonariusz służb migracyjnych, natomiast ostemplowaną kopię FMT należy zachować i okazać w momencie wyjazdu z Meksyku. Brak kopii formularza (a w przypadku jego utraty - niedopełnienie obowiązku zgłoszenia tego faktu na policji) może oznaczać przy wyjeździe nałożenie grzywny w wysokości do 100 USD.
Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
Zaleca się posiadanie ubezpieczenia na sumę nie mniejszą niż około 100 000 USD.  Koszty leczenia, operacji i pobytu w szpitalu na dobrym poziomie są bardzo wysokie - porównywalne do tych w USA.

Bagaż rejestrowany

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski do Meksyku dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 500 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty za kartę turystyczną, opłaty turystycznej (ok. 2 USD za pokój za noc), bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji).

Aktualizacje COVID-19

UWAGA!
Przed  wylotem do Meksyku należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travelers, który dostępny jest na https://afac.hostingerapp.com/
Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Plac zabaw tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Pt 25 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Sob 27 °C temperatura w nocy 20 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień