Hotel Iberostar Selection Paraí

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Więcej o hotelu

od 5 105 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 232 453

Naszym zdaniem

Wspaniały hotel usytuowany na terenie dużego kompleksu wakacyjnego, zanurzony w tropikalnym ogrodzie przy plaży, sygnowany znaną marką Iberostar. Znakomity serwis, moc atrakcji, piękna sceneria, bogate all inclusive, raj dla rodzin z dziećmi.

Położenie

Na słynnej Riwierze Maya, przy piaszczystej, szerokiej plaży z łagodnym zejściem do morza (serwis plażowy bezpłatnie), między Playa del Carmen a Puerto Morelos, ok. 35 km od lotniska w Cancun

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, restauracja główna La Plaza (bufety), restauracja meksykańska El Puerto, Hashiru - kuchnia japońska, El Colonial - kuchnia międzynarodowa, La Hacienda - kuchnia meksykańska, bary: w lobby, przy basenie, na plaży, grill bar, bar w dyskotece, kiosk z lodami. Poza tym sklepy w alei handlowej Shopping Plaza, punkt wymiany walut, centrum konferencyjne, amfiteatr, bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych, odpłatne punkty internetowe i wyposażenia centrum biznesowego, pralnia, wypożyczalnia samochodów, room service.
Goście mogą korzystać z infrastruktury siostrzanego hotelu Paraiso del Mar (pozostałe restauracje i bary, miejsca rekreacji itd.).

Pokoje

Double - standardowe wyposażenie, łazienka, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, TV sat, minibar, telefon, ekspres do kawy, żelazko/deska do prasowania, bezpłatne Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ogród).
Double near pool - standardowy pokój blisko basenu.Wyposażenie jak w pokoju double.
2 bedroom family -  dwie sypialnie połączone drzwiami wewnętrznymi. Każda ma swą łazienkę i balkon (widok na ogród).
Junior suite - elegancki pokój składający się z dużej sypialni i części wypoczynku dziennego, łazienki, tarasu (widok na ogród).

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), późne śniadania (7.00-11.00), przekąski w dzień i w nocy, kolacje w restauracjach a'la carte, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10.00-01.00) w wyznaczonych barach.

Sport i rozrywka

Malowniczy duży basen z wysepkami, taras słoneczny, leżaki, łóżka balijskie, hamaki, hydromasaż, tenis ziemny, tenis stołowy, siłownia, siatkówka, łucznictwo, bilard, rowery (na terenie kompleksu), kajaki, windsurfing, animacje w dzień, program rozrywkowy wieczorem, dyskoteka. Odpłatnie: centrum nurkowe (sprzęt, kursy PADI), Spa Sensations (powierzchnia ok. 3 tys. m kw., basen, hydroterapia, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi kosmetyczne), motorowe sporty wodne, wyprawy wędkarskie itp.

Dla dzieci

Brodzik, Star Camp - miniklub i klub dla nastolatków, trampoliny, lekcje gotowania, sala zabaw, liczne animacje, gry, konkursy, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce, odpłatna indywidualna opieka nad dzieckiem.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Meksyku nie wymaga się wizy wjazdowej. Formularz Migracyjny (FMT), który rozdawany jest już na pokładzie samolotu, po wypełnieniu musi być opieczętowany przez urzędnika migracyjnego podczas przekraczania granicy (w przypadku podróży samolotem jest to pierwsze międzynarodowe lotnisko, a nie docelowe). Oryginał wypełnionego formularza odbiera funkcjonariusz służb migracyjnych, natomiast ostemplowaną kopię FMT należy zachować i okazać w momencie wyjazdu z Meksyku. Brak kopii formularza (a w przypadku jego utraty - niedopełnienie obowiązku zgłoszenia tego faktu na policji) może oznaczać przy wyjeździe nałożenie grzywny w wysokości do 100 USD.
Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
Zaleca się posiadanie ubezpieczenia na sumę nie mniejszą niż około 100 000 USD.  Koszty leczenia, operacji i pobytu w szpitalu na dobrym poziomie są bardzo wysokie - porównywalne do tych w USA.

Bagaż rejestrowany

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski do Meksyku dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 500 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty turystycznej (ok. 2 USD za pokój za noc), bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji)

Aktualizacje COVID-19

UWAGA!
Przed  wylotem do Meksyku należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travelers, który dostępny jest na https://afac.hostingerapp.com/
 
Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Wt 26 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Śr 26 °C temperatura w nocy 21 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień