Hotel El Dorado Maroma

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Więcej o hotelu

od 17 087 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 116 336

Kategoria

*****
Region Meksyk

Położenie

Przy przepięknym, meksykańskim wybrzeżu Riwiera Maya, drobnopiaszczystej plaży Playa Maroma, około 35 min drogi od międzynarodowego lotniska w Cancun.
Hotel przeznaczony tylko dla dorosłych.

Pokoje

Domki na wodzie (overwater bungalows, palafitos) - przeszklona część podłogi, prywatny basen z widokiem na morze, zejście po drabince do morza, zewnętrzny prysznic, łazienka z wanną, leżaki.

Do dyspozycji gości

Bezpłatne Wi-Fi, sauna, usługi kamerdynera, konsjerża, śniadania serwowane do bungalowu, drinki i przekąski serwowane do pokoju przed obiadokolacją, możliwość wypożyczenia kajaków, deski pneumatycznej i sprzętu do nurkowania powierzchniowego, lekcje gotowania, joga, dzienne i wieczorne, tematyczne atrakcje, także przy muzyce na żywo, kort tenisowy, siłownia.

Wyżywienie

Szefowie kuchni dbają o różnorodność dań i dostosowanie ich do potrzeb gości. Świeże warzywa i zioła pochodzą z własnych upraw na terenie hotelu. Serwowane są potrawy kuchni meksykańskiej, włoskiej, azjatyckiej, międzynarodowej, z możliwością dostosowania ich do potrzeb wegan, wegetarian, alergików i przestrzegających diety bezglutenowej.
Zachęcamy do degustacji lokalnych trunków (mezcalu i tequili) w barach tematycznych Mezcalitos i Guacamayas. Amatorzy wybornych win także poczują się zadbani - hotel dba o to, by w karcie win znajdowały się marki win światowej sławy producentów.
All inclusive, oprócz śniadań, obiadów, kolacji, przekąsek, napojów bezalkoholowych i alkoholowych lokalnych, obejmuje także alkohole importowane. Posiłki w restauracjach sa serwowane a la carte. Salon SPA Naay (zabiegi płatne), z widokiem na morze.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy Warszawa-Cancun-Warszawa w cenie ok. 2050 zł/os. (z przesiadką w Paryżu, z bagażem głównym do 23 kg/os. i podręcznym do 12 kg/os.), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie 7 noclegów, wyżywienie all inclusive, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA

wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.
4. Impreza realizowana przy min. 15 uczestnikach.
5. Na miejscu możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem.

COVID-19

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.
Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.
Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)
Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta,które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.
Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Siatkówka tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Wt 26 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Śr 26 °C temperatura w nocy 21 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień