Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wiza nie jest wymagana dla obywateli Polski na pobyt do 90 dni.
 • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia planowanej podróży.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/kenia/mauritius-idp

Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa

Ocena: 3/5

Mauritius, Blue Bay, Blue Bay

od 5 607 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Graf przedstawia prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach.

Kolumny przedstawiają minimalną cenę za osobę w danym miesiącu, z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży.

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 4 748

Naszym zdaniem

Nieduży, kameralny holel, malowniczo usytuowany pośród tropikalnej roślinności nad zatoką z piaszczystą plażą. Atutem jest bliskość rafy koralowej i dobrych miejsc do nurkowania. 

Położenie

Na południowym wybrzeżu Mauritiusa, nieopodal miejscowości Mahebourg. Odległość od lotniska wynosi ok. 10 km.

Wyposażenie

Recepcja, room service, 3 restauracje: główna Le Mahe serwująca dania kuchni lokalnej, azjatyckiej i europejskiej, restauracja Le Blue Lagoon (z widokiem na plażę, basen, serwuje przekąski, pizze, dania z grilla), restauracja Le Brisant (specjalność: owoce morza), bar przy basenie, sklepik, wypożyczalnia samochodów, kantor, pralnia, sala konferencyjna, bezpłatne łącza internetowe w miejscach publicznych. 

Pokoje

Comfort o powierzchni ok. 27 m2 - gustowne, przytulne, klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką, lodówkę, telefon, telewizor, sejf, zestaw do kawy/herbaty, balkon lub taras  (widok na ogród lub park).
Privilege - pokój z widokiem na ocean. Wyposażenie i powierzchnia jak w pokoju comfort. 

Wyżywienie

HB - śniadania i kolacje
All Inclusive - śniadania w formie bufetu, lunch w formie minibufetu lub set menu lub a la carte oraz kolacje w formie bufetu lub serwowane z menu, popołudniowa kawa/herbata, przekąski koło basenu, lokalne napoje alkoholowe i napoje bezalkoholowe.

Sport i rozrywka

Basen, wieczorne animacje, tenis stołowy, rzutki, gry planszowe, siatkówka plażowa, siłownia, kajaki, rowery wodne, stand up paddle, snorkelling, windsurfing. Odpłatnie: bilard, katamaran, wędkowanie, centrum nurkowe, masaże, motorowe sporty wodne.

Dla dzieci

Wydzielona część basenu, klub dziecięcy (3-11 lat), możliwość wynajęcia opiekunki.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wizy

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Podróżni z innym paszportem jak polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Bezpieczne wakacje

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.
 
Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 10 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Bar Bar tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 11 opinii)

Ocena 4,7 / 5

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,8 / 5

Cena 4,8 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

16. najwyższa ocena z 474 hoteli w Mauritius

Adolf M.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 30.3. - 6.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

Należy wziąć pod uwagę wahania pogody, w ciągu jednego dnia ulewny deszcz przeplata się ze słońcem. Redukcja do el. gniazdka nie są potrzebne. Ośrodek mały, wszędzie blisko, do 23:00 muzyka w pokoju. Przyzwoite snorkeling, uważaj na prądy.

Należy wziąć pod uwagę wahania pogody, w ciągu jednego dnia ulewny deszcz przeplata się ze słońcem. Redukcja do el. gniazdka nie są potrzebne. Ośrodek mały, wszędzie blisko, do 23:00 muzyka w pokoju. Przyzwoite snorkeling, uważaj na prądy.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Odpowiada klasie hotelu.

Wyżywienie
Nic moc.

Obsługa w hotelu
Normalna.

Plaża
Fajnie, lepiej założyć buty do wody - kamyki wśród piasku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana T.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.3. - 1.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

zadowolenie

zadowolenie

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
1 pokój nie miał ani balkonu, ani tarasu, a dla trzech osób tylko jedna karta odblokowująca nie wystarczy

Wyżywienie
świetnie, nie możemy narzekać

Obsługa w hotelu
też ok

Plaża
Plaża jest w porządku, tylko uważaj na prądy, które mieliśmy pewnego dnia

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Adolf M.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 30.3. - 6.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

Należy wziąć pod uwagę wahania pogody, w ciągu jednego dnia ulewny deszcz przeplata się ze słońcem. Redukcja do el. gniazdka nie są potrzebne. Ośrodek mały, wszędzie blisko, do 23:00 muzyka w pokoju. Przyzwoite snorkeling, uważaj na prądy.

Należy wziąć pod uwagę wahania pogody, w ciągu jednego dnia ulewny deszcz przeplata się ze słońcem. Redukcja do el. gniazdka nie są potrzebne. Ośrodek mały, wszędzie blisko, do 23:00 muzyka w pokoju. Przyzwoite snorkeling, uważaj na prądy.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Odpowiada klasie hotelu.

Wyżywienie
Nic moc.

Obsługa w hotelu
Normalna.

Plaża
Fajnie, lepiej założyć buty do wody - kamyki wśród piasku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana T.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.3. - 1.4.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

zadowolenie

zadowolenie

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
1 pokój nie miał ani balkonu, ani tarasu, a dla trzech osób tylko jedna karta odblokowująca nie wystarczy

Wyżywienie
świetnie, nie możemy narzekać

Obsługa w hotelu
też ok

Plaża
Plaża jest w porządku, tylko uważaj na prądy, które mieliśmy pewnego dnia

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 8.2. - 16.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

Spędziliśmy piękny, znaczący tydzień. Hotel i plaża są bardzo ładne i czyste. Podróż, transfer i transfer przebiegły pomyślnie.

Spędziliśmy piękny, znaczący tydzień. Hotel i plaża są bardzo ładne i czyste. Podróż, transfer i transfer przebiegły pomyślnie.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Ładne, czyste zakwaterowanie, przy pięknej plaży. Ręczniki zmieniane i sprzątane codziennie. Pomocny, przyjazny personel. Różne programy wieczorem.

Wyżywienie
Pyszne, urozmaicone jedzenie, nie będziesz głodny.

Plaża
Czysta plaża, sprzątana codziennie rano. Woda i rafa koralowa są przepiękne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jitka L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 30.11. - 14.12.2023 Oceniono: Grudzień 2023

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

Wszystko w porządku, wspaniałe wakacje.

Wszystko w porządku, wspaniałe wakacje.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo przytulnie, czysto.

Wyżywienie
Było w czym wybierać, wszystko w porządku.

Obsługa w hotelu
OK

Plaża
Wygodne, czyste i dużo leżaków

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Miroslava A.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 26.11. - 10.12.2023 Oceniono: Grudzień 2023

Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa Ocena: 3/5 Mauritius, Blue Bay

Przyjemny hotel z miłą obsługą.

Przyjemny hotel z miłą obsługą.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój standardowy, zawsze schludny.

Wyżywienie
Gotowali doskonale. Dużo warzyw, ryb i wołowiny.

Obsługa w hotelu
Pomocny personel, zawsze szybko rozwiązywaliśmy problemy.

Plaża
Ładna plaża, trzeba uważać na prądy, które lekko unoszą, ale woda jest czysta z możliwością snorkelingu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Wtorek 26 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Środa 24 °C temperatura w nocy 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować