Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 5 379 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 29 804

Naszym zdaniem

Malowniczo usytuowany hotel przy plaży, otoczony zadbanym ogrodem. Ciekawa architektura, oryginalna stylistyka, doskonałe warunki wypoczynku.

Położenie

Na południowo-zachodnim wybrzeżu, w zatoce Bel Ombre, przy pięknej plaży ocienionej palmami kokosowymi, nad turkusową laguną, 40 km od lotniska, 57 km od stolicy wyspy w Port Louis.

Wyposażenie

Restauracja główna z tarasem wychodzącym na basen, restauracja przy plaży, elegancki lounge bar, klub nocny Jalsa, burger truck, biblioteczka, punkt informacyjno-turystyczny, wypożyczalnia samochodów, pralnia, sala konferencyjna, centrum biznesowe, butik, room service, wypożyczalnia samochodów, bezpłatne Wi-Fi.

Pokoje

Standard - sypialnia, łazienka z wanną, kabiną prysznicową, suszarką i oddzielną toaletą, taras/balkon lub patio (widok na ogród), Tv sat LCD, radio, minibar, sejf, Wi-Fi, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty. Powierzchnia - ok. 43 m kw. 
Superior - wyższy standard wyposażenia, sypialnia, łazienka z wanną, kabiną prysznicową, suszarką i oddzielną toaletą, taras/balkon lub patio (widok na ogród). Tv sat LCD, radio, minibar, sejf, Wi-Fi, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, iPod dock. Powierzchnia - ok. 43 m kw.
Beach room -  sypialnia, łazienka z wanną, kabiną prysznicową, suszarką i oddzielną toaletą, taras/balkon lub patio (widok na ocean), Tv sat LCD, radio, minibar, sejf, Wi-Fi, indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, zestaw do przygotowania kawy/herbaty. Powierzchnia - ok. 43 m kw. 

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, przekąski, wyznaczone napoje i alkohole serwowane do godz. 22.00.

Sport i rozrywka

3 baseny, boisko, siatkówka plażowa, siłownia, tenis stołowy, 2 korty tenisowe (sprzęt odpłatnie), centrum sportów wodnych: windsurfing, rowery wodne, kajaki, snorkelling, łódź ze szklanym dnem, narty wodne - bezpłatnie. Odpłatnie: sporty motorowe, nurkowanie (sprzęt, kursy PADI), połowy na tzw. grubą rybę, rowery. W hotelu działa prestiżowy ośrodek spa w ogrodzie (gabinety zabiegów kosmetycznych, masaże, hammam, sauna, basen relaksacyjny, hydroterapia, butik). W pobliżu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe. Wieczorem pokazy tańców i występy folklorystyczne.

Dla dzieci

Miniklub (3-11 lat), plac zabaw, sala zabaw, brodzik, zajęcia dla nastolatków, możliwa indywidualna opieka nad dzieckiem (odpłatnie). 

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 75 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,2 / 5
Travelplanet

Doskonałe (Na podstawie 4 opinii)

Zakwaterowanie 4,6 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,7 / 5

Cena 4,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

43. najwyższa ocena z 464 hoteli w Mauritius

Dagmar H.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.6. - 4.7.2022 Oceniono: Listopad 2023

Tamassa Ocena: 4/5 Mauritius, n/a

Sam pobyt na Mauritiusie przebiegł bez żadnych problemów. Jednak niekończące się problemy rozwiązaliśmy aż do samego wylotu, gdyż CK nie zagwarantowało nam oryginalnych lotów przez Zurych, zmieniając loty okradali nas z 1 dnia urlopu, po czym kiedy wróciliśmy, jeden lot powrotny został odwołany. CK potwierdziło za pośrednictwem CA, że musimy wykupić nocleg oraz transport do hotelu i z powrotem na lotnisko, a następnie zostanie nam to zwrócone. Nic nie zapłacili!

Sam pobyt na Mauritiusie przebiegł bez żadnych problemów. Jednak niekończące się problemy rozwiązaliśmy aż do samego wylotu, gdyż CK nie zagwarantowało nam oryginalnych lotów przez Zurych, zmieniając loty okradali nas z 1 dnia urlopu, po czym kiedy wróciliśmy, jeden lot powrotny został odwołany. CK potwierdziło za pośrednictwem CA, że musimy wykupić nocleg oraz transport do hotelu i z powrotem na lotnisko, a następnie zostanie nam to zwrócone. Nic nie zapłacili!

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Odpowiada podanemu opisowi tego 4* hotelu. Wszystko blisko, dostępne, wygodne.

Wyżywienie
Różne, każdy wybiera.

Obsługa w hotelu
Czysty, chętny personel.

Plaża
Tuż obok hotelu, piaszczysta, czysta.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Vratislav G.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 29.6. - 11.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Tamassa Ocena: 4/5 Mauritius, n/a

Wszystko spełniło oczekiwania.

Wszystko spełniło oczekiwania.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Filtruj opinie

Dagmar H.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.6. - 4.7.2022 Oceniono: Listopad 2023

Tamassa Ocena: 4/5 Mauritius, n/a

Sam pobyt na Mauritiusie przebiegł bez żadnych problemów. Jednak niekończące się problemy rozwiązaliśmy aż do samego wylotu, gdyż CK nie zagwarantowało nam oryginalnych lotów przez Zurych, zmieniając loty okradali nas z 1 dnia urlopu, po czym kiedy wróciliśmy, jeden lot powrotny został odwołany. CK potwierdziło za pośrednictwem CA, że musimy wykupić nocleg oraz transport do hotelu i z powrotem na lotnisko, a następnie zostanie nam to zwrócone. Nic nie zapłacili!

Sam pobyt na Mauritiusie przebiegł bez żadnych problemów. Jednak niekończące się problemy rozwiązaliśmy aż do samego wylotu, gdyż CK nie zagwarantowało nam oryginalnych lotów przez Zurych, zmieniając loty okradali nas z 1 dnia urlopu, po czym kiedy wróciliśmy, jeden lot powrotny został odwołany. CK potwierdziło za pośrednictwem CA, że musimy wykupić nocleg oraz transport do hotelu i z powrotem na lotnisko, a następnie zostanie nam to zwrócone. Nic nie zapłacili!

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Odpowiada podanemu opisowi tego 4* hotelu. Wszystko blisko, dostępne, wygodne.

Wyżywienie
Różne, każdy wybiera.

Obsługa w hotelu
Czysty, chętny personel.

Plaża
Tuż obok hotelu, piaszczysta, czysta.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Vratislav G.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 29.6. - 11.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Tamassa Ocena: 4/5 Mauritius, n/a

Wszystko spełniło oczekiwania.

Wszystko spełniło oczekiwania.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Nora G.

Ocena 2,3 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 27.4. - 9.5.2022 Oceniono: Maj 2022

Tamassa Ocena: 4/5 Mauritius, n/a

Wyrzucone pieniądze

Wyrzucone pieniądze

Zakwaterowanie 1,8 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Mieszkaliśmy w starych na wpół rozłożonych pokojach, co jakiś czas jest problem - klima chodzi, nie działa światło, w lodówce pleśń itp. W basenie jest piasek, kawałki papieru (kilka dni), potłuczone szkło wokół basenu, leżaki są połamane.

Wyżywienie
Bogate śniadania kontynentalne, obiady i kolacje w pewnym sensie (europejskie, indyjskie itp.) jedzenie smakuje tak samo, wybór słaby, mało owoców i warzyw (zupełnie nie tak jak na zdjęciach)

Obsługa w hotelu
Personel jest miły, próbuje rozmawiać, tylko niektórzy mówią po angielsku, często nie rozumieją, czego od nich chcesz. . .

Plaża
Duże różnice pływów i pływów, dość silne prądy, można korzystać z różnych pomocy do uprawiania sportów wodnych, ciekawe nurkowanie z rurką, plik dla bardziej wprawnych pływaków. Jeśli spodziewasz się lazurowego morza, wcale go tutaj nie ma. Plaże są piękniejsze w innych częściach wyspy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Lenka Psotová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 8.2. - 17.2.2022 Oceniono: Luty 2022

Tamassa Ocena: 4/5 Mauritius, n/a

Piękne otoczenie hotelu, usługi i personel na doskonałym poziomie.

Piękne otoczenie hotelu, usługi i personel na doskonałym poziomie.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - nd.: 8:00 - 23:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Środa 27 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Czwartek 28 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Piątek 29 °C temperatura w nocy 23 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować