Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Embudu Village

Malediwy, Południowy Male Atol, Emboodhoo

Przyjazny dla środowiska Wyspa 285 m x 145 m 35 miejsc do nurkowania w pobliżu Transfer motorówką 35 min

Więcej o hotelu

od 3 899 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 21 828

POŁOŻENIE

W atolu Male Południowe, 20 minut drogi łodzią motorową z międzynarodowego lotniska Velana w Male. Wyspa ma zaledwie 3 km długości, a jej brzegi są od siebie oddalone o 5 minut spacerem.

PLAŻA

Biała, piaszczysta. Wyspa Embudu słynie z przepięknej rafy koralowej i spektakularnych miejsc do nurkowania. Ręczniki plażowe w cenie. Leżaki bezpłatne.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 3*
Komples hotelowy otoczony krystalicznymi wodami Oceanu Indyjskiego, składa się z kilkudziesięciu bungalowów otoczonych pięknym tropikalnym ogrodem.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, restauracja, bar przy plaży. Goście mogą bezpłatnie zagrać w siatkówkę plażową, tenis stołowy, rzutki czy bilard. Okazjonalnie muzyka na żywo. Za opłatą cenrum Spa, centrum nurkowe oraz sporty wodne.

INTERNET

Bezpłatne WiFi na terenie obiektu.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje superior bungalow dwusobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dla osoby dorosłej. Klimatyzowane wyposażone w łazienki, mini lodówkę, zestaw do kawy i herbaty, telefon, sejf, suszarkę do włosów.W dniu przylotu dwie bezpłatne butelki wody. Taras.
Pokoje w bugalowach na wodzie z możliwością jednej dostawki. Każdy z nich dysponuje prywatnym balkonem. Wyposażenie jak bungalowy na wyspie.

WYŻYWIENIE

FB: śniadania, obiady i kolacje w forie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji za dodatkową opłatą.
All Inclusive śniadania 07.00-09.30, obiady 12.30-14.00 i kolacje 19.30-21.00 w formie bufetu. Popołdniowa kawa, herbata 16.00-18.00.  Wybrane lokalne napoje i alkohole : Bitter Lemon, Soda, Cola, Sprite, Fanta, Tonic, Zero Cola, Can Juice Wino: wino domowe na kieliszki (czerwone, białe, różowe) Piwo: piwo z beczki, piwo z puszki (33 cl) Wermuty: Martini Rosso, Martini Dry, Martini Bianco Spirytus: (Regularne marki) Whisky, Gin, Wódka, Rum, Arak w godzinach 10.00-24.00.

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.embuduvillage.com/
Embudu Village, Maldives, 20012 Południowy Atol Male, Malediwy

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego. 
Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 30 m
 • Odległość od centrum miasta 10 km
 • Odległość od lotniska 8 km
 • Klimatyzacja tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,5 / 5
Travelplanet

Znakomity (47 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,8 / 5

Cena 4,5 / 5

78. najwyższa ocena z 616 hoteli w Malediwy

Anonim

Ocena 4,5 / 5
Hotel na wyspie o wymiarach 150 x280m !!! Fantastyczna roślinność dająca możliwość schowania się i wypoczynku w całkowitej ciszy. Brak animacji. Każdy
Całkowita ocena

Hotel na wyspie o wymiarach 150 x280m !!! Fantastyczna roślinność dająca możliwość schowania się i wypoczynku w całkowitej ciszy. Brak animacji. Każdy zajmuje się sobą. Jest szkoła nurkowania, ale prawie 100% droższa niż w Egipcie.

ALL INCLUSIVE załatwia się w recepcji. Kosztuje 23USD od osoby za dzień. Piwo ok 4USD, whisky ok 7-8 USD, więc lepiej wykupić ALL. W czasie naszgo pobytu na wysepce było około 250-300 osób. Nie ma ruskich !!! tylko niermcy, amerykanie i inne nacje. Polaków nie było.

Generalnie jest to jrdna z najbiedniejszych wysepek, ale za to z najpiękniejszymi rafami.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje schludne, bez jakichkolwiek cywilizowanych urządzeń. Jest tylko telefon, lodówka i klima. Bez niej nie można żyć.

Obsługa w hotelu
Najpiękniejsza rafa jaką w życiu widziałem. Rekiny, żółwie wodne, i wszystko co kolorowe praktycznie przy brzegu.

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Alexandra Urbánošová

Ocena 0,0 / 5
Piękny urlop. Atmosfery nie mozna opisać, trzeba przezyć. Prosze nie bać sie września, padało 4 x w ciągu całego pobytu, moze 4 minuty, a potem znów w
Całkowita ocena

Piękny urlop. Atmosfery nie mozna opisać, trzeba przezyć. Prosze nie bać sie września, padało 4 x w ciągu całego pobytu, moze 4 minuty, a potem znów wyszło słoneczko. Okres monsunowy nie mozna wiec porównać z wyspami jak Sri Lanka.

Zakwaterowanie
Na przyzwoitym poziomie. Mieszkaliśmy w bungalowach superior - klimatyzacja, lodówka, ciepła woda. Na pewno niezbędny jest środek do niszczenia mrówek i komaów. Sprzątanie 3x do dnia!

Wyżywienie
Wyśmienite. Codziennie ryba, kurczak, makaron, dodatki - ryz, niekiedy ziemniaki. Naturalnie duzo dodatków jarzynowych. Desery bardzo dobre. Mieliśmy all inclusive, ale wystarczyłby półpensjonat.

Obsługa w hotelu
Šwietny poziom. Pracownici mili i uśmiechnięci. W ciągu całego dnia mozna widzieć, jak pracują. Na plazy do dyspozycji kanoe i centrum do nurkowania. Dalej badbinton, boisko do voleybala, tenis stołowy, strzałki i centrum masazy. W ofercie kilka wycieczek - odwiedziny stolicy 28 USD, wycieczka na wyspy 33USD - widzieliśmy delfiny, rybołów nocny. Na wyspie jeden sprzedajca drobiazgów. Na lotnisku nie jest taniej. Proszę nie zapomnieć na ręczniki plazowe!

Plaża
Dwa pasy piaszczyste i kilka prywatnych plazy przed bungalowami. Korale otaczają całą wyspę. Šliczne rybki! Rózne rodzaje - małe rekiny, raje, mureny.... żółwie. Jasne, ze niezbedny jest sprzęt do nurkowania, ale te cuda mozna oglądać nawet z brzegu. Ciekawy jest ogród koralowy z łodzią na dnie. Warunki do nurkowania fantasyczne, podobno jedne z najlepsyzch.

Ogólne wrażenie
Dotychczas mój najlepszy urlop w zyciu. Juz teraz strachuję sie co do nastepnego urlopu, tak dobrze chyba nie bedzie! Jeszcze jedno doświadczenie. Na pewno warto wyjechać z niemieckim BT, nie trzeba obawiać sie barieru jezykowego. Człowiek na pewno oszczedzi.

Czy ta recenzja była pomocna? (35) (0)

Filtruj opinie

Anonim

Ocena 4,5 / 5
Hotel na wyspie o wymiarach 150 x280m !!! Fantastyczna roślinność dająca możliwość schowania się i wypoczynku w całkowitej ciszy. Brak animacji. Każdy zajmuje się sobą. Jest szkoła nurkowania, ale prawie 100% droższa niż w Egipcie. ALL INCLUSIVE załatwia się w recepcji. Kosztuje 23USD od osoby za dzień. Piwo ok 4USD, whisky ok 7-8 USD, więc lepiej wykupić ALL. W czasie naszgo pobytu na wysepce b
Całkowita ocena

Hotel na wyspie o wymiarach 150 x280m !!! Fantastyczna roślinność dająca możliwość schowania się i wypoczynku w całkowitej ciszy. Brak animacji. Każdy zajmuje się sobą. Jest szkoła nurkowania, ale prawie 100% droższa niż w Egipcie.

ALL INCLUSIVE załatwia się w recepcji. Kosztuje 23USD od osoby za dzień. Piwo ok 4USD, whisky ok 7-8 USD, więc lepiej wykupić ALL. W czasie naszgo pobytu na wysepce było około 250-300 osób. Nie ma ruskich !!! tylko niermcy, amerykanie i inne nacje. Polaków nie było.

Generalnie jest to jrdna z najbiedniejszych wysepek, ale za to z najpiękniejszymi rafami.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje schludne, bez jakichkolwiek cywilizowanych urządzeń. Jest tylko telefon, lodówka i klima. Bez niej nie można żyć.

Obsługa w hotelu
Najpiękniejsza rafa jaką w życiu widziałem. Rekiny, żółwie wodne, i wszystko co kolorowe praktycznie przy brzegu.

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Alexandra Urbánošová

Ocena 0,0 / 5
Piękny urlop. Atmosfery nie mozna opisać, trzeba przezyć. Prosze nie bać sie września, padało 4 x w ciągu całego pobytu, moze 4 minuty, a potem znów wyszło słoneczko. Okres monsunowy nie mozna wiec porównać z wyspami jak Sri Lanka.
Całkowita ocena

Piękny urlop. Atmosfery nie mozna opisać, trzeba przezyć. Prosze nie bać sie września, padało 4 x w ciągu całego pobytu, moze 4 minuty, a potem znów wyszło słoneczko. Okres monsunowy nie mozna wiec porównać z wyspami jak Sri Lanka.

Zakwaterowanie
Na przyzwoitym poziomie. Mieszkaliśmy w bungalowach superior - klimatyzacja, lodówka, ciepła woda. Na pewno niezbędny jest środek do niszczenia mrówek i komaów. Sprzątanie 3x do dnia!

Wyżywienie
Wyśmienite. Codziennie ryba, kurczak, makaron, dodatki - ryz, niekiedy ziemniaki. Naturalnie duzo dodatków jarzynowych. Desery bardzo dobre. Mieliśmy all inclusive, ale wystarczyłby półpensjonat.

Obsługa w hotelu
Šwietny poziom. Pracownici mili i uśmiechnięci. W ciągu całego dnia mozna widzieć, jak pracują. Na plazy do dyspozycji kanoe i centrum do nurkowania. Dalej badbinton, boisko do voleybala, tenis stołowy, strzałki i centrum masazy. W ofercie kilka wycieczek - odwiedziny stolicy 28 USD, wycieczka na wyspy 33USD - widzieliśmy delfiny, rybołów nocny. Na wyspie jeden sprzedajca drobiazgów. Na lotnisku nie jest taniej. Proszę nie zapomnieć na ręczniki plazowe!

Plaża
Dwa pasy piaszczyste i kilka prywatnych plazy przed bungalowami. Korale otaczają całą wyspę. Šliczne rybki! Rózne rodzaje - małe rekiny, raje, mureny.... żółwie. Jasne, ze niezbedny jest sprzęt do nurkowania, ale te cuda mozna oglądać nawet z brzegu. Ciekawy jest ogród koralowy z łodzią na dnie. Warunki do nurkowania fantasyczne, podobno jedne z najlepsyzch.

Ogólne wrażenie
Dotychczas mój najlepszy urlop w zyciu. Juz teraz strachuję sie co do nastepnego urlopu, tak dobrze chyba nie bedzie! Jeszcze jedno doświadczenie. Na pewno warto wyjechać z niemieckim BT, nie trzeba obawiać sie barieru jezykowego. Człowiek na pewno oszczedzi.

Czy ta recenzja była pomocna? (35) (0)

Karel Flídr

Ocena 0,0 / 5
Idealny urlop dla zwolenników spokoju, ciepła i doskonałej kąpieli, równiez dla zwolenników nurkowania.
Całkowita ocena

Idealny urlop dla zwolenników spokoju, ciepła i doskonałej kąpieli, równiez dla zwolenników nurkowania.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w prostych bungalowach, zadny luksus, ale do przespania akurat. Jedno łózko matrymonialne, szafa zabudowana. lodówka, zwierciadło. krzesełko, to wszystko. Łazienka wspólna z WC, od części mieszkalnej oddzielona tylko deską bez stropu. Woda - jeden kurek słona, drugo niesłona. Codzeinna zmiana reczników, nie ma reczników plazowych. Niezaproszeni goście - mrówki, polecam coś do tępienia. Jest tu jeszcze 16 wodnych bungalowów, ale zadnych wygód nie zauwazyłem.

Wyżywienie
Wyzywienie formą bufet. Kto spotkał sie z rajem all inclusive w Karibiku, temu moze wydawać sie jedzenie biedne, ale poniewaz wzystko trzebu tu przywieźć, wiec wystarczające, nikt nie głodował. Šniadania najsłabsze. Obiady, kolacje - OK, codziennie ryby, nawet wieprzowina. Kolacje tematyczne. Kto nie miał all inclusive, to z wyjatkiem kawy czy herbaty wszystkie napoje za opłatę. (małe piwo3,5 woda 2 alkohol 3,5 USD). Polecam A.I. = 26 USD od osoby na dzień. A.I. = popołudniowa kawa ze sendwiczem czy babką.

Obsługa w hotelu
Usługi bezproblemowe. Goście korzystali głównie z centrum do nurkowania. Wszystkie wycieczki sa oferowane - nie wmuszane przewodnikiem (super Greczynką, która nie ma prowizji ze sprzedanych wycieczek). Wystarczy zapisać sie na wycieczke (kiedykolwiek mozna zrezygnować), opłata podczas odjazdu. wiecej na www.embudu.com, www.diverland.com. Program animacyjna: 1x w tygodniu dyskoteka, czarodziej i wyświetlanie diapozytywów.

Plaża
Plaza doskonała. Malutkie plaze umozliwiają zaplecze prywatne. Morze ciepłe i doskonale czyste, pełne zycia. Po drugiej stronie wyspy - morze jak staw, kto pragnie po falach, przejdzie na drugą strone (120m) i moze poszleć w falach. Nurkować mozna na koralach, które znajdują sie w odległości 30 - 200m wokół całej wyspy, mozna tam dojść, głebokość wody w tych miejscach tylko 1,6 m.

Ogólne wrażenie
Lecieliśmy z Wiednia przez niemieckie BT, która ma filię w Rebublice Czeskiej (miła pani Pavlína). Jeśli ceny będą dobre, na pewno wrócimy poleniuchować sobie i wygrać sie.

Czy ta recenzja była pomocna? (12) (2)

Miloš Fischer

Ocena 0,0 / 5
Bardzo przyjemny resort. Dobre miejsce, blizko lotniska.
Całkowita ocena

Bardzo przyjemny resort. Dobre miejsce, blizko lotniska.

Zakwaterowanie
Na wysokim poziomie, brakowało nam klimatyzacji (jest tylko w droższych pokojach).

Wyżywienie
Jedzenie!!!!!!! Bardzo dobre!!!!!!!! Rozmaite, duży wybór, zawsze smaczne. All inclusive jest tutaj bardzo ważne. Napoje są bardzo drogie.

Obsługa w hotelu
Żadne usługi nie są potrzebne, wyspa ma 120x170 metrów.

Plaża
SUPER!!!!!!

Ogólne wrażenie
Polecam.

Czy ta recenzja była pomocna? (16) (7)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 29 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 30 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Pon 31 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Wt 30 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Śr 30 °C temperatura w nocy 26 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień