Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 6 765 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 37 237

Naszym zdaniem

Kameralny hotel składający się z bungalowów i willi, położony pośród bujnej roślinności. Ciekawa architektura, świetne lokale gastronomiczne, romantyczne zakątki, bogata oferta sportowa i cudowne widoki w tropikalnym raju.

Położenie

Przy piaszczystej, szerokiej plaży i turkusowej lagunie otaczającej wysepkę, w północnej części Atolu Lhaviyani, 130 km od międzynarodowego lotniska w Male.
Po odprawie paszportowo-celnej goście przechodzą do stanowiska odprawy hydroplanów TMA i zostają podwiezieni (ok. 10 minut) na terminal Trans Maldivian Airways Seaplane, gdzie w klimatyzowanym Kuredu Lounge czekają na hydroplan. Do dyspozycji jest salon wypoczynkowy, bezpłatne napoje, woda, kawa, herbata, taras. Zgodnie z malediwskim prawem hydroplany latają tylko w ciagu dnia, ostatni na Kuredu może odlecieć o godz. 16.00.  W trakcie podróży powrotnej (z wyspy do terminalu TMA Seaplane) można skorzystać z Kuredu lounge odpłatnie (25 USD) - rezerwacja na miejscu.
Limit bagażu na transferze - bagaż rejestrowany 20 kg, bagaż podręczny 3 kg (nadbagaż za 1 kg - opłata około 5 USD+ podatek 12%, płatne na miejscu).

Wyposażenie

Trzy recepcje (główna w centrum wyspy; "O" w części "O" Resort i Sangu w części Sangu Resort), sklepy, biblioteczka, kafejka internetowa, darmowe Wi-Fi (do 500 MB na dzień), piwniczka z winami, restauracje główne (bufety, dania kuchni międzynarodowej, otwarta przestrzeń, indywidualny stolik dla każdego pokoju), restauracje a'la carte: Franco's z kuchnią śródziemnomorską, The Far East z kuchnią azjatycka, The Beach serwującą owoce morza i steki, The Akiri Bar przy recepcji, Raalhu Bar koło centrum sportów wodnych, bar przy basenie, Babuna Bar, herbaciarnia na końcu mola, Golf bar, Bulleit bar - bar na wyłączność, gabinet lekarski, room service, Araam Lounge - miejsce wypoczynkowe w czasie oczekiwania na hydroplan. 

Pokoje

Garden Bungalow - położony w ogrodzie. Wyposażenie: sypialnia z łóżkiem king size, łazienka, miejsce wypoczynku dziennego, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telefon, taras. Powierzchnia - ok. 54 m kw.
Beach Bungalow - położony przy plaży z widokiem na lagunę. Wyposażenie: sypialnia z łóżkiem king size, łazienka, miejsce wypoczynku dziennego, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, taras. Powierzchnia - ok. 54 m kw.
Sangu Water Villas - luksusowa willa na wodzie z dużym tarasem i bezpośrednim zejściem do laguny, sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka z prysznicem i dwiema umywalkami, minibar, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, sejf, telewizor 32". Powierzchnia całkowita - ok. 70 m kw.  

Wyżywienie

FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje do głównych posiłków płatne.
All inclusive Plus- śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów (w restauracji Koamas dla gości bunglow garden i bungalow beach, w restauracji Sangu - dla gości water villa), woda niegazowana butelkowana własnej marki Kuredu, napoje bezalkoholowe, piwo z beczki, kawa, herbata, kawa mrożona, herbata mrożona, espresso, cappuccino, latté i macchiato, koktajle bezalkoholowe, wino stołowe, alkohole marki własnej - gin, wódka, rum, whisky, tequila, brandy, koktajle (serwowane do godz.01.30), wyznaczone napoje i przekąski w minibarze, butelka wina musującego na pokój/na cały pobyt, rejs o zachodzie słońca, grupowa lekcja nurkowania z rurką (sprzęt nie jest wliczony w cenę), grupowa lekcji windsurfingu (w tym sprzęt), grupowa lekcja golfa na driving range (sprzęt w zestawie), korzystanie z centrum fitness, z kortów tenisowych (oświetlenie płatne), boiska do siatkówki i badmintona, tenis stołowy, bilard, snooker, rzutki, boisko do piłki nożnej, kajaki, deski windsurfingowe (godzina dziennie -wymagane podstawowe doświadczenie - obowiązują pewne ograniczenia), sesja jogi.
All Inclusive Gold - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów (restauracje Koamas i Sangu), późne śniadania (do godz. 12.00) w restauracji Francos, przekąski, lunche i kolacje a'la carte (wymagana rezerwacja), niegazowana woda mineralna własnej marki Kuredu, napoje bezalkoholowe, piwo z beczki, piwo butelkowe, kawa, herbata, kawa mrożona, herbata mrożona, espresso, cappuccino, latté i macchiato, wino stołowe, alkohole marki własnej - gin, wódka, rum, whisky, tequila i brandy, koktajle bezalkoholowe i alkoholowe (serwowane do 01.30), wyznaczone napoje i przekąski w minibarze, jedna butelka wina musującego na pokój/na cały pobyt, 60-minutowy zabieg spa ze specjalnego menu, 20% zniżki na niektóre zabiegi w ciągu pierwszych dwóch dni, jedno nurkowanie wprowadzające lub jedno nurkowanie orientacyjne dla certyfikowanych nurków, rejs o zachodzie słońca, grupowa lekcja nurkowania z rurką (sprzęt hotelowy), grupowa lekcja windsurfingu (w tym sprzęt), korzystanie z centrum fitness, w ciągu dnia korzystanie z kortów do tenisa (oświetlenie płatne), boiska do siatkówki i badmintona, tenis stołowy, bilard, snooker, rzutki i boisko do piłki nożnej, niezmotoryzowane sporty wodne:deski windsurfingowe i żagle, kajaki i deska SUP (godzina dziennie, wymagane podstawowe doświadczenie - obowiązują pewne ograniczenia), rowery, sprzęt do snurkowania, jedna torba prania na pobyt, sesja jogi w Yoga Hut w pobliżu Land Spa.
Płatne: korzystanie z pozostałych restauracji, likiery, alkohole marki premiu, room-service, soki wyciskane z owoców i pozzostałe usługi niewliczone w pakiety all inclusive. 
 

Sport i rozrywka

2 baseny ze słodką wodą (w tym jeden Sangu tylko dla dorosłych gości), tarasy słoneczne, oświetlony kort tenisowy, sześciodołkowe pole golfowe, badminton, siatkówka plażowa, boisko do krykieta, boisko do piłki nożnej, rowery, tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki, szachy,  centrum fitness, wyprawy wędkarskie, centrum nurkowe, centrum sportów wodnych (narty wodne, wakeboarding, katamaran, kajaki, wycieczki łodzią motorową), Duniye Spa, programy animacyjne, dyskoteka.

Dla dzieci

Klub dla dzieci (3-12 lat), brodzik, plac zabaw, łożeczko niemowlęce, menu dla dzieci, opiekunka dodatkowo płatna. 

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.
Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Od 26 lipca 2021 r. wszystkie osoby lecące na Malediwy muszą poddać się testowi PCR na Covid-19. Dotyczy to również osób całkowicie zaszczepionych.
Próbkę do testu PCR należy pobrać nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem z pierwszego portu w drodze na Malediwy. Dzieci poniżej pierwszego roku życia są zwolnione z wymogu testu COVID.
Dokument testu PCR zawierający wynik testu powinien zawierać:
a) nazwisko pasażera (nazwisko jak w paszporcie)
b) numer paszportu
c) nazwa i adres laboratorium badawczego
d) rodzaj testu określony jako test PCR
e) data pobrania próbki
f) wynik
Test PCR należy okazać w formie papierowej lub elektronicznej podczas odprawy linii lotniczych i jeśli będzie to wymagane także po przylocie do kraju;
Wszyscy pasażerowie powinni wypełnić i przesłać online formularz Traveller Health Declaration dostępny w portalu emigracyjnym Malediwów https://imuga.immigration.gov.mv/ w ciągu 24 godzin przed ich wyjazdem na Malediwy. Należy dołączyć wyniki testu PCR. Formularz należy złożyć ponownie przed wylotem, ale nie wcześniej niż 24 godzin przed odlotem.
Należy śledzić informacje na malediwskiej stronie rządowej: https://www.tourism.gov.mv/covid19
Uwaga, podróżni korzystający z tranzytu przez Niemcy
Od 1 sierpnia 2021 r. podróż przez Niemcy jest możliwa tylko z negatywnym wynikiem testu. Dotyczy to zarówno podróży drogą lądową, jak i podróży samolotem.
Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec. Szybkie testy antygenowe muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) tj. czułość 80%, swoistość 97%. Wynik testu musi być w jęz. niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim lub włoskim. Polskie testy są uznawane, jeżeli są przetłumaczone. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.
Negatywnego wyniku testu przy podróży tranzytowej przez Niemcy nie muszą mieć:
dzieci do 12 r. życia;
osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE);
ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie); 
osoby przewożące zawodowo ludzi lub towary.
Jako potwierdzenie bycia osobą zaszczepioną lub ozdrowieńcem może służyć Unijny Certyfikat COVID-19.Karta Lokalizacji Podróżnego
Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Od 17 lipca 2021 r. jest ona dostępna w formie elektronicznej i zastępuje dotychczas stosowanaą wersję papierową. Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przez personel pokładowy. Karta znajduje się na stronie MSZ: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home Szczegóły: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
 
Kwarantanna w Polsce
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 01.12 2021 obowiązują nowe przepisy dotyczące kwarantanny po przylocie do Polski;
W przypadku przybycia z państw nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) podróżni muszą odbyć obowiązkową 14 dniową kwarantannę, z której zwolnić może negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany nie wcześniej niż 8. dnia po przylocie do Polski.
Poza tym z kwarantanny zwolnienione są osoby:
a) w pełni zaszczepione, czyli takie, które przyjęły drugą dawkę (w przypadku szczepienia dwufazowego) lub jedną dawkę (w przypadku szczepienia jednofazowego) minimum 14 dni wcześniej i mogą to potwierdzić zaświadczeniem. Szczepionka musi być dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej
b) ozdrowieńcy, czyli ci, którzy w ostatnich 6 miesiącach byli poddani izolacji domowej lub szpitalnej (i mają zaświadczenie o tym fakcie)
c) dzieci do 12. roku życia, podróżujące z osobami w pełni zaszczepionymi.
Obowiązek odbycia kwarantanny uznaje się za zrealizowany z chwilą wprowadzenia negatywnego wyniku testu do systemu teleinformatycznego przez medyczne laboratorium diagnostyczne.
Szczegóły:
https://immigration.gov.mv/faq-for-visiting-the-maldives/
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
https://covid19.health.gov.mv/en/

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 150 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7/5
Travelplanet

Znakomity (126 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,8/5

Wyżywienie 4,8/5

Okolica 4,8/5

Cena 4,6/5

35. najwyższa ocena z 602 hoteli w Malediwy

Renata Luty 2012

Data pobytu: 4.2. - 11.2.2012

Ocena 5,0/5
“Cudowne, rozmarzone słońcem lato w środku zimy.....” Wspaniałe i niezapomniane chwile w RAJU......nasza 20-ta rocznica ślubu w cudownym klimacie wysp
Całkowita ocena

“Cudowne, rozmarzone słońcem lato w środku zimy.....”
Wspaniałe i niezapomniane chwile w RAJU......nasza 20-ta rocznica ślubu w cudownym klimacie wyspy Kuredu. Wszystko na najwyższym pozimie, super. Opuścilśmy wyspę 7.II z wielkim żalem i już za nia tęsknimy. Po wyladowaniu w Male - lotnisko to jedna wyspa...czekaliśmy na hydroplan i wtedy mogliśmy się przebrać w letnie ciuszki a nawet nieco odświeżyć.Po 40 min lotu byliśmy na Kuredu.Szybko zostaliśmy zakwaterowani a bagaże dotarły za jakaś chwilę. Mieszkaliśmy w garden bungalow i polecam to miejsce na wyspie wszystkim. Rano budził nas zapach wyspy, szum oceanu i odgłosy ptaków. Czuliśmy sie tak jakbyśmy byli zupełnie sami, dopiero gdy wchodziliśmy do głównej restauracji i innych barów widać było jak dużo jest ludzi. Posiłki smaczne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, obsługa bardzo miła. Sympatyczni kelnerzy zawsze uśmiechnięci, obowiązkowa obsługa sprzatająca- sprzątnięty pokój, czyste ręczniki w łazience i ręczniki plażowe były każdego dnia, miło też w recepcji (- na rocznicę naszego ślubu dostaliśmy szampana i talerz owoców do pokoju!!!! - warto wiec wspomnieć jeżeli przypada ona w czasie pobytu na Kuredu - było to bardzo miłe zaskoczenie) i w centrum sportów wodnych (pracuje tam sympatyczna dziewczyna która mówi też po polsku). Bogata oferta spędzania czasu na wyspie i każda wycieczka "zapięta na ostatni guzik" - profesjonalnie zawsze. Parasailing polecam - pokonałam swój strach a widoki i doznania niezapomniane. Trzeba pamiętać by zabrać wtyczki do gniazdek gdyż oni maja troszkę inne - na 3 bolce. Ale to nie problem. Od pierwszych chwil na wyspie czas biegnie swoim rytmem do którego przyzwyczajasz sie odrazu! Cudownie spędziliśmy czas i szkoda nam że tylko tydzień, już dzisiaj chcemy tam wrócić........Wrażenie zrobiła na nas łazienka pod gołym niebem tzn. bez dachu i sufitu - cos niesamowitego kiedy bierzesz prysznic w "swoim" domu pod gołym i ciepłym niebem.....pokój klimatyzowany wg własnego uznania. Wyspa czysta, zadbana i ciagle sprzątana, piasek na plaży cudowny, ocean przepiękny i zawsze możesz popatrzeć na ryby, rekiny i inne z bliska. Snurklować można w wielu miejscach wokół wyspy jeśli nie decydujemy sie na wypłyniecie łodzią gdzies dalej....Pisać by jeszcze można było wiele. Niezapomniane chwile w cudownym RAJU na ziemi, gdzie czas płynie swoim rytmem a romantyczne wspomnienia zabierasz na zawsze w sercu...........................

Wskazówka dotycząca pokojów: garden bungalowy są położone w samym SERCU wyspy....... polecam

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jarmila Gotvaldová Grudzień 2006

Data pobytu: 8.2. - 24.1.2007

Ocena 5,0/5
Przeżyliśmy tutaj cudowne i niepowtarzalne wczasy.
Całkowita ocena

Przeżyliśmy tutaj cudowne i niepowtarzalne wczasy.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie wprost na plaży, wyposażenie proste, jednak nas zadowoliło. Sprzątanie dwa razy dziennie.

Wyżywienie
Jedzenie wyśmienite, kuchnia europejska i bardzo smaczna. Także wyśmienite frytki, ziemniaki, kurczak, dużo jarzyn, owoców i ciastek.

Plaża
Plaża była cudowna, posprzątana, zawsze czysta.

Ogólne wrażenie
Ogólnie jesteśmy zupełnie zadowoleni, mamy cudowne przeżycia, jest to prawdziwy raj na Ziemi.

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Filtruj opinie

Agnieszka W. Wrzesień 2021

Data pobytu: 17.8. - 1.9.2021

Ocena 4,7/5
Wspaniałe miejsce. Wspaniali ludzie. Szczerze polecam!
Całkowita ocena

Wspaniałe miejsce. Wspaniali ludzie. Szczerze polecam!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 5,0/5

Cena 4,0/5

Zakwaterowanie
Domki ładne i czyste. Otwarte łazienki są dodatkowym atutem.

Wyżywienie
Jedzenie różnorodne, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego kelnerzy bardzo mili i mega usłużni.

Obsługa w hotelu
Wszystko 1 klasa

Plaża
Domek miałam z widokiem na ocean, do plaży dosłownie kilka kroków.

Naprawdę polecam ten resort!

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Joanna Listopad 2013

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2013

Ocena 4,7/5
Całą opinię streszczę do jednego słowa: IDEAŁ Niczego nie brakuje, restauracje, bary, rozrywka, czysto, piękne widoki, po prostu bajka! Jedzenie pyyyszneeeee, rozmaite, wiec uwaga mozna przytyć :)
Całkowita ocena

Całą opinię streszczę do jednego słowa: IDEAŁ

Niczego nie brakuje, restauracje, bary, rozrywka, czysto, piękne widoki, po prostu bajka!

Jedzenie pyyyszneeeee, rozmaite, wiec uwaga mozna przytyć :)

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Renata Luty 2012

Data pobytu: 4.2. - 11.2.2012

Ocena 5,0/5
“Cudowne, rozmarzone słońcem lato w środku zimy.....” Wspaniałe i niezapomniane chwile w RAJU......nasza 20-ta rocznica ślubu w cudownym klimacie wyspy Kuredu. Wszystko na najwyższym pozimie, super. Opuścilśmy wyspę 7.II z wielkim żalem i już za nia tęsknimy. Po wyladowaniu w Male - lotnisko to jedna wyspa...czekaliśmy na hydroplan i wtedy mogliśmy się przebrać w letnie ciuszki a nawet nieco odświ
Całkowita ocena

“Cudowne, rozmarzone słońcem lato w środku zimy.....”
Wspaniałe i niezapomniane chwile w RAJU......nasza 20-ta rocznica ślubu w cudownym klimacie wyspy Kuredu. Wszystko na najwyższym pozimie, super. Opuścilśmy wyspę 7.II z wielkim żalem i już za nia tęsknimy. Po wyladowaniu w Male - lotnisko to jedna wyspa...czekaliśmy na hydroplan i wtedy mogliśmy się przebrać w letnie ciuszki a nawet nieco odświeżyć.Po 40 min lotu byliśmy na Kuredu.Szybko zostaliśmy zakwaterowani a bagaże dotarły za jakaś chwilę. Mieszkaliśmy w garden bungalow i polecam to miejsce na wyspie wszystkim. Rano budził nas zapach wyspy, szum oceanu i odgłosy ptaków. Czuliśmy sie tak jakbyśmy byli zupełnie sami, dopiero gdy wchodziliśmy do głównej restauracji i innych barów widać było jak dużo jest ludzi. Posiłki smaczne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, obsługa bardzo miła. Sympatyczni kelnerzy zawsze uśmiechnięci, obowiązkowa obsługa sprzatająca- sprzątnięty pokój, czyste ręczniki w łazience i ręczniki plażowe były każdego dnia, miło też w recepcji (- na rocznicę naszego ślubu dostaliśmy szampana i talerz owoców do pokoju!!!! - warto wiec wspomnieć jeżeli przypada ona w czasie pobytu na Kuredu - było to bardzo miłe zaskoczenie) i w centrum sportów wodnych (pracuje tam sympatyczna dziewczyna która mówi też po polsku). Bogata oferta spędzania czasu na wyspie i każda wycieczka "zapięta na ostatni guzik" - profesjonalnie zawsze. Parasailing polecam - pokonałam swój strach a widoki i doznania niezapomniane. Trzeba pamiętać by zabrać wtyczki do gniazdek gdyż oni maja troszkę inne - na 3 bolce. Ale to nie problem. Od pierwszych chwil na wyspie czas biegnie swoim rytmem do którego przyzwyczajasz sie odrazu! Cudownie spędziliśmy czas i szkoda nam że tylko tydzień, już dzisiaj chcemy tam wrócić........Wrażenie zrobiła na nas łazienka pod gołym niebem tzn. bez dachu i sufitu - cos niesamowitego kiedy bierzesz prysznic w "swoim" domu pod gołym i ciepłym niebem.....pokój klimatyzowany wg własnego uznania. Wyspa czysta, zadbana i ciagle sprzątana, piasek na plaży cudowny, ocean przepiękny i zawsze możesz popatrzeć na ryby, rekiny i inne z bliska. Snurklować można w wielu miejscach wokół wyspy jeśli nie decydujemy sie na wypłyniecie łodzią gdzies dalej....Pisać by jeszcze można było wiele. Niezapomniane chwile w cudownym RAJU na ziemi, gdzie czas płynie swoim rytmem a romantyczne wspomnienia zabierasz na zawsze w sercu...........................

Wskazówka dotycząca pokojów: garden bungalowy są położone w samym SERCU wyspy....... polecam

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Kwiecień 2009

Ocena 0,0/5
Najpiękniejsze miejsce, jakie kiedykolwiek widziałam, nie brakuje mu niczego
Całkowita ocena

Najpiękniejsze miejsce, jakie kiedykolwiek widziałam, nie brakuje mu niczego

Zakwaterowanie
Przytulne, po prostu intymność

Wyżywienie
przepsyszne, za bardzo zachęcające do przejadania się.

Obsługa w hotelu
Bardzo grzeczni pracownicy, czuje się od nich harmonię i spokój, na pewno z powodu tego, jak bardzo są wierzący...

Plaża
Po prostu prywatność, wrażenie, jakby cała wyspa należała tylko do nas.

Ogólne wrażenie
Malediwy - raj na ziemi

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Anonim Październik 2008

Data pobytu: 19.9. - 2.10.2008

Ocena 0,0/5
Dotychczas nasz najlepszy urlop.
Całkowita ocena

Dotychczas nasz najlepszy urlop.

Zakwaterowanie
Mieszkaliśmy w willi plazowej w o´resorcie. Jedynym minusikiem tej części wyspy było, ze do morza (Oceanu Indyjskiego) było wejście przez korale. Nagrodą był bogaty świat morski.

Wyżywienie
Bez jedynego zarzucenia! Było wszystko, o czym człowiek tylko pomyślał... Pokarmy europejskie i kontynentalne, kazdy sobie wybierze. Usługi ze strony personalu na piątkę, "własny" kelner na pewno wygodne....

Obsługa w hotelu
Doskonałe, znowu bez zarzuceń. 2x do dnia sprzątanie willi, wszystek personal mówi płynnie po angielsku. Polecam odwiedziny miejscowych SPA (Kąpiele) i jakiś z oferowanych masazy. Dalej polecam centrum do nurkowania, wypozyczenie łódki itd.

Plaża
Biały, drobny piasek, lezaki obok bungalowu czy przy basenie, jezeli człowiek wyruszy na plazę w innej części wyspy, to musi zadowolić sie ręcznikiem na piasku.

Ogólne wrażenie
Na pewno polecam odwiedziny tego resortu wszystkim zwolennikom nurkowania i oglądania świata morskiego, relaksu i zwolennikom nieprzepełnionych plazy. Wyspa nie nadaj się dla rodzin z małymi dziećmi, ślizgawek i innych atrakcji dla dzieci tu brak. Urlop na Malediwach polecam, my na pewno wrócimy.

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień