Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 8 359 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 112 843

POŁOŻENIE

Hotel położony na wyspie Ookolhufinolhu, na atolu Lhaviyani. Odległość od lotniska w Male wynosi 119 km a transfer na wyspę zajmuje około 30 minut.

PLAŻA

szeroka piaszczysta plaża, przy hotelu z rafą koralową. Leżaki, parasole i ręczniki: bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Nowoczesny hotel położony nad Oceanem Indyjskim, otwarty w 2016 roku.
Hotel przystosowany dla osób niepełnoprawnych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

recepcja czynna całą dobę, 3 restauracje, 2 bary, pralnia: płatna, dyskoteka, sklepy, room service: płatny, usługi concierge, kantor w recepcji, przechowalnia bagażu, sejf w recepcji, pokój telewizyjny.

INTERNET

Wi -Fi bezpłatnie w miejsach ogólnodostępnych i w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, bilard, animacje dzienne i wieczorne, siatkówka plażowa, bilard, dyskoteka, siłownia
Odpłatnie: SPA, centrum nurkowe, sporty wodne

DLA DZIECI

animacje i zajęcia w mini klubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, opiekunka: płatna, na zamówienie, łóżeczko dla dziecka do 2 lat:na zamówienie, bezpłatne, menu i wysokie  krzesełka w restauracji.

ZAKWATEROWANIE

150 pokoi
Pokoje typu Beach Villa, położone na plaży z bezpośrednim dostępem do Oceanu,mają powierzchnię około 50 m2, wyposażone w: darmowe Wi-Fi, klimatyzację, mini bar: dodatkowo płatny, TV SAT, zestaw do sporządzenia kawy/herbaty, łazienkę z prysznicem, WC, suszarką, sejf, taras, zewnętrzny prysznic, sofę, łóżko typu king size.
Pokoje typu Beach Suite, położone bezpośrednio na plaży, mają powierzchnię około 70 m2, wyposażone tak samo jak pokoje beach villa.

WYŻYWIENIE

ALL INCLUSIVE: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Popołudniowa kawa i herbata, przekąski, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane do północy w wyznaczonych przez hotel miejscach.
ALL INCLUSIVE Extreme: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Popołudniowa kawa i herbata, przekąski, lokalne oraz wybrane importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane do północy w wyznaczonych przez hotel miejscach. Mini bar uzupełniany raz dziennie w piwo, wodę, wino, napoje, przekąski.
Goście świętujący podczas pobytu swoje urodziny otrzymają w prezencie tort.
Goście spędzający miesiąc miodowy: przy pobycie minimum 4 dni otrzymają w prezencie: wino, czekoladki, romantyczną kolację przy świecach. Warunkiem jest przedstawienie kopi certyfikatu ślubu oraz od daty ślubu do pobytu w hotelu nie może upłynąć więcej niż 6 miesięcy. Nowożeńcy zostaną również gratisowo przeniesieni z Beach Villa do Lagoon Villa (pod warunkiem dostępności) w okresie pobytu od 7.01.2021 do 26.12.2021.
 

INFORMACJE DODATKOWE

Adres:
Ookolhufinolhu, Lhaviyani Atoll 07040, Malediwy
https://cocoonmaldives.com/
TRANSFER: Seaplane w godzinach 06:00 - 15:30. Dla przylotów poza wyznaczonymi godzinami wymagana jest dodatkowa rezerwacja hotelu w Male na 1 dobę, w związku z czym oferta zostanie ponownie przekalkulowana. Ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd). Transfer zajmuje około 30 minut.

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego. 
Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Siatkówka tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7 / 5
Travelplanet

Znakomity (9 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,6 / 5

49. najwyższa ocena z 609 hoteli w Malediwy

Zsuzsanna Habi Marzec 2022

Data pobytu: 13.3. - 19.3.2022

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Pavel Bersky Marzec 2022

Data pobytu: 7.3. - 16.3.2022

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Zsuzsanna Habi Marzec 2022

Data pobytu: 13.3. - 19.3.2022

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Pavel Bersky Marzec 2022

Data pobytu: 7.3. - 16.3.2022

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Andrey Sapunov Styczeń 2022

Data pobytu: 18.12. - 30.12.2021

Ocena 4,9 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Jiří M. Maj 2021

Data pobytu: 13.5. - 21.5.2021

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Henrietta Rózsa-Tóth Luty 2020

Data pobytu: 1.2. - 7.2.2020

Ocena 5,0 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (10)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...