Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 8 365 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 66 627

Naszym zdaniem

Stylowy hotel otoczony piękną laguną, złotą plażą i rafą koralową. Niebiański spokój, bogaty pakiet all inclusive, bajkowe widoki, ukojenie zmysłów. 

Położenie

Na północnym Atolu Ari, jedyny hotel na wysepce (600 x 150 m) otoczonej piaszczystą plażą. Transfer z lotniska w Male odbywa się hydroplanem (wspaniałe widoki!) i trwa około 20- 30 minut.

Transfer do Veligandu Island Resort trwa ok. 20 minut i odbywa się hydroplanem z terminalu hydroplanów międzynarodowego portu lotniczego Male.
Po przybyciu na Malediwy, następnie po odprawie imigracyjnej i celnej, należy przejść do hali przylotówi zgłosić się do naszego loklanego przedstawiciela (zgodnie z dokumentami podróży), który będzie asystował gościom do stanowiska odprawy hydroplanów. Następnie klienci są przewożeni autobusem wahadłowym z lotniska do TMA Terminal (ok. 10 minut). Tam, na parterze w części wypoczynkowej (CCR Lounge), goście czekają na hydroplan - ok. godziny. Na miejscu darmowo bezprzewodowy Internet, kafejka internetowa, telewizor oraz odpłatne napoje i przekąski.
W rzadkich przypadkach (np. opóźnienie lotów międzynarodowych, konieczność wypełnienia formularza bagażowego itp.) - oczekiwanie może się przedłużyć. Poczekalnia otwarta jest od 06.30 do 18.30 (może to ulec zmianie).
Goście przylatujący późnym rejsem międzynarodowym, który nie ma połączenia z ostatnim hydroplanem tego dnia do Veligandu Resort (zwykle odlatuje nie później niż ok. godz. 16.00) mogą zdecydować się na nocleg w pobliskim hotelu w Champa Central Hotel na Male za dodatkową opłatą lub pozostać na lotnisku. Pomocą służy obsługa na miejscu.

 

Uwaga,
* Hydroplany latają tylko w ciągu dnia, tj. między godz. 06.00 a 18.00.
* Ostatni lot z Veligandu odbywa się około godziny 16:00.
* Limit na bagaż rejestrowany wynosi 20 kg, bagaż podręczny - 5 kg na osobę. Powyżej tego limitu obowiązuje opłata w wysokości 5,00 USD za kg (podlega opodatkowaniu). W wyjątkowych okolicznościach bagaż może zostać przewieziony łodzią lub późniejszym lotem (zgodnie z przepisami bezpieczeństwa oraz oficjalnymi procedurami).Z powodu okoliczności niezależnych (np. warunki atmosferyczne) hydroplan może odlecieć wcześniej lub później niż planowano do/z Veligandu. W takim przypadku ani przewoźnik ani organizator nie ponoszą odpowiedzialności za ew. dodatkowe wydatki poniesione przez gości.

Wyposażenie

Recepcja, restauracje: główna Dhonveli (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, bufety) z piaskową podłogą i drewnianym tarasem, elegancka restauracja Madivaru (a'la carte, owoce morza), 2 bary przy plaży i przy basenie: Thundi Bar (przekąski, transmisje imprez sportowych), Athiri Bar (przekąski, wstęp dla osób powyżej 12 roku życia), room service, sklep z pamiątkami, bezpłatne Wi-Fi, odpłatna kawiarenka internetowa, biblioteczka, nieduża sala konferencyjna, gabinet lekarski, serwis fotograficzny.  

Pokoje

Beach Villa - klimatyzowane wille przy plaży z widokiem na lagunę, utrzymane w lokalnej stylistyce. Na wyposażeniu: łóżko typu king-size, kącik wypoczynkowy, minibar, zestaw do kawy/herbaty, ekspres do kawy, telewizor, telefon, bezpłatne Wi-Fi, sejf, DVD/CD, łazienka z prysznicem pod gołym niebem, dwie umywalki, suszarka do włosów, szlafroki. Powierzchnia całkowita - ok. 71 m2. Maks. dla 4 osób.
Water Villa - klimatyzowane wille na wodzie (schodki prowadzą do laguny) utrzymane w lokalnej stylistyce. Na wyposażeniu: łóżko typu king-size, kącik wypoczynkowy, minibar, zestaw do kawy/herbaty, ekspres kawowy,  telewizor, telefon, bezpłatne wifi, sejf, DVD/CD, łazienka z wanną, dwie umywalki, suszarka do włosów, szlafroki. Powierzchnia całkowita - ok. 58 m2. Maks. dla 3 osób.
Jacuzzi water villa - klimatyzowane wille na wodzie (schodki prowadzą do laguny) utrzymane w lokalnej stylistyce. Na wyposażeniu: łóżko typu king-size, kącik wypoczynkowy, minibar, zestaw do kawy/herbaty, ekspres do kawy, telewizor, telefon, bezpłatne wifi, sejf, DVD/CD, łazienka z wanną, dwie umywalki, suszarka do włosów. Powierzchnia całkowita - ok. 86 m2. Dodatkowo jacuzzi.  Maks. dla 3 osób.

Wyżywienie

FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje płatne
All Inclusive Plus -  śniadania (08:00 - 10:30), obiady (13:00 - 14:30) i kolacje (19:30 - 21:30) w formie bufetu (restauracja główna), napoje bezalkoholowe, kawa, espresso, latte, milkshakes, wino stołowe, alkohole marek lokalnych, koktajle, herbata (także w wersji mrożonej), przekąski w Thundi Bar, codziennie uzupełniany minibar, raz na pobyt pół butelki szampana/pokój, jedna kolacja (przy 5 noclegach) w Madivaru Restaurant, 20 proc. zniżki na  menu w Madivaru podczas całego pobytu, półgodzinna grupowa lekcja snorklingu (sprzęt płatny) i windsurfingu (sprzęt bezpłatny), rejs Sunset Delphin Safari (przy min. 5 noclegach), 1 godz. dziennie kajak i windsurfing, sesja jogi.  
Pakiet nie obejmuje soków ze świeżych owoców, alkoholi premium oraz jedzenia i picia spoza listy all inclusive.  

Sport i rozrywka

Malowniczy basen z drewnianym tarasem przy plaży, centrum sportów wodnych (kajaki, windsurfing, narty wodne, rejsy katamaranem, skutery wodne), centrum nurkowe (snorkeling, wyprawy nurkowe, sprzęt, szkółka PADI), wieczorne animacje (sezonowo), występy, pokazy tradycyjnych tańców, muzyka na żywo, dyskoteka, siłownia, siatkówka, piłka nożna, bilard, badminton, tenis stołowy, szachy, warcaby, rzutki, wycieczki, rejsy, wyprawy na wędkowanie, holistyczne zabiegi i masaże w spa.
 

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców (owoce tropikalne, butelka wina musującego, kwiaty w pokoju).
Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty ślubu.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Siatkówka tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień