Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Royal Island Resort

Malediwy, Horubadhoo

Zachwycająca plaża z miękkim, białym piaskiem Romantyczna i relaksacyjna atmosfera Najwyższej jakości serwis i wyżywienie Zakwaterowanie w dającej intymność willi

Więcej o hotelu

od 5 019 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 49 812

POŁOŻENIE

Na wyspie Horubadhoo, należącej do atolu Baa. W odległości ok. 110 km od lotniska w Male.

PLAŻA

Piaszczysta, z dostępem do rafy koralowej.

HOTEL

Luksusowy kompleks hotelowy, należący do sieci Villa Hotels otoczony przepiękną laguną mieniącą się w tropikalnym słońcu.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, restauracja główna Maakana, restauracja a'la carte Raabondhi, bar przy basenie, Boli Bar i Fun Pub. Opieka medyczna, usługi pralnicze, sklepy z pamiątkami i biżuterią oraz centrum biznesowe. Programy wieczorne z muzyką na żywo, występami zespołów folklorystycznych i dyskotekami. Hotel akceptuje karty kredytowe VISA, Master Card, AMEX i MAESTRO.

INTERNET

Wifi dostępne w stefie ogólnej hotelu oraz w pokojach. Predkośc może być ograniczna.

SPORT I REKREACJA

Bezpłatnie: basen, bilard/snooker, tenis stołowy, siatkówka plażowa, siłownia, squash, badminton, tenis (bez oświetlenia), aerobic, windsurfing, kajaki.
Odpłatnie: oświetlenie kortów tenisowych, sporty wodne m.in. kitesurfing, katamarany, parasailing, skutery wodne oraz centrum nurkowe z możliwością wykupienia lekcji z instruktorem jak również zrobieniem certyfikatu.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Woda w głównej restuaracji w cenie.
FB - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Woda w głównej restuaracji w cenie.
All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Lekkie przekąski w ciagu dnia. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w godz 10.00-01.00 w wyznaczonych barach. Opcja All inclusive nie zawiera soków ze świerzych owoców, alkoholi importowanych i kaw typu cappuccino i espresso. Dodatkowo nocne wędkowanie raz na pobyt (dotyczy pobytów od 6 dni). 

ZAKWATEROWANIE

Hotel posiada pokoje typu Beach Villa o powierzchni 31 m z możliwością jednej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej. Wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, klimatyzację, TV/SAT, telefon, sejf, minibar (odpłatnie, 0,5 butelka wody mineralnej na osobę uzupełniana codziennie + 2 puszki coli - w cenie), zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wszystkie posiadają leżaki i ręczniki plażowe.

INNE WAŻNE INFORMACJE

http://www.royal-island.com/
Transfer: domestic flight + speed boat

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego. 
Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 110 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7 / 5
Travelplanet

Znakomity (190 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,8 / 5

Cena 4,6 / 5

46. najwyższa ocena z 609 hoteli w Malediwy

Beata

Ocena 5,0 / 5
Jak najbardziej polecam ten resort. Przemila obsluga, czysto, bardzo ladnie utrzymane domki zaraz przy plazy. Bardzo smaczne jedzenie. Idealne miejsce
Całkowita ocena

Jak najbardziej polecam ten resort. Przemila obsluga, czysto, bardzo ladnie utrzymane domki zaraz przy plazy. Bardzo smaczne jedzenie. Idealne miejsce dla osob ceniacych sobie spokoj. Raj na ziemi, sceneria piekniejsza niz na zdjeciach. Podroz byla dluga i meczaca ale bylo warto.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Dana Procházková

Ocena 5,0 / 5
Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie. Royal Island jest doskonały. Mały problem się pojawił po przylocie do Male, gdzie przy okienku nr 26 miał nas cze
Całkowita ocena

Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie. Royal Island jest doskonały. Mały problem się pojawił po przylocie do Male, gdzie przy okienku nr 26 miał nas czekać przedstawiciel biura podróży, ale go tam nie było. Na szczęście wszystko wypadło dobrze.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Drewniane plażowe chatki są bardzo ładne, są wybudowane w miejscach porośniętych palmami, fikusami i gronkowcami. Chociaż oddalone od siebie są tylko 2 m i około wyspy ich jest 150, mieliśmy poczucie prywatności, zawdzięczając to głównie gęstej wegetacji.

Wyżywienie
Jedzenie było bardzo smaczne, wybór bardzo rozmaity.

Obsługa w hotelu
Absolutnie bez błędu, wszyscy byli bardzo mili, przyjemnie, ochotni…

Plaża
W północnej części wyspy jest ładna plaża, ale niestety koralowce sięgają stosunkowo blisko plaże. Wprost idealna dla nurkowanie, lecz trochę gorsza dla pływania. Wieje tam dosyć silny wiatr. Południowa strona wyspy jest trochę spokojniejsza, mówię o wietrze. Plaża jest tam szersza, ale z tego powodu przyciąga i więcej turystów.

Ogólne wrażenie
By podsumować wrażenia z tego urlopu musiałabym korzystać z samych superlatywnych słów, a to bym się tylko powtarzała. Chociaż urlop nie był najtańszy, ale myślę, że cena jest proporcjonalna jakości.

Czy ta recenzja była pomocna? (21) (0)

Filtruj opinie

Beata

Ocena 5,0 / 5
Jak najbardziej polecam ten resort. Przemila obsluga, czysto, bardzo ladnie utrzymane domki zaraz przy plazy. Bardzo smaczne jedzenie. Idealne miejsce dla osob ceniacych sobie spokoj. Raj na ziemi, sceneria piekniejsza niz na zdjeciach. Podroz byla dluga i meczaca ale bylo warto.
Całkowita ocena

Jak najbardziej polecam ten resort. Przemila obsluga, czysto, bardzo ladnie utrzymane domki zaraz przy plazy. Bardzo smaczne jedzenie. Idealne miejsce dla osob ceniacych sobie spokoj. Raj na ziemi, sceneria piekniejsza niz na zdjeciach. Podroz byla dluga i meczaca ale bylo warto.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Ewa

Ocena 4,0 / 5
Hotel dobry i obsługa również. Dobre jedzenie. Jednak korzystanie z wysp na Malediwach nie adekwatne dozaplaconej cenyza ten pobyt. Posiadając opcje all inclusive otrzymujesz w cenie 2 soki i 2 cole w domku na dzień. Małe butelki wody również poza limitem. Wiec jeśli płacisz za tygodniowy pobyt około 9 tys zł to musiszze sobą zabrać dodatkowo min 2 tys dolarów. Szkoda ze biuro podróży nie wspomina
Całkowita ocena

Hotel dobry i obsługa również. Dobre jedzenie. Jednak korzystanie z wysp na Malediwach nie adekwatne dozaplaconej cenyza ten pobyt. Posiadając opcje all inclusive otrzymujesz w cenie 2 soki i 2 cole w domku na dzień. Małe butelki wody również poza limitem. Wiec jeśli płacisz za tygodniowy pobyt około 9 tys zł to musiszze sobą zabrać dodatkowo min 2 tys dolarów. Szkoda ze biuro podróży nie wspomina ze dolary amerykańskie do roku 1995 nie są respektowane pomimo ze takie można nabyć w Polsce w kantorze. Takie dolary również nie przyjmują w Dubaju. Wypoczynek na wyspach dobry dla tych co lubią leżeć plackiem na słońcu lub lubią nurkować. Brak zaplecza dla małych dzieci w postaci placu zabaw na przykład. Po paru dniach maluch od 0 do 6 lat będzie znudzony piaskiem i woda.

Podróż daleka i męcząca.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (4)

Dana Procházková

Ocena 5,0 / 5
Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie. Royal Island jest doskonały. Mały problem się pojawił po przylocie do Male, gdzie przy okienku nr 26 miał nas czekać przedstawiciel biura podróży, ale go tam nie było. Na szczęście wszystko wypadło dobrze.
Całkowita ocena

Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie. Royal Island jest doskonały. Mały problem się pojawił po przylocie do Male, gdzie przy okienku nr 26 miał nas czekać przedstawiciel biura podróży, ale go tam nie było. Na szczęście wszystko wypadło dobrze.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Drewniane plażowe chatki są bardzo ładne, są wybudowane w miejscach porośniętych palmami, fikusami i gronkowcami. Chociaż oddalone od siebie są tylko 2 m i około wyspy ich jest 150, mieliśmy poczucie prywatności, zawdzięczając to głównie gęstej wegetacji.

Wyżywienie
Jedzenie było bardzo smaczne, wybór bardzo rozmaity.

Obsługa w hotelu
Absolutnie bez błędu, wszyscy byli bardzo mili, przyjemnie, ochotni…

Plaża
W północnej części wyspy jest ładna plaża, ale niestety koralowce sięgają stosunkowo blisko plaże. Wprost idealna dla nurkowanie, lecz trochę gorsza dla pływania. Wieje tam dosyć silny wiatr. Południowa strona wyspy jest trochę spokojniejsza, mówię o wietrze. Plaża jest tam szersza, ale z tego powodu przyciąga i więcej turystów.

Ogólne wrażenie
By podsumować wrażenia z tego urlopu musiałabym korzystać z samych superlatywnych słów, a to bym się tylko powtarzała. Chociaż urlop nie był najtańszy, ale myślę, że cena jest proporcjonalna jakości.

Czy ta recenzja była pomocna? (21) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Sob 31 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Ndz 32 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Pon 32 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień