Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 3 269 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 40 953

POŁOŻENIE

Hotel położony na maleńkiej wyspie Fonimagoodhoo o wymiarach zaledwie 600 m x 200 m znajdującej się w północno-wschodniej części atolu Baa.

PLAŻA

Plaża prywatna, piaszczysta, położona bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki w cenie.

HOTEL

Kategoria lokalna 4*
Hotel urządzony w eleganckim stylu. Słynie z obsługi na wysokim poziomie i z wyśmienitej kuchni. Resort położony jest na terenie rezerwatu biosfery UNESCO.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

recepcja, basen, taras, sklep z pamiątkami, butik, lekarz: na zamówienie, dodatkowo płatny, pralnia: płatna.
Hotel akceptuje płatności kartami: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET

Wi - Fi bezpłatnie w recepcji.

KONFERENCJE/INCENTIVE

Na terenie resortu znajduje się centrum biznesowe.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: siłownia, siatkówka plażowa
Odpłatnie: SPA, łażnia parowa, masaże, 2 korty tenisowe, oświetlenie, squash, badmington, wypożyczalnia sprzętu do tenisa, sporty wodne: skutery, łódka wodne nurkowanie, wędkarstwo

DLA DZIECI

wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczko dla dziecka do 2 lat: na zapytanie, bezpłatne.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu deluxe villa położone na plaży z częściowo otwartą łązienką z prysznicem, taras z leżakami i huśtawką. Pokoje wyposażone w: łóżko typu king size, mini bar: płatny, klimatyzację, telefon, sejf, TV SAT, zestaw do sporządzania kawy i herbaty, suszarkę.
Pokoje typu water villa położone na palach na wodzie. Wyposażone: w łazienkę z wanną i prysznicem, suszarkę, dużą część wypoczynkową, odtwarzacz DVD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, taras z leżakami i parasolem, łóżko typu king size, klimatyzację, mini bar: płatny, TV SAT, sejf.
Pokoje typu reethi villa położone są na plaży pośród tropikalnej roślinności. Każda z nich posiada częściowo otwartą łazienkę z prysznicem, tarasem i leżakami. Wyposażone w: mini bar: płatny, klimatyzację, TV SAT, telefon, sejf, zestaw do sporządzania kawy i herbaty.

WYŻYWIENIE

BB: śniadania
HB: śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
FB: śniadania, obiady i kolacje. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
All inclusiev: śniadania, obaidy i kolacje w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami, popołudniowa herbata, kanapki, owoce, ciasta serwowane w godzinach 16:00-17:30, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w tym: woda, gazowane napoje typu cola, fanta itd; capuccino, late macchiato, gorąca czekolada, mrożona kawa i herbata, piwo, lokalne wina, koktaje, alkohole typu aperitif (campari, aperol itd.), likiery.
All inclusive Premium: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami, owoce, ciasta serwowane w godzinach 16:00-17:30, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w tym: woda,gazowane napoje typu cola, fanta itd; capuccino, late macchiato, gorąca czekolada, mrożona kawa i herbata, piwo, lokalne wina, koktaje, alkohole typu aperitif (campari, aperol itd.), likiery. Mini bar uzupełniany codziennie w: wodę, piwo, wino i wybrane alkohole, napoje bezalkoholowe.
Goście spędzający w resorcie miesiąc miodowy otrzymają w prezencie: kosz owoców, dekorację łóżka, romantyczną kolację przy świecach z butelką wina w wybranej przez hotel restauracji. Warunkiem jest przedstawienie kopii certyfikatu ślubu od którego upłynąć nie może więcej niż 6 miesięcy.
W pakiecie z wyżywieniem All inclusive i All inclusive Premium są: 2 wycieczki na tydzień (Kamadhoo&Kihadhoo oraz Rejs o zachodzie słońca (odbywają się w zależności od pogody), 1 nurkowanie na pobyt, windsurfing dla początkujących, tenis, squash, badmington ( wymagana wcześniejsza rezerwacja w kompleksie sportowym).

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSFER: DOMESTIC FLIGHT + SPEEDBOAT. Goście, którzy wylatują z Male przed godziną 9 rano muszą opuścić hotel dzień wcześniej i zostać na swój koszt jedną noc w hotelu w Male.
https://www.reethibeach.com
 

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Aktualizacja z dnia 15.02.2021r
Informacje dla podróżujących przez Zurych
Od 8 lutego 2021 r. wszyscy pasażerowie muszą przedłożyć dowód negatywnego wyniku testu PCR podczas podróży do Szwajcarii. W momencie wyjazdu wynik testu nie może być starszy niż 72 godziny. Wynik testu musi być przedstawiony członkowi personelu naziemnego przy stanowisku odprawy lub przy bramce w kraju wylotu. Wymóg testu obejmuje wszystkich podróżnych, w tym pasażerów tranzytowych, którzy podróżują przez Szwajcarię do miejsca docelowego, niezależnie od tego, skąd rozpoczyna się podróż.
Aktualizacja 26.01.2021
Mamy dobrą wiadomość dla osób wracających z urlopu. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 oraz te, które uzyskały ujemny wynik testu diagnostycznego na obecność SARS-CoV-2 (czas między uzyskaniem wyniku testu a przekroczeniem granicy nie może przekraczać 48 godzin), nie będą musiały przechodzić obowiązkowej kwarantanny do powrocie do Polski.
Aktualizacja z dnia 19.11.2020 r.
Wszyscy pasażerowie lecący z Male przez Dubaj linią Emirates nie muszą wykonywać testów PCR.
Bardzo prosimy o śledzenie na bieżąco informacji zawartych na stronie linii lotniczej Emirates.
Aktualizacja z dnia 30.10.2020 r.
Podróżujący liniami Qatar Airways na Malediwy mogą skorzystać z lotu tranzytowego przez lotnisko Hamad International Airport w Dosze (DOH).
Nie mogą jednak opuścić w tym czasie lotniska. Należy mieć na uwadze, że ze względu na sytuację epidemiologiczną niektóre loty mogą być odwoływane.
W związku z czym Qatar Airways zwraca się ze szczególną prośbą do pasażerów o śledzenie na bieżąco statusu planowanego lotu https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html.
AkTUALIZACJA 15.10.2020
Malediwy wymagają aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu
RESTRYKCJE OBOWIĄZUJĄCE NA MALEDIWACH OD 10.09.2020:
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Turystyki, Urząd Ochrony Zdrowia Malediwów od 10 września 2020r nałożył obowiązek przedstawienia negatywnego certyfikatu PCR dla wszystkich turystów i gości przyjeżdżających na Malediwy.
W związku z tym wszyscy klienci są zobligowani do wykonania wymaganego testu PCR na 96 godziny przed przyjazdem na Malediwy.
Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone.
Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create?lang=en

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 100 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Śr 32 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Czw 32 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Pt 32 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień