Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 3 219 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 137 976

POŁOŻENIE

Usytuowany w Atolu Baa, na wyspie Hirundhoo, transfer: domestic flight + speedboat

PLAŻA

Przepiękna, piaszczysta, łagodne zejście do wody.

HOTEL

Kategoria lokalna 4*.
Kompleks hotelowy usytuowany na wyspie Hirundhoo, gdzie pośród tropikalnej roślinności w centralnej części wyspy znajduje się jezioro. Obiekt składa się z domków na plaży oraz domków na wodzie. Jest to idealne miejsce na wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 2 restauracje, 2 bary, sklepik z pamiątkami, przechowalnia bagażu.

INTERNET

Bezpłatny internet Wi-Fi na terenie hotelu oraz w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie:  sala do ćwiczeń (w opcji HB+ i all inclusive), badminton (w opcji HB+ i all inclusive), wypożyczenie sprzętu do nurkowania powierzchniowego (w opcji HB+ i all inclusive), tenis stołowy (w opcji HB+ i all inclusive), 1 wycieczka statkiem Dhoni bądź 1 wycieczka na nurkowanie powierzchniowe (w opcji HB+ i all inclusive)
Odpłatnie: sporty wodne na plaży, centrum nurkowe, centrum spa.

ZAKWATEROWANIE

Pokój typu Beach Bungalow: dwuosobowy z możliwością jedenj dostawki, przy plaży, klimatyzowany, posiada telefon, sejf, mini lodówka, TV-SAT, zestaw do kawy i herbaty, łazienkę (prysznic/wanna, suszarka do włosów, WC), taras.
Pokój typu Water Bungalow: dwuosobowy z możliwością jedenj dostawki, na wodzie, klimatyzowany, posiada telefon, sejf, mini lodówka, TV-SAT, zestaw do kawy i herbaty, łazienkę (prysznic/wanna, suszarka do włosów, WC), taras.

WYŻYWIENIE

HB: śniadanie i kolacja. Napoje dodatkowo płatne.
FB: śniadanie, obiad i kolacja. Napoje dodatkowo płatne. 
HB+: śniadania i obiadkolacje w w restauracji głównej, kanapki i ciasteczka w godzinach wyznaczonych przez hotel. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Cena nie obejmuje soków wyciskanych ześwieżych owoców, kaw typu capuccino i espresso oraz alkoholi importowanych. 
All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, lekkie przekąski w ciągu dnia, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe 10.00-23.00 w wyznaczonych barach. All Inclusive nie zawiera importowanych i wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych i energetycznych. 

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 3 maja 2021 r. wszystkie osoby lecące na Malediwy muszą poddać się testowi PCR (pobrany maksymalnie do 72 godzin przed wylotem) na Covid-19. Dotyczy to również osób zaszczepionych wszystkimi dawkami preparatu przeciwko Covid-19.  Malediwy wymagają, aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu. 
Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki:
musi być wystawione w j. angielskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na: https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid)
zaświadczenie musi zawierać:
datę i godzinę wykonania testu
dane osoby wykonującej test
nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania
numer paszportu, charakter laboratorium
jednoznaczną informację o negatywnym wynikuPodróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od lotniska 75 km
 • Klimatyzacja tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Tenis tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,9/5
Travelplanet

Fantastyczny (13 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 4,8/5

Okolica 4,9/5

Cena 4,9/5

22. najwyższa ocena z 602 hoteli w Malediwy

Leszek Październik 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 4,6/5
Hotel czysty z dobrą obsługą. Jezioro na wyspie urokliwe (zastępuje basen). Dla nas były to piękne wakacje.
Całkowita ocena

Hotel czysty z dobrą obsługą. Jezioro na wyspie urokliwe (zastępuje basen). Dla nas były to piękne wakacje.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Małgorzata Z. Sierpień 2021

Data pobytu: 6.8. - 20.8.2021

Ocena 4,3/5
Wspaniały resort, pyszne jedzenie i wyśmienita obsługa. Czuliśmy się zaopiekowani przez obsługę. Obsługa restauracji po otrzymaniu informacji o nietol
Całkowita ocena

Wspaniały resort, pyszne jedzenie i wyśmienita obsługa. Czuliśmy się zaopiekowani przez obsługę. Obsługa restauracji po otrzymaniu informacji o nietolerancji pewnych składników pokarmowych, codziennie przygotowywała m.in.chleb bezglutenowy czy napoj sojowy tylko dla mnie.

Poza tym otoczenie hotelu i organizacją m.in.transferow na najwyższym poziomie. Jedzenie pyszne I różnorodne. Bardzo polecamy to miejsce. Raj na ziemi:-)!

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,0/5

Cena 4,0/5

Zakwaterowanie
Domek na wodzie przewyższył nasze oczekiwania. 2 łazienki sprawdziły się wspaniale!

Wyżywienie
Pyszne, różnorodne posiłki. Każdy znajdzie coś cła siebie.

Zarówno osoby jedzace jak i nie jedzące mięsa.

Obsługa w hotelu
Wszystko ok

Plaża
Piękna, ale już nie da się obejść wyspy dookoła. Natura zabiera co swoje.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Małgorzata Z. Sierpień 2021

Data pobytu: 6.8. - 20.8.2021

Ocena 4,3/5
Wspaniały resort, pyszne jedzenie i wyśmienita obsługa. Czuliśmy się zaopiekowani przez obsługę. Obsługa restauracji po otrzymaniu informacji o nietolerancji pewnych składników pokarmowych, codziennie przygotowywała m.in.chleb bezglutenowy czy napoj sojowy tylko dla mnie. Poza tym otoczenie hotelu i organizacją m.in.transferow na najwyższym poziomie. Jedzenie pyszne I różnorodne. Bardzo polecamy
Całkowita ocena

Wspaniały resort, pyszne jedzenie i wyśmienita obsługa. Czuliśmy się zaopiekowani przez obsługę. Obsługa restauracji po otrzymaniu informacji o nietolerancji pewnych składników pokarmowych, codziennie przygotowywała m.in.chleb bezglutenowy czy napoj sojowy tylko dla mnie.

Poza tym otoczenie hotelu i organizacją m.in.transferow na najwyższym poziomie. Jedzenie pyszne I różnorodne. Bardzo polecamy to miejsce. Raj na ziemi:-)!

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,0/5

Cena 4,0/5

Zakwaterowanie
Domek na wodzie przewyższył nasze oczekiwania. 2 łazienki sprawdziły się wspaniale!

Wyżywienie
Pyszne, różnorodne posiłki. Każdy znajdzie coś cła siebie.

Zarówno osoby jedzace jak i nie jedzące mięsa.

Obsługa w hotelu
Wszystko ok

Plaża
Piękna, ale już nie da się obejść wyspy dookoła. Natura zabiera co swoje.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Leszek Październik 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 4,6/5
Hotel czysty z dobrą obsługą. Jezioro na wyspie urokliwe (zastępuje basen). Dla nas były to piękne wakacje.
Całkowita ocena

Hotel czysty z dobrą obsługą. Jezioro na wyspie urokliwe (zastępuje basen). Dla nas były to piękne wakacje.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 32 °C temperatura w nocy 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Pt 31 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Sob 31 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień