Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 4 930

Położenie

Oddalony ok. 7,5 km od centrum Varadero i 35 km od lotniska, w pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepy i 18-dołkowe pole golfowe. Atrakcją hotelu jest okrągły hol z naturalnym światłem i panoramicznym widkokiem na sztuczne jezioro i piękne ogrody.

Pokoje

Hotel posiada 7 różnych typów pokoi mieszczących się w pięciopiętrowym budynku. Wszystkie pokoje mają elegancki wystrój i wszelkie udogodnienia niezbędne do udanego pobytu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Pokoje typu Classic położone są w pobliżu plaży, z widokiem na ogród lub basen. Posiadają nowoczesne meble, są wyposażone w płaski telewizor, żelazko, suszarkę do włosów.

Do dyspozycji gości

Recepcja z lobby, snack bar, liczne restauracje, bar plażowy, bar przy basenie, piano-bar, sklep, pralnia, masaże, jacuzzi, fryzjer, wypożyczalnia samochodów, 9 sal konferencyjnych, dzienne i wieczorne programy animacyjne, leżaki i parasole na plaży i przy basenie. Kompleks basenów z wodą słodką, piłka wodna, rzutki, siatkówka, koszykówka, windsurfing, tenis (oświetlony kort), tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka wodna, sala fitness, aerobik, boccia, strzałki, strzelanie z łuku, katamaran, windsurfing, kajaki, kursy tenisowe, motorowe sporty wodne, bilard, golf (pole golfowe w odległości 500 m), kursy tańca. Dla dzieci basen, mini-klub.

Wyżywienie All Inclusive obejmuje

śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, lekkie przekąski przez całą dobę, lokalne i importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe 24 h.

Restauracje

La Habana Buffet Restaurant - znajduje się w holu budynku głównego, serwuje dania w formie bufetu
Trinidad Ranchon Restaurant - znajduje się przy basenie, serwuje min. tradycyjną kuchnię kubańską
Varadero Beach Snack Bar - serwuje lekkie przekąski, drinki i kubańskie koktajle
Fuerteventura Restaurant - restauracja serwująca kuchnię międzynarodową
Sakura Japanese Restaurant - restauracja serwująca kuchnię azjatycką
Las Reses Tex Mex - serwuje przekąski, potrawy typu fast food, steki
Guantanamera - specjalizuje się w szybkich przekąskach
Las Palmas - specjalizuje się w napojach, alkoholach i kawach
Baracoa Bar - bar przy basenie specjalizujący się w napojach
Santiago Lounge - disco bar z kubańską muzyką
Las Brasas Restaurant - serwuje lunche i obiady

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa - Hawana - Warszawa (z przesiadką), transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie All Inclusive, ubezpieczenie KL 150 000 EURO wraz z chorobami przewlekłymi, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os. i Turystyczny Fundusz Pomocowy 13 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA

wizy 100 zł/os. (możliwy zakup u Organizatora), wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Przy wylotach na Kubę, konieczna jest wiza (załatwiana przed wylotem). Okres załatwiania wizy przy pomocy pośrednictwa Konsorcjum Polskich Biur Podróży wynosi 1 dzień roboczy (niezbędny jest czytelny skan paszportu, rezerwacji lotniczej oraz pobytu na Kubie). Koszt pośrednictwa Konsorcjum PBP GRATIS.
4. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

WARUNKI WJAZDOWE

COVID-19
1. Od 01.01.2021 do odwołania przy przylocie na Kubę wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu PCR. Brak testu skutkować może karą finansową lub koniecznością powrotu do kraju. Test należy wykonać na max 72 h przed wylotem w licencjonowanym laboratorium, a dokument wystawiony ma być w języku angielskim lub hiszpańskim. Test jest obowiązkowy również dla dzieci w każdym wieku. Jeśli przelot odbywa się z przesiadką w Amsterdamie konieczne jest okazanie negatywnego wyniku testu również w trakcie przesiadki.
2. Również po przylocie na Kubę pasażerowie są zobowiązani poddać się testowi na COVID-19 i do czasu otrzymania wyniku muszą poddać się samoizolacji. Płatny jest na miejscu podatek sanitarny w wysokości 30 USD.
3. Z powodu dużego wzrostu liczby zakażeń COVID-19 władze kubańskie podjęły decyzję o przywróceniu ograniczeń w Hawanie oraz prowincjach Villa Clara, Matanzas, Mayabeque, Artemisa, Santiago de Cuba i Guantanamo.
Zawieszone jest funkcjonowanie transportu publicznego i prywatnego w godz. 21-5, transportu między prowincjami (od wtorku, 12.01); po godz. 19 obowiązuje zakaz przebywania w miejscach publicznych; zakazane są imprezy publiczne i prywatne, zamknięte są teatry, kina, sale koncertowe, baseny.
4. Pasażerowie zobowiązani są także wypełnić deklarację zdrowia, o która należy poprosić na pokładzie samolotu (wpisać należy m.in. adres pobytu na Kubie).
3. Wymagane jest posiadanie wykupionego ubezpieczenia, które pokrywa koszt leczenia na Covid-19. Organizator - Trade & Travel Company - Konsorcjum Polskich Biur Podróż takie ubezpieczenia zapewnia w standardzie ofert wyjazdów egzotycznych, w tym na Kubę.
Restrykcje
- noszenie maseczek zakrywających usta i nos w środkach transportu.
Zalecane
- dezynfekcja rąk (doradzamy zabranie ze sobą w podróż środków do dezynfekcji i higieny, nie zawsze dostępnych na Kubie),
- zachowanie dystansu fizycznego w kontaktach z innymi osobami,
- stosowanie maseczek w środkach transportu i pomieszczeniach zamkniętych.
W przypadku pozytywnego wyniku testu na Kubie
Zarażeni z objawami - transportowani są do szpitala i poddani leczeniu (należy zgłosić do Ubezpieczyciela i koszt pokrywany będzie z ubezpieczenia).
Zarażeni bezobjawowi - po diagnozie lekarskiej pozostają w swoim hotelu, w specjalnie wydzielonej strefie dla osób chorych, aby uniknąć kontaktu z innymi gośćmi hotelu.
Osoby te zostaną natychmiast odizolowane w swoich obiektach turystycznych w ramach systemu nadzoru i ochrony. (Nie mogą być w kontakcie z pozostałymi turystami), aż do uzyskania negatywnego wyniku drugiego testu PCR, wykonywanego w piątym dniu.
Przy wylotach na Kubę, konieczna jest karta turysty (załatwiana przed wylotem) przy pomocy pośrednictwa Konsorcjum Polskich Biur Podróży.
Wymagane dokumenty do karty turysty na Kubę to rezerwacja biletu, skan paszportu
Czas oczekiwania 1 dzień
Cena karty turysty łącznie z kosztami pośrednictwa 150 zł / os.
Koszt wysyłki karty turysty kurierem 20 zł / przesyłkę (niezależnie od liczby kart)
Odbiór osobisty w biurze w Warszawie bezpłatnie
Wymagane dokumenty prześlij e-mailem na adres wizowanie@konsorcjum.com.pl
Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.
Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)
Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta,które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.
Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 6 km
 • Odległość od lotniska 35 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wifi tak
 • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Sob 25 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Ndz 27 °C temperatura w nocy 17 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień