Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesiące.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień, zaleca się szczepienia przeciwko WZW A i B, dur brzuszny.
 • Obywatel polski udający się na Kubę obowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty (Tarjeta de turista), wydawanej wyłącznie w celach turystycznych. Wizy wydaje konsulat kubański w Warszawie, a karty turysty (indywidualne lub grupowe) można nabyć tamże lub w niektórych biurach podróży. Brak karty turystycznej będzie skutkował odmową wpuszczenia na pokład samolotu lecącego na Kubę. Druk należy posiadać w oryginale, nie istnieje wersja elektroniczna, należy go zamówić i opłacić z odpowiednim wyprzedzeniem. Orientacyjna cena karty dla jednej osoby to ok. 30 EUR/os.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/kuba/informacje-dla-podrozujacych

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 136 222

POŁOŻENIE

Położony na półwyspie, ok. 10 km od centrum Varadero, ok. 30 km od lotniska w Varadero.

PLAŻA

ok. 100 m od hotelu, przejście przez ogród, piaszczysta, leżaki i parasole bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Nowoczeny i luksusowy kompleks hotelowy zajmujący 10000 m2, składa się z kaskadowego budynku głównego z dwoma skrzydłami. Niezliczona ilość restauracji i barów zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Piękna, piaszczysta plaża zachęca do romantycznych spacerów a różnorodne atrakcje dla dzieci sprawią, że każdy będzie zachwycony pobytem w tym hotelu.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja czynna całą dobę, winda, punkt wymiany walut, restauracja główna, 20 restauracji znajdujących się na różnych poziomach hotelu (część z nich tylko dla gości dorosłych The Level), kilka barów (część tylko dla gości The Level), pralnia: płatna, wypożyczalnia samochodów i rowerów: płatna, salon piękności: płatny, sklepiki z pamiątkami.

INTERNET

Bezpłatny internet Wi-Fi.

KONFERENCJE/INCENTIVE

10 sal konferencyjnych.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 3 baseny (jeden dla dorosłych gości The Level), leżaki i parasole przy basenie, siłownia, animacje
Płatnie: centrum spa z basenem, masaże, sauna.

DLA DZIECI

brodzik, mini klub dla dzieci w wieku 4-12 lat, plac zabaw.

ZAKWATEROWANIE

946 pokoi
Pokoje typu Classic wyposażone w łazienkę z wanną/prysznicem, suszarkę do włosów, telewizor, mini bar, klimatyzację, balkon. Możliwość dopłaty do widoku na morze.

WYŻYWIENIE

All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski w ciągu dnia. Wybrane napoje lokalne alkoholowe i bezalkoholowe wydawane w godzinach podanych przez hotel.

INFORMACJE DODATKOWE

Tripadvisor choice 2021.

Avenida Las Américas, Km 1
Varadero
42110
https://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/melia-internacional-varadero/index.htm
Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania 

UWAGA! WYCIECZKI FAKULTATYWNE

- REZERWACJA WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH W JĘZYKU POLSKIM PRZED WYLOTEM Z POLSKI!
Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, napisz do nas maila na adres biuro@primaholiday.pl, 
a przekażemy Ci kontakt do zaprzyjaźnionej zewnętrznej firmy, gdzie jeszcze przed wylotem z Polski można zarezerwować wycieczki fakultatywne w języku polskim.
Dokonując rezerwacji przez ich stronę internetową,  na hasło Prima, do Vouchera na wycieczkę fakultatywną  dołączany będzie mini e-book z  praktycznymi informacjami o Kubie: co należy zabrać, jak wymienić pieniądze, wszelkie praktyczne informacje, które ułatwią i uprzyjemnią Państwu pobyt na miejscu.- WYCIECZKI FAKULTATYWNE W J. ANGIELSKIM NA MIEJSCU
Na miejscu Klienci maja możliwość rezerwacji wycieczek fakultatywnych realizowanych w języku angielskim.  Przykładowe wycieczki tu: https://www.primaholiday.pl/oferty/kuba/wybrzeze-hawany/memories-miramar-habana-6373#termId=706db6bfab68ea127b18c08281ac3d4a&adults=2

CENA

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Cena zawiera: bilet lotniczy (w przypadku oferty z przelotem), bagaż rejestrowany - z wyłączeniem przewoźnika Air France,  gdzie w cenie jest tylko bagaż podręczny od 7 do 12 kg,  natomiast bagaż rejestrowany 23 kg jest za dodatkową opłatą około 450pln/szt; transfer lotnisko - hotel - lotnisko; zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe; ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, obowiązkowe w przypadku wyjazdów na Kubę dodatkowe ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i transportu powstałe na skutek PANDEMII maksymalnie do kwoty 20.000 EUR (wartość ok. 50pln/os/tydz); OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, w przypadku połączeń na Air Franse bagaż rejestrowany 23 kg za opłatą około 300pln / szt., opłaty za obowiązkową wizę tzw kartę turysty - możliwość zakupu takiej karty u organizatora Prima Holiday ok. 180pln/os.)  
Oferta bez polskojęzycznego rezydenta. Prima Holiday współpracuje jednak z zewnętrzną zaprzyjaźniona firmą organizująca wycieczki fakultatywne w języku polskim. Przy wykupie takiej wycieczki,  organizator wycieczek wspiera Klienta w razie zaistniełej potrzeby. W takim wypadku jeśli Klienci będą potrzebowali pomocy na miejscu, mogą się do niego zwrócić. Ponad to Kienci są pod opieką lokalnego kontrahenta Prima Holiday, oraz posiadają telefon alarmowy / Whats App do Polski czynny 24h.
 

WARUNKI WJAZDOWE

WAŻNE!: Obywatel polski udający się na Kubę obowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista) wydawanej wyłącznie w celach turystycznych przez konsulat kubański w Warszawie. Istnieje również możliwość zakupu takiej karty u organizatora Prima Holiday w cenie ok. 180pln / szt (zamówienie na kartę musi być złożone odpowiednio wcześnie przed wylotem, aby karta dotarła do Klientów wysyłką kurierską  jeszcze przed wylotem) 
Przy przekraczaniu granicy obowiązkowy jest min. 3-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wjazdu na Kubę. Turysta zobowiązany jest również posiadać bilet powrotny lub umożliwiający kontynuację podróży. 

Turyści przyjeżdżający na wypoczynek zorganizowany z biurem podrózy nie muszą udokumentować posiadanych środków pieniężnych. Nie ma możliwośći dokonywania płatności walutą USD. Zalecamy mieć ze sobą Euro, nie wszędzie jest możliwość płatnością kartą kredytową.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

WYMAGANE DOKUMENTY: 
- wypełniony formularz na stronie https://www.dviajeros.mitrans.gob.cu/inicio. Dotyczy również dzieci. Na lotnisku podróżni zostaną poproszeni o okazanie kodu QR, który otrzymuje się na maila po wypełnieniu formularza.
- Paszport ważny przynajmniej 3 miesiące od daty wylotu z Kuby (także dzieci bez względu na wiek).
- Ubezpieczanie obejmujące koszty leczenia COVID-19 (minimum Ubezpieczenie Rekomendowane). 
- Karta Turysty: obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. karty turysty. Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 2 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 7 opinii)

Ocena 4,4 / 5

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,2 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

20. najwyższa ocena z 562 hoteli w Kuba

Ľuboslava W.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 5.3. - 20.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Meliá Internacional Ocena: 5/5 Kuba, Varadero

pobyt w hotelu był dobry i już w drodze do domu mogliśmy docenić jakość naszego pobytu: w porównaniu do innych hoteli, był doskonały.

pobyt w hotelu był dobry i już w drodze do domu mogliśmy docenić jakość naszego pobytu: w porównaniu do innych hoteli, był doskonały.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
w hotelu było widać jego wiek. pokój był wystarczający, a usługi zadowalające

Wyżywienie
wyglądało kolorowo i nie brakowało nam w diecie. wystarczający

Obsługa w hotelu
usługi hotelu były dość szerokie

Plaża
piękny, ale strasznie pełny na terenie hotelu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Katarína K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 24.10. - 1.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Meliá Internacional Ocena: 5/5 Kuba, Varadero

Było super, byliśmy zadowoleni.

Było super, byliśmy zadowoleni.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)

Filtruj opinie

Ľuboslava W.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 5.3. - 20.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Meliá Internacional Ocena: 5/5 Kuba, Varadero

pobyt w hotelu był dobry i już w drodze do domu mogliśmy docenić jakość naszego pobytu: w porównaniu do innych hoteli, był doskonały.

pobyt w hotelu był dobry i już w drodze do domu mogliśmy docenić jakość naszego pobytu: w porównaniu do innych hoteli, był doskonały.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
w hotelu było widać jego wiek. pokój był wystarczający, a usługi zadowalające

Wyżywienie
wyglądało kolorowo i nie brakowało nam w diecie. wystarczający

Obsługa w hotelu
usługi hotelu były dość szerokie

Plaża
piękny, ale strasznie pełny na terenie hotelu

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Katarína K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 24.10. - 1.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Meliá Internacional Ocena: 5/5 Kuba, Varadero

Było super, byliśmy zadowoleni.

Było super, byliśmy zadowoleni.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)

Yveta

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 28.7. - 8.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Meliá Internacional Ocena: 5/5 Kuba, Varadero

Pełna satysfakcja, polecam

Pełna satysfakcja, polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Idealny, piękny duży pokój

Wyżywienie
Dużo owoców morza, doskonałe

Obsługa w hotelu
Codziennie sprzątane, uzupełnianie minibaru

Plaża
czysty,

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Jiří Poletin

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 24.6. - 9.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

Meliá Internacional Ocena: 5/5 Kuba, Varadero

Odpowiada jakości i polecam go wszystkim

Odpowiada jakości i polecam go wszystkim

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Świetny

Wyżywienie
Znakomicie, każdego dnia hotel zapewniał pięć rodzajów mięsa

Obsługa w hotelu
Doskonały

Plaża
Piękny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować