Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wymagany paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty powrotu.
 • Od 1 stycznia 2024 zniesiony obowiązek wizowy dla obywateli Polski. Konieczne jest jedynie elektroniczne zezwolenie na podróż.  Dokument eTA muszą posiadać wszyscy pasażerowie, za dzieci poniżej 18 roku życia wniosek wypełnia opiekun/rodzic (można wypełnić wniosek grupowy). Dokument eTA jest jednorazowy i bezzwrotny. Koszt to 32 dolary. Dokument eTA należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.
 • Podróżujący do Kenii z Polski nie mają obowiązku wykonania żadnych szczepień ochronnych. Należy jednak rozważyć zabranie ze sobą środków antymalarycznych i zaszczepienie się przeciw cholerą, durem brzusznym, meningokokami, WZW typu A i B, tężcem, wścieklizną czy dengą.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/kenia/idp

Hotel Leopard Beach Resort & Spa

Ocena: 5/5

Kenia, Diani Beach

od 6 327 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 5 042

POŁOŻENIE

Do centrum Mombasy ok. 34 km, do lotniska w Mombasie ok. 45 km, do cetrum niewielkiej miejscowości Ukunda ok. 5 km

PLAŻA

Hotel położony przy pięknej plaży Diani Beach, z białym piaskiem. Serwis plażowy dostępmy bezpłatnie.

HOTEL

5-gwiazdkowy luksusowy hotel, który zbudowany jest w oryginalnym stylu swahili, otoczony przez piękne ogrody tropikalne. Kurort został odnowiony w 2012 roku, posiada 196 pokoi w kilku budynkach.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja 24h, przestronne lobby, centrum biznesowe, elegancki hol, taras słoneczny, darmowe Wi-Fi.
Dodatkowo płatne: butik, sklep z pamiątkami, usługi pralni, room service, opiekunak dla dzieci, lekarz.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Hotel oferuje: animacje dla dzieci i dorosłych, rozległy basen, bilard, tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, piłka nożna plażowa, siłownia, sauna, jacuzzi, Spa, plac zabaw, mini klub.
Dodatkowo płatne: centrum sportów wodnych, pole golfowe, rejsy łodzią.

ZAKWATEROWANIE

Standardowe pokoje mają ok. 30 m. Posiadają: klimatyzacje, łazienkę, telewizor, sejf, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini bar (płatny). taras lub balkon.
https://www.leopardbeachresort.com/accommodation.html

WYŻYWIENIE

Restauracja główna Horizon z tarasem (dania w formie bufetu), 5 restauracji la carte, 7 barów.
HB - śniadania oraz obiadokolacje serwowane w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą. 

FB - śniadania, obiady oraz obiadokolacje serwowane w formie bufetu. Napoje do obiadów oraz obiadokolacji za dodatkową opłatą.
All Inclusive - śniadania, obiady oraz obiadokolacje serowane w formie bufetu. Napoje bezalkoholowe, woda, kawa, herbata, oraz lokalne napoje alkoholowe, w tym wino oraz piwo serwowane bez limitu w godzinach wyznczonych przez hotel (zwykle między 10.00 rano do godziny 22.30 wieczorem).

 

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.leopardbeachresort.com/gallery/the-residences.html

CENA

Cena zawiera: bilet lotniczy (dot oferty z przelotem), bagaż podręczny oraz rejestrowany,  transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL (20 000 EUR), bagaż (800PLN), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystyczne), VAT.
Cena nie zawiera: obowiązkowej wizy, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji (od 3,8% wartości imprezy (80%), 4,1% (100%), do 4,5% (100%+Covid), chorób przewlekłych (ok. 68 PLN/os/tydz.), i innych ubezpieczeń, wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Od 4 stycznia 2024 r., aby wjechać do Kenii, zamiast wizy elektronicznej należy okazać elektroniczne zezwolenie na wjazd (Electronic Travel Authorization (eTA). Wniosek o elektroniczne zezwolenie na wjazd do Kenii można złożyć na stronie internetowej: https://www.etakenya.go.ke
Aplikacja eTA zbiera od podróżnego informacje biograficzne i odpowiedzi na pytania kwalifikacyjne. Wnioski o eTA dla Kenii należy składać  3 miesiące przed podróżą i nie później niż 4 dni przed rozpoczęciem podróży aby zapewnić odpowiednią ilość czasu na wydanie zezwolenia. Zdecydowanie zaleca się, aby podróżni składali wnioski od razu po zarezerwowaniu zakwaterowania i biletów transportowych.
Do wypełnienia kwestionariusza wymagane są następujące informacje:
- kopia/skan paszportu zagranicznego,
- zdjęcie paszportowe (można zrobić selfie podczas wypełniania formularza),
- Informacje kontaktowe (adres domowy, numer telefonu, adres e-mail),
- plan podróży,
- potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania,
- daty przyjazdu i wyjazdu oraz numery loty,
- świadectwo szczepienia przeciwko żółtej febrze, jeśli pochodzisz z kraju endemicznego dla żółtej febry zgodnie z listą Światowej Organizacji Zdrowia.
Uzyskanie pozwolenia na wjazd do Kenii jest obowiązkowe zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zezwolenie takie należy uzyskać przed każdym wjazdem do kraju. Koszt zezwolenia wyniesie 30 USD (płatne online). Paszport musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Kenii.Na jakim dokumencie podróży można przekroczyć granicę?
* Paszport TAK
* Paszport tymczasowy NIE
* Dowód osobisty NIE
Paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty opuszczenia Kenii (także dzieci bez względu na wiek), z co najmniej jedną pustą stroną. W razie pytań prosimy o zapoznanie się z informacjami pod linkiem:  https://www.gov.pl/web/kenia/idp
Elektroniczne zezwolenie na podróż - eTA - Wszyscy turyści bez względu na wiek muszą posiadać zatwierdzone elektroniczne zezwolenie na podróż (eTA) przed rozpoczęciem podróży. W przypadku dzieci poniżej 18 roku życia za wypełnienie wniosku odpowiedzialny jest opiekun prawny, rodzic lub osoba towarzysząca. Standardowy czas przetwarzania wynosi około 3 dni robocze, dlatego wniosek należy uzupełnić odpowiednio wcześniej.
Dokument należy mieć przy sobie na lotnisku.Nie ma możliwości zakupu wizy po przylocie na lotnisku w Mombasie. Osoby, które wykupią zezwolenia drogą elektroniczną i nie otrzymają dokumentu, nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu w Polsce. eTA jest ważna tylko na jedną podróż (pojedynczy wjazd) i musi zostać ponownie wystawiona na każdą kolejną podróż. Traci ona ważność po opuszczeniu kraju. W
W celu uzyskania eTA należy wypełnić zezwolenie na stronie  www.etakenya.go.ke/en

DODATKOWE INFORMACJE

Akceptowane są tylko dolary wydane po 2009 r
Na chwilę obecną przy wjeździe na teren Kenii nie ma obowiązkowych szczepień, są jedynie szczepienia zalecane. Zaleca się konsultację lekarską nie później niż 4-6 tygodni przed planowaną podróżą w celu sprawdzenia konieczności poddania się obowiązkowym i zalecanym szczepieniom. Od osób przybywających z Europy nie jest wymagane świadectwo szczepienia przeciw żółtej febrze. Może ono być potrzebne, jeśli turysta ma zamiar wjechać do Kenii z innych krajów afrykańskich. Na wybrzeżu kenijskim oraz na zachodzie kraju występuje całoroczne zagrożenie malarią. Turystom wybierającym się w te regiony zaleca się profilaktykę antymalaryczną.

REZYDENT

Na miejscu opieka anglojęzycznego rezydenta. Dzięki współpracy z zewnętrzną. Klienci są pod opieką lokalnego kontrahenta Prima Holiday oraz posiadają telefon alarmowy / Whats App do Polski czynny 24h.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 45 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 11 opinii)

Ocena 4,1 / 5

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 3,9 / 5

Okolica 3,9 / 5

Cena 4,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

15. najwyższa ocena z 492 hoteli w Kenia

Pavla P.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.3. - 28.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

Ciekawy kraj, duży zasięg. Większe miasta mogłyby popracować nad recyklingiem śmieci, których jest mnóstwo, a jest to tym bardziej śmieszne, że w informacji jest napisane, że zabrania się wwozu plastikowych toreb :-) Mimo wszystko udane święto.

Ciekawy kraj, duży zasięg. Większe miasta mogłyby popracować nad recyklingiem śmieci, których jest mnóstwo, a jest to tym bardziej śmieszne, że w informacji jest napisane, że zabrania się wwozu plastikowych toreb :-) Mimo wszystko udane święto.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Ładny ośrodek z lobby w stylu afrykańskim. Wystarczające wyposażenie pokoju i czystość.

Wyżywienie
Dość powiedzieć – świetna kuchnia i urozmaicone menu.

Obsługa w hotelu
Doceniliśmy strzeżone plaże hotelu, z hotelową ochroną, ponieważ lokalni sprzedawcy plażowi po pewnym czasie stają się trochę irytujący.

Plaża
Byłoby wspaniale na spacery, jednak jego urok zepsuła duża ilość wyrzuconej i przez nikogo nie oczyszczonej trawy morskiej oraz wszechobecni lokalni sprzedawcy, którzy nie pozwalają cieszyć się atmosferą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Markéta H.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.3. - 14.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

piękny hotel, miła atmosfera, dobra obsługa, codzienne programy animacyjne, doskonałe jedzenie, miła obsługa, spokojna plaża

piękny hotel, miła atmosfera, dobra obsługa, codzienne programy animacyjne, doskonałe jedzenie, miła obsługa, spokojna plaża

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokoje przestronne, czyste, ładna łazienka. Codzienne sprzątanie i uzupełnianie minibaru, miejsca do siedzenia lub tarasu przed każdym pokojem, pełna satysfakcja, Wi-Fi działa w pokojach, bezpłatny sejf w każdym pokoju.

Wyżywienie
duży wybór jedzenia, dla Afryki urozmaicona oferta i różne rodzaje mięs, codziennie grill. Trzeba spróbować ryb (fantastycznych każdego dnia), a także różnych przetworów warzywnych.

Obsługa w hotelu
ogólne zadowolenie - bezpieczeństwo, codziennie czyste ręczniki na plażę, fajna mała siłownia, możliwość masaży (za opłatą, nie korzystaliśmy), 3 bary z napojami mieszanymi w ramach all inclusive przez cały dzień (od 10:00 do 11 po południu.).

Plaża
Plaża bezpośrednio przy hotelu, 2 prysznice, leżaki na plaży bezpłatne. Po przypływie morze jest lekko brudne, ale to tylko glony - nic, co mogłoby mieć wpływ na hotel - po odpływie się przejaśnia. Skały przy plaży = 100% romantyzmu :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Pavla P.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.3. - 28.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

Ciekawy kraj, duży zasięg. Większe miasta mogłyby popracować nad recyklingiem śmieci, których jest mnóstwo, a jest to tym bardziej śmieszne, że w informacji jest napisane, że zabrania się wwozu plastikowych toreb :-) Mimo wszystko udane święto.

Ciekawy kraj, duży zasięg. Większe miasta mogłyby popracować nad recyklingiem śmieci, których jest mnóstwo, a jest to tym bardziej śmieszne, że w informacji jest napisane, że zabrania się wwozu plastikowych toreb :-) Mimo wszystko udane święto.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Ładny ośrodek z lobby w stylu afrykańskim. Wystarczające wyposażenie pokoju i czystość.

Wyżywienie
Dość powiedzieć – świetna kuchnia i urozmaicone menu.

Obsługa w hotelu
Doceniliśmy strzeżone plaże hotelu, z hotelową ochroną, ponieważ lokalni sprzedawcy plażowi po pewnym czasie stają się trochę irytujący.

Plaża
Byłoby wspaniale na spacery, jednak jego urok zepsuła duża ilość wyrzuconej i przez nikogo nie oczyszczonej trawy morskiej oraz wszechobecni lokalni sprzedawcy, którzy nie pozwalają cieszyć się atmosferą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Markéta H.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.3. - 14.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

piękny hotel, miła atmosfera, dobra obsługa, codzienne programy animacyjne, doskonałe jedzenie, miła obsługa, spokojna plaża

piękny hotel, miła atmosfera, dobra obsługa, codzienne programy animacyjne, doskonałe jedzenie, miła obsługa, spokojna plaża

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
pokoje przestronne, czyste, ładna łazienka. Codzienne sprzątanie i uzupełnianie minibaru, miejsca do siedzenia lub tarasu przed każdym pokojem, pełna satysfakcja, Wi-Fi działa w pokojach, bezpłatny sejf w każdym pokoju.

Wyżywienie
duży wybór jedzenia, dla Afryki urozmaicona oferta i różne rodzaje mięs, codziennie grill. Trzeba spróbować ryb (fantastycznych każdego dnia), a także różnych przetworów warzywnych.

Obsługa w hotelu
ogólne zadowolenie - bezpieczeństwo, codziennie czyste ręczniki na plażę, fajna mała siłownia, możliwość masaży (za opłatą, nie korzystaliśmy), 3 bary z napojami mieszanymi w ramach all inclusive przez cały dzień (od 10:00 do 11 po południu.).

Plaża
Plaża bezpośrednio przy hotelu, 2 prysznice, leżaki na plaży bezpłatne. Po przypływie morze jest lekko brudne, ale to tylko glony - nic, co mogłoby mieć wpływ na hotel - po odpływie się przejaśnia. Skały przy plaży = 100% romantyzmu :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Robert D.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.1. - 11.1.2024 Oceniono: Luty 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

Cena odpowiada jakości obsługi.

Cena odpowiada jakości obsługi.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Tomasz S.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 26.1. - 10.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

Ogólne wrażenie dobre ale to nie jest poziom 5 gwiazdek

Ogólne wrażenie dobre ale to nie jest poziom 5 gwiazdek

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Właściwe. Kłopoty z zimną wodą i robaczki. Słona woda w kranie

Wyżywienie
All included bardzo słabe. Do końca nie wiadomo za co dopłacać. Kawa z ekspresu dodatkowo płatna. Podpisy rachunku za każdą rzecz. Na napij czekasz 5 min a na rachunek 10

Obsługa w hotelu
Przyzwoite

Plaża
Przyzwoita choć uciążliwi sprzedawcy

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rafał G.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 8.2. - 10.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Leopard Beach Resort & Spa Ocena: 5/5 Kenia, Diani Beach

Super

Super

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować