Aktualne do Jordanii

Hotel Tala Bay Resort

Jordania, Zatoka Akaba, Akaba

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Słaby (Na podstawie 5 opinii)

Ocena 1,6 / 5

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,5 / 5

Usługi 2,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

12. najwyższa ocena z 27 hoteli w Jordania

Magdaléna H.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Rozległy ośrodek odpowiedni na spokojny wypoczynek.

Rozległy ośrodek odpowiedni na spokojny wypoczynek.

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

wybór jedzenia jest wystarczający.

Zakwaterowanie

Niektóre obiekty noclegowe wymagałyby przebudowy. Zaplecze socjalne jest zadowalające. Balkon w pokoju jest wystarczająco przestronny.

Usługi

nie używany

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Eugen Fuchs

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dieta to ten sam wybór każdego dnia

Dieta to ten sam wybór każdego dnia

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Umieść peknę

Wyżywienie

Jedzenie za to, że hotel został oznaczony 5* poniżej poziomu

Zakwaterowanie

Hotel istnieje od kilku lat, więc wszystko było dość zniszczone

Usługi

Całkiem dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Filtruj opinie

Dušan K.

Ocena 1,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023

Wejście do morza nie jest więc wcale stopniowe, trzeba przejść po kamieniach, nie wiem dlaczego, częściowo zabetonowanych, nie da się tego zrobić nawet bez butów. Morze jest pięknie czyste i ciepłe. Jedzenie byłoby całkiem niezłe, gdybyśmy nie wymiotowali wszyscy w całym hotelu i nie biegali od drugiego dnia pobytu i już było po wszystkim :-) Delegaci nie mieli już nawet lekarstw, bo prawie wszyscy było naprawdę chorych. Sprzątanie pokoi oznaczało opróżnienie kosza i pościelenie łóżka. Ostatniego dnia nie mieliśmy tylko jednego ręcznika, w ogóle go nie uzupełnili, wzięli tylko brudne. Nie odkurzyli ani razu, a piasek był naprawdę wszędzie, kiedy otworzyliśmy balkon, pęknięcia były pełne kurzu i piasku. Dużo podróżujemy po świecie, a etykieta 5 * jest mocno przereklamowana, więc dałbym jej maksymalnie 3. Jeśli chodzi o delegatów, uratowali wszystko, Kristína i Rado, naprawdę czapki z głów. Cena ponad 1000 euro za ten hotel była mocno zawyżona, a all inclusive nie wchodziło w rachubę. Człowiek musiał stale pilnować, gdzie co mu dają, w ciągu dnia serwowali tylko piwo i to dopiero od godziny 12.00. Tam powiedzieli nam, że nie, nie oddamy tu tylko przy basenie, a potem na odwrót. O zgrozo, nie spotkaliśmy się z tym nigdzie na świecie, bo rozumiem, że są takiej wiary, ale naprawdę nie zapłaciliśmy za wypicie dwóch soków i czystej wody przez cały pobyt :-) Były trzy rodzaje lodów na patyku w ofercie od 3 do 6? Mylę się, a kiedy to się skończyło, krótko mówiąc, już ich nie było :-) Najgorsze było to, że warunki higieniczne były chyba kiepskie, bo prawie cały hotel był kiepski, bo było strasznie gorąco, może to mógł być powód, nie wiem.

Wejście do morza nie jest więc wcale stopniowe, trzeba przejść po kamieniach, nie wiem dlaczego, częściowo zabetonowanych, nie da się tego zrobić nawet bez butów. Morze jest pięknie czyste i ciepłe. Jedzenie byłoby całkiem niezłe, gdybyśmy nie wymiotowali wszyscy w całym hotelu i nie biegali od drugiego dnia pobytu i już było po wszystkim :-) Delegaci nie mieli już nawet lekarstw, bo prawie wszyscy było naprawdę chorych. Sprzątanie pokoi oznaczało opróżnienie kosza i pościelenie łóżka. Ostatniego dnia nie mieliśmy tylko jednego ręcznika, w ogóle go nie uzupełnili, wzięli tylko brudne. Nie odkurzyli ani razu, a piasek był naprawdę wszędzie, kiedy otworzyliśmy balkon, pęknięcia były pełne kurzu i piasku. Dużo podróżujemy po świecie, a etykieta 5 * jest mocno przereklamowana, więc dałbym jej maksymalnie 3. Jeśli chodzi o delegatów, uratowali wszystko, Kristína i Rado, naprawdę czapki z głów. Cena ponad 1000 euro za ten hotel była mocno zawyżona, a all inclusive nie wchodziło w rachubę. Człowiek musiał stale pilnować, gdzie co mu dają, w ciągu dnia serwowali tylko piwo i to dopiero od godziny 12.00. Tam powiedzieli nam, że nie, nie oddamy tu tylko przy basenie, a potem na odwrót. O zgrozo, nie spotkaliśmy się z tym nigdzie na świecie, bo rozumiem, że są takiej wiary, ale naprawdę nie zapłaciliśmy za wypicie dwóch soków i czystej wody przez cały pobyt :-) Były trzy rodzaje lodów na patyku w ofercie od 3 do 6? Mylę się, a kiedy to się skończyło, krótko mówiąc, już ich nie było :-) Najgorsze było to, że warunki higieniczne były chyba kiepskie, bo prawie cały hotel był kiepski, bo było strasznie gorąco, może to mógł być powód, nie wiem.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Zakwaterowanie

Meble są starsze, poplamione farbą - pewnie pomalowali i nie chcieli odciągać łóżka i szafek :-) Woda nie ściekała pod prysznicem, musieliśmy czekać 10-15 minut między prysznicami, żeby spłynęła odpływ. :-)

Usługi

Personel jest całkiem miły.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Magdaléna H.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Rozległy ośrodek odpowiedni na spokojny wypoczynek.

Rozległy ośrodek odpowiedni na spokojny wypoczynek.

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

wybór jedzenia jest wystarczający.

Zakwaterowanie

Niektóre obiekty noclegowe wymagałyby przebudowy. Zaplecze socjalne jest zadowalające. Balkon w pokoju jest wystarczająco przestronny.

Usługi

nie używany

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Eugen Fuchs

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dieta to ten sam wybór każdego dnia

Dieta to ten sam wybór każdego dnia

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Umieść peknę

Wyżywienie

Jedzenie za to, że hotel został oznaczony 5* poniżej poziomu

Zakwaterowanie

Hotel istnieje od kilku lat, więc wszystko było dość zniszczone

Usługi

Całkiem dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...