City Tower Aqaba Ocena: 4/5 Jordania, Zatoka Akaba, Akaba
Ján A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2025
Uważam, że moje wakacje były udane, hotel był ładnie urządzony, bufety zapewniały wystarczająco dużo jedzenia na śniadanie. Plaża była dość czysta, dość blisko i można było wygodnie pływać w morzu nawet w grudniu. Jeździłem na wycieczki do Petry i na pustynię Wadi Rum i oba miejsca mi się podobały. Sam wybrałem się na wycieczkę, krótki spacer po okolicznych wzgórzach i miałem piękny widok na morze. Dziękuję. Polecam wycieczkę.
Uważam, że moje wakacje były udane, hotel był ładnie urządzony, bufety zapewniały wystarczająco dużo jedzenia na śniadanie. Plaża była dość czysta, dość blisko i można było wygodnie pływać w morzu nawet w grudniu. Jeździłem na wycieczki do Petry i na pustynię Wadi Rum i oba miejsca mi się podobały. Sam wybrałem się na wycieczkę, krótki spacer po okolicznych wzgórzach i miałem piękny widok na morze. Dziękuję. Polecam wycieczkę.
Do plaży było dość łatwo dotrzeć. Była pusta, ludzie tylko kręcili się tu i tam, żeby się wykąpać w grudniu. Raczej po prostu spacerowali. Woda była świetna do pływania. Jeśli chodzi o czystość, muszę przyznać, że były niedopałki papierosów.
WyżywienieJedzenie było różnorodne i wystarczające, można było wybierać zarówno spośród dań słodkich, jak i wytrawnych.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było proste, ale wystarczające, biorąc pod uwagę, że był to hotel 3-gwiazdkowy.
UsługiNie korzystałem z żadnych usług hotelowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Roman N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały hotel, w tej kategorii cenowej absolutnie najwyższej klasy.
Doskonały hotel, w tej kategorii cenowej absolutnie najwyższej klasy.
Plaża w mieście blisko hotelu jest całkowicie poniżej europejskiego standardu, ale na wieczorny spacer lub posiedzenie przy morzu w zupełności wystarcza. Nie mieliśmy zamiaru plażować w Akabie, więc wcale nam to nie przeszkadzało.
WyżywienieDla mnie doskonała, jednak nie jest zbyt odpowiednia dla wegetarian, a także dla tych, którzy nie tolerują pikantnych potraw.
ZakwaterowanieBez problemów, w cenie codzienne uzupełnianie saszetek z herbatą i kawą.
Sprzątanie zawsze perfekcyjne, działający czajnik, lodówka...
Wady:
- hałas z ulicy,
- wycie muezzinów już o 4:23 każdego dnia, ale na to trzeba się przygotować w kraju muzułmańskim
Wszystkie usługi w porządku. Tylko jeśli chodzi o panie na recepcji, to było słabiej, były całkowicie niekompetentne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate





















