od 5 731 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 107 118

Kraj

IZRAEL

Opis


Położenie

 Astral Maris znajduje się w  centralnej lokalizacji w mieście, przy pięknej promenadzie w Ejlacie, która umożliwia szybki i łatwy dostęp do plaży oraz różnych centrów rekreacyjnych i handlowych w mieście, 850 m do terminalu lotniska, 100 m do plaży Hananya.

Plaża

  Piaszczysto-kamienista plaża Hananya.

Wyposażenie

 Hotel oferuje: recepcję, przestronne lobby z barem, bar nad basenem, restauracja Sea Bell,  basen z leżakami i parasolami z widokiem na morze. Business Center z salami  konferencyjnymi i stanowiskiem komputerowym. 

Zakwaterowanie

 Pokoje dwuosobowe:  ok. 17 m2 klimatyzowane, z podwójnym łóżkiem i rozkładanym fotelem, wyposażene w lodówkę i telewizor plazmowy. Zestaw do parzenia kawy/herbaty. Pokoje dysponują umeblowanym balkonem. Dla rozrywki zapewniana jest telewizja cyfrowa. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i bezpłatne przybory toaletowe. Pokoje Rodzinne: 25 m2 po za tym jak pokoje dwuosobowe.

Wyżywienie

 śniadanie w cenie.

Kategoria lokalna

 ****

Internet

 WiFi bez opłat.

Parking

 bezpłatny.

Dzieci

 Club juniora Astraland 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM


Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 200 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 39 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 39 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Ndz 40 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Pon 40 °C temperatura w nocy 25 °C