Hotel Marola Park Apartments

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel Marola Park Apartamentos znajduje się w południowej części Teneryfy, w kurorcie turystycznym Playa de las Americas. Obiekt znajduje się w odległości 15 km od lotniska. Kompleks hotelowy jest zlokalizowany w pobliżu 18-dołkowego pola golfowego i plaży Las Vistas.

P

Obiekt dysponuje 72 apartamentami z łazienką i balkonem, wyposażonymi w aneks kuchenny, sejf, TV, DVD i telefon.

D

Hotel oferuje odkryty basen i dostęp do Internetu. Na terenie obiektu znajduje się restauracja z tarasem. Hotel posiada własne centrum fitness, gabinet masażu, sprzęt do gry w bilard.

C

przelot na trasie Warszawa/Teneryfa/Warszawa, transfer z i na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy, wyżywienie zgodnie z ofertą, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, kosztów leczenia i chorób przewlekłych

C

dodatkowych posiłków, wydatków własnych, napiwków, bagażu rejestrowanego (dopłata 384 PLN/bagaż do 15 kg)

U

1. Możliwość krótszych i dłuższych pobytów - indywidualna kalkulacja na zapytanie
2. Cena nie zawiera bagażu rejestrowanego. Istnieje możliwość wykupienia bagażu rejestrowanego do 15 kg za dopłatą 384 PLN.
3. Obowiązuje opłata klimatyczna płatna na miejscu.
4. Dziecko w wieku 2-12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3 osoba w pokoju 2-os zakwaterowana jest na dostawce.
5. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
6. Możliwość wykupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 2,5% kosztu imprezy.
7. Istnieje możliwość płatności zarówno w PLN jak i EUR (na oddzielne konto walutowe Konsorcjum PBP). Kurs EUR rozliczany na dzień pełnej wpłaty wg aktualnej tabeli kursów sprzedaży obcych walut Banku PeKaO SA.
8. Opis hotelu dostępny na stronie www.twojepodroze.com.pl

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY