Klient chciał pozostać anonimowy
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.6. - 20.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023
Fergus Club Europa Hiszpania, Majorka
Ogólnie byliśmy zadowoleni z wakacji. Trzeba tylko być przygotowanym na to, że większość klientów jest z Anglii i niektórzy zdecydowali się wybrać do tego hotelu na alkohol.
Ogólnie byliśmy zadowoleni z wakacji. Trzeba tylko być przygotowanym na to, że większość klientów jest z Anglii i niektórzy zdecydowali się wybrać do tego hotelu na alkohol.
Zakwaterowanie
Przyjemny, pokój ładny, czysty, po remoncie.
Wyżywienie
Jedzenie jest w połowie normalne, aw połowie angielskie - frytki, hot-dog, hamburger. Jedzenie było poza tym doskonałe, świeże. Mimo że poszliśmy zjeść później, ciągle się uzupełniali. Dopiero po tygodniu przyszło nam do głowy, że mogłoby być bardziej kolorowo i różnorodnie. Uwielbiamy ryby, owoce, warzywa i to wszystko.
Obsługa w hotelu
Program animacyjny dla wszystkich grup wiekowych. Plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, kilka basenów, 2 fajne place zabaw. Tutaj dzieci będą się dobrze bawić.
Plaża
Piaszczysta, czysta
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)