Viera Mišíková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Bardzo przyjemne otoczenie, idealne do relaksu. Miła i spokojna obsługa.
Bardzo przyjemne otoczenie, idealne do relaksu. Miła i spokojna obsługa.
Woda jest piękna i czysta. Wejście jest trochę trudne, ale możliwe.
WyżywienieJedzenie było jak w 10-gwiazdkowym hotelu. Nigdzie indziej nie spotkałem się z tak różnorodną i urozmaiconą dietą.
ZakwaterowaniePokój jest przytulny, pościel i ręczniki są codziennie czyste.
UsługiOgólne wrażenie jest świetne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







