Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Hiszpanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 2 171 za os.

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 46 323

  Naszym zdaniem

  Duży hotel w cichej okolicy w pobliżu plaży i miasta, z wygodnymi pokojami i dobrym stosunkiem jakości do ceny.

  Położenie

  800 m. od plaży, 12 km od lotniska w Maladze.

  Wyposażenie

  Całodobowa recepcja, sejf, kantor, sklepy na terenie hotelu, kawiarnia, disco bar, bar nad basenem, restauracja, Wi-Fi.

  Pokoje

  Klimatyzowane pokoje, z możliwością zakwaterowania do 4 osób. Wszystkie z prywatną łzaienką, balkonem i dwoma łóżkami typu queen. Wyposażone ponadto w biurko z krzesłem, lodówkę, telewizor, mini-bar, sejf i suszarkę
   
  DOUBLE - pokój z widokiem na ogród
  SUPERIOR - pokój z częściowym widokiem na morze
  PREMIUM - pokój z widokiem na morze

  Wyżywienie

  Room Only - Wyżywienie we własnym zakresie
  Bed & Breakfast - Śniadania bufetowe w cenie
  Half Board - Śniadania i obiadokolacje w cenie, napoje płatne
  Full Board - Śniadania, obiady i kolacje w cenie, napoje płatne

  Sport i rozrywka

  3 zewnętrzne baseny z leżakami i parasolami, strefa wellness z jacuzzi, sauną (za dodatkową opłatą) łaźnią turecką i możliwością zamówienia masażu (za dodatkowa opłatą), taras słoneczny, zajecia aerobiku wodnego, kort do tenisa, tenis stołowy, zajęcia aerobiku, bilard, golf, siłownia, wypożyczalnia rowerów.

  Dla dzieci

  Klub dla dzieci (od 5 lat), plac zabaw, basen dla dzieci

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Zmiana świadczeń

  Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Przelot - oferta pakietowana dynamicznie

  W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
  ///
  Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
  ///
  Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   
  Bagaż rejestrowany 10 kg, 20 kg, 32 kg. za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
  Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagaz
  ///
  Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   
  Bagaż rejestrowany za dopłatą: 10 kg (55x40x20cm) lub 20 kg (119x119x81cm). Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
  Pasażerowie, którzy zakupią usługę pierwszeństwo wejścia na pokład mogą zabrać 1 dodatkową  torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i wymiarów 55x40x20 cm.
  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
  Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
  ///
  Lecąc Easy Jet każdy pasażer może wziąć ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
  Bagaż rejestrowany 15kg i  23kg. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
  Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki
  ///

  Podróżni z paszportem innym niż polski

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego), powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

  Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takiej zgody. Zdarza się także, że hotel prosi o jej okazanie przy zameldowaniu. Zgoda taka jest niezbędna również w przypadku np. decydowania o opiece medycznej lub konieczności wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. 

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 150 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 15 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2 / 5
  Travelplanet

  Bardzo Dobry (Na podstawie 29 opinii)

  Zakwaterowanie 4,1 / 5

  Wyżywienie 4,2 / 5

  Okolica 4,3 / 5

  Cena 4,1 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  48. najwyższa ocena z 1134 hoteli w Costa Del Sol

  Roman M.

  Ocena 3,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 4.2. - 11.2.2024 Oceniono: Luty 2024

  Best Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Po przylocie szukaliśmy przez godzinę transferu do hotelu i nigdzie. Wzięliśmy taksówkę za 25 euro. Poza tym wszystko było w porządku. Transfer powrotny na lotnisko był w porządku.

  Po przylocie szukaliśmy przez godzinę transferu do hotelu i nigdzie. Wzięliśmy taksówkę za 25 euro. Poza tym wszystko było w porządku. Transfer powrotny na lotnisko był w porządku.

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Michał R.

  Ocena 3,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.1. - 5.2.2024 Oceniono: Luty 2024

  Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Hotel ok , jedzenie bardzo dobre i różnorodne jedyny minus płatna woda do obiadu i kolacji i brak lunch boxow na wynos zamiast posiłku

  Hotel ok , jedzenie bardzo dobre i różnorodne jedyny minus płatna woda do obiadu i kolacji i brak lunch boxow na wynos zamiast posiłku

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  2 duże łóżka obok siebie , wygodne

  Wyżywienie
  Jak w podsumowaniu, brak lunch boxow mimo zapewnien rezydentki ze takie dostaniemy

  Plaża
  Czysta ogólnodostępna, w miarę blisko hotelu

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Roman M.

  Ocena 3,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 4.2. - 11.2.2024 Oceniono: Luty 2024

  Best Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Po przylocie szukaliśmy przez godzinę transferu do hotelu i nigdzie. Wzięliśmy taksówkę za 25 euro. Poza tym wszystko było w porządku. Transfer powrotny na lotnisko był w porządku.

  Po przylocie szukaliśmy przez godzinę transferu do hotelu i nigdzie. Wzięliśmy taksówkę za 25 euro. Poza tym wszystko było w porządku. Transfer powrotny na lotnisko był w porządku.

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Michał R.

  Ocena 3,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.1. - 5.2.2024 Oceniono: Luty 2024

  Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Hotel ok , jedzenie bardzo dobre i różnorodne jedyny minus płatna woda do obiadu i kolacji i brak lunch boxow na wynos zamiast posiłku

  Hotel ok , jedzenie bardzo dobre i różnorodne jedyny minus płatna woda do obiadu i kolacji i brak lunch boxow na wynos zamiast posiłku

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  2 duże łóżka obok siebie , wygodne

  Wyżywienie
  Jak w podsumowaniu, brak lunch boxow mimo zapewnien rezydentki ze takie dostaniemy

  Plaża
  Czysta ogólnodostępna, w miarę blisko hotelu

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Markéta V.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 24.12. - 29.12.2023 Oceniono: Styczeń 2024

  Best Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Hotelowa obsługa znakomita, jedzenie doskonałe, świeże, stale uzupełniane.

  Hotelowa obsługa znakomita, jedzenie doskonałe, świeże, stale uzupełniane.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Wszystko w porządku, mieliśmy balkon z widokiem na morze i było idealnie.

  Wyżywienie
  Znakomicie, bez zastrzeżeń.

  Obsługa w hotelu
  Doskonały

  Plaża
  Byliśmy w grudniu, ale plaże były piękne, ludzie się opalali, a niektórzy nawet pływali.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Ilona P.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 2.9. - 9.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Idealne wakacje

  Idealne wakacje

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Satysfakcjonujące wszystko

  Wyżywienie
  Niezrównany

  Obsługa w hotelu
  Super

  Plaża
  Wspaniały

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Lenka D.

  Ocena 2,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 11.5. - 18.5.2023 Oceniono: Maj 2023

  Siroco Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Del Sol

  Poza problemami z zakwaterowaniem i niedziałającym delegatem wszystko było w porządku.

  Poza problemami z zakwaterowaniem i niedziałającym delegatem wszystko było w porządku.

  Zakwaterowanie 2,0 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Cena 1,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Po przybyciu do hotelu z lotniska jako pierwsi zakwaterowani zostali turyści niemieccy (już ok. 11.00), turyści czescy nie otrzymali kluczy nawet po 10 minutach (zameldowanie było o 14.00)! Po odebraniu kiczu czekała nas kolejna niemiła niespodzianka w postaci pokoju hotelowego, który znajdował się na ostatnim piętrze, a na tarasie było 5 klimatyzatorów. W hałasie tych urządzeń nie było słychać własnych słów. Próbowaliśmy dodzwonić się do delegata, którego numer telefonu został nam przesłany przed wyjazdem, ale delegat nie odbierał telefonu i nawet nie oddzwonił przez cały pobyt!

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

  +48 71 771 76 83

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 14 °C

  • Temperatura wody 16 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 16 °C temperatura w nocy 11 °C

  • Sobota 16 °C temperatura w nocy 11 °C

  • Niedziela 20 °C temperatura w nocy 10 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować