Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Hiszpanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Rosa Nautica

  Hiszpania, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

  Ulubiony hotel Plaża na wyciągnięcie ręki Sklepy i restauracje w pobliżu Basen

  Więcej o hotelu

  od 1 401 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 10 799

  ATUTY

  - tuż przy piaszczystej plaży
  - w samym centrum Malgrat de Mar z licznymi barami, restauracjami
  - bardzo dobra relacja jakości do ceny
  - dobra baza wypadowa do zwiedzania Barcelony (400 m od stacji kolejki)

  NASZYM ZDANIEM

  Rosa Nautica to skromny, 3-gwiazdkowy hotel polecany dla mniej wymagających klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają doskonałą lokalizację. Położony w centrum Malgrat de Mar tuż przy piaszczystej plaży, blisko sklepów, barów restauracji i stacji kolejki jest doskonałą propozycją na wakacje na Caosta Brava zarówno dla miłośników plażowania oraz jako baza wypadowa do zwiedzania Barcelony i atrakcji Katalonii. Hotel oferuje komfortowe pokoje, restauracje ze zmaczną lokalną i międzynarodową kuchnią oraz basen z wydzieloną częścią dla dzieci, który zapewnia ochłodę w upalne dni.

  POŁOŻENIE

  - w Malgrat de Mar w centrum miejscowości
  - w pierwszej linii brzegowej ok 50 metrów od piaszczystej plaży (przejście przez drogę i pod linią kolejki)
  - przy hotelu bary, restauracje sklepy
  - ok 65 km od centrum Barcelony
  - ok 35 km od lotniska w Gironie
  - ok 80 km od lotniska w Barcelonie

  PLAŻA

  Publiczna, szeroka, piaszczysta Plaża Malgrat, z łagodnym zejściem do morza, ok 50 metrów od hotelu (przejście przez ulice i pod torami kolejki do Barcelony). Serwis plażowy (leżaki i parasol) za opłatą (ok 18 EUR/komplet).

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  - całodobowa recepcja
  - przechowalnia bagażu
  - sala TV
  - restauracja główna bufetowa (kuchni lokalna i międzynarodowa, na zamówienie dania wegetariańskie i bezglutenowe)
  - bar
  - basen zewnętrzny
  - taras słoneczny z leżakami i parasolami
  - wydzielony brodzik dla dzieci
  - mini-klub (czynny sezonowo)
  - siłownia
  - tenis stołowy 

  DLA DZIECI

  Wydzielony basen dla dzieci, mini klub (czynny w wysokim sezonie), plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji.

  POKOJE

  STANDARD DOUBLE/TWIN - przeznaczone dla maksymalnie 3 osób: łazienka z wanną/prysznicem, WC, suszarka, sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, możliwość dostawki, klimatyzacja, telefon, TV, sejf (płatny), mini bar (płatny), balkon, widok na teren hotelu/miasto.

  SUPERIOR DOUBLE/TWIN - przeznaczone dla maksymalnie 3 osób, całkowicie odnowione: łazienka z wanną/prysznicem, WC, suszarka, sypialnia z łóżkiem podwójnym, możliwość dostawki, klimatyzacja, telefon, TV, sejf (płatny), mini bar (płatny), balkon, dostępne w wersji
  pool view - z widokiem na basen
  sea view - z widokiem na morze

  WYŻYWIENIE

  BB - śniadania w formie bufetu w restauracji głównej

  HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu w restauracji głównej

  FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej

  CENA ZAWIERA

  - Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Hiszpanii 
  - Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
  - Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko
  - Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  - Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
  - Podatek Vat marża
  - Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)
  - Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

  CENA NIE ZAWIERA

  - Podatku lokalnego w wysokosci:
    1,2 EUR/os za noc pobyt w hotelach 4*, 4* SUP
    0,6 EUR/os za noc pobyt w hotelach 3*
  - Opieki polskiego rezydenta
  - Wycieczek fakultatywnych
  - Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

  USŁUGA BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg)  350 ZŁ (01.04-31.10)

  USŁUGA BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG) 500 ZŁ (01.04-31.10)

  BAGAŻ WIZZ (10kg)  480 ZŁ (01.04-31.10)

  BAGAŻ WIZZ (20kg)  700 ZŁ (01.04-31.10)

  BAGAŻ WIZZ (32kg) 780 ZŁ (01.04-31.10)

  Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

  Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

  REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

  WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

  Podróż do Hiszpanii, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:
  - dowód osobisty
  - paszport lub paszport tymczasowy
  Wymagana ważność w dniu powrotu z Hiszpanii.
  Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

  DOKUMENTY DO REZERWACJI

  Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: 

  - wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

  - vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

  - numeru polisy dosyłanej w mailu

  Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

  GODZINY PRZELOTÓW

  Dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym
  W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

  REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

  Oferty wakacji w Hiszpanii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

  Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

  WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

  SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

  Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

  - składka TFP  jest obowiązkowa

  - składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

  - składka TFP nie podlega zwrotowi

  Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

  WAŻNE INFORMACJE

  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

  Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

  Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

  W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.


  HISZPANIA

  Hiszpania położona na półwyspie Iberyjskim, obejmuje również Wyspy Kanaryjskie i Baleary. Jest krainą szerokich, piaszczystych plaż, łagodnego klimatu, wiecznie świecącego słońca i ciepłego morza. Nic dziwnego, że turyści odnajdują wiele powodów do wybierania tego kraju na wakacyjny wypoczynek. Hiszpanie słyną z ognistego temperamentu, przyjacielskiego nastawienia oraz optymizmu, którym zarażają każdego. Gościnni i pełni pozytywnej energii mieszkańcy, atmosfera nieustannie trwającej fiesty, ciepły klimat i nocne atrakcje, przyciągają jak magnes ludzi młodych, spragnionych dobrej zabawy. Liczące niemal 5000 km wybrzeże jest celem wakacyjnych wyjazdów dla milionów gości z całego świata. Oprócz wypoczynku na piaszczystych plażach, Hiszpania daje liczne możliwości do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów. Niezależnie od pory roku znajdziemy tu doskonale warunki do długich spacerów, górskich wędrówek, kolarstwa i sportów wodnych. Dla pasjonatów windsurfingu i kitesurfingu Hiszpania ma do zaoferowania jedne z najlepszych spotów na świecie. Miłośnicy białego szaleństwa również nie będą rozczarowani. Hiszpańskie stoki może ustępują nieco tym położonym w Alpach, ale za to dają niepowtarzalną możliwość szusowania na nartach i kąpieli w morzu tego samego dnia. Położony na półwyspie Iberyjskim kraj to prawdziwy raj dla miłośników historii, kultury i architektury. Hiszpania z 49 zabytkami wpisanymi na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO zajmuje 4 miejsce na świecie pod względem tego typu atrakcji. Na zwiedzających czekają liczne pozostałości z czasów rzymskiego imperium, bogata spuścizna średniowiecza w postaci licznych zamków i twierdz, niezwykłe obiekty kultury Maurów z pałacami i ogrodami, monumentalne katedry, zabytki okresu renesansu oraz wspaniałe muzea i galerie sztuki.
  Możliwości wypoczynku przez cały rok, śródziemnomorski klimat, doskonale warunki do uprawiania sportów, przyjaźni mieszkańcy, klimatyczne miasteczka, liczne zabytki, a do tego doskonała kuchnia to niezwykła mieszanka, która sprawia, że wakacje w Hiszpanii będą idealną propozycją na spędzenie urlopu niezależnie od pory roku.

  Poszczególne regiony turystyczne Hiszpanii (wybrzeża), położone nad Morzem Śródziemnym, zwane są Costa" i ciągną się od granicy z Francją, aż po Ocean Atlantycki i Portugalię. Jest ich kilkanaście, a do najbardziej znanych zaliczają się: Costa Brava, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa Calida, Costa del Sol i Costa de la Luz.

  Najpopularniejszym wybrzeżem jest niewątpliwie Costa Brava. Położone tuż przy granicy z Francją, swą nazwę dzikie wybrzeże" zawdzięcza urozmaiconej linii brzegowej pełnej skalistych cyplów i malowniczych zatoczek z długimi, piaszczystymi plażami. O popularności regionu decyduje również bliskość Barcelony - kosmopolitycznej stolicy Katalonii, która jak magnes przyciąga miliony turystów z całego świata.

  Costa Blanca to najmocniej zagospodarowany turystycznie region Hiszpanii, To tu w pierwszej kolejności rozwinęła się masowa turystyka. Kurorty takie jak Benidorm mogą poszczycić się setkami ogromnych hoteli i dziesiątkami klubów oraz dyskotek, które przyciągają przede wszystkim ludzi młodych, szukających słońca, ciepłego morza i dobrej zabawy.

  Costa del Sol czyli słoneczne wybrzeże" to jeden z najmodniejszych regionów Hiszpanii. Położony na południowych krańcach Półwyspu Iberyjskiego ma najbardziej sprzyjający klimat, który pozwala na wypoczynek niemal przez cały rok. Od maja do listopada można zażywać kąpieli morskich i słonecznych, a zima to doskonały okres na odkrywanie skarbów Andaluzji i zwiedzanie takich perełek jak Sewilla, Granada i Kordoba.

  Położona w większości na Półwyspie Iberyjskim Hiszpania obejmuje również szereg wysp, które są ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu Europejczyków. Najliczniej odwiedzanym regionem Hiszpanii są Baleary, a w szczególności ich największa wyspa Majorka, która każdego roku odwiedzana jest przez ponad 10 milionów turystów. Urozmaicona linia brzegowa, piękne zatokowe plaże, przyjemny klimat z 300 słonecznymi dniami w ciągu roku, a także doskonała infrastruktura turystyczna zachęcają do wypoczynku zarówno rodziny z dziećmi jak i ludzi młodych spragnionych dobrej zabawy. Znajdujące się na oceanie Atlantyckim Wyspy Kanaryjskie są kierunkiem całorocznym. Położone u wybrzeży Afryki cieszą słonecznym i suchym klimatem idealnym do wypoczynku. Nie bez powodu zwane są Islas Afortunadas czyli wyspami szczęśliwymi". Wakacje na Wyspach Kanaryjskich są możliwe niezależnie od pory roku - również w miesiącach zimowych, kiedy można liczyć na przyjemne temperatury 20-25 stopni. Składający się z 7 dużych wysp archipelag urzeka również spektakularnymi krajobrazami, które związane są z burzliwą, wulkaniczną przeszłością. Nad największą z wysp Teneryfą góruje majestatyczny wulkan Teide. Na pobliskiej La Palma mogliśmy niedawno śledzić trwającą kilka miesięcy erupcję wulkanu Cumbre Vieja i spływające potoki lawy. Gran Canaria zwana jest kontynentem w miniaturze, co zawdzięcza olbrzymiej różnorodności krajobrazowej. Fuerteventura polecana jest na rodzinne wakacje all inclusive, a to za sprawą niekończących się piaszczystych plaż i doskonałej bazie hotelowej. Znajdująca się tuz obok Lanzarote zachwyca księżycowymi krajobrazami, które zawdzięcza trwającej po dziś dzień aktywności wulkanicznej. Wyspy Kanaryjskie pomimo ogromnej popularności, masowej turystyce, obecności typowych i stereotypowych atrakcji oraz napływającej zewsząd komercji, wciąż w zachowały autentyczny klimat i można tam znaleźć wciąż zachowane klejnoty czekające na odkrycie.

  POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO HISZPANII

  Hiszpańska fiesta - Hiszpanie uwielbiają zabawę, muzykę, taniec. Niezależnie od lokalizacji, w której jesteście z pewnością poczujecie wakacyjną, niepowtarzalną atmosferę, pełną luzu, śmiechu i rozrywki.

  Śródziemnomorski klimat, 300 słonecznych dni w roku, gorące, piaszczyste plaże. Co więcej dodawać? Kraina malowana słońcem, idealna do wypoczynku i zabawy w jednym!

  Wina i kuchnia hiszpańska - Proste i smakowite potrawy to kwintesencja Hiszpanii - paella, gazpacho, tapas i wiele innych charakterystycznych dań, które rozkochają was w smakach tego ognistego kraju. Do tego sangria, czyli orzeźwiająca rozkosz w gorący dzień. Tego trzeba skosztować!

  Mieszkańcy - niezwykle otwarci i radośni ludzie, ich wrodzona cecha to towarzyskość, do tego oczywiście uwielbiają się bawić. Ciekawostką jest, że w Hiszpanii na jednego mieszkańca przypada większa ilość knajp niż w jakimkolwiek innym kraju. Widać więc ogrom miejsc skierowanych na zabawęi rozrywkę każdego dnia (i nocy).

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 25 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 50 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,4 / 5
  Travelplanet

  Znakomity (91 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 4,6 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,4 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  19. najwyższa ocena z 168 hoteli w Costa del Maresme

  Reinhold Iser

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.9. - 17.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Byliśmy tu kilka razy i wiedzieliśmy, w co się pakujemy. Niewiele pogody, ale karta podróżna nie jest winna.

  Byliśmy tu kilka razy i wiedzieliśmy, w co się pakujemy. Niewiele pogody, ale karta podróżna nie jest winna.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel został częściowo wyremontowany, niestety w wyremontowanej części zniknęły wanny. Taka kąpiel po pobycie na plaży byłaby lepsza niż prysznic.

  Wyżywienie
  Wszystko na wzór szwedzkich stołów. Zróżnicowany wybór i za dużo wszystkiego.

  Obsługa w hotelu
  Wszystko OK, ale niestety część recepcjonistek nie zna NIC poza hiszpańskim. Nawet łamanego niemieckiego czy AJ.

  Plaża
  Plaża do dyspozycji, codziennie sprzątana, leżaki płatne 6 EUR za dzień, czyli nie do końca małe. Poczęstunek tuż przy plaży.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Jaroslava M.

  Ocena 4,6 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.9. - 10.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Wielka satysfakcja

  Wielka satysfakcja

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Jakość zakwaterowania jest doskonała, nie ma na co narzekać. Jesteśmy w tym hotelu już nie raz i na pewno nie ostatni.

  Wyżywienie
  Jedzenie to fantazja na talerzu! Doskonałe jedzenie, różnorodność smaków, ogromny wybór dla miłośników mięs, warzyw, makaronów, ale także wszelkiego rodzaju sałatek na zimno. Dodatki, które zapamiętasz iw ilościach, których nawet nie zjesz... dla nas numer jeden!

  Obsługa w hotelu
  Wszystko tak, jak być powinno. Chętny do kontaktu, posprzątany, niczego nie brakowało.

  Plaża
  Plaża jest czysta, ponieważ pojechaliśmy we wrześniu, plaża była prawie pusta. Woda super, ciepła. Z hotelu 5 min.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Reinhold Iser

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.9. - 17.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Byliśmy tu kilka razy i wiedzieliśmy, w co się pakujemy. Niewiele pogody, ale karta podróżna nie jest winna.

  Byliśmy tu kilka razy i wiedzieliśmy, w co się pakujemy. Niewiele pogody, ale karta podróżna nie jest winna.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel został częściowo wyremontowany, niestety w wyremontowanej części zniknęły wanny. Taka kąpiel po pobycie na plaży byłaby lepsza niż prysznic.

  Wyżywienie
  Wszystko na wzór szwedzkich stołów. Zróżnicowany wybór i za dużo wszystkiego.

  Obsługa w hotelu
  Wszystko OK, ale niestety część recepcjonistek nie zna NIC poza hiszpańskim. Nawet łamanego niemieckiego czy AJ.

  Plaża
  Plaża do dyspozycji, codziennie sprzątana, leżaki płatne 6 EUR za dzień, czyli nie do końca małe. Poczęstunek tuż przy plaży.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Jaroslava M.

  Ocena 4,6 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.9. - 10.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Wielka satysfakcja

  Wielka satysfakcja

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Jakość zakwaterowania jest doskonała, nie ma na co narzekać. Jesteśmy w tym hotelu już nie raz i na pewno nie ostatni.

  Wyżywienie
  Jedzenie to fantazja na talerzu! Doskonałe jedzenie, różnorodność smaków, ogromny wybór dla miłośników mięs, warzyw, makaronów, ale także wszelkiego rodzaju sałatek na zimno. Dodatki, które zapamiętasz iw ilościach, których nawet nie zjesz... dla nas numer jeden!

  Obsługa w hotelu
  Wszystko tak, jak być powinno. Chętny do kontaktu, posprzątany, niczego nie brakowało.

  Plaża
  Plaża jest czysta, ponieważ pojechaliśmy we wrześniu, plaża była prawie pusta. Woda super, ciepła. Z hotelu 5 min.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Paula

  Ocena 3,6 / 5

  Niezweryfikowana opinia Data pobytu 3.5. - 10.5.2019 Oceniono: Czerwiec 2019

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Fajna lokalizacja blisko morza, duzej plazy, barow i sklepikow oraz stacji kolejowej, ktora mozna dojechac do Barcelony w 1.15h. Czysto, czesci wspolne (lobby, kawiarnia, restauracja, recepcja) odremontowane. Niestety dosyc glosno i slabe jedzenie

  Fajna lokalizacja blisko morza, duzej plazy, barow i sklepikow oraz stacji kolejowej, ktora mozna dojechac do Barcelony w 1.15h. Czysto, czesci wspolne (lobby, kawiarnia, restauracja, recepcja) odremontowane. Niestety dosyc glosno i slabe jedzenie

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 2,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nadeta

  Ocena 4,7 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Pokoje hotelowe urządzone bez szału ale jest wszystko co potrzeba a przede wszystkim jest czysto Jest dobrze działająca suszarka, lodówka za dopłatą, z klimatyzacji nie korzystaliśmy .Sprzątanie codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenia dużo i duża różnorodność i na dodatek bardzo dobre (trzeba uważać z ilością wróciłam 3 kg cięższa). Basen ok bardziej do pływania niż zabawy. Codziennie wieczorami są jakieś animacje. My woleliśmy w tym czasie pochodzić po miasteczku. Do plaży żwirkowej bardzo blisko , wystarczy przejść przez ulicę. Plaża szeroka czysta. Sama miejscowość urokliwa. Bardzo dobre połączenie kolejowe i autobusowe z Barceloną i Gironą, warto pojechać też do Blanes. Pobyt bardzo udany .

  Pokoje hotelowe urządzone bez szału ale jest wszystko co potrzeba a przede wszystkim jest czysto Jest dobrze działająca suszarka, lodówka za dopłatą, z klimatyzacji nie korzystaliśmy .Sprzątanie codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenia dużo i duża różnorodność i na dodatek bardzo dobre (trzeba uważać z ilością wróciłam 3 kg cięższa). Basen ok bardziej do pływania niż zabawy. Codziennie wieczorami są jakieś animacje. My woleliśmy w tym czasie pochodzić po miasteczku. Do plaży żwirkowej bardzo blisko , wystarczy przejść przez ulicę. Plaża szeroka czysta. Sama miejscowość urokliwa. Bardzo dobre połączenie kolejowe i autobusowe z Barceloną i Gironą, warto pojechać też do Blanes. Pobyt bardzo udany .

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Monika

  Ocena 5,0 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Rosa Nautica Hiszpania, Costa del Maresme

  Świetna lokalizacja,wszędzie bardzo blisko(plaża,sklepy,restauracje,kolejka,autobus)praktycznie pod samym hotelem.Pokoje z widokiem na morze lub basen raczej duże i wygodne.Niestety są też małe z widokiem na inny hotel ale tych jest mniej.Jedzenie fantastyczne również obsługa restauracji .Z posilkow wychodzilysmy przejedzone chociaz raczej jestesmy wybredne.Wszystko było pyszne!Śniadania trochę słabsze i brakowało nam warzyw,ale można się najeść. Basen fajny,wieczorem animacje dla dzieci i dorosłych.

  Świetna lokalizacja,wszędzie bardzo blisko(plaża,sklepy,restauracje,kolejka,autobus)praktycznie pod samym hotelem.Pokoje z widokiem na morze lub basen raczej duże i wygodne.Niestety są też małe z widokiem na inny hotel ale tych jest mniej.Jedzenie fantastyczne również obsługa restauracji .Z posilkow wychodzilysmy przejedzone chociaz raczej jestesmy wybredne.Wszystko było pyszne!Śniadania trochę słabsze i brakowało nam warzyw,ale można się najeść. Basen fajny,wieczorem animacje dla dzieci i dorosłych.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 15 °C

  • Temperatura wody 21 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 26 °C temperatura w nocy 16 °C

  • day_1 26 °C temperatura w nocy 16 °C

  • day_2 26 °C temperatura w nocy 16 °C

  • day_3 27 °C temperatura w nocy 16 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień