Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Hiszpanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Papi

  Hiszpania, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

  Świetna lokalizacja w pobliżu centrum i plaży Dogodne połączenie z zabytkową Barceloną Komfortowe i zadbane pokoje Urozmaicony program rozrywkowo-animacyjny

  Więcej o hotelu

  od 899 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 10 697

  POŁOŻENIE

  Hotel położony w znanym kurorcie Malgrat de Mar, ok. 300 metrów od centrum miejscowości, gdzie znajdują się liczne bary, restauracje i sklepy. Do lotniska w Gironie ok 30 km, do lotniska w Barcelonie ok 80 km.

  PLAŻA

  Hotel położony ok. 200 m od szerokiej, piaszczysto-żwirowej publicznej plaży (przejście przez promenadę dopuszczona do ruchu aut oraz tory kolejowe). Leżaki i parasole płatne.

  HOTEL

  KATEGORIA LOKALNA 3*

  Jeden z najlepszych hoteli 3* na Costa Brava. Miła obsługa oraz bardzo dobre wyżywienie uczynią wypoczynek w tym hotelu niezapomnianym. Hotel szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi.
   

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Całodobowa recepcja, restauracja, lobby, klimatyzowane pomieszczenia ogólnodostępne, lobby bar,  bar przy basenie, taras słoneczny z leżakami i parasolami, winda, wymiana walut, wypożyczalnia aut, przechowalnia bagażu, parking.

  INTERNET

  Wi-Fi w lobby i kącik internetowy dodatkowo płatne.

  SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

  Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole, program animacyjny
  Płatne: bilard, gry video, jacuzzi

  DLA DZIECI

  brodzik, basen ze zjeżdżalniami dla najmłodszych, mini club, łóżeczko na zamówienie za dopłatą

  ZAKWATEROWANIE

  Dwuosobowe pokoje typu standard z możliwością zakwaterowania 2+2 lub 3+1. Wszystkie pokoje klimatyzowane z balkonem lub tarasem, łazienka, TV, telefon, minibar (płatny), sejf (płatny).

  WYŻYWIENIE

  HB śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

  FB śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

   

  INFORMACJE DODATKOWE

  www.hotelpapi.com
  Na miejscu w recepcji hotelu pobierana jest obligatoryjna opłata klimatyczna.

  CENA

  Cena zawiera: przy ofercie z przelotem bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, Easy Jet - bagaż podręczny 8kg, 
  przy lotach Wizzair Klienci Prima ma w cenie wliczony WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład  // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg]; opłaty lotniksowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu;  wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe; ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
  oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie (chyba, że inaczej wskazano w umowie), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka), opieki rezydenta (Klienci są pod opieką lokalnego kontrahenta i mają dostęp do wycieczek fakulttaywnych w j. polskim w zaprzyjażnionej, zewnętrznej firmie)
  UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.
  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  COSTA BRAWA - WYCIECZKI FAKULTATYWNE PO POLSKU

  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wycieczek fakultatywnych w języku polskim,  napisz do nas maila na adres biuro@primaholiday.pl,  a przekażemy Ci kontakt do zaprzyjaźnionej zewnętrznej firmy, gdzie jeszcze przed wylotem z Polski można zarezerwować wycieczki fakultatywne w języku polskim. 

  BAGAŻ

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
  Usługa daje mozliwość:
  * zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
  * zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład
  * możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
  EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)
  W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
  Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
  CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
  Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
  LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

  COVID-19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
  Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne.  Warunki wjazdowe do weryfikacji  na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/hiszpania i Spain Travel Health (spth.gob.es)
  Powrót do Polski z zagranicy:
  UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

  WARUNKI WJAZDOWE

  * dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
  * Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 100 m
  • Odległość od centrum miasta 400 m
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Spokojna okolica tak
  • Programy animacyjne tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,3/5
  Travelplanet

  Znakomity (139 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,2/5

  Wyżywienie 4,5/5

  Okolica 4,4/5

  Cena 4,3/5

  33. najwyższa ocena z 168 hoteli w Costa del Maresme

  Tomek

  Ocena 5,0/5
  Pobyt bardzo udany. Hotel bardzo czysty, jedzenie znakomite, obsługa bardzo miła a okolica piękna. Z hotelu na plażę miejską bardzo blisko. Plaża o gr
  Całkowita ocena

  Pobyt bardzo udany. Hotel bardzo czysty, jedzenie znakomite, obsługa bardzo miła a okolica piękna. Z hotelu na plażę miejską bardzo blisko. Plaża o grubym piasku, minusem jest to że szybko robi się głęboko. Przy głównej promenadzie wiele sklepów, barów, restauracji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna baza wypadowa na pobliskie miejscowości. Kolej biegnąca wzdłuż nabrzeża dowozi do Barcelony w ok. 80min. Nie ma takiego hałasu jak w innych kurortach. Cisza, spokój. Nic tylko jechać wypoczywać. Szczerze polecam ten hotel.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Ania

  Ocena 5,0/5
  Obsługa hotelu bardzo miła,hotel sterylny,blisko morza. Pokoje z balkonem,codziennie sprzątane. Kuchnia rewelacyjna! Szeroki wybór potraw,także każdy
  Całkowita ocena

  Obsługa hotelu bardzo miła,hotel sterylny,blisko morza.

  Pokoje z balkonem,codziennie sprzątane. Kuchnia rewelacyjna! Szeroki wybór potraw,także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.Reasumując z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Paulina P. Wrzesień 2021

  Data pobytu: 6.9. - 10.9.2021

  Ocena 3,5/5
  Wakacje ogólnie udane, wybraliśmy opcję dwóch posiłków (śniadanie i kolacja), uważam, że to był dobry wybór, ponieważ wykup all inclusive uznałabym w tym przypadku za stratę pieniędzy z uwagi na jakość jedzenia. Hotel czysty, dość nowoczesny, miła obsługa, pomocna. Na plus fakt, że mimo iz dotarliśmy do hotelu przed rozpoczęciem doby hotelowej pozwolono nam dwie godziny wcześniej zająć pokój.
  Całkowita ocena

  Wakacje ogólnie udane, wybraliśmy opcję dwóch posiłków (śniadanie i kolacja), uważam, że to był dobry wybór, ponieważ wykup all inclusive uznałabym w tym przypadku za stratę pieniędzy z uwagi na jakość jedzenia. Hotel czysty, dość nowoczesny, miła obsługa, pomocna. Na plus fakt, że mimo iz dotarliśmy do hotelu przed rozpoczęciem doby hotelowej pozwolono nam dwie godziny wcześniej zająć pokój.

  Zakwaterowanie 3,3/5

  Wyżywienie 2,0/5

  Okolica 5,0/5

  Cena 4,0/5

  Zakwaterowanie
  Pokój czysty, codziennie sprzątany, mały lecz przytulny. Łazienka nowoczesna, codziennie wymiana ręczników. Niestety przez ściany słychać dużo, np. telewizor

  Wyżywienie
  Bardzo przeciętne, na śniadanie zwykle to samo, bardzo mało warzyw, wegetarianie i weganie mieliby bardzo mały wybór, zupa zawsze taka sama lub bardzo podobna, wędliny słabej jakości. Ponadto wyjeżdżaliśmy z hotelu o 6 rano, dzień wcześniej poprosiliśmy o przygotowanie śniadania, które moglibyśmy zabrać w drogę, niestety nie otrzymaliśmy go, co nas lekko rozczarowało

  Obsługa w hotelu
  Nie korzystaliśmy z dodatkowych usług

  Plaża
  Czysta, bardzo blisko (3-5min pieszo), niezbyt zatłoczona, w pobliżu sklep i beach bar

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Patryk

  Ocena 4,8/5
  Świetne posiłki, miła obsługa, pokoje trochę małe, ale dobrze wyposażone i czyste. Polecam.
  Całkowita ocena

  Świetne posiłki, miła obsługa, pokoje trochę małe, ale dobrze wyposażone i czyste. Polecam.

  Zakwaterowanie 4,7/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Tomek

  Ocena 5,0/5
  Pobyt bardzo udany. Hotel bardzo czysty, jedzenie znakomite, obsługa bardzo miła a okolica piękna. Z hotelu na plażę miejską bardzo blisko. Plaża o grubym piasku, minusem jest to że szybko robi się głęboko. Przy głównej promenadzie wiele sklepów, barów, restauracji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna baza wypadowa na pobliskie miejscowości. Kolej biegnąca wzdłuż nabrzeża dowozi do Barcelony w
  Całkowita ocena

  Pobyt bardzo udany. Hotel bardzo czysty, jedzenie znakomite, obsługa bardzo miła a okolica piękna. Z hotelu na plażę miejską bardzo blisko. Plaża o grubym piasku, minusem jest to że szybko robi się głęboko. Przy głównej promenadzie wiele sklepów, barów, restauracji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna baza wypadowa na pobliskie miejscowości. Kolej biegnąca wzdłuż nabrzeża dowozi do Barcelony w ok. 80min. Nie ma takiego hałasu jak w innych kurortach. Cisza, spokój. Nic tylko jechać wypoczywać. Szczerze polecam ten hotel.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Ania

  Ocena 5,0/5
  Obsługa hotelu bardzo miła,hotel sterylny,blisko morza. Pokoje z balkonem,codziennie sprzątane. Kuchnia rewelacyjna! Szeroki wybór potraw,także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.Reasumując z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni.
  Całkowita ocena

  Obsługa hotelu bardzo miła,hotel sterylny,blisko morza.

  Pokoje z balkonem,codziennie sprzątane. Kuchnia rewelacyjna! Szeroki wybór potraw,także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.Reasumując z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Zawiedziona

  Ocena 3,8/5
  Hotel dość dobry, klimatyzacja działa dopiero od ok godz 15.00 co przy panującym upale było uciążliwe. Pokoje malutkie, ale codzienne sprzątane. Obsługa uprzejma. Posiłki monotonne codziennie ten sam zestaw do wyboru na śniadanie. Dużym minusem były opłaty za napoje do obiadu i kolacji koszt butelki wody to ok 1,8€ cola ponad 2€ . Opłata również dotyczy osób z wykupionią opcja all inclusive.
  Całkowita ocena

  Hotel dość dobry,

  klimatyzacja działa dopiero od ok godz 15.00 co przy panującym upale było uciążliwe. Pokoje malutkie, ale codzienne sprzątane. Obsługa uprzejma.

  Posiłki monotonne codziennie ten sam zestaw do wyboru na śniadanie.

  Dużym minusem były opłaty za napoje do obiadu i kolacji koszt butelki wody to ok 1,8€ cola ponad 2€ . Opłata również dotyczy osób z wykupionią opcja all inclusive.

  Opcja all inclusive w tym hotelu to dramat. W ofercie wszystko pięknie a na miejscu okazuje się ze do wyboru w barze jest wódka, gin, piwo i Sangria. Cola tak rozcienczona że nawet kolor traci, lody dla dzieci to lód wodny na pantyku za parę cent. Wiec odradzam wybieranie dodatkowych opcji w mieście i okolicy hotelu znajduje się dużo restauracji gdzie można pysznie zjeść.

  Zakwaterowanie 4,0/5

  Wyżywienie 3,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 19 °C

  • Temperatura wody 21 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 27 °C temperatura w nocy 18 °C

  • Sob 31 °C temperatura w nocy 18 °C

  • Ndz 32 °C temperatura w nocy 19 °C

  • Pon 32 °C temperatura w nocy 23 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień