Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Hiszpanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Amaraigua

  Hiszpania, Costa del Maresme, Malgrat de Mar

  Doskonała lokalizacja tuż przy plaży i promenadzie Przytulne i zadbane pokoje Pomocna obsługa i smaczne wyżywienie

  Więcej o hotelu

  od 1 099 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 54 065

  POŁOŻENIE

  W Malgrat de Mar, w spokojnej okolicy, zaledwie 400 m od centrum i dworca kolejowego. Malgrat de Mar należy do Costa del Maresme, w prowincji Barcelona i ma doskonałe połączenia komunikacyjne z Barceloną i innymi ośrodkami turystycznymi.

  PLAŻA

  Publiczna, długa, szeroka i piaszczysta, przy hotelu. Leżaki i parasole płatne.

  HOTEL

  KATEGORIA LOKALNA 4*
  Popularny hotel tylko dla dorosłych. Głownym atutem hotelu jest położenie, tuż przy plaży w spkojniejszej okolicy, a zarazem blisko do centrum turystycznej miejscowości.

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Recepcja, restauracja, bar przy basenie, bar główny,kącik telewizyjny.

  INTERNET

  Bezpłatne WiFi w lobhy hotelowym.

  SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

  Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole,
  Odpłatnie: bilard, sauna, siłownia, sporty wodne przy plaży

  ZAKWATEROWANIE

  Oferuje 88 pokoi. Pokoje dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla osób dorosłych. Wyposażony w łazienkę, klimatyzację, TV/SAT, telefon, suszarkę do włosów oraz balkon lub taras. Pokoje z widokiem na morze za dodatkową opłatą.

  WYŻYWIENIE

  All Inclusive śniadania 08.00-09.30, obiady 12.45-14.00 i kolacje 19.00-21.00 w formie bufetu. Przekąski w ciągu dnia. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00.

  INFORMACJE DODATKOWE

  www.hotelamaraigua.net/en/eco-club.html
  Avenida dels Pins, s/n 08380 Malgrat de Mar
  OFERTA BEZ REZYDENTA! 

  CENA

  Cena zawiera: przy ofercie z przelotem bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, Easy Jet - bagaż podręczny 8kg, 
  przy lotach Wizzair Klienci Prima ma w cenie wliczony WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład  // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg]; opłaty lotniksowe, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu;  wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe; ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
  oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie (chyba, że inaczej wskazano w umowie), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka), opieki rezydenta (Klienci są pod opieką lokalnego kontrahenta i mają dostęp do wycieczek fakulttaywnych w j. polskim w zaprzyjażnionej, zewnętrznej firmie)
  UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.
  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  COSTA BRAWA - WYCIECZKI FAKULTATYWNE PO POLSKU

  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wycieczek fakultatywnych w języku polskim,  napisz do nas maila na adres biuro@primaholiday.pl,  a przekażemy Ci kontakt do zaprzyjaźnionej zewnętrznej firmy, gdzie jeszcze przed wylotem z Polski można zarezerwować wycieczki fakultatywne w języku polskim. 

  BAGAŻ

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
  Usługa daje mozliwość:
  * zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
  * zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład
  * możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
  EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)
  W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
  Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
  CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
  Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
  LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

  COVID-19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
  Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne.  Warunki wjazdowe do weryfikacji  na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/hiszpania i Spain Travel Health (spth.gob.es)
  Powrót do Polski z zagranicy:
  UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

  WARUNKI WJAZDOWE

  * dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
  * Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 0 m
  • Odległość od centrum miasta 400 m
  • Odległość od lotniska 64 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Tenis, Siatkówka tak
  • Fitness tak
  • Programy animacyjne tak
  • Bar tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Bowling tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów tak
  • Hotel bez dzieci tak
  • Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,3/5
  Travelplanet

  Znakomity (155 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,2/5

  Wyżywienie 4,3/5

  Okolica 4,5/5

  Cena 4,3/5

  38. najwyższa ocena z 168 hoteli w Costa del Maresme

  Krowiak

  Ocena 4,4/5
  zadowolony, zadowolony, zadowolony
  Całkowita ocena

  zadowolony, zadowolony, zadowolony

  Zakwaterowanie 4,4/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim Maj 2022

  Data pobytu: 23.5. - 26.5.2022

  Ocena 4,2/5
  Hotel na samej plaży,piękny taras super jedzenie i alkohole, obsługa miła. Pierwszą noc otrzymaliśmy pokój który przypominał komórkę, miał piętra i pr
  Całkowita ocena

  Hotel na samej plaży,piękny taras super jedzenie i alkohole, obsługa miła. Pierwszą noc otrzymaliśmy pokój który przypominał komórkę, miał piętra i prysznic nie był zamykany, następnego dnia zadbano o to abyśmy miały pokój który nas zadowalali i Pani z recepcji stanęła na wysokości zadania. Widok z pokoi jest na pociąg albo na ogród albo na morze wiec warto doprecyzowac przed zakupem.

  Zakwaterowanie 3,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Cena 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Anonim Czerwiec 2022

  Data pobytu: 30.5. - 4.6.2022

  Ocena 1,9/5
  Hotel beznadziejny, pogoda i plaża wspaniałe!
  Całkowita ocena

  Hotel beznadziejny, pogoda i plaża wspaniałe!

  Zakwaterowanie 1,5/5

  Wyżywienie 1,0/5

  Okolica 4,0/5

  Cena 1,5/5

  Zakwaterowanie
  Niestety sprawdziły się opinie czytane w internecie i choć nie przeszkadzał mi widok na tory i co 15 min pociąg przejeżdżający 10 m od hotelu to wyżywienie i zapach kanalizacji w pokoju (na 2 piętrze!) i częściach wspólnych... nigdy więcej.

  Oczywiście największym a może jedynym plusem hotelu jest jego położenie na samej plaży.

  Wyżywienie
  Wyżywienie po prostu niesmaczne, niedobre, bez smaku. Monotonne - na szczęście monotonne bo śniadanie, obiad, kolacja żywiłam się pysznym ananasem i pomidorkami cherry.

  Kawa? nie pij!

  Za to pyszny sok wyciskany na śniadanie.

  Liczysz na drinki? no to nie licz. Barman leje alkohol do plastikowych szklanek jak leci, sukces jeśli wrzucą ćwiartkę plasterka cytryny.

  Obsługa w hotelu
  Basenik mały ale ok.

  Plaża
  Bardzo szeroka, czysta, codziennie sprzątana. Gruboziarnisty piasek a przy morzu żwir lub małe kamyki. Ale tradycyjnie jak na tym wybrzeżu na końcu duży spadek, a w wodzie zaraz uskok i lądujesz po szyję. Jak ktoś liczy że dzieciaki będą się bawiły w wodzie przy brzegu - no nie będą.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim Maj 2022

  Data pobytu: 23.5. - 26.5.2022

  Ocena 4,2/5
  Hotel na samej plaży,piękny taras super jedzenie i alkohole, obsługa miła. Pierwszą noc otrzymaliśmy pokój który przypominał komórkę, miał piętra i prysznic nie był zamykany, następnego dnia zadbano o to abyśmy miały pokój który nas zadowalali i Pani z recepcji stanęła na wysokości zadania. Widok z pokoi jest na pociąg albo na ogród albo na morze wiec warto doprecyzowac przed zakupem.
  Całkowita ocena

  Hotel na samej plaży,piękny taras super jedzenie i alkohole, obsługa miła. Pierwszą noc otrzymaliśmy pokój który przypominał komórkę, miał piętra i prysznic nie był zamykany, następnego dnia zadbano o to abyśmy miały pokój który nas zadowalali i Pani z recepcji stanęła na wysokości zadania. Widok z pokoi jest na pociąg albo na ogród albo na morze wiec warto doprecyzowac przed zakupem.

  Zakwaterowanie 3,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Cena 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Klaudia N. Maj 2022

  Data pobytu: 9.5. - 14.5.2022

  Ocena 3,1/5
  Wszystko w porządku, oprócz tego, że serwis sprzątający okradł mnie z biżuterii a sejfy w pokojach nie działały. Dodatkowo karta do pokoju podczas 4 dniowego pobytu psuła się kilkukrotnie. Ogólnie to hotel dla osób powyżej 50 roku życia. Zero atrakcji dla młodych ludzi. Gdybym miała podsumować cała wycieczkę to naciągane 6/10 - ale wyjazd ratowały wyłącznie podróże koleją do Barcelony, która jest
  Całkowita ocena

  Wszystko w porządku, oprócz tego, że serwis sprzątający okradł mnie z biżuterii a sejfy w pokojach nie działały. Dodatkowo karta do pokoju podczas 4 dniowego pobytu psuła się kilkukrotnie. Ogólnie to hotel dla osób powyżej 50 roku życia. Zero atrakcji dla młodych ludzi. Gdybym miała podsumować cała wycieczkę to naciągane 6/10 - ale wyjazd ratowały wyłącznie podróże koleją do Barcelony, która jest blisko.

  Zakwaterowanie 2,8/5

  Wyżywienie 2,5/5

  Okolica 4,0/5

  Cena 3,5/5

  Zakwaterowanie
  Nie wywarł na mnie żadnego wrażenia - w pokoju 2 osobowym mieliśmy 2 wielkie dwuosobowe łóżka, które zajmowały 80% pokoju. Sejf nie działał.

  Wyżywienie
  Jedzenie w porządku - 6/10.

  Obsługa w hotelu
  Na marnym poziomie - zgłoszona kradzież.

  Plaża
  Plaża ładna, przy samym hotelu.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Agnieszka G. Październik 2021

  Data pobytu: 27.9. - 1.10.2021

  Ocena 3,3/5
  Hotel czysty, bezpośrednie wyjście na plaży. Jedzenie zróżnicowane, jednak często nie dało się zjeść niczego innego niż frytki ze względu na dziwny smak innych potraw. Personel miły, chociaż zdążają się niezbyt przyjaźni barmani.
  Całkowita ocena

  Hotel czysty, bezpośrednie wyjście na plaży. Jedzenie zróżnicowane, jednak często nie dało się zjeść niczego innego niż frytki ze względu na dziwny smak innych potraw. Personel miły, chociaż zdążają się niezbyt przyjaźni barmani.

  Zakwaterowanie 3,5/5

  Wyżywienie 2,5/5

  Okolica 3,5/5

  Cena 3,5/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Krowiak

  Ocena 4,4/5
  zadowolony, zadowolony, zadowolony
  Całkowita ocena

  zadowolony, zadowolony, zadowolony

  Zakwaterowanie 4,4/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 32 °C temperatura w nocy 19 °C

  • Temperatura wody 24 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 31 °C temperatura w nocy 21 °C

  • Wt 31 °C temperatura w nocy 21 °C

  • Śr 32 °C temperatura w nocy 23 °C

  • Czw 31 °C temperatura w nocy 20 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień