Lajos K.
Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 23.10. - 29.10.2025 Oceniono: Listopad 2025
Gran Hotel Bali Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Blanca
Podróż odbywała się liniami lotniczymi. Opóźnienie wynosiło tam około kwadransa, co jest znikome. Jedynym minusem było to, że za miejsca obok siebie (3 osoby) trzeba było uiścić osobną opłatę, tam i z powrotem. Transfer z lotniska trwał około półtorej godziny, trzeba było poczekać na dwóch kolejnych pasażerów! Transfer powrotny był punktualny.
Podróż odbywała się liniami lotniczymi. Opóźnienie wynosiło tam około kwadransa, co jest znikome. Jedynym minusem było to, że za miejsca obok siebie (3 osoby) trzeba było uiścić osobną opłatę, tam i z powrotem. Transfer z lotniska trwał około półtorej godziny, trzeba było poczekać na dwóch kolejnych pasażerów! Transfer powrotny był punktualny.
Zakwaterowanie
Ogromny, hałaśliwy hotel. Aktualne dekoracje zbliżają się do Halloween. Stosunkowo szybkie zameldowanie. W recepcji byli pracownicy mówiący po angielsku i hiszpańsku. Pokój był przestronny, czysty, z nieco starymi i zużytymi meblami. Balkon był mały, z widokiem na dziedziniec, z którego mogliśmy podziwiać baseny hotelowe. Łóżka były bardzo szerokie i miały wygodne materace. Na Węgrzech taki pokój byłby co najwyżej w trzygwiazdkowym hotelu.
Wyżywienie
Spędziliśmy tydzień na wyżywieniu w ramach opcji half-board. Śniadania przez tydzień były prawie takie same, obfite, ale niewiele się zmieniały. Kawa była rozpuszczalna, co moim zdaniem nie pasuje do czterogwiazdkowego hotelu. Wędliny nie smakowały zbyt dobrze. Kolacja była bardziej urozmaicona. Smaki, do których trzeba było się przyzwyczaić. Kuchnia nie była pikantna, każdego wieczoru podawano dania z ryb, kurczaka, wieprzowiny i wołowiny, a oczywiście również dania wegetariańskie.
Obsługa w hotelu
Na dziedzińcu hotelu znajdują się 3 baseny, ale niestety żaden z nich nie jest ogrzewany, ponieważ woda w kranie jest zimna. Było też mnóstwo leżaków, być może w szczycie sezonu basen można wykorzystać w letnim upale. Do dyspozycji gości jest również sala gier, wspólna sala kinowa i bar z karaoke. Życie nocne jest wspaniałe, bary są otwarte do północy, a muzyka jest głośna, co słychać nawet na siódmym piętrze. Mieliśmy okazję skorzystać z panoramicznej windy, którą mieliśmy okazję wypróbować i wjechać na 43. piętro. Stamtąd można było dostać się na taras widokowy, ale był on płatny – 6 euro od osoby (183 metry).
Plaża
Morze było oddalone od hotelu o około 350 metrów, to była mała zatoczka. Ponieważ byliśmy tam pod koniec października, na plaży nie było tłumów, ale i tak udało nam się trzy razy popluskać. Woda była przyjemna i czysta, 23-24 stopnie. To zdecydowanie nie Bułgaria, woda jest tam czarna, zanieczyszczona wodorostami i meduzami, nigdy więcej! Plaża jest ładna, piaszczysta i zadbana.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







