Sunshine Rhodes Ocena: 4/5
od 1 317 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 317 zł za osobę
od 981 zł za osobę
od 1 521 zł za osobę
od 2 450 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 5 opinii)
5. najwyższa ocena z 5 hoteli w Skyros
Ivana F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Jedno z moich najpiękniejszych greckich wakacji pod każdym względem.
Jedno z moich najpiękniejszych greckich wakacji pod każdym względem.
Ładna, zadbana plaża hotelowa z leżakami w niewielkiej odległości od hotelu, kilka innych w odległości spaceru. Wejście do wody było zwykle bardzo stopniowe.
WyżywienieMieliśmy obiadokolację, jedzenie było doskonałe, obsługa również. Obiady były przeważnie greckie z dużą ilością warzyw z hotelowego ogródka i dobrym winem.
ZakwaterowanieHotel składa się z kilku mniejszych dwupiętrowych budynków w pięknym i zadbanym ogrodzie. Wszystko czyste i zadbane.
UsługiAbsolutnie niezwykły personel hotelu: mili i całkowicie pomocni ludzie, w każdych okolicznościach. Nic nie było problemem, autobus kursował kilka razy dziennie, całodobowa recepcja załatwiała wszystko, łącznie z taksówką do lub z pobliskiej Chory.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
VLADIMÍR R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Byłam w tym hotelu już drugi raz, czyli 2 lata z rzędu. Pełna satysfakcja, inaczej bym tu nie wrócił. CO poleciłbym wynajęcie samochodu, mieliśmy HYUNDAY I 10, zawiózł nas tam gdzie potrzebowaliśmy, pełna satysfakcja
Byłam w tym hotelu już drugi raz, czyli 2 lata z rzędu. Pełna satysfakcja, inaczej bym tu nie wrócił. CO poleciłbym wynajęcie samochodu, mieliśmy HYUNDAY I 10, zawiózł nas tam gdzie potrzebowaliśmy, pełna satysfakcja
Plaża niedaleko hotelu jest piaszczysta, jednak wejście do wody jest trochę gorsze, ze względu na kamyczki w miejscu, gdzie fale się załamują, ale jeśli morze jest spokojne, nie ma problemu. Mieliśmy okazję poznać inne plaże na wyspie, takie jak Molos, która jest odpowiednia również dla małych dzieci. To jest dalej od hotelu, ale jest to bardzo przyjemny spacer. Przechodzisz obok piekarni, tam zjesz frappe na orzeźwienie, kupisz ciasta i napoje. na plaży znajdują się tawerny, w których serwują bardzo smaczne ryby i różne mięsa.
WyżywienieJedzenie było doskonałe, przynajmniej mi i żonie smakowało, ale mogło być cieplej. tym, którzy lubią Grecję jako taką, nieskażoną turystyką, spodoba się tam. Jedzenie jest w stylu greckim, na szczęście nie jest jeszcze pod wpływem kuchni zachodnioeuropejskiej, jak to niestety ma miejsce na innych wyspach, mam nadzieję, że jak najdłużej zachowają swoją tradycyjną kuchnię
ZakwaterowanieNocleg fajny, miałem okazję wypróbować werandę skierowaną na park hotelowy, co było również możliwe w tym roku, w stronę drogi dojazdowej do parkingu. Tam już jest gorzej ze względu na hałas autobusów przywożących turystów, zwłaszcza jeśli zostawią autobus uruchomiony. Zatem w tym roku nie było żadnego błędu. W pokojach czysto, ręczniki zawsze wymieniane, jedyne czego mi trochę brakowało to schowki, szuflady.” Dużym plusem jest to, że w tym roku przy wejściu na taras pojawiły się przesuwane siatki przeciw owadom, których w zeszłym roku nie było
UsługiUsługi hotelowe na wysokim poziomie, miła i życzliwa obsługa
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (15)
Filtruj opinie
Josef V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Komfortowy wypoczynek w dobrej cenie. Bardzo chętny delegat.
Komfortowy wypoczynek w dobrej cenie. Bardzo chętny delegat.
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (6)
VLADIMÍR R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Byłam w tym hotelu już drugi raz, czyli 2 lata z rzędu. Pełna satysfakcja, inaczej bym tu nie wrócił. CO poleciłbym wynajęcie samochodu, mieliśmy HYUNDAY I 10, zawiózł nas tam gdzie potrzebowaliśmy, pełna satysfakcja
Byłam w tym hotelu już drugi raz, czyli 2 lata z rzędu. Pełna satysfakcja, inaczej bym tu nie wrócił. CO poleciłbym wynajęcie samochodu, mieliśmy HYUNDAY I 10, zawiózł nas tam gdzie potrzebowaliśmy, pełna satysfakcja
Plaża niedaleko hotelu jest piaszczysta, jednak wejście do wody jest trochę gorsze, ze względu na kamyczki w miejscu, gdzie fale się załamują, ale jeśli morze jest spokojne, nie ma problemu. Mieliśmy okazję poznać inne plaże na wyspie, takie jak Molos, która jest odpowiednia również dla małych dzieci. To jest dalej od hotelu, ale jest to bardzo przyjemny spacer. Przechodzisz obok piekarni, tam zjesz frappe na orzeźwienie, kupisz ciasta i napoje. na plaży znajdują się tawerny, w których serwują bardzo smaczne ryby i różne mięsa.
WyżywienieJedzenie było doskonałe, przynajmniej mi i żonie smakowało, ale mogło być cieplej. tym, którzy lubią Grecję jako taką, nieskażoną turystyką, spodoba się tam. Jedzenie jest w stylu greckim, na szczęście nie jest jeszcze pod wpływem kuchni zachodnioeuropejskiej, jak to niestety ma miejsce na innych wyspach, mam nadzieję, że jak najdłużej zachowają swoją tradycyjną kuchnię
ZakwaterowanieNocleg fajny, miałem okazję wypróbować werandę skierowaną na park hotelowy, co było również możliwe w tym roku, w stronę drogi dojazdowej do parkingu. Tam już jest gorzej ze względu na hałas autobusów przywożących turystów, zwłaszcza jeśli zostawią autobus uruchomiony. Zatem w tym roku nie było żadnego błędu. W pokojach czysto, ręczniki zawsze wymieniane, jedyne czego mi trochę brakowało to schowki, szuflady.” Dużym plusem jest to, że w tym roku przy wejściu na taras pojawiły się przesuwane siatki przeciw owadom, których w zeszłym roku nie było
UsługiUsługi hotelowe na wysokim poziomie, miła i życzliwa obsługa
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (15)
Ivana F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Jedno z moich najpiękniejszych greckich wakacji pod każdym względem.
Jedno z moich najpiękniejszych greckich wakacji pod każdym względem.
Ładna, zadbana plaża hotelowa z leżakami w niewielkiej odległości od hotelu, kilka innych w odległości spaceru. Wejście do wody było zwykle bardzo stopniowe.
WyżywienieMieliśmy obiadokolację, jedzenie było doskonałe, obsługa również. Obiady były przeważnie greckie z dużą ilością warzyw z hotelowego ogródka i dobrym winem.
ZakwaterowanieHotel składa się z kilku mniejszych dwupiętrowych budynków w pięknym i zadbanym ogrodzie. Wszystko czyste i zadbane.
UsługiAbsolutnie niezwykły personel hotelu: mili i całkowicie pomocni ludzie, w każdych okolicznościach. Nic nie było problemem, autobus kursował kilka razy dziennie, całodobowa recepcja załatwiała wszystko, łącznie z taksówką do lub z pobliskiej Chory.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Karolina R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Wielka satysfakcja. Jedyne czego nie wiedzieliśmy, ale CK nie odpowiada za to, to częstotliwość wyjazdów Greczynek w te rejony.Celowo wybraliśmy ten termin i liczyliśmy, że nie będzie jeszcze dużo dzieci. Nie mieliśmy pojęcia, ile zamieszania mogą wywołać bardzo hałaśliwe Greczynki, które jadą na wycieczkę bez swoich mężczyzn. Nawet dzieci kładą się spać po obiedzie, ale tylko dla zabawy. Nawet to nie wpłynęło na nasze zadowolenie z naszego wyboru.
Wielka satysfakcja. Jedyne czego nie wiedzieliśmy, ale CK nie odpowiada za to, to częstotliwość wyjazdów Greczynek w te rejony.Celowo wybraliśmy ten termin i liczyliśmy, że nie będzie jeszcze dużo dzieci. Nie mieliśmy pojęcia, ile zamieszania mogą wywołać bardzo hałaśliwe Greczynki, które jadą na wycieczkę bez swoich mężczyzn. Nawet dzieci kładą się spać po obiedzie, ale tylko dla zabawy. Nawet to nie wpłynęło na nasze zadowolenie z naszego wyboru.
Dostępność drogami lokalnymi jest dobra, plaża nie była w pełni utrzymana, ale nadaje się do pływania lub leżenia przez krótki czas.Biorąc pod uwagę, że plaża jest na otwartym morzu, było dość wietrznie, więc szukaliśmy raczej plaż, które były trochę pokryty. Około 2 km od hotelu znajduje się Molos.
WyżywienieJedzenie rewelacyjne.Bardzo doceniamy fakt, że nie uległa jeszcze trendom innych greckich wysp, które już bardzo dobrze dostosowują się do przebywającej tam klienteli.Doceniam znakomitą kuchnię grecką,miłą obsługę oraz miłą i pomocne zachowanie personelu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było dobre, małą skargą był prysznic, który wyglądał, jakby został zbudowany przez murarza-samouka, więc cała łazienka unosiła się podczas kąpieli.
UsługiUsługi hotelu są wysokiej jakości, w tym zapewnienie minibusa do zwiedzania stolicy Chory, w cenie zakwaterowania. Basen bardzo czysty, ogród starannie utrzymany.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...