Aktualne do Grecji

Hotel Penzion Kavouris (Glifoneri)

Ocena: 3/5

Grecja, Skopelos, Skopelos

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

150 m powyżej piaszczysto-żwirowej plaży Basen

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 150 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 125 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 3,4 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 3,3 / 5

Usługi 2,9 / 5

Cena 3,1 / 5

8. najwyższa ocena z 30 hoteli w Skopelos

Vladimíra K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023

Podobały nam się wakacje ze wszystkim, zwiedziliśmy całą wyspę, czy to wszystkie plaże, czy słynny kościół, w którym kręcono MAMA MIA. Wszędzie ludzie byli przyjaźni. Gorąco polecam wszystkim ????

Podobały nam się wakacje ze wszystkim, zwiedziliśmy całą wyspę, czy to wszystkie plaże, czy słynny kościół, w którym kręcono MAMA MIA. Wszędzie ludzie byli przyjaźni. Gorąco polecam wszystkim ????

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Droga na plażę jest trudniejsza, nie dla leniwych, ale było warto. Morze jest czyste, ciepłe z kamieniami. Plaża nie zatłoczona. Podobało nam się również nurkowanie.

Wyżywienie

Nocleg mieliśmy bez wyżywienia, odwiedzaliśmy pobliskie tawerny

Zakwaterowanie

Pokoje czyste, przytulne

Usługi

Właściciel sympatyczny, miły, pomocny. Środowisko absolutnie urocze ????

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (4)

Rudolf Otruba

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Maksymalne zadowolenie, wszystko absolutnie perfekcyjne, będę polecać wszystkim, tylko powinniście informować klientów, że jest to na dość stromym wzgórzu. Nam to nie przeszkadzało, ponieważ przez delegata Melisi mieliśmy wypożyczony motocykl, więc było w porządku i zwiedziliśmy wszystko, co się dało. Naprawdę świetne. Bardzo dziękuję.

Maksymalne zadowolenie, wszystko absolutnie perfekcyjne, będę polecać wszystkim, tylko powinniście informować klientów, że jest to na dość stromym wzgórzu. Nam to nie przeszkadzało, ponieważ przez delegata Melisi mieliśmy wypożyczony motocykl, więc było w porządku i zwiedziliśmy wszystko, co się dało. Naprawdę świetne. Bardzo dziękuję.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Jeszcze raz piszę, przejechaliśmy całą wyspę, jednym słowem: cudownie.

Wyżywienie

Byliśmy bez wyżywienia, więc jedliśmy w tawernach, co prawda trochę drogo, ale znowu świetnie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie super, personel super, piękno, byliśmy zachwyceni, jeszcze raz dziękujemy.

Usługi

Bomba:-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Filtruj opinie

Antonín M.

Ocena 1,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

te wakacje były jednymi z najgorszych, przeżyliśmy znacznie lepiej

te wakacje były jednymi z najgorszych, przeżyliśmy znacznie lepiej

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża po burzy jest pełna plastiku, butelek po zwierzętach, kanistrów, pokrywek itp. Na wzgórzu niedaleko hotelu jest wysypisko śmieci, więc wszystko jest zmywane do morza.

Wyżywienie

Zwiedzanie bez posiłków.

Zakwaterowanie

To co najlepsze w hotelu mamy już za sobą, po przyjeździe zameldowaliśmy się i musieliśmy skorzystać z toalety.Po spłukaniu cała zawartość przedostała się do naszego pokoju, więc zadzwoniliśmy do Pani Emilii, delegatki, która umówiła się na zmianę pokoju nr wymienili od sąsiada, nie używałeś, więc dali nam i podłączyliśmy kuchenkę do innego gniazdka, żebyś mógł gotować

Usługi

Ani razu nie zmieniali nam łóżka, zabrakło papieru toaletowego, kosz na śmieci sami wynosiliśmy, a ręczniki wymieniane były tylko raz na pobyt.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Ludmila M.

Ocena 1,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

Pogoda nam nie sprzyjała, ale nie przeszkadzało nam to. Wynajęliśmy samochód i zobaczyliśmy piękną wyspę. Byliśmy bardzo zadowoleni z Pani Delegatki, która poradziła sobie z bardzo trudną sytuacją na obu wyspach ze względu na złą pogodę. Zawsze przy niej czułam, że jestem najważniejszym klientem. I zawsze wszystko szybko rozwiązywała. Wielkie dzięki.

Pogoda nam nie sprzyjała, ale nie przeszkadzało nam to. Wynajęliśmy samochód i zobaczyliśmy piękną wyspę. Byliśmy bardzo zadowoleni z Pani Delegatki, która poradziła sobie z bardzo trudną sytuacją na obu wyspach ze względu na złą pogodę. Zawsze przy niej czułam, że jestem najważniejszym klientem. I zawsze wszystko szybko rozwiązywała. Wielkie dzięki.

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

W tym roku nie będzie leżaków. O czym nie wiedzieliśmy. Absolutnie w strasznym stanie ruiny. Brudno po burzy przez kolejne 6 dni.

Wyżywienie

Bez jedzenia.

Zakwaterowanie

Właściciel w ogóle nie dba o Apartamenty. Ani razu nie wynieśli śmieci, nie posprzątali. Zmieniali ręczniki tylko raz na 12 dni i to tylko dlatego, że było nam gorąco. Całe wyposażenie i meble nie konserwowane, częściowo niesprawne. Sprzątanie basenu również odbywało się tylko na zamówienie i odbywało się co 30 minut przy włączonej filtracji. W ogóle nie dało się go rozpoznać. Czajnik pełen skali i mnóstwo mrówek. Piec miał spaloną wtyczkę.

Usługi

Nic. Właściciel prawie się tym nie przejmuje. Przyniósł ręczniki i papier toaletowy dopiero po mocnym ostrzeżeniu. Nic więcej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Vladimíra K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023

Podobały nam się wakacje ze wszystkim, zwiedziliśmy całą wyspę, czy to wszystkie plaże, czy słynny kościół, w którym kręcono MAMA MIA. Wszędzie ludzie byli przyjaźni. Gorąco polecam wszystkim ????

Podobały nam się wakacje ze wszystkim, zwiedziliśmy całą wyspę, czy to wszystkie plaże, czy słynny kościół, w którym kręcono MAMA MIA. Wszędzie ludzie byli przyjaźni. Gorąco polecam wszystkim ????

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Droga na plażę jest trudniejsza, nie dla leniwych, ale było warto. Morze jest czyste, ciepłe z kamieniami. Plaża nie zatłoczona. Podobało nam się również nurkowanie.

Wyżywienie

Nocleg mieliśmy bez wyżywienia, odwiedzaliśmy pobliskie tawerny

Zakwaterowanie

Pokoje czyste, przytulne

Usługi

Właściciel sympatyczny, miły, pomocny. Środowisko absolutnie urocze ????

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (4)

Petr Jeschke

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo ładne otoczenie z pięknym widokiem ze stromą ścieżką z plaży na piechotę dla osób starszych. Odpoczynek został jednak zastąpiony cichym otoczeniem tarasu z basenem.

Bardzo ładne otoczenie z pięknym widokiem ze stromą ścieżką z plaży na piechotę dla osób starszych. Odpoczynek został jednak zastąpiony cichym otoczeniem tarasu z basenem.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Z obiektu noclegowego Kavouris szybko można do niego dojechać stromym zjazdem ulicą (drogą) ze wzgórza, ale wraca się z dwoma przystankami odpoczynku dla starszych seniorów. Plaża jest niewielka, piaszczysto-kamienista, brzeg plaży zmienia się w zależności od wielkości fal, na 2/3 plaży dobrze jest używać butów do wody (w morzu są 2 metry pasów z kamyczkami, co trzeba pokonać. W kierunku małego pomostu dało się jednak przejść tylko dobrze po małych kamyczkach, a potem od razu w morzu jest piasek. Pod drzewami jest też trochę cienia, ale miejsce jest zawsze przybywa pierwszy.Morze podczas pobytu było spokojne "poziom jak staw" tylko 2 razy większe fale dopływały do plaży.

Wyżywienie

Wybraliśmy nocleg "bez wyżywienia". Na zakupy była to wycieczka do miejscowości Skopelos 1 km do morza, ale trzeba było pokonać długie i dość duże przewyższenie ostrym długim wzniesieniem i po pokonaniu szczytu ponownie zejść ulicami miasta do morza. Nasza odpowiedź na to jest prawdopodobnie taka, biorąc pod uwagę nasz wiek (78 i 82 lata): „powinniśmy tu być dwadzieścia lat temu”

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie bardzo ładne. Jednak w pokoju na parterze nie było stołu do samodzielnego przygotowywania posiłków. Natomiast większy stół z fotelami dla osób mieszkających na parterze stał na tarasie z widokiem z wysokości tarasu jak z zamku. Zapierający dech w piersiach widok ze stromego zbocza do morza iw oddali wejście do portu miasta nie jest od razu widoczne.

Usługi

Jedliśmy z jedzenia własnego i zakupionego

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Anonym

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

w pięknym miejscu dla ludzi, którym nie leniwy jest spacer

w pięknym miejscu dla ludzi, którym nie leniwy jest spacer

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

bez jedzenia

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...