Filip P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Bardzo miłe wakacje w stosunkowo spokojnym hotelu położonym z dala od miejskiego zgiełku. Nie oczekuj luksusu. Oficjalne zdjęcie hotelu jest zdecydowanie starsze, więc rzeczywistość jest trochę inna, ale to nie znaczy, że hotel nie ma uroku. Z pokoi i restauracji roztaczają się wspaniałe widoki.
Bardzo miłe wakacje w stosunkowo spokojnym hotelu położonym z dala od miejskiego zgiełku. Nie oczekuj luksusu. Oficjalne zdjęcie hotelu jest zdecydowanie starsze, więc rzeczywistość jest trochę inna, ale to nie znaczy, że hotel nie ma uroku. Z pokoi i restauracji roztaczają się wspaniałe widoki.
Plaża znajduje się ok. 250 metrów od hotelu. Ścieżka prowadzi częściowo pod górę, potem zjazd o wysokości ok. 40 metrów po stosunkowo stromym zboczu, ale da się to zrobić nawet z małym dzieckiem. Piaszczysta plaża. Na plaży są 4 pary leżaków z parasolami, jest czysta i wyposażona w kosz na śmieci. Plaża ma około 100 m długości i zwykle nie ma na niej nikogo, a najwyżej 6 osób.
WyżywienieŚniadania i kolacje są w formie bufetu. Śniadania są codziennie takie same i są uboższe. Kolacje są wyśmienite i jest naprawdę duży wybór, codziennie coś innego, w każdą środę wieczór grecki. Na kolację do wyboru około 6 rodzajów mięs w tym ryby + inne specjały. Z obiadem więcej niż satysfakcja, śniadanie wręcz przeciwnie.
ZakwaterowanieHotel jest opisany jako 4-gwiazdkowy, ale naszym zdaniem zdecydowanie mu nie odpowiada. Pokoje są stosunkowo ciche i dobrze wyciszone. Mieliśmy dużo twardych poduszek. Wyposażenie pokoi sprawia wrażenie starszego.
UsługiRegularne sprzątanie, miła i pomocna obsługa. Hotel posiada nieco zaniedbany basen, który zdecydowanie wymaga większej pielęgnacji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)

















