Paulina Pytlak
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Swietny stosunek jakości do ceny! Czysto i miło, pokój od strony ogrodu cichy i z ładnym widokiem na stok, część główna po remoncie, piękne łazienki, ciepła woda o każdej porze, a nie jest to normą...
Swietny stosunek jakości do ceny! Czysto i miło, pokój od strony ogrodu cichy i z ładnym widokiem na stok, część główna po remoncie, piękne łazienki, ciepła woda o każdej porze, a nie jest to normą...
Plaża 5 minut spacerem od domu przez ładne zejścia między hotelami, piękne kwiaty przy plaży, czysto i przytulnie, z portu można płynąć do Skiathos.
WyżywienieWyżywienie bardzo dobre, włącznie z asortymentem greckich potraw typu baklawa, moussaka, itp, codziennie warzywa gotowane i świeze oraz owoce po każdym posiłku. Desery też niczego sobie jak na Szwedzki stół. Jedynym mankamentem - brak ciepłych napojów do kolacji.
ZakwaterowanieCicho w pokojach od strony bungalowów, dobre warunki, czysto i ładny wystrój. Na prośbę dostałam w recepcji dodatkowy koc.
UsługiWszystko w porządku, wszyscy uprzejmi i pomocni!
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)







