Aktualne do Grecji

Hotel Pigi Pension

Ocena: 2/5

Grecja, Samos

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

od 1 939 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Lokalizacja:
- Odległość do plaży: mniej niż 100 m
- Odległość do kąpieliska: mniej niż 50 m
- Odległość do centrum miasta: mniej niż 100 m
- Odległość do najbliższego supermarketu: mniej niż 100 m
- Odległość do lotniska: mniej niż 10 km
- Odległość do przystanku autobusowego: mniej niż 100 m


Umeblowanie:
- Liczba budynków: 1
- Liczba pięter: 2
- Liczba pokoi: 20
- Język w hotelu: angielski
- Internetu
- Supermarket
- Klimatyzator
- Obsługa hotelowa

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 50 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 8 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 2 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 3,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Okolica 4,3 / 5

Usługi 3,3 / 5

Cena 3,5 / 5

36. najwyższa ocena z 92 hoteli w Samos

veronika H.

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

Tak, wiedziałem, że będziemy zakwaterowani w ** hotelu, ale jak dotąd nie mieliśmy z tym żadnych problemów. Tutaj zostałem niemile zaskoczony. Śniadanie było podawane, ale zawsze ta sama herbata, powiedziałbym kolorowa woda i 3 kromki chleba, zawsze ten sam plaster sera i plaster salami, czasem kawałek ciasta lub jajko. Do tej pory zawsze miałem bufet i był możliwość wyboru. Umówiliśmy się, a ona kupiła sobie śniadanie. Ale było palenie na śniadaniu i w hotelu i niestety nie mogliśmy tego kontrolować, a jedzenie obok palaczy było bardzo nieprzyjemne i budziło się w zadymionej mgle. W przeciwnym razie hotel jest starszy, rozpada się i pilnie potrzebuje naprawy, ale sami naprawiliśmy, co mogliśmy, a ponieważ nie spędzaliśmy tu żadnego czasu poza nocą, nie przeszkadzało nam to. Ale dym był naprawdę bardzo nieprzyjemny. Nikt z biura podróży nie przyjechał, nie widzieliśmy delegata, nie przeszkadzało nam to, sami wszystko załatwialiśmy, ale wyjazd był trochę utrudniony, inaczej na tablicy ogłoszeń znalazłem informację, że musimy gdzieś poczekać i nie mogłem znaleźć gdzie, więc część nocy przed lotem spędziliśmy szukając odpowiedniej kawiarni, żeby pojechali na lotnisko, ale w końcu znaleźliśmy wszystko i wyleciałem dobrze. W przeciwnym razie wyspa Samos jest piękna.

Tak, wiedziałem, że będziemy zakwaterowani w ** hotelu, ale jak dotąd nie mieliśmy z tym żadnych problemów. Tutaj zostałem niemile zaskoczony. Śniadanie było podawane, ale zawsze ta sama herbata, powiedziałbym kolorowa woda i 3 kromki chleba, zawsze ten sam plaster sera i plaster salami, czasem kawałek ciasta lub jajko. Do tej pory zawsze miałem bufet i był możliwość wyboru. Umówiliśmy się, a ona kupiła sobie śniadanie. Ale było palenie na śniadaniu i w hotelu i niestety nie mogliśmy tego kontrolować, a jedzenie obok palaczy było bardzo nieprzyjemne i budziło się w zadymionej mgle. W przeciwnym razie hotel jest starszy, rozpada się i pilnie potrzebuje naprawy, ale sami naprawiliśmy, co mogliśmy, a ponieważ nie spędzaliśmy tu żadnego czasu poza nocą, nie przeszkadzało nam to. Ale dym był naprawdę bardzo nieprzyjemny. Nikt z biura podróży nie przyjechał, nie widzieliśmy delegata, nie przeszkadzało nam to, sami wszystko załatwialiśmy, ale wyjazd był trochę utrudniony, inaczej na tablicy ogłoszeń znalazłem informację, że musimy gdzieś poczekać i nie mogłem znaleźć gdzie, więc część nocy przed lotem spędziliśmy szukając odpowiedniej kawiarni, żeby pojechali na lotnisko, ale w końcu znaleźliśmy wszystko i wyleciałem dobrze. W przeciwnym razie wyspa Samos jest piękna.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

veronika H.

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

Tak, wiedziałem, że będziemy zakwaterowani w ** hotelu, ale jak dotąd nie mieliśmy z tym żadnych problemów. Tutaj zostałem niemile zaskoczony. Śniadanie było podawane, ale zawsze ta sama herbata, powiedziałbym kolorowa woda i 3 kromki chleba, zawsze ten sam plaster sera i plaster salami, czasem kawałek ciasta lub jajko. Do tej pory zawsze miałem bufet i był możliwość wyboru. Umówiliśmy się, a ona kupiła sobie śniadanie. Ale było palenie na śniadaniu i w hotelu i niestety nie mogliśmy tego kontrolować, a jedzenie obok palaczy było bardzo nieprzyjemne i budziło się w zadymionej mgle. W przeciwnym razie hotel jest starszy, rozpada się i pilnie potrzebuje naprawy, ale sami naprawiliśmy, co mogliśmy, a ponieważ nie spędzaliśmy tu żadnego czasu poza nocą, nie przeszkadzało nam to. Ale dym był naprawdę bardzo nieprzyjemny. Nikt z biura podróży nie przyjechał, nie widzieliśmy delegata, nie przeszkadzało nam to, sami wszystko załatwialiśmy, ale wyjazd był trochę utrudniony, inaczej na tablicy ogłoszeń znalazłem informację, że musimy gdzieś poczekać i nie mogłem znaleźć gdzie, więc część nocy przed lotem spędziliśmy szukając odpowiedniej kawiarni, żeby pojechali na lotnisko, ale w końcu znaleźliśmy wszystko i wyleciałem dobrze. W przeciwnym razie wyspa Samos jest piękna.

Tak, wiedziałem, że będziemy zakwaterowani w ** hotelu, ale jak dotąd nie mieliśmy z tym żadnych problemów. Tutaj zostałem niemile zaskoczony. Śniadanie było podawane, ale zawsze ta sama herbata, powiedziałbym kolorowa woda i 3 kromki chleba, zawsze ten sam plaster sera i plaster salami, czasem kawałek ciasta lub jajko. Do tej pory zawsze miałem bufet i był możliwość wyboru. Umówiliśmy się, a ona kupiła sobie śniadanie. Ale było palenie na śniadaniu i w hotelu i niestety nie mogliśmy tego kontrolować, a jedzenie obok palaczy było bardzo nieprzyjemne i budziło się w zadymionej mgle. W przeciwnym razie hotel jest starszy, rozpada się i pilnie potrzebuje naprawy, ale sami naprawiliśmy, co mogliśmy, a ponieważ nie spędzaliśmy tu żadnego czasu poza nocą, nie przeszkadzało nam to. Ale dym był naprawdę bardzo nieprzyjemny. Nikt z biura podróży nie przyjechał, nie widzieliśmy delegata, nie przeszkadzało nam to, sami wszystko załatwialiśmy, ale wyjazd był trochę utrudniony, inaczej na tablicy ogłoszeń znalazłem informację, że musimy gdzieś poczekać i nie mogłem znaleźć gdzie, więc część nocy przed lotem spędziliśmy szukając odpowiedniej kawiarni, żeby pojechali na lotnisko, ale w końcu znaleźliśmy wszystko i wyleciałem dobrze. W przeciwnym razie wyspa Samos jest piękna.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować