Jana G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Mogę tylko polecić wakacje, miła i sympatyczna obsługa. Odpowiednie dla emerytów i rodzin z dziećmi - duży basen i brodzik.
Mogę tylko polecić wakacje, miła i sympatyczna obsługa. Odpowiednie dla emerytów i rodzin z dziećmi - duży basen i brodzik.
Plaża 400 m od hotelu, piękna, piaszczysta. Trzeba przejść przez główną drogę, więc proszę zachować ostrożność. Płatne parasole i leżaki na plaży, bezpłatna toaleta w restauracji. Piękna, czysta woda, możliwość uprawiania sportów wodnych...
WyżywienieŚwietnie, bardzo smacznie, bardzo nam smakowało, Bufet przez cały dzień, gdzie był duży wybór / pizza, gyros, frytki, tortilla, owoce, ciastka ..... różne rodzaje kawy, piwo, wino, wybór 11 rodzajów napojów alkoholowych mieszanych i różnych bezalkoholowych... Na lunch i kolację kilka rodzajów lodów i deserów... oprócz dużego wyboru dań na ciepło.... wszystko pyszne..
ZakwaterowanieWygodne, duże pokoje, sprzątane codziennie, hotel posiada windy i stoki do basenu.
UsługiMogę tylko polecić hotel, wszystko jest w porządku... Wieczorne występy co drugi dzień...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







