Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Podróżowanie do Grecji jest możliwe bez okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na covid-19.
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Marianna Palace

  Grecja, Rodos, Kolymbia

  Duży, zadbany brodzik i basen Rewelacyjna kuchnia bogata w greckie smaki Spokojna atmosfera wśród zadbanej zieleni Funkcjonalne pokoje i dobra obsługa

  Więcej o hotelu

  od 1 531 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 25 030

  Naszym zdaniem

  Przyjemny hotel otoczony zielenią oferujący spokojny wypoczynek. Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy i całej wyspy.

  Położenie

  Hotel położony ok. 1 km od centrum miasta Kolymbia, ok. 25 km od miasta Rhodos. Ok. 500 m od publicznej piaszczysto-żwirkowo-kamienistej plaży Kolymbia Beach (łagodne zejście do morza). Dojście do plaży obok hotelu Alfa i alejką bananową. Parasole i leżaki płatne (ok. 8 EUR/ zestaw parasol i 2 leżaki), ręczniki hotelowe za kaucją (ok. 10 EUR/ tydz.); od czerwca do października (poniedziałek-sobota) 3 razy dziennie bezpłatny bus hotelowy do plaży. Przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu (Rodos, Lindos/ ok. 3,5 EUR, plaża Tsambika/ ok. 2 EUR). Czas dojazdu z lotniska ok. 45 min.

  Wyposażenie

  Całodobowa recepcja, restauracja - dania w formie bufetu (kuchnia międzynarodowa, śródziemnomorska, grecka, dania wegetariańskie). Bar w lobby, bar przy basenie, minimarket, punkt internetowy; taras z widokiem na basen, ogród; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 15 EUR/ za cały pobyt, 6 EUR/ godz.).

  Pokoje

  Pokój typu Twin (27 m): indywidualnie sterowana klimatyzacja (bezpłatna: czerwiec-wrzesień; w pozostałych terminach płatna: ok. 6 EUR/dzień), łazienka (wanna, wc; suszarka), TV telefon, lodówka; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 15 EUR/za cały pobyt), sejf (ok. 20 EUR/tydz.); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka). W niektórych pokojach możliwość dostawki.

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadanie (7:00-10:00), obiad (13:00-15:00), kolacja (18:30-21:00) w formie bufetu w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barach w cenie (11:00-24:00).

  Sport i rozrywka

  Basen ze słodką wodą (gł. ok. 0,9-1,7 m2), przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, materace płatne (ok. 1,5 EUR), ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR); kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu, tenis stołowy; za opłatą: bilard (1,5 EUR), sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

  Dla dzieci

  Brodzik dla dzieci o powierzchni ok. 12 m. Dostępne foteliki i menu dla dzieci w restauracji.

  Warunki wjazdowe do Grecji

  Warunki wjazdowe do Grecji (aktualizacja 04.05.2022):Od 2 maja 2022 roku podróżni przybywający do Grecji nie podlegają już obostrzeniom wjazdowym związanym z Covid-19. Nie ma więc konieczności przedstawiania świadectwa szczepienia, potwierdzenia statusu ozdrowieńca czy wyniku testu. Nie ma też wymogu wypełnienia formularza lokalizacyjnego. 
  Pasażerowie korzystający z przelotów Lufthansy zobowiązani są do używania masek chirurgicznych lub FFP2 lub N95 lub KN95 (bez zaworów).
  Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.Przydatne strony: Greckie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego | www.civilprotection.gr/enKrajowa Organizacja Zdrowia Publicznego Grecji (EODY) | https://eody.gov.gr/en/novel-coronavirus-covid-19-advice-for-travellers/https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecjahttps://travel.gov.gr/

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Powrót do Polski

  POWRÓT DO POLSKI
  28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
  http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

  Informacje o lotach liniami LOT, Wizzair, Ryanair, EasyJet, Enter Air

  Przelot PLL LOT:
  * w cenie jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
  * bagaż rejestrowany do 23 kg za dopłatą (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) - cena 300 PLN/ sztuka
  Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
  Przelot liniami WizzAir:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (bagaż umieszczany pod fotelem poprzedzającym)
  * WIZZ Priority w cenie 160 PLN/osoby w dwie strony (WIZZ Priority daje prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Obie sztuki bagażu możba zabrać zdo kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.)
  * bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane poniżej ceny za bagaż w dwie strony)
  - wylot z Gdańska - 10 kg w cenie 320 PLN/sztuka; 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka; 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka
  - wylot z Katowic - 10 kg w cenie 320 PLN/sztuka; 20 kg w cenie 440 PLN/sztuka; 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka
  - wylot z Lublina - 10 kg w cenie 320 PLN/sztuka; 20 kg w cenie 470 PLN/sztuka; 32 kg w cenie 630 PLN/sztuka
  - wylot z Poznania - 10 kg w cenie 380 PLN/sztuka; 20 kg w cenie 570 PLN/sztuka; 32 kg w cenie 760 PLN/sztuka
  - wylot z Warszawy - 10 kg w cenie 330 PLN/sztuka; 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka; 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka
  - wylot z Wrocławia - 10 kg w cenie 350 PLN/sztuka; 20 kg w cenie 530 PLN/sztuka; 32 kg w cenie 720 PLN/sztuka
  Przelot liniami Ryanair:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład - 160zł/osoba (Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.)
  * bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony)
  - wyloty z różnych portów lotniczych - do 10 kg w cenie 200 PLN/ sztuka, do 20 kg (119x119x81cm) w cenie 300 PLN/sztuka
  Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
  Przelot liniami EasyJet:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach maks. 45 x 36 x 20 cm
  * bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w diwe strony)
  - wylot z Berlina - do 15 kg w cenie 420 zł, do 23 kg w cenie 480 zł 
  Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki
  Przelot liniami Enter Air:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego i jedna sztuka bagażu rejestrowanego do 15 kg
  * przy rezerwacjach założonych na wyloty do Bułgarii z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Cena nie zawiera

  podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wyamagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

  COVID

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Podatek turystyczny

  W Grecji wymagany jest podatek turystyczny, który nie jest wliczony w cenę zakwaterowania. Należy go zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, poniżej szacunkowe kwoty:
  * 0,50 za pokój i za noc dla 1-2* hoteli
  * 1,50 za pokój i za noc w hotelach 3*
  * 3,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
  * 4,00 za pokój i za noc w hotelach 5*
  Szacunkowe opłaty za apartamenty lub placówki sklasyfikowane w kluczach":
  * 0,25 za pokój i za noc za 1-2 klucze
  * 0,50 za pokój i za noc za 3 klucze
  * 1,00 za pokój i za noc za 4 klucze

  Podróżni z paszportem innym niż polski

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Atrakcje na świeżym powierzu

  Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 600 m
  • Odległość od lotniska 29 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis, Siatkówka tak
  • Surfing tak
  • Spokojna okolica tak
  • Fitness tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Transport hotelowy tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (373 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,2 / 5

  Wyżywienie 4,3 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,2 / 5

  182. najwyższa ocena z 1085 hoteli w Rodos

  Jarosław O. Lipiec 2022

  Data pobytu: 27.6. - 4.7.2022

  Ocena 5,0 / 5
  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni , z hotelu, z obsługi , basen tak jak wcześniej czytaliśmy jest duży, leżaków nigdy nie brakowało.
  Całkowita ocena

  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni , z hotelu, z obsługi , basen tak jak wcześniej czytaliśmy jest duży, leżaków nigdy nie brakowało.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie w sposób tradycyjny, z bardzo miłą i pomocną obsługą, pokój z pięknym widokiem na ogród i góry.

  Wyżywienie
  Jedzenie bardzo świeże, w dużych ilościach, trochę monotonne ale nam to w ogóle nie przeszkadzało.

  Drinki w barze różnorodne i bardzo dobre, barmani rewelacyjni.

  Plaża
  Plaża spacerkiem około 10 minut

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Justyna

  Ocena 5,0 / 5
  Hotel położony na uboczu centrum Colymbia, z dość duzym basenem i ogrodem. Jedzenie bardzo dobre, podczas naszego pobytu w hotelu organizowany był wie
  Całkowita ocena

  Hotel położony na uboczu centrum Colymbia, z dość duzym basenem i ogrodem. Jedzenie bardzo dobre, podczas naszego pobytu w hotelu organizowany był wieczór grecki z greckim jedzeniem i tańcami. Przesympatycznie i prześmiesznie poprowadzony występ. Obsługa bardzo miła, barman/manager bardzo pozytywnie nastawiony, nie żałował nam % w drinkach. Takich wakacji potrzebowałam :)

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Filtruj opinie

  Wiktoria B. Sierpień 2022

  Data pobytu: 22.7. - 29.7.2022

  Ocena 4,0 / 5
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, kwota adekwatna od usługi.
  Całkowita ocena

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, kwota adekwatna od usługi.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Z pokoju hotelowego jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokój duży z balkonem z widokiem na ulice. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane są tez codziennie ręczniki.

  Wyżywienie
  Posiłki bardzo dobre, trochę monotonne. Jednak każdy znalazł coś dla siebie. Minusem było to, ze nawet zaraz po otwarciu restauracji posiłki były zimne, a dodatkowa klimatyzacja jeszcze bardziej je ochładzała.

  Plaża
  Do plaży na piechotę jest ok. 10 min. Plaża duża, czysta.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Rafał J. Lipiec 2022

  Data pobytu: 8.7. - 16.7.2022

  Ocena 4,8 / 5
  Hotel super, pokoje czyste, leżaków przy basenie dla nikogo nie zabrakło, drineczki konkretne, jedzenie smaczne choć bardziej wymagający mogliby coś wybrzydzać, dla nas super
  Całkowita ocena

  Hotel super, pokoje czyste, leżaków przy basenie dla nikogo nie zabrakło, drineczki konkretne, jedzenie smaczne choć bardziej wymagający mogliby coś wybrzydzać, dla nas super

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje czyste, codziennie sprzątane, może nie były najnowsze ale jeśli ktoś nastawi się na zwiedzanie a pokoje traktują tylko jako nocleg to super, my byliśmy bardzo zadowoleni

  Wyżywienie
  Smaczne, może nie wszystko nam zawsze smakowało ale każdy mógł coś wybrać dla siebie

  Obsługa w hotelu
  Bez zarzutów

  Plaża
  Plaża blisko od hotelu tylko że kamienista, w miejscowości obok jest duża piaszczysta (6 min autobusem).

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Jarosław O. Lipiec 2022

  Data pobytu: 27.6. - 4.7.2022

  Ocena 5,0 / 5
  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni , z hotelu, z obsługi , basen tak jak wcześniej czytaliśmy jest duży, leżaków nigdy nie brakowało.
  Całkowita ocena

  Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni , z hotelu, z obsługi , basen tak jak wcześniej czytaliśmy jest duży, leżaków nigdy nie brakowało.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie w sposób tradycyjny, z bardzo miłą i pomocną obsługą, pokój z pięknym widokiem na ogród i góry.

  Wyżywienie
  Jedzenie bardzo świeże, w dużych ilościach, trochę monotonne ale nam to w ogóle nie przeszkadzało.

  Drinki w barze różnorodne i bardzo dobre, barmani rewelacyjni.

  Plaża
  Plaża spacerkiem około 10 minut

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Magdalena P. Lipiec 2022

  Data pobytu: 24.6. - 1.7.2022

  Ocena 2,2 / 5
  Hotel przestarzały, ale schludny. Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników.Pokój mały z osobnymi łóżkami niezbyt wygodnymi. Klimatyzacja w pokoju, ale słabo działająca. Pokój z widokiem na ogród i góry. Z daleka dobiegał szum agregatów od pobliskiego parku wodnego.Jedzenie przyzwoite, aczkolwiek monotonne. Basen czysty, nie było problemu z leżakami. Bar przy basenie serwował napoje i drinki. Wsz
  Całkowita ocena

  Hotel przestarzały, ale schludny. Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników.Pokój mały z osobnymi łóżkami niezbyt wygodnymi. Klimatyzacja w pokoju, ale słabo działająca. Pokój z widokiem na ogród i góry. Z daleka dobiegał szum agregatów od pobliskiego parku wodnego.Jedzenie przyzwoite, aczkolwiek monotonne.

  Basen czysty, nie było problemu z leżakami.

  Bar przy basenie serwował napoje i drinki. Wszystko bardzo słodkie. Obsługa ok, recepcja bardzo pomocna. Pani recepcjonistka doradziła gdzie jechać i zamówiła samochód z wypożyczalni. 4 dni w korzystnej cenie 35 EUR za dobę.Ogólne wrażenie przyzwoite, ale w Kolumbii jest wiele dużo lepszych hoteli.

  Zakwaterowanie 2,0 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Cena 2,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Łóżka pojedyncze, niezbyt wygodne.

  Wyżywienie
  Przyzwoite, ale bez polotu.

  Obsługa w hotelu
  Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników, jadalnia, basen z otwartym barem, wypożyczalnia samochodów.

  Plaża
  Plaża około 1 km od hotelu, żwirowa. Jeździliśmy na inne plaże - polecamy Tsambikę.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

  Arkadiusz M. Wrzesień 2021

  Data pobytu: 10.9. - 17.9.2021

  Ocena 4,6 / 5
  Witam , termin od 10-17.09.2021. Miejsce Kolymbia idealne dla ludzi którzy chcą odpocząć i zwiedzić całą wyspę.Wszędzie blisko , można wynająć samochód i objechać najciekawsze miejsca na wyspie.
  Całkowita ocena

  Witam , termin od 10-17.09.2021.

  Miejsce Kolymbia idealne dla ludzi którzy chcą odpocząć i zwiedzić całą wyspę.Wszędzie blisko , można wynająć samochód i objechać najciekawsze miejsca na wyspie.

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel jak na 4 gwiazdki ,,greckie,, odpowiada wszystkim standardom , nowe meble pokoje ładne choć na zdjęciach wydają się większe.Codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki , łazienka po remoncie ogólnie plus.

  Wyżywienie
  Jest część ludzi co narzeka na monotonność jedzenia , według mnie nie wszystko trzeba nakładać codziennie na kopę i każdego dnia można zjeść śmiało coś innego dotyczy wszystkich posiłków.Jedzenie bardzo dobre , duży wybór owoców , deserów , sałatek. Bar przy basenie i tu ciekawostka serwuje nie tylko regionalne zwykłe drinki i napoje ale mają duży wybór i przygotowują z uśmiechem na ustach.

  Obsługa w hotelu
  Obsługa hotelowa od recepcji poprzez restauracje , bar i panie sprzątające na pięć plus.

  Plaża
  Plaża kamienista (potrzebne buty do wody), za to 5 km obok piaszczysta Tsambika , jeżdżą autobusy z pod hotelu.

  Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 37 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Temperatura wody 26 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 37 °C temperatura w nocy 23 °C

  • Pt 38 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Sob 38 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Ndz 37 °C temperatura w nocy 24 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień