Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 1 048 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 7 955

Naszym zdaniem

Dogodnie usytuowany, komfortowy hotel, który idealnie nadaje się na relaks przy plaży i jako baza wypadowa do odkrywania uroków wyspy Rodos. Malownicze widoki, system all inclusive, zadbane wnętrza, gustowne pokoje z balkonami.

Położenie

Ok. 50 m od publicznej, żwirowej plaży (parasole i leżaki płatne, przy wejściu do wody- kamyczki, więc przyda się specjalne obuwie), w spokojnej miejscowości Ixia, 4 km od stolicy wyspy, ok. 10 km od lotniska, 50 km od Lindos. Przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy (od maja do października kursy do Rodos co pół godziny), są też bary, sklepy i tawerny.

Wyposażenie

Lobby z całodobową recepcją, 2 windy (hotel ma 4 piętra), restauracja (bufety, okazjonalnie wieczory tematyczne),  bar w lobby, snack bar przy basenie, TV room, kantor wymiany walut, minimarket, bezpłatne Wi-Fi, kącik internetowy, pralnia, wypożyczalnia samochodów, room-service, parking. 

Pokoje

Standardowe - dwuosowbowe z możliwością dostawki; łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja (czerwiec-wrzesień), TV sat LED 32", bezpłatny Internet bezprzewodowy, płatny sejf, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon z bocznym widokiem na morze (side sea view) i z widokiem na morze (sea view). Powierzchnia - 20-21 m kw. 
Family side sea view - dwie sypialnie oddzielone drzwiami przesuwanymi, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja (czerwiec-wrzesień), TV sat LED 32", bezpłatny Internet bezprzewodowy, płatny sejf, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon z bocznym widokiem na morze. Możliwość zakwaterowania maks. 4 osób. Powierzchnia - ok. 35 m kw.  

Wyżywienie

HB - śniadania i kolacje (bufety), napoje do kolacji płatne
All inclusive - śniadania, obiady i kolacje (bufety w restauracji), przekąski w snackbarze, napoje chłodzące, kawa, herbata, lokalne napoje alkoholowe, wino stołowe, lane piwo - serwowane do godz. 23.00.   

Sport i rozrywka

Basen o fantazyjnym ksztłacie (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki za depozytem), tenis stołowy, koszykówka, bilard, okazjonalnie muzyka na żywo, sporty wodne przy plaży, wypożyczalnia rowerów, kort tenisowy (obok hotelu).   

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, łóżeczko niemowlęce (bezpłatnie, na zapytanie).  

Uwagi

Co najmniej na 48 godzin przed wjazdem do Grecji trzeba wypełnić formularz (Passenger Locator Form, PFL) https://travel.gov.gr/#/, w którym należy podać swoje dane kontaktowe i miejsce pobytu. Dzięki temu można uzyskać niezbędyny d kod QR.
Na miejscu w hotelu do zapłaty podatek turystyczny. Według rządu greckiego od stycznia 2018 r. nie jest on wliczony w cenę zakwaterowania. Po przyjeździe należy zapłacić podatek bezpośrednio w hotelu.
Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, szacunkowe kwoty:
-0,50 za pokój i za noc dla 1-2* hoteli
-1,50 za pokój i za noc w hotelach 3*
-3,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
-4,00 za pokój i za noc w hotelach 5*
Szacunkowe opłaty za apartamenty lub placówki sklasyfikowane w kluczach":
-0,25 za pokój i za noc za 1-2 klucze
-0,50 za pokój i za noc za 3 klucze
-1,00 za pokój i za noc za 4 klucze
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, telefoniczną anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Podatku turystycznego płatnego na miejscu w hoteu, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Aktualizacja 19 kwietnia 2021 r.
 
Osoby przyjeżdżające do Grecji (w tym dzieci powyżej 5. roku życia) muszą mieć ze sobą negatywny wynik testu na obecność koronawirusa typu PCR (zaświadczenie sporządzone w j. angielskim). Test należy przeprowadzić nie później niż 72 godziny przed przybyciem.
Osoby, które otrzymały szczepienia (tj. minęło 14 dni od podania drugiej dawki szczepienia) nie muszą okazywać wyniku testu, ale konieczne jest przedstawienie odpowiedniego świadectwa szczepienia.
Szczepionki, które zostały uznane przez greckie władze graniczne: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca - Oxford, Novavax, Johnson & Johnson - Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
Świadectwa szczepień Sputnik, Sinovac, które nie zostały zatwierdzone przez Europejską Agencję Leków (EMA), również zwalniają odwiedzających z obowiązku przedłożenia negatywnego wyniku testu PCR.
Każda osoba, która przyjeżdża do Grecji, niezależnie od posiadanego zaświadczenia (tj. wyniku testu PCR lub świadectwa szczepień), może zostać poddana losowej kontroli stanu zdrowia. Podróżny, który odmówi - może nie zostać wpuszczony na terytorium Grecji.
Wymagany jest obowiązek posiadania formularza PLF, szczegóły na stronie: www.travel.gov.gr 
Powyższe informacje ważne są do odwołania lub do publikacji nowych przepisów. Prosimy śledzić komunikaty na stronie rządowej www.gov.pl

Formularz Passenger Locator Form (PLF)

Władze greckie wprowadziły bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).
Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Do formularza można dopisać małoletnie dzieci.
Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.

Informacje o lotach liniami LOT Polish Airlines, WizzAir, Ryanair, Easy Jet, Corendon Airlines

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
Bagaż rejestrowany za dopłatą:
- bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) - cena 250PLN/sztuka
UWAGA! W przypadku rejsów z oznaczeniem c" (przykład LO8547c) bagaż rejestrowany 23 kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) wliczony jest w cenę przelotu.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
///
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony)
Warszawa
- 10 kg w cenie 360 PLN/sztuka
- 20 kg w cenie 560 PLN/sztuka
- 32 kg w cenie 750 PLN/sztuka
WIZZ Priority w cenie 210 PLN/osoba w dwie strony
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
///
Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   
Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony):
Warszawa-Modlin
-10 kg (55x40x20cm) w cenie 250 PLN/sztuka
- 20 kg (119x119x81cm) w cenie 400 PLN/sztuka
Pierwszeństwo wejścia na pokład - 120zł/osoba
Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.
Berlin
- 20 kg (119x119x81cm) w cenie 450 PLN/sztuka
Pierwszeństwo wejścia na pokład - 210zł/osoba
Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
///
Lecąc Easy Jet (BER-HER), każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za (podane ceny za bagaż w dwie strony):
- bagaż rejestrowany 15kg - cena 400PLN/sztuka
- bagaż rejestrowany 23kg - cena 450 PLN/sztuka
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki
///
Lecąc Corendon Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg
- jeden bagaż rejestrowany - waga do 20 kg,
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Grecji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 50 m
 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska 10 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica tak
 • Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1/5
Travelplanet

Doskonałe (136 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,3/5

Wyżywienie 4,4/5

Okolica 3,7/5

Cena 3,9/5

188. najwyższa ocena z 1071 hoteli w Rodos

Anonim Lipiec 2009

Data pobytu: 6.6. - 13.6.2009

Ocena 4,7/5
Hotel super.Codziennie sprzątane pokoje,wymiana ręczów,miła obsługa.
Całkowita ocena

Hotel super.Codziennie sprzątane pokoje,wymiana ręczów,miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
Pokoje duże,czyste,zawsze działająca klimatyzacja,żadnego robactwa.

Wyżywienie
Smacznie,dużo,posiłki urozmaicone.Kto był głodny sam jest sobie winien.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Październik 2008

Data pobytu: 6.9. - 13.9.2008

Ocena 4,7/5
hotel super położony, przy plaży, widok na morze, aczkolwiek nie najnowsze wyposażenie hotelu i pokoi, ale codziennie zmieniana pościel,reczniki itd.
Całkowita ocena

hotel super położony, przy plaży, widok na morze, aczkolwiek nie najnowsze wyposażenie hotelu i pokoi, ale codziennie zmieniana pościel,reczniki itd. bardzo czysto, obsługa bardzo miła. Jedzenia mnóstwo, nie do przejedzenia, i bardzo dobre! polecam!!!!!chętnie tam jeszcze raz pojade.

Zakwaterowanie 4,5/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
bardzo fajne, duże tarasy. codzienne sprzątanie, tv.

Usługi hoteli
basen ok. bilard nie działa, stół do pingponga nad basenem.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Katarzyna Czerwiec 2013

Data pobytu: 1.6. - 8.6.2013

Ocena 4,1/5
Hotel lata świetności ma już za sobą, wystrój wymaga odświeżenia, starszy ale zadbany hotel z rewelacyjnym wyżywieniem i obsługą. Przeznaczony dla osób niewymagających. Świetna atmosfera panująca w hotelu sprawi, że każdy będzie czuł się w nim dobrze. Położony na obrzeżach Rodos w miejscowości Ixia z licznymi knajpkami, restauracjami położonymi wzdłuż głównej ulicy, co umożliwia szybki dojazd do p
Całkowita ocena

Hotel lata świetności ma już za sobą, wystrój wymaga odświeżenia, starszy ale zadbany hotel z rewelacyjnym wyżywieniem i obsługą. Przeznaczony dla osób niewymagających. Świetna atmosfera panująca w hotelu sprawi, że każdy będzie czuł się w nim dobrze. Położony na obrzeżach Rodos w miejscowości Ixia z licznymi knajpkami, restauracjami położonymi wzdłuż głównej ulicy, co umożliwia szybki dojazd do przepięknego Rodos. Plaża położona po przeciwnej stronie ulicy, przy której znajduje się pole do minigolfa.

Zakwaterowanie 3,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ania Sierpień 2012

Data pobytu: 4.12. - 11.12.2010

Ocena 4,0/5
Hotel jest położony przy głównej ulicy, do plaży trzeba chwilkę dojść. Pokoje są przestronne i zawsze czyste, a obsługa miła.
Całkowita ocena

Hotel jest położony przy głównej ulicy, do plaży trzeba chwilkę dojść. Pokoje są przestronne i zawsze czyste, a obsługa miła.

Zakwaterowanie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jola Maj 2012

Data pobytu: 7.4. - 14.4.2012

Ocena 2,6/5
Nie polecam tego hotelu, jedzenie codziennie takie samo. Plazy nie ma, zdjęcia są nie prawdzie. Jeśli chcecie jechac na Rodos to na drugą storne wyspy np, Faliraki tam są piekne piaszczyste plaże, mozna spokojeni wejsc do wody, pozatym jest blisko miasta Rodos. W Ixia nic nie ma. Hotel wydaje sie czysty, ale jak sie przyjżysz to wcale tak nie jest. Stanowczo odradzam ( dopiero co wrociłam) Uwag
Całkowita ocena

Nie polecam tego hotelu, jedzenie codziennie takie samo. Plazy nie ma, zdjęcia są nie prawdzie. Jeśli chcecie jechac na Rodos to na drugą storne wyspy np, Faliraki tam są piekne piaszczyste plaże, mozna spokojeni wejsc do wody, pozatym jest blisko miasta Rodos. W Ixia nic nie ma.

Hotel wydaje sie czysty, ale jak sie przyjżysz to wcale tak nie jest.

Stanowczo odradzam ( dopiero co wrociłam) Uwaga na komary

Zakwaterowanie 3,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Keram Wrzesień 2011

Data pobytu: 3.9. - 10.9.2011

Ocena 4,2/5
Nad morzem, z basenem, obok wypożyczlalnia: samochodów, skuterów,quadów,motorów, blisko miasta Rodos ale dalej od innych atrakcji. Dla mnie istotne było to, że po 10-15 minutach byłem w hotelu z lotniska. To samo przy powrocie, inni w autokarze 30-50min, a tu 10. To ma znaczenie. Gwiazdki 4 to może troszkę na wyrost ale ogólnie standard ok. Pojechał bym jeszcze raz.
Całkowita ocena

Nad morzem, z basenem, obok wypożyczlalnia: samochodów, skuterów,quadów,motorów, blisko miasta Rodos ale dalej od innych atrakcji. Dla mnie istotne było to, że po 10-15 minutach byłem w hotelu z lotniska. To samo przy powrocie, inni w autokarze 30-50min, a tu 10. To ma znaczenie. Gwiazdki 4 to może troszkę na wyrost ale ogólnie standard ok. Pojechał bym jeszcze raz.

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Lipiec 2009

Data pobytu: 6.6. - 13.6.2009

Ocena 4,7/5
Hotel super.Codziennie sprzątane pokoje,wymiana ręczów,miła obsługa.
Całkowita ocena

Hotel super.Codziennie sprzątane pokoje,wymiana ręczów,miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
Pokoje duże,czyste,zawsze działająca klimatyzacja,żadnego robactwa.

Wyżywienie
Smacznie,dużo,posiłki urozmaicone.Kto był głodny sam jest sobie winien.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Temperatura wody 20 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 26 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Śr 24 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Pt 24 °C temperatura w nocy 19 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień