Sunshine Rhodes Ocena: 4/5
od 1 240 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 240 zł za osobę
od 1 431 zł za osobę
od 1 615 zł za osobę
od 1 355 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 721 opinii)
260. najwyższa ocena z 464 hoteli w Rodos
Attila Zoltán Farkas
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Wszystko było dobrze.
Wszystko było dobrze.
Zarówno jedzenie jak i restauracja były świetne.
ZakwaterowanieObiekt położony jest w dobrej lokalizacji, do plaży można dojść w 10 minut.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Klaudia S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Wspaniale spędzony czas w niezwykłym otoczeniu, pogoda fantastyczna i przepiękne widoki - Rodos to idealne miejsce, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości.
Wspaniale spędzony czas w niezwykłym otoczeniu, pogoda fantastyczna i przepiękne widoki - Rodos to idealne miejsce, aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości.
Plaża 5-10 minut oddalona spacerem od hotelu, na plaży bar z płatnymi leżakami. Plaża czysta, niewielu ludzi, a woda ciepła. Z pewnością jeszcze wrócimy na Rodos z travelplanet.
WyżywienieHotel wyżywieniem trafił w dziesiątkę, po to właśnie jedziemy zagranicę, aby zjeść inne jedzenie niż to, co na co dzięń, a zatem były: sałatka grecka, musaka, różnego rodzaju makarony, zapiekanki, ryby, każdy znajdzie coś dla siebie. Obiad i kolacja codziennie inne, zatem nie ma monotonii.
ZakwaterowanieOdpowiedni stosunek jakości do ceny, pokój niedawno wyremontowany, całkiem duży dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka. Pokój i łazienka sprzątane codziennie, obsługa sprzątająca bardzo pomocna i uśmiechnięta.
UsługiHotel oferuje wiele usług: wypożyczalnia samochodów ma swojego przedstawiciela, który codziennie przebywa a hotelu, basen z leżakami, koło basenu bar (więc pomiędzy posiłkami również można coś zjeść/wypić), możliwość wykupienia masażu w hotelu, uzyskania informacji nt. autobusu lub taxi. Dla dzieci w holu hotelu dostępne gry takie jak cymbergaj czy piłkarzyki. Kilka razy w tygodniu w holu odbywa się mini koncert, na który zawsze przychodziło wielu gości hotelu. Ogólnodostępny Internet, z którym nie było żadnych problemów.
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Filtruj opinie
Attila Zoltán Farkas
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Wszystko było dobrze.
Wszystko było dobrze.
Zarówno jedzenie jak i restauracja były świetne.
ZakwaterowanieObiekt położony jest w dobrej lokalizacji, do plaży można dojść w 10 minut.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
František H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Wakacje były wspaniałe, bo jestem osobą pozytywnie nastawioną i nie przejmuję się szczegółami. Pojechałem ze względu na morze. Hotel ma 3 gwiazdki i nie może mieć więcej. Szkoda, że trzeba płacić 70 euro za klimatyzację tygodniowo. Mogłaby być wliczona w cenę, ale to wygląda na dość nieprofesjonalne.
Wakacje były wspaniałe, bo jestem osobą pozytywnie nastawioną i nie przejmuję się szczegółami. Pojechałem ze względu na morze. Hotel ma 3 gwiazdki i nie może mieć więcej. Szkoda, że trzeba płacić 70 euro za klimatyzację tygodniowo. Mogłaby być wliczona w cenę, ale to wygląda na dość nieprofesjonalne.
Nie wiem, co się dzieje z ludźmi, ale czy to Grecja, Włochy, Chorwacja, to nie ma znaczenia. Jestem przyzwyczajony do sprzątania, kiedy wychodzę z dziećmi i zbierania worka śmieci, ale tutaj, na plaży, zrobiłem to samo. Niedaleko tego hotelu jest plaża, na którą można dostać się przez dziurę w płocie, bo inaczej nie da się tam dotrzeć. Ładna plaża, mało kto tam chodzi.
WyżywienieJedzenie jest wystarczające i powtarzalne. W przypadku opcji HB doliczana jest woda i napoje do kolacji. Napoje śniadaniowe są wliczone w cenę.
ZakwaterowanieAneks kuchenny bez wyposażenia, brak możliwości gotowania czegokolwiek.
UsługiCodziennie wymieniają ręczniki i pościel, o innych rzeczach musisz im powiedzieć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Ferenc Havasi
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Podróż przebiegła pomyślnie, chociaż samolot miał już trzy kwadranse opóźnienia. Na lotnisku na Rodos, w nocy, w ciemnym punkcie biura podróży, czekała tylko jedna osoba, więc staliśmy w kolejce przez godzinę.
Podróż przebiegła pomyślnie, chociaż samolot miał już trzy kwadranse opóźnienia. Na lotnisku na Rodos, w nocy, w ciemnym punkcie biura podróży, czekała tylko jedna osoba, więc staliśmy w kolejce przez godzinę.
Morze jest bardzo daleko, a raczej go nie ma. Można do niego dotrzeć tylko pieszo, brodząc przez trzciny przez około 500 metrów wyboistą, gruntową drogą. Około dwa przystanki autobusowe dalej znajduje się hotel nad morzem, do którego trzeba się niemal wślizgnąć, żeby móc popływać w morzu. Raz mi się udało.
WyżywieniePierwszego dnia przyjechaliśmy tuż po północy, ale mimo to, bez żadnych formalności, zażądali ośmiu dni klimatyzacji i ośmiu dni opłat podatkowych. Oczywiście nie spodziewaliśmy się, że kuchnia będzie nadal otwarta, ale kanapka byłaby mile widziana.
ZakwaterowanieTrochę retro, ale czysto! Przydałby się remont.
UsługiPrądu brakowało około dwudziestu razy w ciągu tygodnia, przez co klimatyzator ciągle włączał się i wyłączał (głośny sygnał dźwiękowy), co było bardzo irytujące.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Zuzana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Fatalna lokalizacja, daleko od plaży. Zapłaciłem 56 euro za klimatyzację, która nie działała i musieliśmy się przenieść. Sytuacja zagrażała życiu, gdy ładowałem telefon – gniazdka wisiały! Cały hotel potrzebuje gruntownego remontu jak sól!
Fatalna lokalizacja, daleko od plaży. Zapłaciłem 56 euro za klimatyzację, która nie działała i musieliśmy się przenieść. Sytuacja zagrażała życiu, gdy ładowałem telefon – gniazdka wisiały! Cały hotel potrzebuje gruntownego remontu jak sól!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Annamária G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Byliśmy tu w 2012 roku, wtedy był to świetny hotel! Niestety, podupadł! Pracownicy są prawie Chińczykami i niemili! Jest w odległości spaceru od wszystkiego, co nie stanowi problemu, jeśli wynajmiesz samochód! Zrobiliśmy to samo wtedy i teraz! Plaża należąca do hotelu jest gorsza, brudniejsza niż w 2012 roku! W umywalkach są 3 szklanki, ale nie ma noży ani żadnych podstawowych rzeczy! Szpara w drzwiach wejściowych jest tak duża, że można przez nią zajrzeć! Nie można umrzeć z głodu, ale jedzenie nie jest ani różnorodne, ani smaczne! Personel obserwuje każdy nasz krok! Klimatyzatory są brudne, łazienka była czysta, ale wyciąg jest tak głośny, że można się przestraszyć i oczywiście jest podłączony do bezpośredniej linii i nie możemy się powstrzymać, aby z niego nie korzystać! Śmieci są wynoszone każdego dnia, co jest dobrą rzeczą! A pościel też jest czysta! Jednak materace są okropne, sprężyny wystają! W 2012 roku było to bardzo wysokiej jakości miejsce, dlatego wróciliśmy tutaj! Jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości – nie warto!
Byliśmy tu w 2012 roku, wtedy był to świetny hotel! Niestety, podupadł! Pracownicy są prawie Chińczykami i niemili! Jest w odległości spaceru od wszystkiego, co nie stanowi problemu, jeśli wynajmiesz samochód! Zrobiliśmy to samo wtedy i teraz! Plaża należąca do hotelu jest gorsza, brudniejsza niż w 2012 roku! W umywalkach są 3 szklanki, ale nie ma noży ani żadnych podstawowych rzeczy! Szpara w drzwiach wejściowych jest tak duża, że można przez nią zajrzeć! Nie można umrzeć z głodu, ale jedzenie nie jest ani różnorodne, ani smaczne! Personel obserwuje każdy nasz krok! Klimatyzatory są brudne, łazienka była czysta, ale wyciąg jest tak głośny, że można się przestraszyć i oczywiście jest podłączony do bezpośredniej linii i nie możemy się powstrzymać, aby z niego nie korzystać! Śmieci są wynoszone każdego dnia, co jest dobrą rzeczą! A pościel też jest czysta! Jednak materace są okropne, sprężyny wystają! W 2012 roku było to bardzo wysokiej jakości miejsce, dlatego wróciliśmy tutaj! Jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości – nie warto!
Jest brudno, daleko od zakwaterowania! Jeśli chcieliśmy pojechać w fajne miejsce, jechaliśmy samochodem!
WyżywienieMieliśmy ograniczony budżet! Śniadanie jest zawsze takie samo! Jest pewna różnorodność na kolację, ale mięso jest suche! Podają bardzo małe, prawie deserowe talerze na danie główne! Jednak ciasta są pyszne! Nie można głodować, ale nie powiedziałbym, że są dobre! Nie można pić przy budżetowej kolacji! Można poprosić o to, co dają na śniadanie! Napoje bezalkoholowe robione maszynowo! 2 dl 2,5 euro!
ZakwaterowanieMeble retro! Łóżka, które się rozciągają! Zero udogodnień! Klimatyzacja jest brudna i śmierdząca! Wyciąg w łazience jest niesamowicie głośny! Lodówka też! Można zobaczyć szparę dookoła drzwi wejściowych! Niestety, jakość hotelu się pogorszyła!
UsługiJest stół bilardowy za 2 euro za grę! Albo stół do hokeja powietrznego za 1 euro! Są fotele masujące, nie patrzyłem na cenę! Obsługa jest do przyjęcia! Ale ludzie pracujący tutaj nie są mili!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...