Opis hotelu

K

**

R

O

  Położenie: Niewielki obiekt położony na zachodnim skraju plaży Anaxos. Ta nadmorska miejscowość jest idealnym miejscem na spokojne wakacje, a jednocześnie leży niedaleko większych ośrodków jak urokliwa Petra czy zabytkowe Molyvos z górującą nad miastem średniowieczną twierdzą. Wzdłuż plaży Anaxos znajdują się tawerny i kawiarnie oraz kilka sklepów (najbliższe już ok. 50 m od obiektu). Odległość do lotniska w Mytilene ok. 65 km. UWAGA! Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,5 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu. Plaża: Obiekt zlokalizowany jest tuż przy piaszczystej plaży (przejście przez ulicę o niewielkim natężeniu ruchu. Leżaki i parasole na plaży płatne dodatkowo. Do dyspozycji gości: Hotel posiada basen (czynny w godz. 0900-19:00, leżaki i parasole bezpłatne), restaurację i bar przy basenie oraz przechowalnię bagażu. Obiekt nie posiada recepcji i nie udostępnia ręczników plażowych. Wyżywienie: We własnym zakresie. Za dodatkową opłatą wyżywienie all inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu napoje bezalkoholowe (w tym kawa i herbata) oraz lokalne alkohole w godzinach 13:00-21:00. Program sportowy i animacyjny: Brak programu animacyjnego. Internet: Bezprzewodowy internet Wi-Fi - bezpłatny. Kategoria lokalna: ** Naszym zdaniem: Znakomite położenie tuż przy plaży, basen oraz możliwość wykupienia wyżywienia all inclusive to największe zalety tego obiektu, polecamy osobom ze skromniejszym budżetem ceniącym sobie dobrą lokalizację zakwaterowania. Opinie klientów: Klienci oceniają ten hotel na 5.6/6. Sprawdź opinie:

Opinie o hotelu: Prime Studios

3.8

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
4,0
Pokój
3,0
Basen
4,0
Czystość
4,0
Obsługa
4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • singli
 • 3.8
  czerwiec 2019

  Fajnie, ale bez szału

  Apartamenty malutkie, ciasno zarówno w pokoju, jak i w łazience. Urządzone bardzo skromnie, metodą samoróbek (deski w łóżkach pod materacem- niektóre źle przycięte potrafią wypaść na podłogę). Brak kabiny prysznicowej w łazience też potrafi odstraszyć mniej odpornych turystów. W kuchni wszystko, czego potrzeba, do samodzielnego przygotowania posiłków.<br />Odpowiednio dobrana kolorystyka dodatków powoduje, że wnętrze zyskuje, zwłaszcza na zdjęciach.<br />Pokój z widokiem na morze (jeden z dwóch w obiekcie- trzeba więc mieć szczęście) był bardzo miłym prezentem, choć widok przysłania lekko przybudówka do basenu.<br />Basen dość duży, głęboki- do 2,5 m. Czysty.<br />Do morza blisko, oddziela je od obiektu wąska, mało uczęszczana droga i wysychający kanał. Plaża piaszczysta, piasek gruby, i ciemny. Przy plaże restauracje, które oferują leżak za zamówienie kawy lub drinka.<br />Komary w całej miejscowości, więc warto się zabezpieczyć przed wyjazdem, ale nie ma takiej konieczności, ponieważ wszystko można kupić w licznych sklepikach. Obiad można zjeść od 6 euro w licznych tawernach.<br />Miejscowość spokojna, leniwa dla ludzi pragnących odpocząć w bliskości natury,<br />W czerwcu komunikacji na wyspie nie ma, pozostaje wypożyczenie samochodu- 25 euro za dobę lub skutera- 10 euro.<br />Wyspa spokojna, w większości niezamieszkała. Piękne widoki. Drogi dobre.
  Apartamenty malutkie, ciasno zarówno w pokoju, jak i w łazience. Urządzone bardzo skromnie, metodą samoróbek (deski w łóżkach pod materacem- niektóre źle przycięte potrafią wypaść na podłogę). Brak kabiny prysznicowej w łazience też potrafi odstraszyć mniej odpornych turystów. W kuchni wszystko, czego
  potrzeba, do samodzielnego przygotowania posiłków.
  Odpowiednio dobrana kolorystyka dodatków powoduje, że wnętrze zyskuje, zwłaszcza na zdjęciach.
  Pokój z widokiem na morze (jeden z dwóch w obiekcie- trzeba więc mieć szczęście) był bardzo miłym prezentem, choć widok przysłania lekko przybudówka do basenu.
  Basen dość duży, głęboki- do 2,5 m. Czysty.
  Do morza blisko, oddziela je od obiektu wąska, mało uczęszczana droga i wysychający kanał. Plaża piaszczysta, piasek gruby, i ciemny. Przy plaże restauracje, które oferują leżak za zamówienie kawy lub drinka.
  Komary w całej miejscowości, więc warto się zabezpieczyć przed wyjazdem, ale nie ma takiej konieczności, ponieważ wszystko można kupić w licznych sklepikach. Obiad można zjeść od 6 euro w licznych tawernach.
  Miejscowość spokojna, leniwa dla ludzi pragnących odpocząć w bliskości natury,
  W czerwcu komunikacji na wyspie nie ma, pozostaje wypożyczenie samochodu- 25 euro za dobę lub skutera- 10 euro.
  Wyspa spokojna, w większości niezamieszkała. Piękne widoki. Drogi dobre.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu