Aktualne do Grecji

Hotel Senses Blue Boutique

Ocena: 3/5

Grecja, Kreta, Hersonissos

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

od 2 625 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Lokalizacja:
- Piaszczysta plaża
- Odległość do plaży: mniej niż 200 m
- Odległość do kąpieliska: mniej niż 200 m
- Odległość do centrum miasta: mniej niż 100 m
- Odległość do najbliższego supermarketu: mniej niż 1 km
- Odległość do pola golfowego: mniej niż 10 km
- Odległość do lotniska: mniej niż 50 km
- Odległość do przystanku autobusowego: mniej niż 100 m


Umeblowanie:
- ostatnia renowacja: 2018r
- Liczba budynków: 1
- Liczba pięter: 3
- Język w hotelu: angielski
- Liczba słupków: 1
- Przyjęcie
- 24-godzinna recepcja
- Winda
- Lobby
- Internetu
- Sejf hotelowy
- Wymiana walut
- Supermarket
- Basen
- Taras słoneczny
- Leżak: przy basenie
- Parasol: na plaży
- Powierzchnia ogrodu
- Taras
- Klimatyzator
- Pralnia
- Pralnia samoobsługowa
- Obsługa hotelowa
- Pokój bagażowy
- Miejsce parkingowe
- Konsultacje medyczne w hotelu
- Parasol: przy basenie


Wyposażenie pokoju:
- sejf (za dopłatą)


Posiłki:
- Restauracja
- Buffet śniadaniowy
- Bar
- Bar przy basenie


Sporty:
- Sporty wodne
- Jeździć


Opcje płatności:
- Wizy
- American Express
- Kolacje
- Karta bankowa Maestro

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 200 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 25 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Golf Golf tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 8 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 3,5 / 5

Wyżywienie 2,2 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,2 / 5

Usługi 3,8 / 5

Cena 3,5 / 5

541. najwyższa ocena z 1087 hoteli w Kreta

Maciej Różycki

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Pokój jak na Greckie klimaty bardzo komfortowy i ładnie urządzony. Codziennie sprzątany bardzo pomocna i komunikatywna recepcja. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji mały kameralny basen na dachu z pięknym widokiem. Posiłki mimo kateringu smaczne i urozmaicone. Można spokojnie zjeść w plenerze bez pośpiechu i w ciszy. Bliska odległość od plaży 5 minut lotniska 25 minut restauracji i wszelkich potrzebnych usług i atrakcji ( kretaqurium 15 minut samochodem.,park wodny aquaplus 20 minut samochodem,port 15 min spacerek,aquaword rescu center 5minut spacerem)

Pokój jak na Greckie klimaty bardzo komfortowy i ładnie urządzony. Codziennie sprzątany bardzo pomocna i komunikatywna recepcja. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji mały kameralny basen na dachu z pięknym widokiem. Posiłki mimo kateringu smaczne i urozmaicone. Można spokojnie zjeść w plenerze bez pośpiechu i w ciszy. Bliska odległość od plaży 5 minut lotniska 25 minut restauracji i wszelkich potrzebnych usług i atrakcji ( kretaqurium 15 minut samochodem.,park wodny aquaplus 20 minut samochodem,port 15 min spacerek,aquaword rescu center 5minut spacerem)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Blisko piaszczysta czysta. Polecamy buty do pływania bez tego pływanie tylo dla odważnych

Wyżywienie

Dużo dobrych greckich przysmaków plus potrawy które można spotkać na całym świecie . Każdy napewno coś dla siebie wybierze. Minus to brak świeżych owoców

Zakwaterowanie

Pokój ładnie urządzony przestronny idealny dla 4 osobowej rodziny. Taras w zależności od lokalizacji część sąsiaduje z kolejnym hotelem część z przodu jest wieksza i z lepszym widokiem

Usługi

Dbanie o czystość i dobra komunikacja jeśli chodzi o atrakcje restauracje i wyporzyczenie auta

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karolina S.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024

Miejsce na wakacje super, kiedyś wrócę na Kretę

Miejsce na wakacje super, kiedyś wrócę na Kretę

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaże wokół ok , czysta woda ale wąskie i mało miejsca żeby się rozłożyć niestety

Wyżywienie

Jedzenie niestety okropne - nic dobrego nie mogę tu napisać

Zakwaterowanie

Hotel bardzo ładny , pokoje również - jedyny minus za jedzenie i dziwny zapach w hotelu

Usługi

Basen na dachu - piękne widoki natomiast basenik bardzo mały

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Maciej Różycki

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Pokój jak na Greckie klimaty bardzo komfortowy i ładnie urządzony. Codziennie sprzątany bardzo pomocna i komunikatywna recepcja. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji mały kameralny basen na dachu z pięknym widokiem. Posiłki mimo kateringu smaczne i urozmaicone. Można spokojnie zjeść w plenerze bez pośpiechu i w ciszy. Bliska odległość od plaży 5 minut lotniska 25 minut restauracji i wszelkich potrzebnych usług i atrakcji ( kretaqurium 15 minut samochodem.,park wodny aquaplus 20 minut samochodem,port 15 min spacerek,aquaword rescu center 5minut spacerem)

Pokój jak na Greckie klimaty bardzo komfortowy i ładnie urządzony. Codziennie sprzątany bardzo pomocna i komunikatywna recepcja. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji mały kameralny basen na dachu z pięknym widokiem. Posiłki mimo kateringu smaczne i urozmaicone. Można spokojnie zjeść w plenerze bez pośpiechu i w ciszy. Bliska odległość od plaży 5 minut lotniska 25 minut restauracji i wszelkich potrzebnych usług i atrakcji ( kretaqurium 15 minut samochodem.,park wodny aquaplus 20 minut samochodem,port 15 min spacerek,aquaword rescu center 5minut spacerem)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Blisko piaszczysta czysta. Polecamy buty do pływania bez tego pływanie tylo dla odważnych

Wyżywienie

Dużo dobrych greckich przysmaków plus potrawy które można spotkać na całym świecie . Każdy napewno coś dla siebie wybierze. Minus to brak świeżych owoców

Zakwaterowanie

Pokój ładnie urządzony przestronny idealny dla 4 osobowej rodziny. Taras w zależności od lokalizacji część sąsiaduje z kolejnym hotelem część z przodu jest wieksza i z lepszym widokiem

Usługi

Dbanie o czystość i dobra komunikacja jeśli chodzi o atrakcje restauracje i wyporzyczenie auta

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karolina S.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024

Miejsce na wakacje super, kiedyś wrócę na Kretę

Miejsce na wakacje super, kiedyś wrócę na Kretę

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaże wokół ok , czysta woda ale wąskie i mało miejsca żeby się rozłożyć niestety

Wyżywienie

Jedzenie niestety okropne - nic dobrego nie mogę tu napisać

Zakwaterowanie

Hotel bardzo ładny , pokoje również - jedyny minus za jedzenie i dziwny zapach w hotelu

Usługi

Basen na dachu - piękne widoki natomiast basenik bardzo mały

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Krzysztof S.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotelik faktycznie klimatyczny, fajny basenik a nie basen (zdjęcie robi wrażenie ale w rzeczywistości to raczej duże oczko wodne), i czysto. Co do pobytu to brak informacji, że jest popularny w śród młodych Holendrów co niestety przekłada się na hałasy w nocy, a szczególnie w okolicach godziny 4 nad ranem, kiedy "młodzież" wracała z dyskotek, to na minus kiedy jest się np. z małymi dziećmi. Do plaży nie było daleko (nie 300m ale nie było tragedii), wokół fajne knajpki, i supermarket, to na plus.

Hotelik faktycznie klimatyczny, fajny basenik a nie basen (zdjęcie robi wrażenie ale w rzeczywistości to raczej duże oczko wodne), i czysto. Co do pobytu to brak informacji, że jest popularny w śród młodych Holendrów co niestety przekłada się na hałasy w nocy, a szczególnie w okolicach godziny 4 nad ranem, kiedy "młodzież" wracała z dyskotek, to na minus kiedy jest się np. z małymi dziećmi. Do plaży nie było daleko (nie 300m ale nie było tragedii), wokół fajne knajpki, i supermarket, to na plus.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża(e) ogólnie kamienista(e) i 300m to może w linii prostej (nawet na google maps najbliższa plaża była według opisu zlokalizowana 700m), pieszo uliczkami to było ogólnie ok. 15 min., opis w ofercie wymaga korekty.

Wyżywienie

Posiłki ogólnie były dobre ale powtarzalne i monotonne, niektóre sałatki wyglądały tak jak by były te same przez kilka dni. Co do sałatek, mogły by być również na śniadaniu a nie tylko na obiado-kolacji.

Zakwaterowanie

Według umowy zakupu wakacji, numer umowy 2 698 679, powinienem być zakwaterowany w pokoju, według opisu w umowie, w pokoju Superior: 2-4 os. (ok. 38m2), dostawka dla 3. i 4. osoby, 2 pomieszczenia), natomiast pokój nie zawierał 2 pomieszczeń, co miało wpływ na jakości pobytu.

Usługi

Co do usług to mogę powiedzieć o sprzątaniu, które było możliwe codziennie wraz ze zmianą pościeli i ręczników, i jego jakość była bardzo dobra.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Monika K.

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie pobyt uważam za udany ponieważ większość czasu i tak spędzaliśmy poza hotelem.

Ogólnie pobyt uważam za udany ponieważ większość czasu i tak spędzaliśmy poza hotelem.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

W pobliżu hotelu jest sporo plaż kamienistych jak i piaszczystych. My jednak wybraliśmy plażę oddalaną o Ok. 1 km.

Wyżywienie

Śniadania były od godz. 8 do 9:30, obiadokolacje od godz. 19 do 20:30. Godziny posiłków nie były wypisane w ofercie. Jedzenie było monotonne i zimne. Kawa i herbata były tylko do śniadania.

Zakwaterowanie

Pokot typu superior składał się z dwóch pomieszczeń. Prysznic był mały, bez zasłonki przez co wiecznie była woda na podłodze.

Usługi

Basen w hotelu na zdjęciach wyglądał super natomiast w rzeczywistości w basenie była mętna woda, basen był malutki.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo mieszane uczucia.
Na plus sam pokój (dopłacone kilka zł do pokoju premium). Czysto schludnie nie ma się do czego przyczepić. Sam hotel również czysty - Panie ogarniające pokoje na 5+ recepcja również pomocna.
Na minus kuchnia hotelowa - porażka. W basenie na dachu woda mętna jak po myciu podłogi. Obsługi baru na dachu nie widziałem przez cały tydzień.

Bardzo mieszane uczucia.
Na plus sam pokój (dopłacone kilka zł do pokoju premium). Czysto schludnie nie ma się do czego przyczepić. Sam hotel również czysty - Panie ogarniające pokoje na 5+ recepcja również pomocna.
Na minus kuchnia hotelowa - porażka. W basenie na dachu woda mętna jak po myciu podłogi. Obsługi baru na dachu nie widziałem przez cały tydzień.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Hotel nie ma swojej plaży - trzeba wykupić leżaki z innego hotelu / knajpy przy plaży.

Wyżywienie

Porażka - przez 7 dni codziennie to samo i zero wyboru czegoś nowego. Mięsa z sosu do bolognese które było codziennie nawet koty plątające się pod nogami nie chciały jeść.
Bardzo ograniczone czasowo posiłki - śniadanie 8-10 kolacja 19:30-21:30.
UWAGA jak przyjdziesz na śniadanie lub kolację 15-20 min po jego rozpoczęciu to zostają same resztki które nie są uzupełnianie!
Jednego dnia przyszliśmy na kolację 19:40 i było w końcu nowe danie przypominające pizze - został ostatni kawałek a prosząc o uzupełnienie usłyszałem że pizza się skończyła. Po pół godziny widzieliśmy z balkonu że dostawczakiem przywieziono jakieś resztki wspomnianej pizzy chyba z innego hotelu.
Nie polecam wykupowania wyżywienia w tym hotelu.

Zakwaterowanie

Warto dopłacić niewielką kwotę do pokoju premium. Duży wygodny przestrzenny.

Usługi

Sam hotel OK, wyżywienie porażka, obsługa baru na dachu brak, woda w basenie podejrzana.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować