• Podróżowanie do Grecji jest możliwe bez okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na covid-19.
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 1 821 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 117 205

  Naszym zdaniem

  Znakomity hotel skladający się z kilkunastu budynków w tradycyjnym stylu, w pastelowych kolorach. Blisko trzy plaże, morze, centrum Hersonissos. Baseny dla dorosłych i dla dzieci, sport, spa. Idealne miejsce na rodzinne wakacje. 

  Położenie

  Ok. 700 m od centrum Hersonissos ze sklepami i barami, ok. 400 m od aquaparku Star Beach, ok. 7 km od Malii, ok. 27 km od lotniska, przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu (Heraklion/ok. 3,5 EUR).W pobliżu trzech plaż; przejście przez ulicę, do dwóch pozostałych zejście po schodach (serwis plażowy odpłatnie). 

  Wyposażenie

  Całodobowa recepcja, 1 winda, lobby, 3 restauracje: główna Porto Greco - dania w formie bufetu, kuchnia grecka i międzynarodowa, Porto Greco - á la carte, Cyrrus przy plaży - á la carte, dania wegetariańskie, 3 bary: przy basenie, Cyrrus przy plaży oraz bar Porto Greco; punkt wymiany walut, minimarket, bezpłatny internet bezprzewodowy, odpłatny punkt internetowy (ok. 2 EUR/godz.), sejf w recepcji (ok. 3 EUR/dzień), room-service, pralnia.
  W hotelu występują różnice poziomów i schody - nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi.

  Pokoje

  Pokój standardowy - indywidulanie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf (płatny ok. 3 Euro/dzień), balkon, taras lub ogródek (stolik i krzesełka, suszarka). Widok na ląd lub na morze.
  Family room - pokój rodzinny składający się z sypialni i salonu (ok. 30-35 m2), wyposażenie jak w pokoju standardowym. Balkon lub patio z widokiem na ląd lub morze.
  Suite  -  sypialnia, pokój dzienny z sofą, łazienka (prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), indywidualnie sterowana klimatyzacja, telefon, bezpłatne Wi-Fi, bezpłatny sejf, czajnik, mała lodówka, ekspres do kawy (kapsułki płatne), balkon lub patio. Powierzchnia - ok. 35 m kw.  

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, napoje bezalkoholowe (7.00-22.00) i lokalne napoje alkoholowe (10.00-22.00) w wyznaczonych barach. Wymagane noszenie opasek all inclusive.
   

  Sport i rozrywka

  2 baseny, słodka woda (gł. 1-1,6 m), przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją (ok. 10 EUR, każda wymiana: ok. 1 EUR), koszykówka, squash, siłownia, tenis stołowy, lekkie animacje. Za dodatkową opłatą: cymbergaj, bilard, centrum spa, masaże, sauna, jacuzzi, łaźnia turecka.

  Dla dzieci

  Brodzik (słodka woda, ok. 5 m2, gł. 0,4 m), bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem, menu dla dzieci, w restauracjach dostępne foteliki dla dzieci, letnie animacje i miniklub.

  Powrót do Polski

  POWRÓT DO POLSKI
  28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
  http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

  Warunki wjazdowe do Grecji

  Warunki wjazdowe do Grecji (aktualizacja 04.05.2022):Od 2 maja 2022 roku podróżni przybywający do Grecji nie podlegają już obostrzeniom wjazdowym związanym z Covid-19. Nie ma więc konieczności przedstawiania świadectwa szczepienia, potwierdzenia statusu ozdrowieńca czy wyniku testu. Nie ma też wymogu wypełnienia formularza lokalizacyjnego. 
  Pasażerowie korzystający z przelotów Lufthansy zobowiązani są do używania masek chirurgicznych lub FFP2 lub N95 lub KN95 (bez zaworów).
  Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.Przydatne strony: Greckie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego | www.civilprotection.gr/enKrajowa Organizacja Zdrowia Publicznego Grecji (EODY) | https://eody.gov.gr/en/novel-coronavirus-covid-19-advice-for-travellers/https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecjahttps://travel.gov.gr/

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Informacje o lotach liniami LOT, Wizzair, Ryanair, EasyJet, Enter Air

  Wszystkie wyloty do Grecji oparte są o dynamiczne pakietowanie.
  Przelot PLL LOT:
  * w cenie jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
  * bagaż rejestrowany do 23 kg za dopłatą (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm)
  Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
  Przelot liniami WizzAir:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (bagaż umieszczany pod fotelem poprzedzającym)
  * WIZZ Priority za dodatkową opłatą (WIZZ Priority daje prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Obie sztuki bagażu można zabrać do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.)
  * bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą

  Przelot liniami Ryanair:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład za dodatkową opłatą - pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.)
  * bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą
  Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
  Przelot liniami Enter Air:
  * w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego i jedna sztuka bagażu rejestrowanego do 15 kg
  * przy rezerwacjach założonych na wyloty z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Cena nie zawiera

  podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

  Podatek turystyczny

  W Grecji wymagany jest podatek turystyczny, który nie jest wliczony w cenę zakwaterowania. Należy go zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, poniżej szacunkowe kwoty:
  * 0,50 za pokój i za noc dla 1-2* hoteli
  * 1,50 za pokój i za noc w hotelach 3*
  * 3,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
  * 4,00 za pokój i za noc w hotelach 5*
  Szacunkowe opłaty za apartamenty lub placówki sklasyfikowane w kluczach":
  * 0,25 za pokój i za noc za 1-2 klucze
  * 0,50 za pokój i za noc za 3 klucze
  * 1,00 za pokój i za noc za 4 klucze

  COVID

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Podróżni z paszportem innym niż polski

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Atrakcje na świeżym powierzu

  Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

  Oferta pakietowana dynamicznie

  W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 20 m
  • Odległość od centrum miasta 700 m
  • Odległość od lotniska 28 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Golf tak
  • Zjeżdżalnie tak
  • Hotel przy ulicy tak
  • Fitness tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 3,8 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (196 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 3,7 / 5

  Wyżywienie 4,1 / 5

  Okolica 3,9 / 5

  Cena 3,7 / 5

  762. najwyższa ocena z 3173 hoteli w Kreta

  Tomasz H. Sierpień 2021

  Data pobytu: 20.7. - 27.7.2021

  Ocena 4,6 / 5
  Bardzo udany wyjazd, świetny hotel wraz z całym zapleczem.
  Całkowita ocena

  Bardzo udany wyjazd, świetny hotel wraz z całym zapleczem.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel bardzo dobry, takie miasto w mieście. Jedyne co nie było najlepsze to pokój. Pokój to łóżko małżeńskie zrobione z dwóch pojedynczych łóżek, lustro i szafa a do tego umywalka, która nie zamieściła się w łazience a całość wyłożona zimnymi płytkami. Do tego obskurna klimatyzacja i poziom zabezpieczeń na jeden kluczyk, gdzie wyjście z pokoju było prosto na ulicę. Znajomi dostali apartament złożony z 2 pokoi i łazienki w dużo lepszym wykończeniu prawie za takie same pieniądze. W pokoju dużo nie bywalismy więc nie narzekam, ale różnie można trafić.

  Wyżywienie
  Jedzenie przepyszne. Śniadania zawsze w takim samym składzie, jednak na tyle dużo i roznorodnie, że codziennie można było skomponować inaczej. Obiady i kolacje istna petarda a smażone na żywo rzeczy dodały uroku.

  Obsługa w hotelu
  Obsługa hotelowa bardzo miła i zawsze pomocna. Drink bar taki jak powinien być. Nigdy niczego nie brakło i pokoje były posprzatane.

  Plaża
  Plaża wąska, ale bardzo ładna i piaszczysta. Zejście po schodach, darmowa jeśli przyjdzie się ze swoim miejscem do leżenia, inaczej leżaki płatne.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Marekkaminski501@Gmail.com

  Ocena 3,2 / 5
  Hotel absolutnie nie zasługuje na 4*. Może 30 lat temu tak, ale standard na dziś to max 2*+. Pokoje jeszcze do zaakceptowania, natomiast łazienka (ok
  Całkowita ocena

  Hotel absolutnie nie zasługuje na 4*. Może 30 lat temu tak, ale standard na dziś to max 2*+.

  Pokoje jeszcze do zaakceptowania, natomiast łazienka (ok. 2m) to katastrofa. Problemem było nawet swobodne umycie zębów. Brodzik prysznicowy (kabiny brak)50×50cm z kotarą to poprostu pomyłka. Baseny na terenie hotelu, co prawda 3, ale łączna ich powierzchnia to ok. 15m kw.

  Jedyne co ratowało hotel, to widok z "restauracji" przy posiłkach.

  Niestety, tego urlopu nie będziemy miło wspominać.

  Zakwaterowanie 3,0 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Filtruj opinie

  Tomasz H. Sierpień 2021

  Data pobytu: 20.7. - 27.7.2021

  Ocena 4,6 / 5
  Bardzo udany wyjazd, świetny hotel wraz z całym zapleczem.
  Całkowita ocena

  Bardzo udany wyjazd, świetny hotel wraz z całym zapleczem.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel bardzo dobry, takie miasto w mieście. Jedyne co nie było najlepsze to pokój. Pokój to łóżko małżeńskie zrobione z dwóch pojedynczych łóżek, lustro i szafa a do tego umywalka, która nie zamieściła się w łazience a całość wyłożona zimnymi płytkami. Do tego obskurna klimatyzacja i poziom zabezpieczeń na jeden kluczyk, gdzie wyjście z pokoju było prosto na ulicę. Znajomi dostali apartament złożony z 2 pokoi i łazienki w dużo lepszym wykończeniu prawie za takie same pieniądze. W pokoju dużo nie bywalismy więc nie narzekam, ale różnie można trafić.

  Wyżywienie
  Jedzenie przepyszne. Śniadania zawsze w takim samym składzie, jednak na tyle dużo i roznorodnie, że codziennie można było skomponować inaczej. Obiady i kolacje istna petarda a smażone na żywo rzeczy dodały uroku.

  Obsługa w hotelu
  Obsługa hotelowa bardzo miła i zawsze pomocna. Drink bar taki jak powinien być. Nigdy niczego nie brakło i pokoje były posprzatane.

  Plaża
  Plaża wąska, ale bardzo ładna i piaszczysta. Zejście po schodach, darmowa jeśli przyjdzie się ze swoim miejscem do leżenia, inaczej leżaki płatne.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Marekkaminski501@Gmail.com

  Ocena 3,2 / 5
  Hotel absolutnie nie zasługuje na 4*. Może 30 lat temu tak, ale standard na dziś to max 2*+. Pokoje jeszcze do zaakceptowania, natomiast łazienka (ok. 2m) to katastrofa. Problemem było nawet swobodne umycie zębów. Brodzik prysznicowy (kabiny brak)50×50cm z kotarą to poprostu pomyłka. Baseny na terenie hotelu, co prawda 3, ale łączna ich powierzchnia to ok. 15m kw. Jedyne co ratowało hotel, to w
  Całkowita ocena

  Hotel absolutnie nie zasługuje na 4*. Może 30 lat temu tak, ale standard na dziś to max 2*+.

  Pokoje jeszcze do zaakceptowania, natomiast łazienka (ok. 2m) to katastrofa. Problemem było nawet swobodne umycie zębów. Brodzik prysznicowy (kabiny brak)50×50cm z kotarą to poprostu pomyłka. Baseny na terenie hotelu, co prawda 3, ale łączna ich powierzchnia to ok. 15m kw.

  Jedyne co ratowało hotel, to widok z "restauracji" przy posiłkach.

  Niestety, tego urlopu nie będziemy miło wspominać.

  Zakwaterowanie 3,0 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 12 °C

  • Temperatura wody 21 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 20 °C temperatura w nocy 12 °C

  • Czw 21 °C temperatura w nocy 13 °C

  • Pt 20 °C temperatura w nocy 12 °C

  • Sob 20 °C temperatura w nocy 13 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień