Hotel Pela Maria

Grecja, Kreta, Hersonissos

Mniejszy miejski hotel rodzinny Tylko 40 m od plaży Restauracje, bary i sklepy w pobliżu Dla miłośników życia dziennego i nocnego

Więcej o hotelu

od 799 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 8 851

POŁOŻENIE

W centrum Hersonissos. W okolicy liczne sklepy, restauracje, bary, kluby i dyskoteki. Do lotniska w Heraklionie ok. 25 km

PLAŻA

Piaszczysto-żwirowa plaża oddalona od hotelu ok. 200 m (przejście przez ulicę). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 3*
Miejski hotel położony w znanej miejscowości turystycznej wybieranej głównie przez młodych turystów ze względu na liczne bary, dyskoteki i kluby. Doskonała baza noclegowa dla Klientów szukających lokalnych rozrywek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, windy, restauracja, bar głowny obsługujący Gości odpoczywających przy basenie.

INTERNET

Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu jest oferowany we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych.
Kącik internetowy za opłatą w lobby przy recepji za opłatą 15 Euro za 15 minut.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen ze słodką wodą, leżaki i parasole przy basenie,
Odpłatnie: pokój gier ze stołem bilardowym, sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

Łóżeczko dla dzieci do 2 lat - bezpłatne.

ZAKWATEROWANIE

Rozmieszczone na 5 piętrach 118 pokoi. Pokoje typy standard dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, o powierzchni ok.15-20m. Wyposażone w łazienki (suszarka do włosów), TV/SAT, mini lodówkę, odpłatny sejf (ok.3 Euro za dzień), odpłatną klimatyzację (ok.3Euro/dzień) oraz balkon. Pokoje z widokiem na basen za dopłatą.

WYŻYWIENIE

All Inclusive śniadania 07.30-09.00, obiady 12.30-14.30 i kolacje 19.00-21.00 w formie bufetu. Lokalne alkohole ( typu uzo, raki, brandy, lokalne wino (biało-czerwone), piwo z beczki, lokalne koktajle.) i napoje bezalkoholowe ( kawa, herbata, woda, soki, cola, fanta) w godzinach 10.00-22.00 w wyznaczonych barach. Opcja all inclusive nie obejmuje alkoholi importowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców, napojów butelkowanych.

INFORMACJE DODATKOWE

Oferta bez rezydenta! 
https://www.pelamariahotel.com/
Bransoletki All Inclusive w dniu wylotu zdejmowane są do godz. 12.00.
Możliwość zamówienia wczesnego śniadania przed 07.30.
Hotel ma prawo do zmiany godzin otwarcia restauracji.
ADRES: El. Venizelou 177, Limenas Chersonisou 700 14, Grecja

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, bagaż rejestrowany 20 kg w przypadku ofert czarterowych, dla lotów na połączeniach rejsowych w tym LOT - bagaż podręczny 8 kg o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (oferta na Korfu, Santorini, Kos i Rodos - oferta bez rezydenta!- zaznaczone indywidalnie w "uwagach" przy opisie hotelu), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera:  dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), w przypadku połaczeń rejsowych (nie czarter) w tym LOT opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln, wycieczek fakultatywnych.
Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc
3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc
4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc
5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc
W przypadku połączeń rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

BAGAŻ

DLA PRZELOTÓW LOW COST:
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20 kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!LIMIT BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg
Ryanair: 10kg/20kg
EasyJet: 15 kg, cena ok. 300 PLN; 23 kg, cena ok. 350 zł.
Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie! 
LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w PRIMIE w cenie:
Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
Usługa daje mozliwość:
* zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
* zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
* pierwszeństwo wejścia na pokład
* Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki).
 

WARUNKI WJAZDOWE

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM.

Covid- 19

Informujemy, że zgodnie z komunikatem przesłanym przez grecką Ambasadę w Polsce pasażerowie lotów z Rzeczpospolitej Polskiej (z dniem 3 października 2020 r.) do Grecji będą musieli okazać negatywny wynik testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego do 72 godzin przed wjazdem do Grecji.
Tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR, zostaną wpuszczone na teren kraju przez władze graniczne.
Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej.
zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej.
Laboratoriami wykonującymi badania RT-PCR powinny być:
a. Krajowe laboratoria referencyjne
b. Krajowe laboratoria zdrowia publicznego lub
c. Prywatne laboratoria, które są akredytowane przez odpowiednie krajowe organy akredytacyjne (niekoniecznie specjalnie dla COVID-19).
Grecja- aktualnie obowiazujace srodki majace na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu sie wirusa COVID-19
Aktualizacja z dnia 03.08.2020 r.
Rząd grecki w związku panującą pandemią COVID-19 wprowadza:
Obowiązkowe użycie maski we wszystkich zamkniętych przestrzeniach:
* Sklepy oferujące towary i usługi wszelkiego rodzaju,
* Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej,
* Banki,
* Gabinety lekarskie,
* Budynki komunalne (inne usługi publiczne),
* Sklepy spożywcze (piekarnie, sklepy mięsne, warzywniaki itp.)
* Salony fryzjerskie i kosmetyczne.
Inne obszary, w których stosowanie masek na twarz jest już obowiązkowe, obejmują:
* Cały transport publiczny,
* Taksówki,
* Supermarkety,
* Szpitale,
* Ośrodki zdrowia i centra diagnostyczne,
* Windy,
* Statki,
* Samoloty,
* Personel obsługujący klientów w restauracjach, kawiarniach i barach.
Nowe obostrzenia obowiązują do 31 sierpnia, chyba że rząd wyda inne polecenie
Grecki Rząd oficjalnie wprowadził nowe warunki wjazdowe dla turystów podróżujących do Grecji od 1 lipca 2020:
Na co najmniej na 24 godzin przed wjazdem do Grecji trzeba wypełnić formularz (Passenger Locator Form, PFL) na stronie https://travel.gov.gr/#/ W dokumencie trzeba podać informacje o miejscu przekroczenia granicy, długości pobytu w innych krajach i adres, pod którym będzie się przebywać w Grecji. System wygeneruje kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym - w wypadku podróży lotniczych będzie on skanowany przy wyjściu z samolotu.
Informujemy, że w związku z pojawiającymi się nowymi zarażeniami wirusem COVID-19 rząd grecki wprowadza nowe obostrzenia, które dotyczą obowiązku noszenia maseczki we wszystkich miejscach przestrzeni publicznej.
Transfer
Środki higieny i społeczny dystans - podczas transferu powinieneś mieć zapewniony dostęp do środków dezynfekujących. W czasie transferu wymagane jest także noszenie maseczki ochronnej i zachowanie społecznego dystansu. Zaleca się korzystanie ze środkowych i tylnych drzwi.
Prywatne transfery hotelowe - odbywają się w ograniczonej liczbie osób, zależnej od wielkości pojazdu. Kierowcy mają obowiązek stosowania masek ochronnych i rękawiczek oraz dezynfekcji pojazdów i ich regularnej, naturalnej wentylacji. Według wstępnych informacji autobusy będą mogły być wypełnione w 60%, a na ich pokładzie obowiązkowe będzie noszenie masek.
Hotele
Wszystkie hotele w Grecji zostały zobligowane do przestrzegania restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa:
* Wyznaczenie koordynatora ds. Zdrowia - osoba pełniąca tę funkcję, będzie nadzorowała przestrzeganie protokołów i pracę wszystkich działów. Koordynator ds. Zdrowia musi zostać zgłoszony do rejestru Krajowej Organizacji Zdrowia Publicznego. Dodatkowo hotele zobowiązane są do sporządzenia planu operacyjnego na potrzeby zarządzania przypadkami COVID-19.
* Przeszkolony i zdyscyplinowany personel - kadra hoteli w Grecji musi zostać przeszkolona w zakresie przenoszenia wirusa i sposobie postępowania w przypadku wykrycia zakażeń. Zaleceniem jest, aby pracownicy codziennie mierzyli temperaturę i w przypadku wystąpienia niepokojących objawów, pozostali w domu.
* Obsługa medyczna - każdy obiekt jest zobowiązany do posiadania lekarza na wezwanie, który będzie działał zgodnie z instrukcjami w celu wykrycia podejrzanych przypadków COVID-19. Równolegle, za pośrednictwem telemedycyny, lekarze będą mogli obserwować podejrzane przypadki. Jednocześnie personel hotelowy ma obowiązek zapewnienia gościom maksymalnej ochrony poprzez utrzymywanie społecznego dystansu i regularnego stosowania środków higieny.
* Rejestr gości i personelu - Każdy hotel jest zobligowany do prowadzenia aktualnego i zgodne z przepisami RODO, rejestru członków personelu i gości, dzięki czemu w przypadku wykrycia przypadku choroby, wszystkie osoby mogące mieć z nim styczność, zostaną o tym fakcie poinformowane.
* Komunikacja i stosowanie widocznej informacji - wszystkie hotele w Grecji, muszą informować swoich gości na temat stosowanych zabezpieczeń. Zaleca się, aby na stronach internetowych hoteli, znajdowały się specjalne sekcje dedykowane COVID-19. Goście mają także mieć w ogólnodostępnych miejscach i pokojach, dokładne i wielojęzyczne instrukcje o działaniach zapobiegawczych i dostępnych środkach.
* Dystans społeczny - Goście i obsługa hoteli w Grecji zobowiązani są do utrzymywania 2 metrowego dystansu społecznego.
* Wykorzystanie technologii - rekomendacja stosowania technologii, umożliwiającej płatności zbliżeniowe oraz zakwaterowanie i wymeldowanie z obiektu, zamawianie dodatkowych usług, przez urządzenia mobilne.
* Zakaz wejścia dla osób z zewnątrz - goście spoza hotelu nie mogą do niego wchodzić.
* Przedłużenie czasu zameldowania i wymeldowania pomiędzy pobytami - zaleca się, aby wymeldowanie nastąpiło do 10 rano, a zameldowanie od godziny 15:00, aby pokoje zostały dokładnie wyczyszczone i zdezynfekowane oraz miały zapewnioną naturalną wentylację.
* Sprzątanie - Sprzątanie pokojów ma się odbywać z wykorzystaniem środków dezynfekujących a obsługa ma obowiązek zwrócenia specjalnej uwagi na dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni łazienki przed przybyciem nowych gości. Należy unikać częstego sprzątania pokojów w czasie pobytu gości w celu unikania kontaktu z obsługą. Zalecane jest powiadomienie gości (na drzwiach lub wewnątrz pokoju) o tym, kiedy i w jaki sposób sprzątnięto ich pokoje. Ogólnodostępne pomieszczenia mają być czyszczone równie starannie, ze szczególnym naciskiem na częstą dezynfekcję takich miejsc jak klamki, przyciski windy itp.
* Dyskrecja - Personel ma obowiązek zapewnić dyskrecję gościom przebywającym na wczasach w Grecji, jeśli wykryto u nich objawy choroby.
* Ogólnodostępne środki dezynfekujące - Obiekty noclegowe są zobowiązane do udostępniania gościom i korzystania przez ich personel ze środków dezynfekujących. Wymagane jest także zapewnienie wystarczającej ilości materiałów jednorazowych, koniecznych do zachowania higieny i czystości (ręczniki papierowe, materiały jednorazowego użytku).
* Restauracje hotelowe - Restauracje są zobowiązane do przestrzegania najwyższych norm sanitarnych. Towary muszą być odbierane przez delegowane osoby, które będą nosić rękawiczki i maski ochronne. Pracownicy kuchni powinni zachować odległość od siebie, zgodną z wymogami Ministerstwa Zdrowia. Na terenie hotelowych restauracji, obowiązują identyczne zasady, jak w restauracjach i barach na terenie całej Grecji. Managerowie są natomiast odpowiedzialni za właściwe rozmieszczanie stolików, z zachowaniem społecznego dystansu.
* Place zabaw - na placach zabaw należy unikać przeludnienia i stosować zasady dystansu społecznego.
* SPA i Wellness - obowiązują zasady dystansu społecznego. Goście mają dostęp tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Zaleca się stosowanie okien z pleksiglasu w recepcji strefy SPA.
* Sklepy hotelowe i pomieszczenia ogólnodostępne - te przestrzenie są dostępne dla gości pod warunkiem zapewnienia dostosowanej do wielkości liczby gości oraz przestrzegania dystansu społecznego. Zaleca się, aby unikać korzystania z wind.
* Sprawna i zadbana klimatyzacja - Hotele mają obowiązek zwrócenia szczególnej uwagi na dobry stan klimatyzacji, jej właściwego

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 40 m
 • Odległość od centrum miasta 500 m
 • Odległość od lotniska 28 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Tenis tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,4/5
Travelplanet

Całkiem dobre (92 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,1/5

Wyżywienie 3,6/5

Okolica 3,7/5

Cena 3,6/5

863. najwyższa ocena z 3103 hoteli w Kreta

Anonim Grudzień 2009

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2009

Ocena 4,4/5
Hotel dla niewymagających, ja jestem zadowolona, przyjechałam odpoczywać nie siedzieć w pokoju, dużym atutem jest położenie hotelu w centrum i super barek...
Całkowita ocena

Hotel dla niewymagających, ja jestem zadowolona, przyjechałam odpoczywać nie siedzieć w pokoju, dużym atutem jest położenie hotelu w centrum i super barek przy ulicy czynny do póĽnych godzin nocnych

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
Przede wszystko czysto, codziennie sprzątane, dla mnie to się najbardziej liczy. Pokoje małe, wszystko odpłatne (tv, sejf, klima)

Wyżywienie
Dla super wymagających będzie za mało i niedobrze, dla mnie było ok, zróżnicowanie, inaczej, po grecku, ja jestem na tak

Usługi hoteli
Hotel praktycznie w samym centrum, obok hotelu wypożyczalnia samochodów i skuterów

Anonim Grudzień 2010

Data pobytu: 4.9. - 11.9.2010

Ocena 4,3/5
Hotel ogólnie rzecz biorąc nie zachwyca, aczkolwiek dla kogoś kto jedzie tam z myślą o aktywnym wypoczynku nie powinno to stanowic problemu.
Całkowita ocena

Hotel ogólnie rzecz biorąc nie zachwyca, aczkolwiek dla kogoś kto jedzie tam z myślą o aktywnym wypoczynku nie powinno to stanowic problemu.

Zakwaterowanie 3,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
Nie można narzekać, codzienne sprzatanie, dośc wysoki standard.

Wyżywienie
Jedzenie dobre, aczkolwiek mało różnorodne (codziennie makaron z sosem :D ) , wszystko w formie szwedzkiego stołu. Sniadanie zdecydowanie za wcześnie. ;)

Usługi hoteli
Infrastruktura słaba,

Filtruj opinie

Mtpz Listopad 2019

Data pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ocena 2,5/5
Niesmaczne jedzenie, niemiła obsługa, pokój w miarę (codziennie sprzątany), ale słychać wszystkie hałasy. Słaba lokalizacja- daleko od jakiejś sensownej plaży, nic ciekawego w okolicy do zobaczenia, jedyny plus- przystanek autobusowy obok hotelu.
Całkowita ocena

Niesmaczne jedzenie, niemiła obsługa, pokój w miarę (codziennie sprzątany), ale słychać wszystkie hałasy. Słaba lokalizacja- daleko od jakiejś sensownej plaży, nic ciekawego w okolicy do zobaczenia, jedyny plus- przystanek autobusowy obok hotelu.

Zakwaterowanie 2,5/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 2,0/5

Joanna Grudzień 2018

Data pobytu: 2.6. - 9.6.2018

Ocena 1,6/5
Byłam tam z mężem w czerwcu 2018 r. Hotel znajduje się przy ruchliwej ulicy, na parterze jest bar i dyskoteka - impreza do rana. Hałas niesie się do pokoi. Łazienka to jakiś żart: na 1 m kwadratowym (!!!) znajduje się brodzik z zasłoną , umywalka i sedes. Kolejna wada to negatywny i nieuprzejmy stosunek właściciela hotelu do gości. Byłam w Grecji kilka razy: na kontynentalnej i wyspach. Nigdy nie spotkałam...
Całkowita ocena

Byłam tam z mężem w czerwcu 2018 r. Hotel znajduje się przy ruchliwej ulicy, na parterze jest bar i dyskoteka - impreza do rana. Hałas niesie się do pokoi. Łazienka to jakiś żart: na 1 m kwadratowym (!!!) znajduje się brodzik z zasłoną , umywalka i sedes. Kolejna wada to negatywny i nieuprzejmy stosunek właściciela hotelu do gości. Byłam w Grecji kilka razy: na kontynentalnej i wyspach. Nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem właściciela hotelu czy obsługi. Morze jest blisko hotelu, 2 minuty spaceru, ale minusem jest brak plaży. Wejście do wody to pasek piachu/ żwiru szerokości 3 metrów, na którym rozstawione są płatne leżaki i parasole. Dosłownie nie ma gdzie rozłożyć ręcznika. no chyba że na kamieniach - dużych skałach występujących z morza. Jeśli ktoś nie próbował leżeć na skale to niech nie próbuje. Ciało po godzinie jest obolałe. I tak jest w zasadzie wszędzie w okolicy hotelu. Idąc w kierunku zachodnim (w lewo stojąc twarzą do morza) jakieś 2 godziny dochodzimy do bardzo ładnego miejsca z klifami (?) i malutką plażą gdzie da się rozłożyć ręcznik. Woda jest czysta i ciepła (koniec czerwca), kolorowe rybki podpływają do brzegu. Ładna, duża, bezpłatna plaża jest też w Malii - około 10 km na wschód (w prawo stojąc twarzą do morza). Można tam łatwo dojechać "miejskim". Niedaleko jest port, oceanarium. I to tyle plusów. Podsumowując, okolica ładna, ale hotel dno.

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 2,0/5

Nataliahsk Październik 2014

Data pobytu: 6.9. - 13.9.2014

Ocena 2,1/5
Hotel dla bardzo niewymagających. Łazienka okropna z krótką płachtą = cała łazienka zalana podczas kąpania. Nie opłaca się brać all inclusive, jedzenie bardzo przeciętne, codziennie to samo, 14 dni nie da się tam jeść, ja jadłam po 4 dniach już na mieście. Nie ma przekąsek między posiłkami, czyli od 14:30-19:00 nic nie zjesz. Jedyny napój jaki smakuje to woda gazowana i piwo. All inclusive tylko do...
Całkowita ocena

Hotel dla bardzo niewymagających. Łazienka okropna z krótką płachtą = cała łazienka zalana podczas kąpania. Nie opłaca się brać all inclusive, jedzenie bardzo przeciętne, codziennie to samo, 14 dni nie da się tam jeść, ja jadłam po 4 dniach już na mieście. Nie ma przekąsek między posiłkami, czyli od 14:30-19:00 nic nie zjesz. Jedyny napój jaki smakuje to woda gazowana i piwo. All inclusive tylko do 22:00 - o tej porze zamykają taras i basen :/ jedyny barman jaki jest nie lubi polaków i śmiał się z gości, niemiły facet. Pani na recepcji bardzo niemiła, nic nie wiedziała. Pozostali panowie okej. Generalnie nie polecam, strata kasy na all inclusive, spaghetti było mdłe i słodkie na przykład :/ Łóżka podwójne małżeńskie to tak naprawdę złączone jedynki z dziurą pomiędzy. Sprzątaczki ani słowa nie znają po angielsku, nie zamiatają, nie myją podłogi, raz wymieniły pościel na 14 dni! wyrzucają tylko śmieci, jak śpisz to i tak wchodzą i się dobijają. SŁABO, lepiej dopłacić i mieszkać gdzieś indziej. Mały basen cały dzień w cieniu = woda lodowata = nikt nie korzystał. Lokalizacja według mnie świetna, chociaż Hersonissos jest na tyle małe, że każda lokalizacja jest ok. NIE dla rodzin z dziećmi i starszych, głośna okolica i same imprezy.

Zakwaterowanie 1,9/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 4,0/5

Aztea Lipiec 2012

Data pobytu: 2.6. - 9.6.2012

Ocena 3,1/5
Hotel w super lokalizacji dla młodych ludzi lubiących spędzać aktywnie czas. Przez to ze znajduje się w samym centrum wokół otoczony sklepami i pubami, więc do 2 w nocy ciężko zasnąć. Pod samym hotelem przystanek autobusowy i wiele licznych biur z wycieczkami fakultatywnymi. Co do posiłków to średnio urozmaicone i mały wybór (3 lodówki z jedzeniem po 6 komór każda reasumując 18 dań o ile marchewkę,...
Całkowita ocena

Hotel w super lokalizacji dla młodych ludzi lubiących spędzać aktywnie czas. Przez to ze znajduje się w samym centrum wokół otoczony sklepami i pubami, więc do 2 w nocy ciężko zasnąć. Pod samym hotelem przystanek autobusowy i wiele licznych biur z wycieczkami fakultatywnymi. Co do posiłków to średnio urozmaicone i mały wybór (3 lodówki z jedzeniem po 6 komór każda reasumując 18 dań o ile marchewkę, kapustę, cebule itp. liczymy jako danie :)) lecz gdy tylko zaczynało się kończyć obsługa natychmiast donosiła. Opcja Al słaba do posiłków (2 rodzaje ciast, lody, galaretka i owoce). Ogólnie za cenę poniżej 1500 myślę ze warto.

Zakwaterowanie 2,9/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 4,0/5

Monika Sierpień 2011

Data pobytu: 6.8. - 13.8.2011

Ocena 3,1/5
Głównym atutem hotelu jest położenie - blisko (ok. 200 m) do plaży (nie tej przy samym hotelu! trochę dalej jest większa...), sklepy, bary, dyskoteki, przystanek autobusowy. Wyżywienie super, bardzo smaczne i, wbrew poprzednim opiniom, nie tak jednostajne - codziennie podawane inne dania. Każdy znajdzie coś dla siebie - ryby, mięsa, makarony, kilka surówek, sosy, oliwa - dla mnie extra. Ponarzekać...
Całkowita ocena

Głównym atutem hotelu jest położenie - blisko (ok. 200 m) do plaży (nie tej przy samym hotelu! trochę dalej jest większa...), sklepy, bary, dyskoteki, przystanek autobusowy.

Wyżywienie super, bardzo smaczne i, wbrew poprzednim opiniom, nie tak jednostajne - codziennie podawane inne dania. Każdy znajdzie coś dla siebie - ryby, mięsa, makarony, kilka surówek, sosy, oliwa - dla mnie extra. Ponarzekać można jedynie na pokoje - ciemne, duszne, łazienki nawet nie skomentuję, bo brak mi słów...

To na 100% nie miejsce dla rodzin z dziećmi! Super miejsce dla par lub singli lubiących nocne szaleństwa w klubach lub na plaży!

Zakwaterowanie 2,5/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 10 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 10 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Śr 13 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Czw 16 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Pt 16 °C temperatura w nocy 8 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień