• Podróżowanie do Grecji jest możliwe bez okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na covid-19.
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 639 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 8 851

  POŁOŻENIE

  W centrum Hersonissos. W okolicy liczne sklepy, restauracje, bary, kluby i dyskoteki. Do lotniska w Heraklionie ok. 25 km

  PLAŻA

  Piaszczysto-żwirowa plaża oddalona od hotelu ok. 200 m (przejście przez ulicę). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne.

  HOTEL

  KATEGORIA LOKALNA 3*
  Miejski hotel położony w znanej miejscowości turystycznej wybieranej głównie przez młodych turystów ze względu na liczne bary, dyskoteki i kluby. Doskonała baza noclegowa dla Klientów szukających lokalnych rozrywek.

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Recepcja, windy, restauracja, bar głowny obsługujący Gości odpoczywających przy basenie.

  INTERNET

  Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu jest oferowany we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych.
  Kącik internetowy za opłatą w lobby przy recepji za opłatą 15 Euro za 15 minut.

  SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

  Bezpłatnie: basen ze słodką wodą, leżaki i parasole przy basenie,
  Odpłatnie: pokój gier ze stołem bilardowym, sporty wodne przy plaży.

  DLA DZIECI

  Łóżeczko dla dzieci do 2 lat - bezpłatne.

  ZAKWATEROWANIE

  Rozmieszczone na 5 piętrach 118 pokoi. Pokoje typy standard dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, o powierzchni ok.15-20m. Wyposażone w łazienki (suszarka do włosów), TV/SAT, mini lodówkę, odpłatny sejf (ok.3 Euro za dzień), odpłatną klimatyzację (ok.3Euro/dzień) oraz balkon.

  WYŻYWIENIE

  BB śniadania
  HB śniadania i obiadokolacje. Napoje doobiadokolacji za dodatkową opłatą.
  All Inclusive śniadania 07.30-09.00, obiady 12.30-14.30 i kolacje 19.00-21.00 w formie bufetu. Lokalne alkohole ( typu uzo, raki, brandy, lokalne wino (biało-czerwone), piwo z beczki, lokalne koktajle.) i napoje bezalkoholowe ( kawa, herbata, woda, soki, cola, fanta) w godzinach 10.00-22.00 w wyznaczonych barach. Opcja all inclusive nie obejmuje alkoholi importowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców, napojów butelkowanych.

  INFORMACJE DODATKOWE

  https://www.pelamariahotel.com/
  Bransoletki All Inclusive w dniu wylotu zdejmowane są do godz. 12.00.
  Możliwość zamówienia wczesnego śniadania przed 07.30.
  Hotel ma prawo do zmiany godzin otwarcia restauracji.
  ADRES: El. Venizelou 177, Limenas Chersonisou 700 14, Grecja

  CENA

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 20kg + 5 kg bagaż podręczny // dla przelotów low costowych Ryanair pierwszeństwo wejścia, bagaż kabinowy 10 kg i 1 mała torba podręczna, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład; przy lotach EasyJet bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna, która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)  // dla lotów rejsowych LOT oraz Aegean Airline, Smart Wings  tylko bagaż podręczny 8kg, bagaż rejestrowany 23 kg płatny ekstra ok. 300pln / szt]; opłaty lotniskowe, transfer lotnisko hotel lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), VAT.

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowego podatku turystycznego płatnego na miejscu w recepcji hoetlowej, bagażu rejestrowanego przy połączeniach rejsowych (nie czarter) -  opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln-600pln za 1 sztukę bagażu do 23 kg, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), miejsc obok siebie w samolocie, wycieczek fakultatywnych oraz gwarancji niezmienności ceny, opieki polskojęzycznego rezydenta. 
  Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
  1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc
  3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc
  4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc
  5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc
  W przypadku połączeń rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  BAGAŻ I MIEJSCA OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
  Usługa daje mozliwość:
  * zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
  * zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład
  * możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
  EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera) 
  W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
  Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż zgodnie z cennikiem danego przewoźnika.
  CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 600 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
  Ryanair: 20 kg - ok. 350 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
  LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji w przypadku chęci dokupienia bagażu rejestrowanego indywidualna wycena przez przewoźnika.Możliwość dokupienia miejsc obok siebie na przelotach Wizzair, Ryanair, Easy Jet - koszt ok.100,00PLN/ os w dwie strony

  WARUNKI WJAZDOWE

  * dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
  * obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

  Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
  Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

  DOKUMENTY PODRÓŻY

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM.
  PRZY POŁĄCZENIACH LINIAMI LOTNICZYMI TYPU LOW COST: 
  *WIZZAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)
  *RYANAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 24 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 40 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 500 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 28 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 3,4 / 5
  Travelplanet

  Całkiem dobre (117 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 3,2 / 5

  Wyżywienie 3,7 / 5

  Okolica 3,6 / 5

  Cena 3,6 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  907. najwyższa ocena z 3221 hoteli w Kreta

  Marcela U.

  Ocena 3,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 25.9. - 5.10.2022 Oceniono: Październik 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  Hotel położony jest przy ruchliwej głównej ulicy, więc pokoje po drugiej stronie z widokiem na morze są wygrane. Nie jest to widoczne ze względu na inny rozwój. W czasie naszych wakacji (wrzesień) basen hotelowy był już prawie cały dzień w cieniu, podobnie jak leżaki, więc woda była dość zimna.

  Hotel położony jest przy ruchliwej głównej ulicy, więc pokoje po drugiej stronie z widokiem na morze są wygrane. Nie jest to widoczne ze względu na inny rozwój. W czasie naszych wakacji (wrzesień) basen hotelowy był już prawie cały dzień w cieniu, podobnie jak leżaki, więc woda była dość zimna.

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 2,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje są nieco mniejsze, ale to nie ma znaczenia. Wyposażenie wystarczające. Sprzątane jest codziennie - pełna satysfakcja. Ręczniki zmieniane są co drugi dzień. Jedyny zarzut - brak wentylacji w łazience.

  Wyżywienie
  Pełna satysfakcja, myślę, że każdy wybierze. Codziennie była ryba lub przynajmniej sałatka z rybą. Do picia piwo, białe, różowe i czerwone wina stołowe - nic wielkiego. Lokalny alkohol - ouzo, koniak, rakija.

  Obsługa w hotelu
  Wszystko dobrze, nie ma problemu. Bezpośrednio w hotelu znajduje się mały sklepik „ze wszystkim!”.

  Plaża
  Do plaży ok 200 m od hotelu, leżaki i parasole płatne/9,50 za dobę), niestety o tej porze (wrzesień) jest już w cieniu, najwięcej słońca jest z rzędu nad morzem, ale trzeba nie być dużymi falami. Plaża jest bardzo wąska, leżaki są blisko siebie. Trzeba przyjść na czas, aby leżeć na słońcu. Wypożyczyliśmy samochód i pojechaliśmy na plażę Malia lub Yabanaki.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Michaela K.

  Ocena 2,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.9. - 21.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  Pojechaliśmy z koleżanką do Grecji po raz drugi, pierwszy raz byliśmy na Kefalonii - więc odnieśliśmy ogólne wrażenie na Krecie jako na przeciętnych wakacjach, ale wierzę, że gdybyśmy zmienili kolejność, bylibyśmy zachwyceni oba miejsca docelowe.

  Pojechaliśmy z koleżanką do Grecji po raz drugi, pierwszy raz byliśmy na Kefalonii - więc odnieśliśmy ogólne wrażenie na Krecie jako na przeciętnych wakacjach, ale wierzę, że gdybyśmy zmienili kolejność, bylibyśmy zachwyceni oba miejsca docelowe.

  Zakwaterowanie 2,5 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Przeciętny hotel z przełomu tysiącleci, miła obsługa, pokoje czyste.

  Wyżywienie
  W hotelu dostępne są stoły bufetowe, które są na bieżąco uzupełniane. Niestety, bogaty wybór w większości wyglądał lepiej niż smakował. Nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy byli głodni, ale nie można powiedzieć, że naprawdę dobrze się bawiliśmy. W okolicy znajduje się duży wybór restauracji, od souvlaki po chińską.

  Plaża
  Plaża jest oddalona o kilka minut, ale niezbyt szeroka ani długa. Rozłożenie ręcznika na miejscu było mniej lub bardziej niemożliwe, ponieważ leżaki były rozłożone wszędzie (za ok. 8€ dziennie dla dwojga). Szliśmy jakieś 20 minut dalej, gdzie plaża była dla nas przyjemniejsza.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Filtruj opinie

  Marcela U.

  Ocena 3,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 25.9. - 5.10.2022 Oceniono: Październik 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  Hotel położony jest przy ruchliwej głównej ulicy, więc pokoje po drugiej stronie z widokiem na morze są wygrane. Nie jest to widoczne ze względu na inny rozwój. W czasie naszych wakacji (wrzesień) basen hotelowy był już prawie cały dzień w cieniu, podobnie jak leżaki, więc woda była dość zimna.

  Hotel położony jest przy ruchliwej głównej ulicy, więc pokoje po drugiej stronie z widokiem na morze są wygrane. Nie jest to widoczne ze względu na inny rozwój. W czasie naszych wakacji (wrzesień) basen hotelowy był już prawie cały dzień w cieniu, podobnie jak leżaki, więc woda była dość zimna.

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 2,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje są nieco mniejsze, ale to nie ma znaczenia. Wyposażenie wystarczające. Sprzątane jest codziennie - pełna satysfakcja. Ręczniki zmieniane są co drugi dzień. Jedyny zarzut - brak wentylacji w łazience.

  Wyżywienie
  Pełna satysfakcja, myślę, że każdy wybierze. Codziennie była ryba lub przynajmniej sałatka z rybą. Do picia piwo, białe, różowe i czerwone wina stołowe - nic wielkiego. Lokalny alkohol - ouzo, koniak, rakija.

  Obsługa w hotelu
  Wszystko dobrze, nie ma problemu. Bezpośrednio w hotelu znajduje się mały sklepik „ze wszystkim!”.

  Plaża
  Do plaży ok 200 m od hotelu, leżaki i parasole płatne/9,50 za dobę), niestety o tej porze (wrzesień) jest już w cieniu, najwięcej słońca jest z rzędu nad morzem, ale trzeba nie być dużymi falami. Plaża jest bardzo wąska, leżaki są blisko siebie. Trzeba przyjść na czas, aby leżeć na słońcu. Wypożyczyliśmy samochód i pojechaliśmy na plażę Malia lub Yabanaki.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Michaela K.

  Ocena 2,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.9. - 21.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  Pojechaliśmy z koleżanką do Grecji po raz drugi, pierwszy raz byliśmy na Kefalonii - więc odnieśliśmy ogólne wrażenie na Krecie jako na przeciętnych wakacjach, ale wierzę, że gdybyśmy zmienili kolejność, bylibyśmy zachwyceni oba miejsca docelowe.

  Pojechaliśmy z koleżanką do Grecji po raz drugi, pierwszy raz byliśmy na Kefalonii - więc odnieśliśmy ogólne wrażenie na Krecie jako na przeciętnych wakacjach, ale wierzę, że gdybyśmy zmienili kolejność, bylibyśmy zachwyceni oba miejsca docelowe.

  Zakwaterowanie 2,5 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Przeciętny hotel z przełomu tysiącleci, miła obsługa, pokoje czyste.

  Wyżywienie
  W hotelu dostępne są stoły bufetowe, które są na bieżąco uzupełniane. Niestety, bogaty wybór w większości wyglądał lepiej niż smakował. Nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy byli głodni, ale nie można powiedzieć, że naprawdę dobrze się bawiliśmy. W okolicy znajduje się duży wybór restauracji, od souvlaki po chińską.

  Plaża
  Plaża jest oddalona o kilka minut, ale niezbyt szeroka ani długa. Rozłożenie ręcznika na miejscu było mniej lub bardziej niemożliwe, ponieważ leżaki były rozłożone wszędzie (za ok. 8€ dziennie dla dwojga). Szliśmy jakieś 20 minut dalej, gdzie plaża była dla nas przyjemniejsza.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Petra Šurinová

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 8.9. - 12.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  Z dojazdem do hotelu nie ma co narzekać, z hotelu byłem zadowolony, wszystko było super śniadania przy bufetach, można było wybierać ze wszystkiego w okolicy, wszędzie było blisko a ludzie bardzo mili, Na pewno powtórzę wakacje

  Z dojazdem do hotelu nie ma co narzekać, z hotelu byłem zadowolony, wszystko było super śniadania przy bufetach, można było wybierać ze wszystkiego w okolicy, wszędzie było blisko a ludzie bardzo mili, Na pewno powtórzę wakacje

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

  Lucie S.

  Ocena 3,2 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.9. - 11.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  To były całkiem przyjemne wakacje, wszyscy pracownicy hotelu byli mili i pomocni, zwłaszcza ostatniego dnia, kiedy wyjazd z hotelu był późnym wieczorem, udało im się zostawić nam pokój za 35E pomimo dużego ruchu w hotelu. UWAGA: z biletem PL lecisz tylko nocą, ale wymeldowanie jest już o 11 rano. Najgorszy był delegat, który nie zadał sobie trudu, aby umieścić informację na tablicy ogłoszeń, kiedy faktycznie jest godzina wyjazdu z hotelu. Informację otrzymali tylko ci, którzy byli na spotkaniu informacyjnym i tym samym mieli jej telefon. Ponieważ nie było go nigdzie na tablicy ogłoszeń i nie dostaliśmy go też w dniu przyjazdu.

  To były całkiem przyjemne wakacje, wszyscy pracownicy hotelu byli mili i pomocni, zwłaszcza ostatniego dnia, kiedy wyjazd z hotelu był późnym wieczorem, udało im się zostawić nam pokój za 35E pomimo dużego ruchu w hotelu. UWAGA: z biletem PL lecisz tylko nocą, ale wymeldowanie jest już o 11 rano. Najgorszy był delegat, który nie zadał sobie trudu, aby umieścić informację na tablicy ogłoszeń, kiedy faktycznie jest godzina wyjazdu z hotelu. Informację otrzymali tylko ci, którzy byli na spotkaniu informacyjnym i tym samym mieli jej telefon. Ponieważ nie było go nigdzie na tablicy ogłoszeń i nie dostaliśmy go też w dniu przyjazdu.

  Zakwaterowanie 3,0 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Przestarzałe, ale jeśli po prostu tam śpisz, jest w porządku. Tylko bądź ostrożny, ściany są zrobione z papieru, więc możesz usłyszeć każde szeleszczące słowo i może to być niewygodne w nocy.

  Wyżywienie
  Nie mam na co narzekać, warzyw i owoców pod dostatkiem. Jedzenie było stale uzupełniane. Jeśli nie jesteś fanem, to jest bardzo wystarczające.

  Obsługa w hotelu
  Pomocny personel, basen jest malutki, woda jest zimna, powodem jest też to, że nie może się nagrzać, ponieważ słońce nad basenem świeci tylko rano do około 14.00.

  Plaża
  Dojście do pierwszej plaży zajmuje około 3 minut, trzeba zejść po schodach. Jest czysta, piaszczysta, z drobnymi kamyczkami przy wejściu do morza. Leżaki za 9,5 e, ale plaża właściwie nie istnieje. Jeden leżak obok drugiego i wychodzą prosto do morza, jeśli są fale, zmoczą ręczniki i zabiorą buty. Już około godziny 15:00 słońce nie jest na „plaży”, bo chowa się za hotelem i murem. Druga plaża, większa, lepsza, ale bardziej kamienista. około 5 minut od hotelu, ale jeśli jest dużo turystów, nie wpuszczą cię na nią, ponieważ jest to plaża dla niektórych hoteli. Leżaki na tej plaży za 15e

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Peter Vodička

  Ocena 2,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 23.8. - 30.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

  Pela Maria Grecja, Kreta

  Powodem wakacji w tym miejscu było to, że byłem tu 25 lat temu, aw moim wieku chodziło właściwie o wspomnienia. Wiedziałem więc, że hotel już tam był 25 lat temu. Większość hoteli z „historią” polega na ich dłuższym istnieniu. Jednak w tym przypadku nie można tego stwierdzić. Hotel ma spore problemy ze sprzątaniem pokoi i powierzchni restauracyjnych. Personel sprzątający jest niewymiarowy i po prostu nie jest w stanie obsłużyć więcej niż 50% obłożenia hotelu. Kierownictwo wyższego szczebla jest dość erudycyjne i zasadniczo wie, co robić. Niższy personel nie wie, co robić, nawet jeśli mu to wyjaśniono (w zasadzie nie wie nawet, jak ułożyć sztućce…), to nawet nie ma czasu na zabranie zużytych naczyń (nawet jeśli 2 osoby muszą to zrobić...) jednym ręcznikiem, bez wymiany, wyciera wszystkie wolne stoliki...; co trochę kontrastuje z otoczeniem, w którym obsługa nie musi nawet nosić masek...; Można powiedzieć, że hotel utracił swoją przewagę konkurencyjną opartą na tradycji, a pod względem usług odstaje od swoich rówieśników, a następnie znacznie w stosunku do bardziej nowoczesnych hoteli.

  Powodem wakacji w tym miejscu było to, że byłem tu 25 lat temu, aw moim wieku chodziło właściwie o wspomnienia. Wiedziałem więc, że hotel już tam był 25 lat temu. Większość hoteli z „historią” polega na ich dłuższym istnieniu. Jednak w tym przypadku nie można tego stwierdzić. Hotel ma spore problemy ze sprzątaniem pokoi i powierzchni restauracyjnych. Personel sprzątający jest niewymiarowy i po prostu nie jest w stanie obsłużyć więcej niż 50% obłożenia hotelu. Kierownictwo wyższego szczebla jest dość erudycyjne i zasadniczo wie, co robić. Niższy personel nie wie, co robić, nawet jeśli mu to wyjaśniono (w zasadzie nie wie nawet, jak ułożyć sztućce…), to nawet nie ma czasu na zabranie zużytych naczyń (nawet jeśli 2 osoby muszą to zrobić...) jednym ręcznikiem, bez wymiany, wyciera wszystkie wolne stoliki...; co trochę kontrastuje z otoczeniem, w którym obsługa nie musi nawet nosić masek...; Można powiedzieć, że hotel utracił swoją przewagę konkurencyjną opartą na tradycji, a pod względem usług odstaje od swoich rówieśników, a następnie znacznie w stosunku do bardziej nowoczesnych hoteli.

  Zakwaterowanie 2,0 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Cena 2,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zaplecze sanitarne - prysznic, toaleta, umywalka - nie na miarę dzisiejszych czasów.

  Wyżywienie
  Odpowiada 3-gwiazdkowemu hotelowi

  Obsługa w hotelu
  Znacznie niewystarczająca higiena.

  Plaża
  OK

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 16 °C

  • Temperatura wody 19 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 26 °C temperatura w nocy 17 °C

  • day_5 23 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_6 25 °C temperatura w nocy 16 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień