Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Podróżowanie do Grecji jest możliwe bez okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na covid-19.
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 1 797 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 58 603

  ATUTY

  przy plaży

  leżaki i parasole przy basenie i na plaży

  ręczniki plażowe

  WiFi

  All Inclusive

  NASZYM ZDANIEM

  Hotel położony jest tuż przy plaży, na której bezpłatnie oferowane są leżaki i parasole oraz ręczniki, dodatkowo bardzo blisko miasta Heraklion, do samego centrum ok 4 km. W całym hotelu dostepna sieć WiFi, dzięki której można sprawdzić atrakcje turystyczne Krety. Forma wyżywienia All Inclusive zaskoczą najbardziej wymagających klientów.

  POŁOŻENIE

  przy plaży

  ok 4 km centrum miejscowości Heraklion

  ok 10 km lotnisko Heraklion (HER)

  PLAŻA

  Plaża znajduje się tuż przy hotelu, jest wydzielona część plaży publicznej. Leżaki i parasole, ręczniki (kaucja) dostępne bezpłatnie.

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole przy basenie i na plaży, całodobowa recepcja, WiFi, ręczniki plażowe (wymagana kaucja), salon TV, kącik internetowy, parking, tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, aqua aerobik, wodne polo, animacje dzienne i wieczorne.

  Dodatkowo płatne: usługa prania, laptop, tablet, lekarz, wypożyczalnia samochodów, masaż, bilard.

  DLA DZIECI

  Basen dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw, łóżeczko dla dzieci, krzesełka dla dzieci, usługa opiekunki (na zamówienie, dodatkowo płatne).

  POKOJE

  DOUBLE ROOM: przeznaczony dla maksymalnie 3 gości. W pokoju znajduje się podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze. Pokoje posiadają boczny widok na morze lub na ląd, taras lub balkon, klimatyzacja, TV, WiFi, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, wanna z prysznicem, suszarka do włosów. Za dodatkową opłatą dostepne są usługi prania, telefon, sejf.

  SUPERIOR DOUBLE: przeznaczony dla maksymalnie 2 gości. W pokoju znajduje się podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze, widok na ląd, taras lub balkon, klimatyzacja, TV, WiFi, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, kabina prysznicowa, suszarka do włosów, łóżeczko dla dzieci. Za dodatkową opłatą dostepne są usługi prania, telefon, sejf.

  SUPERIOR DOUBLE SIDE SEA VIEW: przeznaczony dla maksymalnie 3 gości. W pokoju znajduje się podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze. Pokoje posiadają widok na morze, taras lub balkon, klimatyzacja, TV, WiFi, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, wanna z prysznicem, suszarka do włosów, szlafrok i kapcie, łóżeczko dla dzieci. Za dodatkową opłatą dostepne są usługi prania, telefon, sejf.

  WYŻYWIENIE

  All Inclusive

  Posiłki wydawane w formie bufetu. Śniadania amerykańskie (07:15-10:00), śniadania kontynentalne (10:00-11:30), obiady (12:30-14:30), kolacje (19:00-21:30).
  Pool Snack Bar:
  11:00-12:30 i 15:00-17:30: przekąski, frytki, pizza, kanapki i słone wypieki
  10:30-19:00: lody
  16:00-17:00: ciasta i ciastka
  10:00-23:00: oferowane są wybrane markowe alkohole, napoje lokalne i międzynarodowe, niektóre koktajle alkoholowe i bezalkoholowe, piwo z beczki, czerwone i białe wino domowe, soki, napoje bezalkoholowe, kawa filtrowana do wody niegazowanej i herbata.

  CENA ZAWIERA

  - Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Grecji
  - Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
  - Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko
  - Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  - Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
  - Podatek Vat marża
  - Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)
  - Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

  CENA NIE ZAWIERA

  - Podatku lokalnego płatnego na miejscu w wysokosci:
  Hotele o standardzie 5 gwiazdek - opłata 4,00 EUR/pokój/dzień
  Hotele o standardzie 4 gwiazdek - opłata 3,00 EUR/pokój/dzień
  Hotele o standardzie 3 gwiazdek - opłata 1,50 EUR/pokój/dzień
  Hotele o standardzie 1 i 2 gwiazdek - opłata 0,50 EUR/osoba/doba

  - Opieki polskiego rezydenta
  - Wycieczek fakultatywnych
  - Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

  BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ

  BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ

  BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 700 ZŁ

  Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

  Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

  REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

  WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

  Podróż do Grecji, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:
  - dowód osobisty
  - paszport lub paszport tymczasowy
  Wymagana ważność w dniu powrotu z Grecji.
  Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

  DOKUMENTY DO REZERWACJI

  Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: 

  - wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

  - vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

  - numeru polisy dosyłanej w mailu

  Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

  GODZINY PRZELOTÓW

  Dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym
  W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

  REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

  Oferty wakacji w Grecji podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

  Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

  WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

  SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

  Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

  - składka TFP  jest obowiązkowa

  - składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

  - składka TFP nie podlega zwrotowi

  Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

  WAŻNE INFORMACJE

  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

  Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

  Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

  W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.

  GRECJA

  Kraj niezwykły, ciekawy i co roku odwiedzany przez tłumy turystów z całego świata. Zajmuje południową część Półwyspu Bałkańskiego, a jej teren można podzielić na dwie części - kontynentalną i wyspiarską, liczy sobie około 2500 wysp! Oblewana jest przez 4 morza - Jońskie, Egejskie, Kreteńskie oraz Trackie. Wody mają piękny, błękitny odcień, plaże bajeczne, piaszczyste, żwirkowe, kamieniste oraz liczne zabytki z czasów antycznych czynią Grecję miejscem wprost idealnym na wymarzone wakacje przepełnione relaksem oraz możliwościami spędzania wolnego czasu. Uznawana jest także za kolebkę europejskiej cywilizacji, każdy miłośnik historii powinien odbyć choć jedną wycieczkę do tego rajskiego kraju. Grecja bogata jest w liczne pozostałości po czasach starożytnych, gdzie po dziś dzień utrzymuje się duch przeszłości, zaklęty w charakterystycznej dla tego miejsca architekturze.
  Kraj ten cechuje śródziemnomorski klimat, co sprawia, że zimy są wyjątkowo łagodne, a lata słoneczne i upalne. Można spodziewać się tutaj 5 miesięcznego okresu bezdeszczowego, a jedynie z gorącym słońcem opalającym ludzkie ciało na piękny, brązowy kolor.
  Kuchnia uznawana przez wielu kulinarnych krytyków za niezwykle smaczną, niemalże najsmaczniejszą na całym świecie. Lokalne przepisy bogate są w świetnej jakości oliwę z oliwek, której koniecznie należy spróbować odwiedzając Grecję. Będąc tam skosztujemy również pysznej baraniny, najczęściej w towarzystwie świeżych warzyw, które Grecy sobie ukochali. Charakterystyczne dla tego kraju są oczywiście również tradycyjne greckie chlebki i sos tzatziki - połączenie jogurtu, ogórka i czosnku. Nie należy także zapominać o oliwkach, które razem ze znanym serem feta dodawane są do tradycyjnej greckiej sałatki. Dla smakoszy i wielbicieli mocniejszych trunków Grecja oferuje lokalny alkohol pod nazwą ouzo.

  POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO GRECJI

  1.Bajkowe krajobrazy - widoki, które kojarzone są z Grecją to przede wszystkim lazurowa woda, zielone wzgórza, klimatyczne miasteczka. Nie można zaprzeczyć, że Grecja uchodzi za jedno z najbardziej malowniczych krajów całej Europy. Składają się na nią przeróżne regiony, z których każdy odznacza się charakterystycznym dla siebie klimatem i urokiem. Znajdziemy tam dosłownie wszystko, od zabytków z czasów starożytnych, aż po dziewicze i dzikie cuda natury. Grecja - wymarzony kierunek wyjazdów wszystkich fotografów!
  2. Bogata historia i zabytki czasów starożytnych - w nieskończoność wymieniać można miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić i zobaczyć podczas pobytu w Grecji. Kultura i duch starożytności zaklęty we wspaniałych i monumentalnych budowlach, pomnikach, ruinach. Miłośnicy historii poczują się w Grecji jak w drugim domu ze względu na ogromną liczbę pozostałości po starożytnych przodkach. Akropol, Partenon, Agora, Meteory, Pałac w Konssos, Mykeny, można by wyliczać bez końca...
  3. Najpiękniejsze i niezwykle zróżnicowane plaże - piaszczyste, kamieniste, pełne turystów lub kameralne i spokojne, nieograniczony wybór dla każdego wymagającego podróżnika. Zdecydowana większość z nich odznaczona Certyfikatem Błękitnej Flagi, dzięki czemu Grecja co roku zajmuje wysoką pozycję na liście programu Błękitna Flaga.
  4. Wyśmienita kuchnia - obfitująca w świeże owoce morza, pachnące zioła i pyszne sery. Grecja rozpoznawalna również dzięki słynnym oliwkom i oliwie z oliwek, która rewelacyjnie obniża poziom cholesterolu oraz poprawia działanie systemu odpornościowego, spowalnia także procesy starzenia się. Grecy to z natury wielcy biesiadnicy przywiązujący do gotowania dużą wagę, między innymi również ze względu na podłoże religijne - dania składano w ofierze greckim bóstwom.
  5. Świetne miejsce na aktywny wypoczynek - Ci, który nie lubią się nudzić odnajdą w Grecji szereg możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu. Sporty wodne na plażach, jazda konna, wspinaczka po stromych zboczach i wiele więcej to propozycje jakie oferuje przyjezdnym ten wyspiarski kraj. Odnajdziemy w nim wiele szlaków turystycznych idealnych na piesze wycieczki, cuda natury do odkrycia pod taflą lazurowej wody, a doskonałe warunki klimatyczne zachwycą również kitesurferów.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 2 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 12 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Surfing Surfing tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,4 / 5
  Travelplanet

  Znakomity (322 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 4,6 / 5

  Okolica 4,3 / 5

  Cena 4,3 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  311. najwyższa ocena z 3222 hoteli w Kreta

  Petr B.

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.10. - 29.10.2022 Oceniono: Listopad 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Mniejszy hotel, ale bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam.

  Mniejszy hotel, ale bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 3,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.10. - 14.10.2022 Oceniono: Październik 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Wielka pochwała i podziękowania dla przedstawiciela biura podróży (Dominik V.). Bez jego aktywnego zainteresowania, ciągłej informacji o stanie wyjazdu z hotelu, odlocie samolotu, nie wrócilibyśmy do Czech. Znakomicie poradził sobie z sytuacją kryzysową, jaka wystąpiła w okolicy (sztorm i powodzie błyskawiczne). Dzięki jeszcze raz.

  Wielka pochwała i podziękowania dla przedstawiciela biura podróży (Dominik V.). Bez jego aktywnego zainteresowania, ciągłej informacji o stanie wyjazdu z hotelu, odlocie samolotu, nie wrócilibyśmy do Czech. Znakomicie poradził sobie z sytuacją kryzysową, jaka wystąpiła w okolicy (sztorm i powodzie błyskawiczne). Dzięki jeszcze raz.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 3,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój po remoncie, czysty, gustownie urządzony.

  Wyżywienie
  Na początek jedzenie było prawie poniżej średniej, ale w trakcie wakacji nastąpiła wyraźna poprawa.

  Obsługa w hotelu
  Normalne usługi hotelowe, ale sprzątanie pokoi było wysokiej jakości.

  Plaża
  Plaża jest piaszczysta, czysta. Tylko leżaki są bardzo blisko siebie.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Petr B.

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.10. - 29.10.2022 Oceniono: Listopad 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Mniejszy hotel, ale bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam.

  Mniejszy hotel, ale bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 3,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.10. - 14.10.2022 Oceniono: Październik 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Wielka pochwała i podziękowania dla przedstawiciela biura podróży (Dominik V.). Bez jego aktywnego zainteresowania, ciągłej informacji o stanie wyjazdu z hotelu, odlocie samolotu, nie wrócilibyśmy do Czech. Znakomicie poradził sobie z sytuacją kryzysową, jaka wystąpiła w okolicy (sztorm i powodzie błyskawiczne). Dzięki jeszcze raz.

  Wielka pochwała i podziękowania dla przedstawiciela biura podróży (Dominik V.). Bez jego aktywnego zainteresowania, ciągłej informacji o stanie wyjazdu z hotelu, odlocie samolotu, nie wrócilibyśmy do Czech. Znakomicie poradził sobie z sytuacją kryzysową, jaka wystąpiła w okolicy (sztorm i powodzie błyskawiczne). Dzięki jeszcze raz.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 3,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój po remoncie, czysty, gustownie urządzony.

  Wyżywienie
  Na początek jedzenie było prawie poniżej średniej, ale w trakcie wakacji nastąpiła wyraźna poprawa.

  Obsługa w hotelu
  Normalne usługi hotelowe, ale sprzątanie pokoi było wysokiej jakości.

  Plaża
  Plaża jest piaszczysta, czysta. Tylko leżaki są bardzo blisko siebie.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jana P.

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.10. - 15.10.2022 Oceniono: Październik 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Świetny relaks

  Świetny relaks

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Przyjemny pokój, ręczniki zmieniane codziennie, zawsze sprzątane

  Wyżywienie
  Jedzenie bardzo urozmaicone, zawsze było coś do wyboru

  Obsługa w hotelu
  Zadowolenie z usług hotelu, bardzo miła i pomocna obsługa

  Plaża
  Długa piaszczysta plaża, wystarczająco dużo leżaków

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Lenka Vozdecká

  Ocena 3,6 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 1.10. - 8.10.2022 Oceniono: Październik 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Całkiem udane wakacje, ale od hotelu spodziewaliśmy się więcej

  Całkiem udane wakacje, ale od hotelu spodziewaliśmy się więcej

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  W porządku

  Wyżywienie
  To samo każdego dnia

  Obsługa w hotelu
  Doskonały

  Plaża
  Piękny

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  František Řezníček

  Ocena 3,2 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.8. - 13.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

  Neptuno Beach Grecja, Kreta

  Do hotelu Neptuno Beach pojechaliśmy głównie ze względu na oceny na stronie CA, a także dlatego, że nasza młodsza córka zwykle mruga podczas długich podróży autobusem. Dlatego hotel wydawał się dla nas oczywistym wyborem, ponieważ znajdował się tylko 10-15 minut autobusem od lotniska. Ogólne wrażenie hotelu (z czterema gwiazdkami) znacznie psuje obecność gigantycznych karaluchów w pokojach i na korytarzu w pobliżu restauracji. Mój dotychczas idylliczny pogląd na Kretę (gdzie już kiedyś byłem) jest teraz dużo bardziej zrównoważony.

  Do hotelu Neptuno Beach pojechaliśmy głównie ze względu na oceny na stronie CA, a także dlatego, że nasza młodsza córka zwykle mruga podczas długich podróży autobusem. Dlatego hotel wydawał się dla nas oczywistym wyborem, ponieważ znajdował się tylko 10-15 minut autobusem od lotniska. Ogólne wrażenie hotelu (z czterema gwiazdkami) znacznie psuje obecność gigantycznych karaluchów w pokojach i na korytarzu w pobliżu restauracji. Mój dotychczas idylliczny pogląd na Kretę (gdzie już kiedyś byłem) jest teraz dużo bardziej zrównoważony.

  Zakwaterowanie 2,5 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 2,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Już pierwszej nocy po przyjeździe jasno pokazała nam jak sprawy mają się w hotelu. Przywieźliśmy z balkonu jednego dużego karalucha w stroju kąpielowym (patrz zdjęcie). Spójrzmy prawdzie w oczy, nie skorzystamy z balkonu. Jednak zaraz po wyeliminowaniu pierwszego i dokładnym oględzinach, gdy znaleźliśmy 1-2 mniejsze karaluchy, z korytarza wszedł do naszego pokoju kolejny duży. Przez resztę pobytu w łazience paliliśmy na noc światło i dokładnie uszczelniliśmy wszystkie miejsca, w których karaluchy mogły się do nas dostać (tutaj naprawdę przyda się szersza taśma klejąca). Mimo tego wysiłku, jeszcze jeden dostał się do naszego pokoju, prawdopodobnie dzięki wizycie room service. Podsumowując hotel ma duże problemy z utrzymaniem higieny, a występowanie karaluchów w innych częściach hotelu nie było odosobnione. Sam hotel został przez nas zaalarmowany o wystąpieniu tych błędów i obiecali się tym zająć, ale mamy wątpliwości (kolejny błąd prawdopodobnie przywiózł nam room service). Chyba nie muszę tłumaczyć, jak się śpi w takim hotelu...

  Wyżywienie
  Całe jedzenie było w porządku, średnia różnorodność.

  Obsługa w hotelu
  Usługi hotelowe były średnie. Obiecane rozwiązanie problemu karaluchów przypominało bardziej młócenie pustej słomy. Z drugiej strony byli uczynni, potrafili przekazać kluczyki do wynajętego samochodu itp.

  Plaża
  Plaża Neptuno była w większości pełna. Wadą może być to, że aby dostać miejsce na plaży, trzeba było przynieść ręczniki na leżaki wcześnie rano, bo inaczej zdarzało się, że hotelowe leżaki były zajęte.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 18 °C

  • Temperatura wody 22 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 26 °C temperatura w nocy 19 °C

  • day_5 26 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_6 27 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_7 28 °C temperatura w nocy 19 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień