• Podróżowanie do Grecji jest możliwe bez okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na covid-19.
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Mari Beach

  Grecja, Kreta, Kavros

  Tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży Tradycyjny grecki hotel rodzinny Leżaki i parasole bezpłatnie Dla rodzin z dziećmi

  Więcej o hotelu

  od 829 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 25 804

  POŁOŻENIE

  Na obrzeżach małej miejscowości Kavros, w odległości 47 km od miejscowości Chania, ok. 50 km od lotniska w Chanii.  Niewielka miejscowość wypoczynkowa Kavros na północno-wschodnim wybrzeżu Krety, w pobliżu znanego kurortu Georgioupolis, znajduje się tu parę lokalnych tawern i barów. 

  PLAŻA

  Przy hotelu (przejście przez chodnik), wąska, piaszczysto-kamienista, zalecamy obuwie. Leżaki i parasole bezpłatnie. Ręczniki plażowe depozyt. 

  HOTEL

  KATEGORIA LOKALNA 3*
  * położony przy plaży
  * bezpłatny serwis plażowy
  * bezpłatna klimatyzacja w pokojach
  * 2 x w tygodniu Beach Party
  * wakacyjna atmosfera
  * dobry stosunek jakości do cenyMniejszy, ekonomiczny hotel w spokojnej okolicy dla Klientów szukających odpoczynku z dala od wielkich aglomeracji, doskonała baza hotelowa do samodzielnego poznawania uroków wyspy.
  Dużym atutem hotelu jest położenie przy plaży, bezpłatny serwis plażowy oraz bezpłatna klimatyzacja w pokojach. 

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Recepcja, odpłatny sejf przy recepcji (2Euro/dzień), restauracja serwująca kuchnię lokalną i międzynarodową, wspólny bar przy basenie i przy plaży, kącik telewizyjny. Wypożyczalnia samochodów i skuterów, przechowalnia bagażu oraz parking. 

  INTERNET

  Bezpłatne WiFi w lobby i w barze plażowym, kącik internetowy za dodatkową opłatą ( ok. 2 Euro/1h). 

  SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

  Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole (ręczniki plażowe depzyt), tenis stołowy, rakietki i piłki do gry, boisko do siatkówki, mini boisko do piłki nożnej ( dostępna piłka do gry).
  Odpłatnie: sporty wodne przy plaży. 

  DLA DZIECI

  Brodzik, huśtawka, wysokie krzesełka w restauracji, bezpłatne łóżeczka dla dzieci do 2 lat na zamówienie przed wylotem. 

  ZAKWATEROWANIE

  HB: śniadani kontynentalne i kolacje. Napoje do kolacji za dodatkową opłatą. 

  WYŻYWIENIE

  Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci, o powierzchni ok. 20m, z podstawowym wyposażeniem. Łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, bezpłatna klimatyzacja, TV/SAT, telefon, mała lodówka, balkon lub taras. Sejf za dodatkową opłatą. Pokoje dwuosobowe z jedną dostawką posiadają boczny widok na morze. 

  INFORMACJE DODATKOWE

  www.hotelmaribeach.com
  Beach Party w terminach 29.05., 18.09.,25.09. i 02.10. nie odbywa się. W przypadku złych warunków pogodowych nie jest organizowane.
  ADRES: Jeorjupoli 730 07, Grecja
  Zwierzęta nie są akceptowane. 

  CENA

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 20kg + 5 kg bagaż podręczny // dla przelotów low costowych Ryanair pierwszeństwo wejścia, bagaż kabinowy 10 kg i 1 mała torba podręczna, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład; przy lotach EasyJet bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna, która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)  // dla lotów rejsowych LOT oraz Aegean Airline, Smart Wings  tylko bagaż podręczny 8kg, bagaż rejestrowany 23 kg płatny ekstra ok. 300pln / szt]; opłaty lotniskowe, transfer lotnisko hotel lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), VAT.

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowego podatku turystycznego płatnego na miejscu w recepcji hoetlowej, bagażu rejestrowanego przy połączeniach rejsowych (nie czarter) -  opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln-600pln za 1 sztukę bagażu do 23 kg, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), miejsc obok siebie w samolocie, wycieczek fakultatywnych oraz gwarancji niezmienności ceny, opieki polskojęzycznego rezydenta. 
  Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
  1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc
  3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc
  4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc
  5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc
  W przypadku połączeń rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  BAGAŻ I MIEJSCA OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
  Usługa daje mozliwość:
  * zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
  * zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład
  * możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
  EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera) 
  W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
  Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż zgodnie z cennikiem danego przewoźnika.
  CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 600 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
  Ryanair: 20 kg - ok. 350 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
  LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji w przypadku chęci dokupienia bagażu rejestrowanego indywidualna wycena przez przewoźnika.Możliwość dokupienia miejsc obok siebie na przelotach Wizzair, Ryanair, Easy Jet - koszt ok.100,00PLN/ os w dwie strony

  WARUNKI WJAZDOWE

  * dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
  * obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

  Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
  Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

  DOKUMENTY PODRÓŻY

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM.
  PRZY POŁĄCZENIACH LINIAMI LOTNICZYMI TYPU LOW COST: 
  *WIZZAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)
  *RYANAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 24 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 400 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 96 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Siatkówka Siatkówka tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 3,7 / 5
  Travelplanet

  Całkiem dobre (396 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 3,7 / 5

  Wyżywienie 3,6 / 5

  Okolica 3,8 / 5

  Cena 3,7 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  802. najwyższa ocena z 3222 hoteli w Kreta

  Jacek K.

  Ocena 2,7 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 5.8. - 15.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022 Opinia konkursowa

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Hotel kameralny, przy samej plaży, otoczony zielenią, z jednym małym basenem. brak atrakcji dla dzieci oprócz brodzika i skromnego pseudo placu zabaw.

  Hotel kameralny, przy samej plaży, otoczony zielenią, z jednym małym basenem. brak atrakcji dla dzieci oprócz brodzika i skromnego pseudo placu zabaw.

  Zakwaterowanie 2,3 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie zgodne z opisem.

  Wyżywienie
  Wyżywienie monotonne, brak owoców morza, mały wybór owoców. Kawa jeden gatunek z automatu, duży wybór herbat lecz brak dostępu do gorącej wody podczas obiadu i kolacji ( niemożność zaparzenia sobie herbaty lub własnych ziół ). Dodam że wykupiliśmy opcję all inclusive dla trzech osób aby nie mieć żadnych ograniczeń i nie ponosić dodatkowych kosztów.

  W dniu wylotu z powodu wcześniejszego opuszczenia hotelu ( transfer na lotnisko był o godz.6.20 ) miało być wcześniejsze śniadanie , jakież było nasze zdziwienie gdy wieczorem zastaliśmy w naszym pokoju uszkodzony termos z czarną , gorzką kawą, 3 jednorazowe kubeczki i talerzyk suchych herbatników...to miało być śniadanie w all inclusive dla dwóch osób dorosłych i 15 letniego syna... dodam że po godzinie 5 rano gdy wstaliśmy kawa była zimna gdyż korek w termosie był zepsuty. Zdjęcie w załączeniu.

  Obsługa w hotelu
  Obsługa podczas posiłków oraz w barze przy basenie bardzo dobra. W recepcji również chociaż nie przekazano niektórych ważnych informacji mimo dobrej komunikacji w języku greckim więc rodzimym dla pracowników tego hotelu. Serwis sprzątający fatalny , ograniczał się jedynie do zabrania śmieci z kosza łazienkowego i dwa razy ręczników hotelowych w tym raz zapomniano zostawić jeden czysty. Podłoga przez cały nasz pobyt czyli 10 dni nie zamiatana ani nie myta zarówno w pokoju jak i łazience.

  Plaża
  Plaża przy hotelu , w miarę czysta , częściowo kamienista, leżaki dostępne.

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 3,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 9.7. - 16.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Wszyscy są bardzo mili i można poczuć gościnność.

  Wszyscy są bardzo mili i można poczuć gościnność.

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Trochę retro pokój, łazienka. Musiał być stale wietrzony, ponieważ zapach wydobywał się z łazienki. Sprężyny prawie odstawały od materaca. Pokój był sprzątany codziennie.

  Wyżywienie
  Mnóstwo dodatków, sałatek, warzyw, pikli, dań lokalnych bez frytek! Czasami trudno było zdecydować, czy to oszczędności, czy lokalne domowe menu. To działało dla nas. Danie główne (mięsne) mogłoby mieć większy wybór, zwykle 1-2 rodzaje w południe, 1-3 wieczorem. Kawa nie jest wliczona w All Inclusive...

  Obsługa w hotelu
  Plaża z parasolami, leżakami, basen również. Tanio organizują wynajem samochodów. Idealne jednak dzięki personelowi.

  Plaża
  Woda jest ciepła i falująca, plaża jest piaszczysta i czysta. Następny hotel jest oddalony o 100 m, więc korzystają z niego tylko goście hotelowi, niezależnie od tego ratownicy są w promieniu 100 m. Bardzo super.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Jacek K.

  Ocena 2,7 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 5.8. - 15.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022 Opinia konkursowa

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Hotel kameralny, przy samej plaży, otoczony zielenią, z jednym małym basenem. brak atrakcji dla dzieci oprócz brodzika i skromnego pseudo placu zabaw.

  Hotel kameralny, przy samej plaży, otoczony zielenią, z jednym małym basenem. brak atrakcji dla dzieci oprócz brodzika i skromnego pseudo placu zabaw.

  Zakwaterowanie 2,3 / 5

  Wyżywienie 2,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie zgodne z opisem.

  Wyżywienie
  Wyżywienie monotonne, brak owoców morza, mały wybór owoców. Kawa jeden gatunek z automatu, duży wybór herbat lecz brak dostępu do gorącej wody podczas obiadu i kolacji ( niemożność zaparzenia sobie herbaty lub własnych ziół ). Dodam że wykupiliśmy opcję all inclusive dla trzech osób aby nie mieć żadnych ograniczeń i nie ponosić dodatkowych kosztów.

  W dniu wylotu z powodu wcześniejszego opuszczenia hotelu ( transfer na lotnisko był o godz.6.20 ) miało być wcześniejsze śniadanie , jakież było nasze zdziwienie gdy wieczorem zastaliśmy w naszym pokoju uszkodzony termos z czarną , gorzką kawą, 3 jednorazowe kubeczki i talerzyk suchych herbatników...to miało być śniadanie w all inclusive dla dwóch osób dorosłych i 15 letniego syna... dodam że po godzinie 5 rano gdy wstaliśmy kawa była zimna gdyż korek w termosie był zepsuty. Zdjęcie w załączeniu.

  Obsługa w hotelu
  Obsługa podczas posiłków oraz w barze przy basenie bardzo dobra. W recepcji również chociaż nie przekazano niektórych ważnych informacji mimo dobrej komunikacji w języku greckim więc rodzimym dla pracowników tego hotelu. Serwis sprzątający fatalny , ograniczał się jedynie do zabrania śmieci z kosza łazienkowego i dwa razy ręczników hotelowych w tym raz zapomniano zostawić jeden czysty. Podłoga przez cały nasz pobyt czyli 10 dni nie zamiatana ani nie myta zarówno w pokoju jak i łazience.

  Plaża
  Plaża przy hotelu , w miarę czysta , częściowo kamienista, leżaki dostępne.

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 3,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 9.7. - 16.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Wszyscy są bardzo mili i można poczuć gościnność.

  Wszyscy są bardzo mili i można poczuć gościnność.

  Zakwaterowanie 3,5 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Trochę retro pokój, łazienka. Musiał być stale wietrzony, ponieważ zapach wydobywał się z łazienki. Sprężyny prawie odstawały od materaca. Pokój był sprzątany codziennie.

  Wyżywienie
  Mnóstwo dodatków, sałatek, warzyw, pikli, dań lokalnych bez frytek! Czasami trudno było zdecydować, czy to oszczędności, czy lokalne domowe menu. To działało dla nas. Danie główne (mięsne) mogłoby mieć większy wybór, zwykle 1-2 rodzaje w południe, 1-3 wieczorem. Kawa nie jest wliczona w All Inclusive...

  Obsługa w hotelu
  Plaża z parasolami, leżakami, basen również. Tanio organizują wynajem samochodów. Idealne jednak dzięki personelowi.

  Plaża
  Woda jest ciepła i falująca, plaża jest piaszczysta i czysta. Następny hotel jest oddalony o 100 m, więc korzystają z niego tylko goście hotelowi, niezależnie od tego ratownicy są w promieniu 100 m. Bardzo super.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Marek Brust

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 14.8. - 21.8.2021 Oceniono: Sierpień 2021

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Jestem zadowolony, gdybym się wybierał ponownie na Kretę to na pewno najpierw szukałbym tego hotelu. Położenie bardzo dobre - blisko do lotniska Chania (50 min) i do portu Retimno (30 min), nie jest tuż przy innych ośrodkach (więc spokój), ale też nie jest daleko od najbliższego sklepu / restauracji (10 min)

  Jestem zadowolony, gdybym się wybierał ponownie na Kretę to na pewno najpierw szukałbym tego hotelu. Położenie bardzo dobre - blisko do lotniska Chania (50 min) i do portu Retimno (30 min), nie jest tuż przy innych ośrodkach (więc spokój), ale też nie jest daleko od najbliższego sklepu / restauracji (10 min)

  Zakwaterowanie 4,8 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Bardzo dobry: pokój wystarczająco duży, z balkonem, klimą, lodówką, łazienka z prysznicem - codziennie sprzątane i uzupełniane. Wokół cisza - można się wyspać

  Wyżywienie
  Ogólnie dobrze: większość potraw greckich, trochę kontynentalnych, można dostać suchy prowiant na wycieczkę

  Minusy: na kolację nie można dostać herbaty

  Obsługa w hotelu
  Plusy: czysto, zadbanie, miła obsługa, bez problemu kontakt po angielsku

  Minusy: trochę utrudniony kontakt z recepcją - była czynna od 8:30 mimo że od 7:30 już było wydawane śniadanie

  Plaża
  Plusy: mało ludzi na plaży, bardzo blisko hotelu, łagodne długie zanurzanie, blisko ratownik, prysznice przy wyjściu z plaży

  Minusy: dużo małych kamieni - bez butów nie radzę, trochę za mało parasoli/leżaków (jak zwykle ludzie "rezerwowali" sobie leżaki kładąc ręcznik, mimo że ich na plaży nie było)

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Janusz

  Ocena 4,3 / 5

  Niezweryfikowana opinia Oceniono: Sierpień 2019

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Hotel mały, kameralny i przy samym morzu, cisza i spokój można naprawdę wypocząć, jedzenie dość monotonne ale ogólnie dobre, jest z czego wybierać, obsługa miła i pracowita, w pokojach może luksusu nie ma ale jest wszystko co potrzeba, nawet toaletka i oczywiście klimatyzacja i co dzień sprzątane jedyny minus to plastikowe wielorazowe

  kubki w barze

  Hotel mały, kameralny i przy samym morzu, cisza i spokój można naprawdę wypocząć, jedzenie dość monotonne ale ogólnie dobre, jest z czego wybierać, obsługa miła i pracowita, w pokojach może luksusu nie ma ale jest wszystko co potrzeba, nawet toaletka i oczywiście klimatyzacja i co dzień sprzątane jedyny minus to plastikowe wielorazowe

  kubki w barze

  Zakwaterowanie 4,2 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Zygmunt

  Ocena 4,3 / 5

  Niezweryfikowana opinia Data pobytu 31.5. - 7.6.2019 Oceniono: Czerwiec 2019

  Mari Beach Grecja, Kreta

  Czysto. Miła i bardzo przyjazna obsługa. Pokoje i wyposażenie zaspokajają wszystkie podstawowe potrzeby. Trzeba się przyzwyczaić do tutejszych zwyczajów żywieniowych, np. na śniadanie brakowało masła i serów, które pojawiały się w czasie obiadów. Wycieczki fakultatywne proponowane przez opiekunkę ciekawe, ale o wiele taniej jest skorzystać z oferty miejscowych organizatorów. Wystarczy udać się pieszo do sklepów w Kavros - taniej co najmniej o 1/3. Bardzo przyjemnie jest podróżować autobusami i zwiedzić np. Chania czy Rethymno. Polecam starówki. Bajka! ????

  Czysto. Miła i bardzo przyjazna obsługa. Pokoje i wyposażenie zaspokajają wszystkie podstawowe potrzeby. Trzeba się przyzwyczaić do tutejszych zwyczajów żywieniowych, np. na śniadanie brakowało masła i serów, które pojawiały się w czasie obiadów. Wycieczki fakultatywne proponowane przez opiekunkę ciekawe, ale o wiele taniej jest skorzystać z oferty miejscowych organizatorów. Wystarczy udać się pieszo do sklepów w Kavros - taniej co najmniej o 1/3. Bardzo przyjemnie jest podróżować autobusami i zwiedzić np. Chania czy Rethymno. Polecam starówki. Bajka! ????

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 19 °C

  • Temperatura wody 22 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 28 °C temperatura w nocy 19 °C

  • day_5 29 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_6 30 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_7 29 °C temperatura w nocy 19 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień