Hotel Mari Beach

Grecja, Kreta, Kavros

Tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży Tradycyjny grecki hotel rodzinny Leżaki i parasole bezpłatnie Dla rodzin z dziećmi

Więcej o hotelu

od 979 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 25 804

POŁOŻENIE

Na obrzeżach małej miejscowości Kavros, w odległości 47 km od miejscowości Chania, ok. 50 km od lotniska w Chanii.  Niewielka miejscowość wypoczynkowa Kavros na północno-wschodnim wybrzeżu Krety, w pobliżu znanego kurortu Georgioupolis, znajduje się tu parę lokalnych tawern i barów.

PLAŻA

Przy hotelu (przejście przez chodnik), wąska, piaszczysto-kamienista, zalecamy obuwie. Leżaki i parasole bezpłatnie. Ręczniki plażowe depozyt.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 3*
* położony przy plaży
* bezpłatny serwis plażowy
* bezpłatna klimatyzacja w pokojach
* 2 x w tygodniu Beach Party
* wakacyjna atmosfera
* dobry stosunek jakości do cenyMniejszy, ekonomiczny hotel w spokojnej okolicy dla Klientów szukających odpoczynku z dala od wielkich aglomeracji, doskonała baza hotelowa do samodzielnego poznawania uroków wyspy.
Dużym atutem hotelu jest położenie przy plaży, bezpłatny serwis plażowy oraz bezpłatna klimatyzacja w pokojach.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, odpłatny sejf przy recepcji (2Euro/dzień), restauracja serwująca kuchnię lokalną i międzynarodową, wspólny bar przy basenie i przy plaży, kącik telewizyjny. Wypożyczalnia samochodów i skuterów, przechowalnia bagażu oraz parking.

INTERNET

Bezpłatne WiFi w lobby i w barze plażowym, kącik internetowy za dodatkową opłatą ( ok. 2 Euro/1h).

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole (ręczniki plażowe depzyt), tenis stołowy, rakietki i piłki do gry, boisko do siatkówki, mini boisko do piłki nożnej ( dostępna piłka do gry).
Odpłatnie: sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

Brodzik, huśtawka, wysokie krzesełka w restauracji, bezpłatne łóżeczka dla dzieci do 2 lat na zamówienie przed wylotem.

WYŻYWIENIE

HB: śniadani kontynentalne i kolacje. Napoje do kolacji za dodatkową opłatą.
All inclusive śniadania kontynentalne, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski oraz kawa i herbata w wyznaczonych godzinach w barze przy basenie. Lokalne alkohole typu ouzo, raki, wino, rum, piwo i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.30-22.30 w barze. 2 razy w tygodniu beach party na plaży z wydłużoną opcją all inclusive o 1 godzinę. Opcja all inclusive nie zawiera napojów importowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców. Beach party uzależnione jest od warunków pogodowych.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci, o powierzchni ok. 20m, z podstawowym wyposażeniem. Łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, bezpłatna klimatyzacja, TV/SAT, telefon, mała lodówka, balkon lub taras. Sejf za dodatkową opłatą. Pokoje dwuosobowe z jedną dostawką posiadają boczny widok na morze.

INFORMACJE DODATKOWE

www.hotelmaribeach.com
Beach Party w terminach 29.05., 18.09.,25.09. i 02.10. nie odbywa się. W przypadku złych warunków pogodowych nie jest organizowane.
ADRES: Jeorjupoli 730 07, Grecja
Zwierzęta nie są akceptowane.

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład  // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg]; opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta jeśli nie jest zaznaczone przy opisie hotelu  "oferta bez rezudenta";
oferta na Santorini, Mykonos, Kos i Rodos -  bez rezydenta!- zaznaczone indywidalnie w "uwagach" przy opisie hotelu),  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: obowiązkowego podatku turystycznego, bagażu rejestrowanego przy połączeniach rejsowych (nie czarter) opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln-300pln za 1 sztukę bagażu do 23 kg, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych.
Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc
3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc
4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc
5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc
W przypadku połączeń rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

BAGAŻ

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
Usługa daje mozliwość:
* zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
* zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
* pierwszeństwo wejścia na pokład
* możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)
LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
Bułgaria Air: waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

Covid- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Utrzymany jest  bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).
Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Każdy dorosły oraz każde dziecko powinno posiadać własny kod QR. Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.
Informujemy, że zgodnie z komunikatem przesłanym przez grecką Ambasadę w Polsce pasażerowie lotów z Rzeczpospolitej Polskiej (z dniem 3 października 2020 r.) do Grecji będą musieli okazać negatywny wynik testu molekularnego (PCR) dla COVID-19, wykonanego do 72 godzin przed wjazdem do Grecji.
Tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o negatywnym wyniku testu RT-PCR, zostaną wpuszczone na teren kraju przez władze graniczne.
Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej.
Lista laboratoriów wykonujących testy na Covid-19 udostępniona przez Ministerstwo Zdrowia: www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid
Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane. 

WARUNKI WJAZDOWE

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 400 m
 • Odległość od lotniska 96 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Programy animacyjne tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Siatkówka tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8/5
Travelplanet

Doskonałe (369 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,8/5

Wyżywienie 3,6/5

Okolica 3,9/5

Cena 3,8/5

723. najwyższa ocena z 3126 hoteli w Kreta

Jakub Sierpień 2017

Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Ocena 4,8/5
Fajnie było szkoda że opinie są przekłamane na mapach Google. Do plaży blisko, jedzenie dobre (europejskie słabe, greckie pyszne). Mały rodzinny bizne
Całkowita ocena

Fajnie było szkoda że opinie są przekłamane na mapach Google. Do plaży blisko, jedzenie dobre (europejskie słabe, greckie pyszne). Mały rodzinny biznes, ale jak na Greków to porządnie prowadzony ;). Bardzo sympatyczni właściciele. Plaża niby publiczna ale prywatna bo w okolicy nie ma hoteli. Dwa razy w tygodniu jest impreza przy basenie do rana. W dzień odjazdu zrobili nam wcześniej śniadanie (o 5 rano :D) bo uznali że i tak nie będą spać po imprezie. Polecam kawę w barze.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Janusz Sierpień 2019

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 4,3/5
Hotel mały, kameralny i przy samym morzu, cisza i spokój można naprawdę wypocząć, jedzenie dość monotonne ale ogólnie dobre, jest z czego wybierać, ob
Całkowita ocena

Hotel mały, kameralny i przy samym morzu, cisza i spokój można naprawdę wypocząć, jedzenie dość monotonne ale ogólnie dobre, jest z czego wybierać, obsługa miła i pracowita, w pokojach może luksusu nie ma ale jest wszystko co potrzeba, nawet toaletka i oczywiście klimatyzacja i co dzień sprzątane jedyny minus to plastikowe wielorazowe

kubki w barze

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Janusz Sierpień 2019

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 4,3/5
Hotel mały, kameralny i przy samym morzu, cisza i spokój można naprawdę wypocząć, jedzenie dość monotonne ale ogólnie dobre, jest z czego wybierać, obsługa miła i pracowita, w pokojach może luksusu nie ma ale jest wszystko co potrzeba, nawet toaletka i oczywiście klimatyzacja i co dzień sprzątane jedyny minus to plastikowe wielorazowe kubki w barze
Całkowita ocena

Hotel mały, kameralny i przy samym morzu, cisza i spokój można naprawdę wypocząć, jedzenie dość monotonne ale ogólnie dobre, jest z czego wybierać, obsługa miła i pracowita, w pokojach może luksusu nie ma ale jest wszystko co potrzeba, nawet toaletka i oczywiście klimatyzacja i co dzień sprzątane jedyny minus to plastikowe wielorazowe

kubki w barze

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zygmunt Czerwiec 2019

Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

Ocena 4,3/5
Czysto. Miła i bardzo przyjazna obsługa. Pokoje i wyposażenie zaspokajają wszystkie podstawowe potrzeby. Trzeba się przyzwyczaić do tutejszych zwyczajów żywieniowych, np. na śniadanie brakowało masła i serów, które pojawiały się w czasie obiadów. Wycieczki fakultatywne proponowane przez opiekunkę ciekawe, ale o wiele taniej jest skorzystać z oferty miejscowych organizatorów. Wystarczy udać się pie
Całkowita ocena

Czysto. Miła i bardzo przyjazna obsługa. Pokoje i wyposażenie zaspokajają wszystkie podstawowe potrzeby. Trzeba się przyzwyczaić do tutejszych zwyczajów żywieniowych, np. na śniadanie brakowało masła i serów, które pojawiały się w czasie obiadów. Wycieczki fakultatywne proponowane przez opiekunkę ciekawe, ale o wiele taniej jest skorzystać z oferty miejscowych organizatorów. Wystarczy udać się pieszo do sklepów w Kavros - taniej co najmniej o 1/3. Bardzo przyjemnie jest podróżować autobusami i zwiedzić np. Chania czy Rethymno. Polecam starówki. Bajka! ????

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Monika Wrzesień 2018

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 2,9/5
Słabe jedzenie, zatrulo sie kilka osób. Bardzo brudno w naszej łazience. Bardzo skromne pokoje. Przy basenie wieczorami smierdzialo fekaliami. Plusy to plaża przy hotelu, darmowe lezaki, internet i klimatyzacja.
Całkowita ocena

Słabe jedzenie, zatrulo sie kilka osób. Bardzo brudno w naszej łazience. Bardzo skromne pokoje. Przy basenie wieczorami smierdzialo fekaliami. Plusy to

plaża przy hotelu, darmowe lezaki, internet i klimatyzacja.

Zakwaterowanie 3,2/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Agnieszka Wrzesień 2017

Data pobytu: 2.9. - 9.9.2017

Ocena 4,0/5
Bardzo fajna lokalizacja ponieważ nie daleko od sklepów i restauracji a mimo to na uboczu bez bezpośredniego sąsiedztwa innych hoteli. Poza tym bezpośrednio przy plaży przy czym plaża wąziuteńka. My byliśmy we wrześniu i widać było że hotel nie jest w stu procentach wypełniony, a mimo to czasami brakowało leżaków przy basenie czy przy plaży, sądzę więc, że w czasie szczytu mogło być ciężko ???? Je
Całkowita ocena

Bardzo fajna lokalizacja ponieważ nie daleko od sklepów i restauracji a mimo to na uboczu bez bezpośredniego sąsiedztwa innych hoteli. Poza tym bezpośrednio przy plaży przy czym plaża wąziuteńka. My byliśmy we wrześniu i widać było że hotel nie jest w stu procentach wypełniony, a mimo to czasami brakowało leżaków przy basenie czy przy plaży, sądzę więc, że w czasie szczytu mogło być ciężko ???? Jedzenie nie najgorsze jednak widać było "skąpstwo" - rozcieńczane było wszystko łącznie z mlekiem co uważam za przesadę. All inclusive to tak naprawdę tylko trzy posiłki (w formie szwedzkiego stołu) i wybrane napoje bez ograniczeń. Jeśli chodzi o przekąski to podczas naszego pobytu nie było żadnych z wyjątkiem lodów. Zaznaczam jednak że lody wydawane były w godzinach między 16 a 17 i tylko po jednej porcji dla każdego. Podczas pobytu nie doświadczyliśmy niestety żadnych animacji dla dzieci może były one tylko do końca sierpnia. Wyjechaliśmy z biurem Prima Holiday a na miejscu rezydentem była Pani Ewa z Kalamaki Travel - bardzo pozytywna osoba i bardzo pomocna ????

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jakub Sierpień 2017

Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Ocena 4,8/5
Fajnie było szkoda że opinie są przekłamane na mapach Google. Do plaży blisko, jedzenie dobre (europejskie słabe, greckie pyszne). Mały rodzinny biznes, ale jak na Greków to porządnie prowadzony ;). Bardzo sympatyczni właściciele. Plaża niby publiczna ale prywatna bo w okolicy nie ma hoteli. Dwa razy w tygodniu jest impreza przy basenie do rana. W dzień odjazdu zrobili nam wcześniej śniadanie (o 5
Całkowita ocena

Fajnie było szkoda że opinie są przekłamane na mapach Google. Do plaży blisko, jedzenie dobre (europejskie słabe, greckie pyszne). Mały rodzinny biznes, ale jak na Greków to porządnie prowadzony ;). Bardzo sympatyczni właściciele. Plaża niby publiczna ale prywatna bo w okolicy nie ma hoteli. Dwa razy w tygodniu jest impreza przy basenie do rana. W dzień odjazdu zrobili nam wcześniej śniadanie (o 5 rano :D) bo uznali że i tak nie będą spać po imprezie. Polecam kawę w barze.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 21 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Pt 22 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Sob 24 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Ndz 19 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień