Antal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Idealne wakacje w świetnym hotelu.
Idealne wakacje w świetnym hotelu.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 139 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 181 opinii)
Zablokowane opinie: 5
301. najwyższa ocena z 1087 hoteli w Kreta
Antal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Idealne wakacje w świetnym hotelu.
Idealne wakacje w świetnym hotelu.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Katarzyna W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Super biuro podróży i zaplanowany wyjazd wraz z hotelem.
Super biuro podróży i zaplanowany wyjazd wraz z hotelem.
Malutka i urokliwa kamienista plaża przy hotelu.
WyżywienieRewelacyjne jedzonko! Ogromny wybór, wszystko wyśmienite!
ZakwaterowanieCzysty pokój, świetne wyposażenie i piękny widok na morze.
UsługiObsługa hotelu bardzo pomocna i życzliwa.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Antal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Idealne wakacje w świetnym hotelu.
Idealne wakacje w świetnym hotelu.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Katarzyna W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Super biuro podróży i zaplanowany wyjazd wraz z hotelem.
Super biuro podróży i zaplanowany wyjazd wraz z hotelem.
Malutka i urokliwa kamienista plaża przy hotelu.
WyżywienieRewelacyjne jedzonko! Ogromny wybór, wszystko wyśmienite!
ZakwaterowanieCzysty pokój, świetne wyposażenie i piękny widok na morze.
UsługiObsługa hotelu bardzo pomocna i życzliwa.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Boguslawa T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Jestem mile zaskoczona, hotel śliczny ,wspaniala obsługa, polecam każdemu
Jestem mile zaskoczona, hotel śliczny ,wspaniala obsługa, polecam każdemu
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Beata K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Zadbany, czysty, kameralny hotel zapewniający wszystko, co potrzebne aby urlop był udany a goście zadowoleni.
Zadbany, czysty, kameralny hotel zapewniający wszystko, co potrzebne aby urlop był udany a goście zadowoleni.
Hotel jest położony przy dość wąskiej, kamienistej plaży, posiada własny pomost ułatwiający dostęp do wody. Szukający szerokiej plaży z piaskiem mogą udać się kilkaset metrów w stronę Kavros i skorzystać z pięknej i pustej plaży. Przy hotelu nie było problemu z dostępnością leżaków (wyjazd w maju 2026).
WyżywienieDobre, świeże, różnorodne. Zawsze można było znaleźć coś dla siebie. Chętnie zjedlibyśmy więcej owoców morza, ale mamy świadomość, że oferta musi być na tyle uniwersalna, by odpowiadać wszystkim gościom hotelu.
ZakwaterowanieNasz pokój znajdował się w obiekcie położonym pomiędzy głównym hotelem z recepcją a basenem (nr 424) Umożliwiało to dogodny dostęp do wszystkich części hotelu, blisko zarówno do restauracji, jak i na basen oraz plażę. W całym hotelu zapewnione były podjazdy ułatwiające poruszanie się osobom niepełnosprawnym czy prowadzącym wózki dziecięce. Widok z tarasu obejmował zieloną działkę położoną obok hotelu - cisza i spokój. Zaglądając z tarasu nieco dalej w lewo, można było bez problemu dojrzeć morze.
UsługiMiła obsługa, sympatyczni barmani, pomocna ekipa z restauracji. Czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavel P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Powiedziałbym, że za tę cenę (a mówimy tu o znacznej zniżce) zdecydowanie nie było warto. Dostrzegłbym plusy w uśmiechniętej obsłudze hotelu, wycieczkach po okolicy i lokalnej kulturze, ale jeśli chodzi o sam hotel i związane z nim usługi, to była to wielka katastrofa. Pokoje wyglądają jak z końca lat 90., hotel jest generalnie bardzo przestarzały (ale przynajmniej dość czysty i ciekawie zbudowany), infrastruktura hotelowa jest słaba, a basen mniejszy. Wybrałbym „plażę”, jeśli w ogóle można ją tak nazwać. To betonowy teren tuż przy morzu, pokryty piaskiem (wszędzie pełno kamieni), ponieważ jest to północna część wyspy, a pogoda jest bardzo wietrzna, co jest przyjemne w upalne dni, ale absolutnie nie sprzyja pływaniu i dostępowi do morza. Nie mówię tu o małych falach niebezpiecznych dla dzieci, ale o naprawdę dużym problemie, jeśli chce się wejść do morza z hotelowej „plaży”. Jedyną drogą jest wąski drewniany pomost, otoczony skałami i stale uderzany przez fale, więc co 15 sekund jest całkowicie pod wodą (widziałem kilku młodych ludzi, którzy wpadli, starszą parę, która nie była w stanie wydostać się bez pomocy innych, i kilka zgubionych kapci, japonek itp.), nie chcę sobie nawet wyobrażać, co mogłoby się stać z małym dzieckiem, gdyby porwała je fala. Tak więc, jako młoda para, poszliśmy nad morze poza podwyższoną plażą hotelową, po wielu skałach i bardziej jak wielka przygoda i skakanie w fale, ponieważ nic innego nie było możliwe (leżak, piłki...) i po kilku minutach byłeś wyczerpany i szczęśliwy, że wróciłeś. Z prawie 10 dni na morzu mieliśmy około 1 dnia bez wiatru, więc normalne pluskanie się w morzu było w tym miejscu całkowicie wykluczone. Na wyspie jest wiele pięknych miejsc i plaż, gdzie można idealnie pływać, niestety zdecydowanie nie w hotelu (trzeba wziąć pod uwagę, że w sezonie może być wietrznie przez cały pobyt) i z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci, seniorów ani osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Ogólnie rzecz biorąc, na Krecie jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia, w których można pływać, ale niestety nie tutaj.
Powiedziałbym, że za tę cenę (a mówimy tu o znacznej zniżce) zdecydowanie nie było warto. Dostrzegłbym plusy w uśmiechniętej obsłudze hotelu, wycieczkach po okolicy i lokalnej kulturze, ale jeśli chodzi o sam hotel i związane z nim usługi, to była to wielka katastrofa. Pokoje wyglądają jak z końca lat 90., hotel jest generalnie bardzo przestarzały (ale przynajmniej dość czysty i ciekawie zbudowany), infrastruktura hotelowa jest słaba, a basen mniejszy. Wybrałbym „plażę”, jeśli w ogóle można ją tak nazwać. To betonowy teren tuż przy morzu, pokryty piaskiem (wszędzie pełno kamieni), ponieważ jest to północna część wyspy, a pogoda jest bardzo wietrzna, co jest przyjemne w upalne dni, ale absolutnie nie sprzyja pływaniu i dostępowi do morza. Nie mówię tu o małych falach niebezpiecznych dla dzieci, ale o naprawdę dużym problemie, jeśli chce się wejść do morza z hotelowej „plaży”. Jedyną drogą jest wąski drewniany pomost, otoczony skałami i stale uderzany przez fale, więc co 15 sekund jest całkowicie pod wodą (widziałem kilku młodych ludzi, którzy wpadli, starszą parę, która nie była w stanie wydostać się bez pomocy innych, i kilka zgubionych kapci, japonek itp.), nie chcę sobie nawet wyobrażać, co mogłoby się stać z małym dzieckiem, gdyby porwała je fala. Tak więc, jako młoda para, poszliśmy nad morze poza podwyższoną plażą hotelową, po wielu skałach i bardziej jak wielka przygoda i skakanie w fale, ponieważ nic innego nie było możliwe (leżak, piłki...) i po kilku minutach byłeś wyczerpany i szczęśliwy, że wróciłeś. Z prawie 10 dni na morzu mieliśmy około 1 dnia bez wiatru, więc normalne pluskanie się w morzu było w tym miejscu całkowicie wykluczone. Na wyspie jest wiele pięknych miejsc i plaż, gdzie można idealnie pływać, niestety zdecydowanie nie w hotelu (trzeba wziąć pod uwagę, że w sezonie może być wietrznie przez cały pobyt) i z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci, seniorów ani osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Ogólnie rzecz biorąc, na Krecie jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia, w których można pływać, ale niestety nie tutaj.
Słaby dostęp do wody, wszędzie duże skały, kiepskie leżaki, świetne fale dla miłośników adrenaliny, ale ogólnie brak możliwości normalnego pływania w morzu. Chętnie wróciłbym na Kretę, ale zdecydowanie nie do północnej części. Najlepiej na południe lub zachód.
WyżywienieNie jesteśmy wybredni, więc oczywiście zawsze jedliśmy, ale jeśli chodzi o różnorodność, świeże owoce, wybór mięs, ryb, deserów, to było to co najwyżej przeciętne, na pewno nie imponujące, a tego prawdopodobnie można oczekiwać w takim miejscu i na takich wakacjach.
ZakwaterowaniePrzestarzałe pokoje, ładny balkon, standardowy poziom sprzątania. Ładne, zielone otoczenie hotelu, rośliny, kwiaty...). Ogólnie rzecz biorąc, okolica na Krecie jest bardzo ładna. Wybraliśmy się na kilka wycieczek (wąwozy, różowa plaża, archeologia), wypożyczyliśmy samochód. Oczywiście wszędzie jest mnóstwo turystów, ale okolica i krajobrazy są naprawdę piękne.
UsługiWspomniana hotelowa „plaża” to osobny rozdział. Leżaki wyglądały, jakby ktoś kupił je w najtańszym markecie hobbystycznym jakieś 15 lat temu, a stan odpowiadał temu. Mała „siłownia” była w porządku, jeśli chodzi o podstawowe potrzeby, ale najbardziej zniechęciły mnie korty tenisowe, których prawdopodobnie nikt nigdy nie widział albo były całkowicie zarośnięte trawą, a plac zabaw na plaży znajdował się tuż obok hotelu, na środku pola (rozsypany piasek, kiepska siatka, zniszczone ogrodzenie, i tyle). Sprzęt był albo nieistniejący, albo w opłakanym stanie, jak na 4*. Byłem w Grecji kilka razy, więc jestem dość przyzwyczajony do ich stylu życia, przyznawania gwiazdek i „nierzetelności”, i pod wieloma względami podoba mi się ich wolnomyślność, ale za tę cenę nigdy nie trafiłem na tak słaby hotel.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...